ছাত্ৰৰ মাকক চুদাৰ কাহিনী Assamese Sex Story 2021 – AssameseSexStory.xyz

ছাত্ৰৰ মাকক চুদাৰ কাহিনী Assamese Sex Story 2021

 আগতে মোৰ পত্নীয়ে মোক যথেষ্ট বিশ্বাস কৰিছিল আৰু মোৰ লিংগটোও চুপিছিল । কিন্তু যোৱাকালি মই মোৰ পত্নীৰ বিশ্বাস ভঙ্গ কৰিলোঁ । তাৰ আগতে পাঠকক জনাওঁ যে, মই এখন বেচৰকাৰী শিক্ষানুষ্ঠানত শিক্ষকতা কৰোঁ । আগতে খুব মদ খাইছিলোঁ যদিও বর্তমান তেনেকৈ মদ নাখাওঁ । কিন্তু যোৱাকালি (মঙলবাৰে) বন্ধু এজনৰ লগত মদ খাওঁ । তাৰ পিছত সৌৰভ কলিতা নামৰ ছাত্ৰজনৰ দেউতাক লগ পাওঁ । তেওঁৰ লগত আৰু মদ খাওঁ । মাজে মাজে মই সিহঁতৰ ঘৰলৈ যাওঁ । সৌৰভৰ মাক শ্যামবৰ্ণৰ । কালিও সৌৰভৰ দেউতাৰ লগত গ’লোঁ । তেতিয়া ছাত্ৰজন আৰু ছাত্ৰজনৰ আইতাক শুইছিল । সিহঁতৰ ঘৰত আৰু মদ খাওঁ । তাৰ পিছৰ কাহিনী আৰু মনত নাই ।


বুধবাৰ

আজি দুপৰীয়া টোপনীৰ পৰা উঠাৰ পিছত পত্নীৰ মুখত কালিৰ ঘটনা বিলাক শুনিবলৈ পালোঁ । মই আহি বাইকখন চোতালত ৰাখিয়েই ৰুমত সোমাই শুই পৰোঁ । আহিয়েই মই বোলে সৌৰভৰ মাকক চুদাৰ কথা মোৰ পত্নীৰ আগত কৈছিলোঁ । প্ৰথমতে মই নিচাৰ ৰাগিত কোৱা বুলি ভাবিছিল । তাৰ পিছত মোৰ মুখমণ্ডলত সেন্দুৰৰ দাগ দেখিবলৈ পাইছিল । কিছুসময় পিছত সৌৰভৰ মাকে ফোন কৰি মোৰ পত্নীক কৈছিল যে তাইৰ স্বামীৰ নিচালগাত শুই পৰিছিল আৰু মই যোৰকৈ তাইক হাতত ধৰিছিলোঁ, মুখত মুখ ভৰাই চুমা খাইছিলোঁ আৰু স্তন দুটা টিপিছিলোঁ । তাৰ পিছত মোৰ পত্নীয়ে মোৰ পেণ্ট খুলি চাইছিল । আজি ময়ো চালোঁ । কিছুদিন আগতে বালবিলাক খুৰাইছিলোঁ । তাতে সেন্দুৰৰ দাগ । পেণ্টখনতো সেন্দুৰৰ দাগ । লিংগটো ভালদৰে চালোঁ । লেতেৰা হৈ আছে । বুজিব পাৰিলোঁ যে মই কালি ৰাতি সৌৰভৰ মাকক চুদা কথাটো সত্য । তাৰ পিছত মানি বেগত দেখোঁ যে হিচাবতকৈ এশ টকা কম আছে । সম্ভৱত তাইৰ যোনীৰ ভিতৰত বীৰ্যপাত কৰিছিলোঁ আৰু ঔষধ কিনি খোৱাৰ বাবে এশ টকাটো দিছিলোঁ । আনহাতে আজি ডিঙিৰ ভিতৰত বিষাই আছে । সম্ভবত কালি মই তাইৰ যোনীখন চেলেকিছিলোঁ । ইয়াৰ আগতেও কেতিয়াবা পত্নীৰ বুচখন বেছিকৈ চেলেকি খালে পিছদিনা এনেকৈ গলটো বিষাইছিল । তাৰ পিছত আজি আবেলি সৌৰভৰ মাকৰ কথা ভাবি ভাবি হস্তমৈথুন কৰোঁ আৰু তাৰ পিছত গাধুওঁ । সৌৰভৰ দেউতাৰ লগত মোৰ আগৰে চিনাকী আছিল কিন্তু সিহঁতৰ ঘৰলৈ যোৱা নাছিলোঁ । মই স্কুলত শিক্ষকতা আৰম্ভ কৰাৰ পিছত সৌৰভৰ দেউতাকে মাতিছিল যদিও যোৱা নাছিলোঁ । তাৰ পিছত সৌৰভৰ মাকৰ সৈতে মোৰ পত্নীৰ চিনাকী হয় আৰু পত্নীৰ সৈতে সিহঁতৰ ঘৰলৈ গৈছিলোঁ । তাৰ পিছত কেবাদিনো অকলে গৈছিলোঁ । মাজে মাজে মোৰ পত্নীয়ে মোক তাইৰ বা আনৰ কথা কৈ থাকিছিল যদিও সঁচাকৈয়ে যে মই কাৰোবাক চুদিম সেয়া তাই ভবা নাছিলে । মোৰ পত্নীয়ে মনত যথেষ্ট আঘাত পাইছে । কিন্তু মই কি কৰিম কওক ! আগৰে পৰা বহু নাৰীৰ সান্নিধ্য পোৱাৰ হেঁপাহ মোৰ আছিল । কিন্তু ভয়ৰ বাবে পৰা নাছিলোঁ দ্বিতীয়তে সুবিধাও পোৱা নাছিলোঁ । আমাৰ থকা ঘৰ আৰু স্কুলৰ মাজ ভাগত সৌৰভহঁতৰ ঘৰ । সেয়ে ভালদৰে চিনাকী হোৱাৰ কিছুদিন পিছৰ পৰা সৌৰভৰ মাকৰ কথা মতে মই সৌৰভক অনা নিয়া কৰিছিলোঁ । আজি দুপৰীয়া তেতিয়া শুই আছিলোঁ । সৌৰভৰ মাকে ফোন কৰিছিল । প্ৰথমতে ভয় লাগিছিল যদিও ৰিচিভ কৰিলোঁ । মই স্কুলত আছোঁ নেকি সুধাত আজি স্কুললৈ যোৱা নাই বুলি ক’লোঁ । উক্ত ঘটনাৰ পিছত আজি ৰাতি মোৰ পত্নীয়ে চুদা দিবলৈ আপত্তি কৰিছিল । তথাপিও মই যোৰকৈ তাইৰ স্তন টিপিছিলোঁ, জাঙিয়া খুলি দি যোনীখন খুবকৈ চেলেকি খাইছিলোঁ । পিছত চুদিবলৈ দিলে । আজি বুধবাৰ । কাইলৈ বৃহস্পতিবাৰে কি হয় সেয়া অহাকালি প্ৰকাশ কৰিম ।


