মামীৰ পোকৰ দেখি মামাৰ লগৰ লৰাই মোৰ পেন্টি ফালিলে Assamese new sex story – AssameseSexStory.xyz

মামীৰ পোকৰ দেখি মামাৰ লগৰ লৰাই মোৰ পেন্টি ফালিলে Assamese new sex story

মামীৰ পোকৰ দেখি মামাৰ লগৰ লৰাই মোৰ পেন্টি ফালিলে Assamese new sex story


আমি আগতে হাউলিত খুৱ ৰাসঁ চাইছিলো ৷ ৰাসঁৰ সময়ত মামাহতঁৰ ঘৰত যাও বঙাইগাওঁত ৷ এবাৰ মই তাতে প্ৰায় ১০ দিন মান আছিলো ৷ তেতিয়া মোৰ বয়স ১৭বছৰ মান ৷ hs পঢ়ি আছো ৷ মামাহতঁৰ কোনোৱে নহয় কোনোৱে সদাই মোক ৰাসঁ চাব নিয়ে ৷ সেইদিনা সৰুমামাই লগৰ বোৰৰ লগত যাব বাবে মোক নিব খোজা নাছিল ৷ কিন্তু ককাই কোৱা বাবে উপাই নাপাই মোক লগত লৈ গ’ল ৷ মাজবাটত গম পালো মোক কিয় আনিব খোজা নাছিল ৷ 

সিহতে সেইদিনা প্ৰেমিকাৰ লগত ৰাসঁ চাব ৷ এতিয়া উপাই নাপাই মোক চিনাকি কৰি দিলে ৷ মামাৰ লগৰ দুজন ল’ৰা আৰু দুজনী ছোৱালীৰ লগত ৷ তাৰে এজনী পিছত মোৰ মামি হৈছিল ৷ আমি বহুসময় ৰাসঁ চালো ৷ হোটেলত খালো ৷ মই লক্ষ্য কৰি আছিলো মামা আৰু ল’ৰাদুজনে মাজে মাজে কিবা ইংগিত কৰি ফুচফুচাই কথা পাতি আছিল ৷ মই বুজি পোৱা নাছিলো ৷ এনেকে ঘুৰি থাকোতে ৰাতি ১২ বাজিল ৷ আমি ওলাই আহিলো ৰাসঁৰ গেটলৈ ৷ 

হঠাতে মামাৰ প্ৰেমিকাজনীয়ে ক’লে তাই ভিতৰত বস্তু এটা কিনিব আছিল পাহৰিলে ৷ আমাক অলপ ৰৱ কৈ তাই ভিতৰত যাব ওলাল ৷ লগৰ জনীও তাইৰ লগত ওলোৱাত মামা আৰু এজন লৰাও ওলাল ৷ মামাই মোক তাৰ লগৰ জনৰ লগত অলপ সময় থাকিব কৈ ক’লে যে তহ’ত অলপ সময় ৰাসঁকে চা আমি সৌ মেলাখনৰ পৰা দুপদমান বস্তু লৈ আহিচো ৷ এইবুলি সিহঁত গুছি গ’ল ৷ দাদাজন আৰু মই ইফালে সিফালে চাওতে দাদাজনে কলে বলা ভন্টি পান খাও ৷ দুজনে পান খালো ৷ 

অলপ ফুৰাৰ পিছত দাদাজনে মোক এটা কথা ক’লে …. ভন্টি বেয়া নাপাবা তোমাৰ মামা ঘুৰি আহোতে অলপ দেৰি হব ৷ 

মই ক’লো : কিয় হব মামাই অলপ পিছতে আহিম বুলি কৈছে ৷ কিনিয়ে গুছি আহিব ৷ 

তেওঁ কলে সিহতে কিনিব যোৱা নাই ৷ 

তেন্তে ? 

আহা তোমাক দেখাম ৷ 

এইবুলি ৰাসঁৰ পিছফালৰ ৰাস্তাটোত মোক লৈ গ’ল ৷ তাত মানুহ দুনুহ নাই ৷ ৰাতি হৈছিল বহুত ৷ অলপ গৈ আধাবনোৱা ঘৰ এটা দেখি দাদাজনে মোক চুপচাপ খোজ কাঢ়িব ইংগিত দি ঘৰটোৰ পিছফালে লৈ গ’ল ৷ তাৰপৰা এখন খিৰিকিৰ কাষত দুয়ো ৰ’লো ৷ 

সি মোক হালি হালি যাব কৈছিল ৷ মই আগত সি মোৰ পিছে পিছে ৷ মোৰ মনত কৌতুহল ৷ খিৰিকিখনৰ তলত ৰৈ মোক ইংগিত দিলে লাহে লাহে উঠি ভিতৰত চাব ৷ চাই মোৰ লাজ লাগি গ’ল ৷

