খুৰি লগত lesbo কৰিলো / Assamese Sex Story - AssameseSexStory.xyz

খুৰি লগত lesbo কৰিলো / Assamese Sex Story

খুৰি লগত lesbo কৰিলো বহুত ভাল লাগিল / Assamese Sex story


Hii, Dear Readers মোৰ নাম ৰশ্মি, মই HS 1st year ৰ ছাত্ৰী ৷ মোৰ লগত নভবাকে হোৱা এটা সচাঁ sex কাহিনি আপোনালোকৰ আগত কব ওলাইছো ৷ পলম নকৰি কাহিনি মাজলৈ আহো, পিছে খুৰি বিষয়ে কেইটামান কৈ লওঁ ৷ মোৰ নিজৰ খুৰি নহয়, ঘৰৰ ওচৰৰ ৷ নাম মনালিছা , আমাৰ ঘৰৰ লগত বহুত ভাল, খুৰা পুলিচত চাকৰি কৰে ৷ লৰা এটা আছে সৰু ৷ ক্লাছ ২ পঢ়ে ৷ খুৰি ওলপ শকত, দুদু কেইটা বহু ডাঙৰ, ব্লাউজৰ ওপৰে ওলাই থাকে ৷ অসমীয়া ছেক্স গল্প সবিশেষ পঢ়ক এক্সকামিনি দত কম ত। খুৰি ঘৰত মোক প্ৰায় থাকিবলৈ মাতে ৷ মই যাওঁ ৷ মোক বয়ফেন্ড কথা শুধে ৷ 

তেতিয়ালৈকে মোৰ বয়ফেন্ড নাছিল ৷ ঘটনা টো ২০১৬চনৰ ৷ আগৰ দৰে মই খুৰি ঘৰলৈ এনেই গৈছিলো ৷ খুৰি কাপোৰ লৈ বিচনাত পৰি কাতি হৈ টিভি চাই আছিল ৷ মই গৈ খুৰি পিছ ফালে বিচনাত কাপোৰ মাজত সোমালোগৈ ৷ সৰু লৰাটো চোফাৰত বহি টিভি চোৱাত ব্যস্ত ৷ সেইদিনা ওলপ ঠান্ডা পৰিছিল ৷ খুৰি লগত আগৰ দৰে ইটো সিটো কথা পাতিলো ৷ (www.assamesesexstory.xyz ) মই- অলপ ইফালে যাওঁক চোন খুৰি ৷ খুৰি- কত যে সোমাইচাহি আৰু মই – ঠান্ডা পৰছি আজি সাবতিলো খুৰিক ৷সাবতি থাকোতে বিশেষ অনুভৱ এটা হল মোৰ ৷ খুৰিও একো নকলে ৷ সেইবাবে ওলাই থকা পেটটো চুই থাকিলো ৷ মই নজনাকে খুৰি গাখীৰ এটা হাত খন লাগি গল ৷ খুৰি – কি যে কৰি আছা আৰু ৷ মই নিজেই নাজানিলো কিনো সাহস হল ৷ খুৰি গাখীৰ এটা টিপা মাৰি দিলো ৷ হাততৰ মাজত ধৰি ৰাখিবলে টান হল ৷ 

খুৰি- বলিয়া হলা নি, কি বোৰ কৰিচা বাৰু ৷ 
মই- ভাল লাগিছে ধৰি, ইমান ডাঙৰ, কোমল ৷
 খুৰি- বলিয়া, এৰা , এৰা, হিংসা লাগিছেনি, (মোৰ গাখীৰ কেইটা সৰু)
 মই- তাকে হিংসাই লাগিছে ৷ 

খুৰি- এৰা মুনু, (মোক ঘৰত মুনু বুলি মাতে )
 মই- নেৰো আজি, টিপি দিলো 
খুৰি- মই ধৰিলে ৰক্ষা নাপাবা আকৌ ৷ 
মই- কি কৰে কৰক মই নেৰো আজি৷ 