বৃহস্পতিবাৰ :

আজি দুপৰীয়া আকৌ সৌৰভৰ মাকে ফোন কৰি স্কুলৰ পৰা সৌৰভক লৈ যাবলৈ কয় । তেতিয়া ভয়টো অলপ আঁতৰে । স্কুল ছুটিৰ পিছত সৌৰভক লৈ যাওঁ । ঘৰৰ আগফালে বাটত তাৰ মাকে থিয়হৈ আছিল । অলপ আগুৱাই গৈ বাইকখন ৰাখিলোঁ । সৌৰভ নামিলে । সৌৰভক ঘৰলৈ পঠিয়াই দি তাৰ মাকে ক’লে: কালি বেয়া পাইছা নেকি ? মই নাইপোৱা বুলি ক’লোঁ লগতে তাই মোৰ পত্নীক ফোন কৰি কোৱা কথাটো উত্থাপন কৰিলোঁ । তাই ক’লে যে মোৰ পত্নীয়ে আগত ফোন কৰিছিল আৰু যিহেতু মোৰ শৰীৰত যিহেতু সেন্দুৰৰ দাগ আছিল সেয়ে ভয়তে বা পিছলৈ গম পালে বেয়া কথা হ’ব বুলি ভাবি আগতিয়াকৈ কৈছে । ইফালে মোৰ পত্নীয়ে সৌৰভক লৈ যাবলৈ বা আনিবলৈ বাধা দিছে যদিও মই সেইকথাটো নক’লোঁ । এনেকি সিহঁতৰ ঘৰলৈ নাযাবলৈও সকিয়নী দিছে । এইবিলাক কথা আৰু উত্থাপন নকৰিলোঁ । তাৰ পিছত তাই অলপ লাজ কৰি ক’লে: আৰু আহিবা হা ! মই হ’ব বুলি কৈ গুচি আহিলোঁ । আজি ৰাতিও বহুত যোৰকৈ পত্নীক চুদিলোঁ । তাইক বহুত বুজালোঁ । নিজৰ ভুলৰ বাবে মই দুঃখিত । ক্ষমাৰ যোগ্য নহওঁ । তাইৰ দুখবিলাক বুজিপাওঁ । তাইৰ দুখ, মোৰ মুখত মুখ ভৰাই চুমা খাব নোৱাৰিব, মন গ’লেও চুপিব নোৱাৰিব মোৰ বাৰীডাল । সম্প্ৰতি তাইৰ দৃষ্টিত মই বিশ্বাসঘাতক আৰু অপৱিত্ৰ । যৌনতা ! জীৱনৰ দৰেই বুজিব নোৱাৰা এটা জটিল বিষয় । এই মুহূৰ্তত মনলৈ আহিছে নিৰ্মলপ্ৰভা বৰদলৈৰ দ্ৰৌপদী কবিতাটো । দ্ৰৌপদীয়ে নিজেও বুজিপোৱা নাছিল পঞ্চপাণ্ডৱ থাকিও কিয় কৰ্ণলৈ তাইৰ স্পৃহা জাগিছিল । আজি মোৰো একেই দশা । সম্পূৰ্ণৰূপে যৌন সুখ দিব পৰা নিজৰ পত্নী থাকিও নাজানো কিয় আনৰ পত্নীলৈ অবৈধ স্পৃহা জাগে । সেয়ে হয়তো ভি.এছ. নাইপলেও নিজৰ পত্নীক ফাঁকি দি বেশ্যাগমন কৰিছিল ।

1 thought on “ছাত্ৰৰ মাকক চুদাৰ কাহিনী Assamese Sex Story 2021”

Leave a Comment

error: Content is protected !!