 জোনাকৰ পোহৰত সৱ দেখা গৈছিল ৷ মামাৰ লগত ছোৱালিজনী ৷ মামাই তাইৰ ব্লাউজটো খুলি লৈ স্তন এটা চুপি আচিল ৷ কি মস্ত পিহা ৷ ওলমি পৰা ৷এটা মামাই টিপি আছে ৷ মামাৰ পেন্টটো ভৰিত নমাই থোৱা আছে ৷ মামাৰ লিংগ ডাল ঠিয় হৈ আছে ৷ অলপ পিছত মামাই ছোৱালীজনীৰ মেখেলাখন দাঙি তলেদি হাতখন সোমাই কিবাকিবি কৰিব ধৰিলে ৷ 

এইবোৰ দেখি মোৰ গাটো ৰাই জাই কৰিলে ৷ এইবোৰ চাই মোৰ গাটো ৰিমঝিম কৰিব ধৰিলে ৷ মোৰ পিছফালে থকা দাদাজনৰো চাগৈ কিবাকিবি হৈছিল ৷ সি মোৰ গাটে লাগি আছিল ৷ মোৰ পিছফালে ৰৈ চাই আছিল ৷ মোৰ টিকাত কিবা লগা যেন লাগিল ৷ টাইট টাইট ৷ অলপ মন কৰি গম পালো দাদাজনৰ লিংগডাল মোৰ টিকাত লাগি আছে ৷ লাহে লাহে ডাং খাই আছে আৰু মোৰ পিছফালে হেচাটো বেছি হৈছে ৷ মই একো কব পৰা নাই ৷ 

মামাই গম পালে সর্বনাশ হব ৷ দাদাজনৰ চাগৈ মোতকৈয়ো অৱস্থা বেয়া হৈছিল ৷ সি মোৰ টিকাত হেচি হেচি দিয়ে মাজে মাজে ৷ মই আগৰ পৰাই শকত আছিলো ৷ তপিনা দুখনো ডাঙৰ আছিল কোমলো ৷ সি হেচি মজা পাইছিল ৷ অলপ পিছত সি এখন হাতেৰে মোৰ তপিনাখন লাৰিব ধৰিলে ৷ আমি হাউলি লৈ চাই আছিলো বাবে মোৰ তপিনাৰ ফুটাতো ওলাই আছিল ৷ সি তপিনা দুখন লাৰি লাৰি মাজে মাজে ফুটাটোত দুটা আঙুলি দি লাৰি দিছিল ৷ মোৰ দেহত চিৰিং কৈ মাৰে ৷

 অলপ পিছত সি অলপ আগবাঢ়ি মোৰ পিহা এটাত খামুচি ধৰিলে ৷ দুখন হাত দুফালেদি লৈ মোৰ দুয়োটা স্তন মইদা মাৰা দি মাৰিব ধৰিলে ৷ আৰু তলত তপিনাৰ ফাকটোত তাৰ লিংগ ডাল হেচি থাকিল ৷ 

ইতিমধ্যে ভিতৰত মামাই ছোৱালিজনিক আঠুকঢ়াই লৈ পিছফালেদি মামাৰ মস্ত লিংগটো ভৰাই দিলে ৷ তাই দুখ পাইছিল চাগৈ ৷ উহ…. কৈ উঠিছিল ৷ 

এইবোৰ দেখি দাদাজন আৰু থাকিব নোৱাৰিলে ৷ মোৰ ফ্ৰকটো উঠাই পেন্টিটো খুলি পেলালে ৷ সি তাৰ পেন্ট আৰু জাঙিয়াটো তললৈ নমাই দিলে ৷ মোক তাৰ মুৱাকৈ ঘুৰাই লৈ আঠুকঢ়াৰ ইংগিত দি মোৰ মাঠাটো তাৰ লিংগদালত হেচি ধৰিলে ৷ মইও উপাই নাপাই তাৰ তনটনীয়া লিংগটো মুখত সোমাই ললো ৷ সি বৰ গৰম হৈছিল চাগৈ মোৰ পিছফালে চুলিকোচাত ধৰি মুখত লিংগদাল ওলোৱা সোমোৱা কৰি আছিল ৷ আৰু মামাৰহতঁৰ চোদন চাই আছিল ৷ ইফালে তাৰ লিংগ খাই মোৰো তলফালে জোল বৈছিল ৷ পেন্টিটোও নাই ৷