খুৰিয়ে কেতিয়া নো মোৰ ফালে ঘূৰি লৈ মোৰ সৰু গাখীৰ দুটা দুহাতে ধৰিলে ধৰিবই নোৱাৰিলো ৷ সৰু আছিলে বাবে হাতৰ মাজত সোমাই পৰিলে, মোক কলে এৰিলে এৰা, মোৰ কিবা লাগি গৈচে প্ৰথম বাৰৰ বাবে কোনোবাই হাতে চুইচে, মই নেৰো কৈ টিপি দিলো খুৰিক ৷ খুৰিয়ে ৰৈ নাথাকিল, পাবা মচলা ৰবা বুলি কৈ দুহাতে মোৰ গাখীৰ দুটা টিপিবলৈ লাগিলে, প্ৰথম দুখ পাইছিলো , কিন্তু ভালো লাগিছে, ৷ মইও টিপি আছো লাহে লাহে, কিন্ত খুৰি য়ে জুৰে জুৰে টিপিবলৈ আৰম্ভ কৰিলে ৷

 কোনেও কাৰোলৈ লাজ নকৰাকৈ টিপা টিপি কৰি থাকিলো ৷ মাজতে খুৰিয়ে মোৰ গাখীৰ গুটিটো টানি দিলে ৷ মই আহ: কৰি দিলো ৷ 

মই-টানি নিদিব আকৌ দুখ পাইচো ন ৷ 
খুৰি- কৈচিলো ন, মই ধৰিলে মচলা পাবা বুলি, পিছে খুৰিয়ে টানিবলৈ এৰি মোহাৰিবলৈ ধৰিলে মোৰ টপৰ ওপৰতে ৷
 খুৰি- ইমান সৰু তোমাৰ 
মই- আপুনি আছে ন ডাঙৰ কৰি দিবলে ৷ 
খুৰি- বলিয়া, বয়ফেন্ড এটা পটাই লোৱা ৷ আৰু ভাল লাগিব ৷ 

এনেকে কৈ কৈ প্ৰায় ৪০মিনিট মান মোক টিপি থাকিল ৷ মোৰ কিবা লাগি গৈছিল ৷ বিশেষ এটা শিহৰন গা ত জ্বলি উঠিছিল ৷ মোক টিপি থাকো তে ওচৰৰ বৰমা এজনীয়ে আহি মাত লগালে মনালিছা কি কৰিছা ৷ মোক টিপা বন্ধ কৰি কাপোৰ বোৰ ঠিক কৰি দৰ্জা খুলিবলৈ গল ৷ 

মইও বিচনা পৰা উঠি আহিলো ৷ বৰমাক খুৰিয়ে বহিবলৈ দি চাহ কৰিব গল ৷ চাহ খালো, মোৰ ঘৰৰলৈ আহিব হল ৷ খুৰিয়ে ভিতৰলৈ চাহৰ কাপ সোমোৱাই নিলে মইও বহি থকা বৰমাক যাওঁ বহক বুলি কৈ ভিতৰলৈ খুৰি ওচৰলৈ গলো ৷

 মই- খুৰি, যাও, সন্ধ্যা লাগিলে ৷
 খুৰি- (হাহি এটা মাৰি কলে) যোৱা তেতিয়া হলে ৷ 
মই- ভাল লাগিল আজি
 খুৰি- বলিয়াজনী কথা নাই
 মই- সচাটো হে কৈছো ৷ আকৌ লাগিব ৷ 
খুৰি – হয়নি বলিয়া, ঠিক আছে আহিবা থাকিবলৈ এদিন ৷ ডাঙৰ কৰি দিম ৷৷ আৰু বহুত কাম কৰিবলৈ শিকাই দিম৷
 মই- আহিম আহিম কিয় নাহিম আকৌ ৷ আহিলে লাগিবৈ ৷ bye my swet anty.
 খুৰি – পাগলি’, 

সময় 3 বাজিছিল ৷ কলেজৰ পৰা ঘৰলৈ গৈ আচিলো, খুৰি ঘৰ পাৰহৈ আমাৰ ঘৰ ৷ খুৰিৰে চোতাল সাৰি আচিল ৷ মই ৰাষ্টা পৰাই মাত লগালো ৷

