Assamese Sex Story {LATEST} - AssameseSexStory.xyz

Assamese Sex Story {LATEST}

নমস্কাৰ বন্ধুসকল, আশাকৰো আটায়ে পূজা ভালকৈ উপভোগ কৰিলে। আৰু পূজাৰ ৰাতিবোৰত পত্নীয়ে গিৰিয়েকৰ আৰু ছোৱালীবোৰে প্ৰেমিকৰ পৰা পায়খ ও পালে। মইও বহু আনন্দৰে উপভোগ কৰিলো বাৰু।  এতিয়া আহো মুখ্য কথালে। যৌৱন গৰকাৰ আগৰ পৰাই যোনীত পিৰপিৰনি উঠা আৰম্ভ হৈ গৈছিল আৰু এই জুইত ঘী ধালিছিল, ‘পৰ্ণ ‘ চিনেমা আৰু চেক্স কাহিনীবোৰে। পূজাৰ সময়তো তেনেকুৱা এটি কাহিনী পঢ়ি আপোনালোকৰ আগত অনুবাদ কৰি আগবঢ়ালো, সঁচা-মিছাৰ  বিবেচনা আপোনাসকলৰ ওপৰত।


তিনিবাৰ একেলেথাৰিয়ে কলিং বেল বজাত মই নিশ্চিত হৈ পৰিলো যে, এওঁয়েই হ’ব। এঙামূৰি ভাঙি নিৰ্বস্ত্ৰ দেহৰ ওপৰত নাইটিতো পিন্ধি দুৱাৰ খুলিব ওলাই আহিলো। বেৰত ওলমি থকা ঘড়ীটোৱে ৰাতিপুৱা ৭ বজাৰ সংকেত জনাই বাজী উঠিল। এওঁক দুৱাৰ খুলি দি দেখিলো, এওঁৰ টোপনিত অৱস্থা নাই, অলপ মোৰ মনটো সেমেকি গ’ল। পানী এগিলাচ দি তেওঁক গাটো ধুই ল’ব কৈ মই কিবা খোৱাৰ ব্যবস্থা কৰিব পাকঘৰত সোমালো। কাম কৰি কৰিয়েই মই আমাৰ কাহিনী ভাবিব ধৰিলো।
মোৰ নাম শ্ৰুতি বৰা, বয়স ২৫, সৰুৰ পৰাই এখন সৰু চহৰত আৰু বহুত মাৰ্জিত ঘৰত ডাঙৰ দীঘল হৈছিলো। পঢ়া শুনা অকল ছোৱালী বিদ্যালয়ত হোৱা বাবেই হওক, ঘৰৰ কথা চহৰত আটাইয়ে জনা বাবেই হওক অথবা দাদাৰ চহৰ বিখ্যাত খংৰ বাবেই হওক, মোৰ বিয়াৰ আগলৈ কোনো বয়ফ্ৰেণ্ড নাছিল, চেক্স বহুত দূৰৰ কথা। মইও ইমান আগ্ৰহী নাছিলো এই ক্ষেত্ৰত, কিন্তু সৰুৰ পৰাই যোগ-আসন কৰা বাবে মোৰ দেহৰ গঠণ একেবাৰে মডেলৰ দৰেই আছিল। মোৰ বৰ্তমান দেহৰ জোখ ৩৪-২৬-৩৪ । মোৰ বিয়া হ’ব ৬ মাহ হ’ল ।স্বামী অনুৰাগ মোতকৈ ২ বছৰ ডাঙৰ, গুৱাহাটিত নিজা ফ্লেট, ভাল দৰমহাৰ চাকৰি। তেওৰ মা-দেউতা সৰু থাকোতেই ঢুকোৱা বাবে বৰ্ডিং স্কুলত পঢ়ি ডাঙৰ দীঘল হয়। গাৱত তেওঁৰ খুৰা-খুৰী আৰু আইতাক থাকে। বিয়াৰ পিছত মইও এওঁৰ লগত গুৱাহাটীলৈ গুছি আহিলো।