 এইবাৰ দাদাজনে মোক উঠাই লৈ আকৌ আগৰ পজিচনত ল’লে ৷ মোৰ ফ্ৰকটো ডাঙি পিহালৈ উঠাই দিলে ৷ ফ্ৰকৰ তলেদি হাত সোমাই ব্ৰাৰ ওপৰতে টিপি টিপি তাৰ লিংগটো মোৰ যোনিত হেচিব ধৰিলে ৷ কিন্তু নোসোমালে ৷ টাইট আছিল মোৰ যোনি ৷ উপাই নাপাই সি মোক ঘৰটোৰ আগফালে লৈ আহিল ৷ তাতে এখন ঢাৰিপাতি আছিল ৷ সেইখন পাৰি লৈ মোক তাতে শুৱাই দিলে আৰু সি মোৰ পিহাএটা ব্ৰাতো দাঙি লৈ চুপিব ধৰিলে ৷ অলপ চুহি এইবাৰ তাৰ লিংগটোত সি মুখৰ পৰা থু লগাই মোৰ যোনিৰ ফুটাতোট ধৰি লাহে লাহে হেচিব ধৰিলে ৷ আধামান সোমোৱালৈ দুখ পোৱা নাছিলো ৷

 তাৰপিছত এবাৰ জোৰকে হেচি গোটেইদাল সোমাই দিলে ৷ মোৰ মৰি যোৱা যেন লাগিছিল ৷ অলপ ৰৈ সি ওলোৱা সোমোৱা কৰিব কৰিব ধৰিলে ৷এতিয়া লাহে লাহে ভাল লাগিছিল ৷ সিমোৰ গালেমুখে চুমা খাই চেলেকি উটপাত কৰিছিল ৷ তাৰ বাৰিদাল বৰ ডাঙৰ নহয় যদিও বহুত টাইট আছিল লোহাৰ নিচিনা ৷ পুৰা পেলিছে মোক মই লাহেকৈ ভৰিদুখন মেলি অলপ দাঙি দিলো ৷ 

মোৰখন আৰু মেল খাই গ’ল ৷ সি মজা পাই আৰু জোৰে জোৰে কৰিব ধৰিলে ৷ মইও তপিনাখন দাঙি দাঙি দিলো ৷ সি এবাৰ পিহাটো কামোৰে এবাৰ ওঠঁটো এবাৰ গালখন ৷ মোৰ যাবৰ হোৱাত তাক জোৰকৈ সাবতি ধৰি তপিনাখন ওপৰফালে দাঙি ভৰিদুখন আৰু বেছিকৈ মেলি ধৰিলো ৷ সিও জোৰকৈ মাৰিব ধৰিলে ৷ মই তাৰ ডিঙিত কামুৰি ধৰি বুছৰ পানি এৰিলো ৷ সিও তাৰ লিংগদি হলহলাই ঢালিলে মোৰ বুছত ৷ এনেতে ভিতৰত শব্দ হোৱাত দুয়ো লৰালৰিকৈ তাৰপৰা ওলাই আহিলো ৷ 

বাহিৰত আহি গম পালো মোৰ পেন্টিটো খিৰিকিখনৰ তলতে থাকিল য’ৰ পৰা আমি মামাহতঁৰ কামটো চাইছিলো ৷ মই দাদাজনক ক’লো যে পেন্টিটো তাতে এৰিলো ৷ তেওঁ ক’লে এতিয়া উপাই নাই সিহঁত ওলাব ৷ তেনেকৈয়ে আমি আহি ৰাসঁ পালো ৷ ইফালে মোৰ তলৰ পৰা সৱ ৰস ওলাই কৰঙনটো আঠা আঠা হৈ গৈছিল ৷ ফ্ৰকটোৰে মচি মচি ঘুৰি ফুৰিলো ৷ ৰাতি বাবেহে বাচিলো ৷ অলপ পিচত মামাহতঁ আহিল ৷ মামাই ক’লে চাদৰ এখন বিছাৰি বিছাৰি বহুত দেৰি হ’ল ৷ মই মনে মনে ভাবিলো চাদৰ বিছাৰিছা নে মেখেলাৰ তলত মুখ সোমাই আছিলা গম পাও মই ৷ তেতিয়া ৰাতি ১ টা বাজিছে ৷ আমি অ’টো ল’লো ৷ অ’টোত আহোতেও দাদাজনে আন্ধাৰৰ সুযোগত মোৰ তপিনাৰ তলেদি হাত সোমাই বুছত আঙুলি সোমাই আছিল ৷ পিছদিনা সি মোক মনে মনে ৩ টা পেন্টি কিনি দি গৈছিল ৷

3 thoughts on “মামীৰ পোকৰ দেখি মামাৰ লগৰ লৰাই মোৰ পেন্টি ফালিলে Assamese new sex story”

Leave a Comment

error: Content is protected !!