 মই- সাৰিছে খুৰি ৷
 খুৰি- গছৰ পাত কি যে হৈ আছে, সাৰিদিচো ৷ আহিলা কলেজৰ পৰা ৷ আজি থাকিব আহিবা, মই মা লে ফোন কৰি কম ৷
 মই- হয়নি, মা য়ে দিলে আহিম৷ পিছে আহিলে লাগিব আকৌ ৷ খুৰি- পাগলি ,কথা নাই মই হাহি মাৰি গুছি আহিলো ৷

 আহোতে ভাল লাগিল ভাবি ৷ আগৰ দিনা লে মনত পৰিল ৷ ঘৰত গৈ ভাত খাই শুলো ৷ মা য়ে জগাই দিলত হে গম পাইছো সন্ধিয়া লাগিল বুলি ৷ মায়ে কলে খুৰিয়ে ফোন কৰিচিল ৷ থকাকে মাতিছে ৷ মই মায়ে কলে যেতিয়া মুখ ধুই মেলি যাবলে ওলালো ৷ খুৰিৰঘৰত গৈ 
মই – খুৰি খুৰি, কত মৰি আছেগে 
খুৰি- পিছফালে আছো ৷ মই নাহিবা বুলি ভাবিছিলো দেৰি কৰিলত ৷ চাহ খাই যি টি কাম কৰিল খুৰিৰে ৷ 

অলপ সময়ৰ পাছত ভাত বনাবলে গল লৰা পঢাই ৷ মই সুবিধা বুজি পিচতে গলো ৷ ভাত বনাই থাকোতে গেছ টেবুলত মই পিচফালৰ পৰা গৈ খুৰি গাখীতে ধৰিলো ৷

 খুৰি- পাগলি, কি কৰিচা লাজ চৰম নাই হা, এৰা বুলি মোৰ হাত টো অাতৰাই দিলে
 মই- আপোনালে লাজ কৰিম নি বুলি কৈ আকৌ ধৰিলো ৷ 
খুৰি- এতিয়া নহয়, পিছত বিচনাত পাবা মজা আজি ৷
 মই- হয়নি মইতো ভালেই পাওঁ ৷

খুৰিৰ লগত চেক্সৰ কথা পাতি থাকোতে খুৰিয়ে কেতিয়া নো মোৰ স্কাৰ্টৰ ওপৰত বুজ খনৰ ওচৰলে হাত নিলে মই গমেই নাপালো ৷মই খুৰিয়ে মোৰ বুচত চুব বুলি ভবা নাছিলো ৷ লাজ লাগি খুৰিৰ হাত খন আতৰাই দিলো ৷ খুৰিয়ে বুজি পাই মোৰ হাত খন চুলে আৰু হাতত খন মোহাৰি মোহাৰি পিচৰ ফালে লৈ গল, মই ভাবিচিলো মনতে খুৰিয়ে মোৰ হাত খন আতৰাই নিছে আকৌ চুবলে ৷ কিন্তু নহয় ৷ খুৰিয়ে এখন হাতে তিপি মোৰ গাখীৰ ৷ আন খন হাতে খুৰি বুজত মেখেলা খন তলত মোৰ হাত খন নি খুৰিৰ বুছত লগাই দিলে ৷ মোৰ কিবা লাগি গৈচিল গতিকে মোৰ হাতখন আতৰাই আনিছিলো ৷ 

   কিন্তু খুৰি য়ে আকৌ নি খুৰিৰ বুজখন মোৰ হাত খনে মোহাৰি দিলে ৷ মোক কলে চোৱা আকৌ মুনু ৷ মই কিবা হৈ খুৰি বুচ খন মোহাৰি আছিলো ৷ অলপ তিতি আছিল ৷ মই মোহাৰি দিয়া দেখি খুৰিয়ে নিজৰ হাত খন আনি মোৰ স্কাৰ্টৰ ওপৰতে বুচ খন মোহিলে ৷ মই ও একো নকলো ৷ একো নকোৱা দেখি স্কাৰ্টৰ দাঙি পেন্টি ওপৰত হাত বুলাই ক্ৰমে পেন্টি ভিতৰলৈ হাত ভৰাই মোহাৰিব ধৰিলে ৷ মই কিবা হৈ গৈছিলো ৷ মোক শুৱাই লৈ খুৰিয়ে মোৰ পেন্টি খুলি দিলে মোৰ ৷ সেই সময়ত লাজ কি পাহৰি গৈছিলো ৷ খুৰিয়ে কলে 

খুৰি- আঙুলি মাৰা নাই তুমি ? 