একেলগা থকাৰ প্ৰথম দিনাৰ লাজ লাহে লাহে নোহোৱা হৈ  গ’ল আৰু ১ মাহ পিছৰ পৰা মই বহুত বেচি অ’পেন হৈ পৰিলো। ঘৰত অকল মাত্ৰ এটি টি-শ্বাৰ্ট পিন্ধি ঘূৰি থকা, একেলগে গা ধুৱা দৈনন্দিন জীৱন হৈ পৰিল। অফিচ খুলা দিনত দুবাৰকৈ আৰু বন্ধ দিনত চাৰিবাৰলৈ খুচন নাখালে যেন মই তৃপ্ত নহও। অনুৰাগৰ যৌনাংগ ৫ ইঞ্চি দীঘল আছিল আৰু প্ৰত্যেকবাৰত আমি ১০ মিনিটমানলৈ যৌন সুখ অনুভব কৰিছিলো। লাহে লাহে আমি একেলগে পৰ্ণ চোৱা আৰম্ভ কৰিলো, কিন্তু তাৰ প্ৰথম অলপ অংশ সদায় কাটিহে চাও, য’ত oral অংশ থাকে। অনুৰাগে এয়া একেবাৰে ভাল নাপায়, আমাৰ একেলগে কৰা সময়তও  তেও অকল মোৰ বক্ষহে মূখত লয়, মোৰ কমৰৰ তলৰ অংশ  নাখায়, মইও তেওঁৰ যৌনাংগ হাতেৰে মোহাৰী পাইছো, মূখত লোৱা নাই। এদিন অনুৰাগে এখ্ন পৰ্ণ আনিছিল য’ত এজন নিগ্ৰ’ৱে এজনী ছোৱালীৰ লগত যৌন সম্পৰ্ক কৰি আছিল, কিন্তু সেই ল’ৰাজনৰ সেইডাল দীঘল আছিল, বহুত দীঘল আছিল । মই দেখি ভয় খাই গৈছিলো, কিন্তু লগতে যেন মোৰ যোনীতো কিবাহে কিলমিলাই উঠিছিল, সেই ৰাতি অনুৰাগৰ লগত কৰোতে মই যেন বেচি উত্তেজিত আছিলো। আমাৰ দিনবোৰ এনেকৈয়েই চলি আছিল।
সমস্যা আহিল দুসপ্তাহৰ আগৰ পৰা, সেইদিনাৰ পৰা অনুৰাগৰ ৰাতিৰ দ্যুটি আৰম্ভ হ’ল। সন্ধিয়া ৯ বজাত গৈ পুৱা ৭ বজাত ঘৰ আহে, গোটেই ৰাতি উজাগৰে কটোৱা বাবে পুৱা আহি কিবা খায়েই শুই যায়। এইপিনে চেক্সৰ তাড়নাত মই পাগল হৈ থাকো, যোৱা ১৫ দিনত অকল ৪ বাৰ চেক্স কৰিচো আৰু যোৱা এসপ্তাহত এবাৰো নাই কৰা। এতিয়া যেন ৰাতি হ’লেই মই পাগল হৈ পৰো, এনেকুৱা লাগে যেন কাৰোবাক মানি আনি কৰি ল’ম, পিছ মুহুৰ্তত অনুতপ্তও হও, কিন্তু নিজক কিমান স্ংযম কৰিম। যোৱা ৰাতি, অনুৰাগে আনি থোৱা এখন পৰ্ণ লগাই চালো। চাই থাকোতেই গমেই নেপালো কেতিয়া কাপোৰ খুলি পেলালো নিজৰ, কেতিয়া উলংগ হৈ যোনী মোহাৰিব ধৰিলো। তেনেকৈয়েই উলংগ হৈ ৰাতি শুই পৰিলো। পুৱা উঠি পিচে মন বহুত ভাল লাগিল, কালি ৰাতি অনুৰাগৰ অন্তিম ৰাতিৰ দ্যুতি আছিল আৰু এতিয়া দুদিন বন্ধ, গতিকে আজি মই এওক খাই পেলাম ।


from assamese sex story | asomiya suda sudi kahin | new সুদা সুদী | অসমীয়া সেক্স কাহানি https://ift.tt/36e37fW

1 thought on “Assamese Sex Story {LATEST}”

Leave a Comment

error: Content is protected !!