মই- মানে, সচাকবলে গলে শুনিছোহে মাৰি পোৱা নাই মই ৷ 

খুৰি – ৰবা মই মাৰি আজি শিকাই দিম ৷ 

মই- কিবা হব নি আকৌ? 

খুৰি- একো নহয়, ভাল লাগিব তোমাৰ ৷ পিছে মোকো মাৰিব লাগিব তোমাৰ পানী ওলোৱা পাছত ৷

 মই- এতিয়া চোন ওলাল কিবা বোৰ ৷ 

খুৰি- এইয়া নহয় ৷ ৰবা আজি প্ৰথম মাৰিচা ন তুমি, তোমাৰ পানীয়ে নৈ বৈ যাব ৷ বুলি কৈ খুৰিয়ে নিজৰ আঙুলি এটাত ভেচলিন সানি মোৰ বুচত সোমোৱাই দিলে, মই দোষ পাইচিলো ৷আহহহহ কি উঠিলো ৷ 

মই-খুৰি দোষ পাইছো, 

খুৰি- ৰবা লাহে লাহে ভাল পাবা, এটা হে ভৰাইচো, প্ৰথম বাবে দোষ পাইছা ৷ 

  লাহে লাহে খুৰিয়ে ওলোৱা সুমুৱা কৰিব ধৰিলে ৷ মই পাগল হৈ গৈছিলো ৷ মোৰ কেনেকুৱা লাগিছিল মই নিজে নাজানো ৷ খুৰিয়ে খৰকৈ কৰিব ধৰিলে ৷ প্ৰায় ১৫মিনিট নহলেই মোৰ বগা পানী বহুত ওলাল , বহুত মানে বহুত । মোৰ গোটেই বুচ খন পানীৰে তিতি গল ৷ কিন্তু খুৰিয়ে কৰিবলৈ নেৰিলে, যিমানেই কৰিচে সিমানেই পানী ওলাব লাগিল ৷ মই হব বুলি কলো ভয় খাই, পানী হৈ গল গোটেই বিচনা, অলপ দেৰি জিৰনী লৈ খুৰিয়ে কৰি দিবলৈ কলে আঙুলি খুৰিক ৷ মই খুৰিক আঙুলি এটা ভৰাই দিলো ৷ 

  খুৰিয়ে কলে এটা দুটা সুমুৱা ৷ মই দুটা সুমুৱাই দিলো ৷ খুৰিয়ে চটপটাবলে লাগিল ৷ মাজতে আহহহহ: উস উস কিব লাগিল ৷ খুৰিয়ে কলে খৰকৈ কৰা, মই ও খৰকৈ কৰিলো প্ৰায় ২৫মিনিট মান কৰিলো, পানী ওলাই গল ৷ পিছে মোৰ সমান নহয় ৷ এনেকে ৰাতিটোত ৰাতিপুৱালেকে চাৰিবাৰ কৰিলো ৷ বহুত ভাল লাগিল, এতিয়া ঘৰত ৰাতি শুই থাকোতে বা গা ধো তে প্ৰায় নিজে মাৰো আঙুলি, খুৰি লগতো কৰো মাজে মাজে ৷ কিন্তু গাখীৰ কেইটা মোহাৰিব বাবে এদিন এৰি এদিন মানে প্ৰায় কলেজৰ পৰা আহোতে সোমাই কৰি আহো ৷ আৰু বহুতো সচা কাহিনি আছে খুৰি আৰু মোৰ ৷ কেনেকে কনি মজা ললো ৷

2 thoughts on “খুৰি লগত lesbo কৰিলো / Assamese Sex Story”

Leave a Comment

error: Content is protected !!