প্ৰীতিৰ মাকক চোদিলো || Assamese hot story – AssameseSexStory.xyz

প্ৰীতিৰ মাকক চোদিলো || Assamese hot story

 মোৰ নাম ৰোহিত বয়স 25 বছৰ, সৰুৰে পৰা ফুটবল খেলিছিলো সেয়ে দেহৰ গঠনে ছোৱালী বোৱাৰী সকলোকে পাগল কৰিব পৰা বিধৰ আছিল । আজি মোৰ জীৱনত ঘটা এটা ভাল লগা ঘটনা আপোনালোকলৈ আগঢ়ালো ।

 ঘৰৰ মানুহ বুলিলে দেউতা আৰু মইয়েই । দুই মহলীয়া ঘৰটোৰ এটা ৰুমত মাক জীয়েক এহাল ভাৰা থাকিছিল , মাকে দিনটো কৰবাত কিবা কিবি কৰি আবেলি ঘুৰি আহে। মই তাইক পেহী বুলি মাতিছিলো, বয়স 32 মান হব দেখাত বৰ ধুনীয়া আৰু ছেক্সি আছিল দাঙৰ দাঙৰ দুদু দুটা দেখিলে পিতিকিব মন যায় টপিনা দুটাও বৰ দাঙৰ আছিল ।

  তাইৰ অংগী ভংগী দেখিলে যৌন কৰ্মী যেন লাগে কিন্তু আমাক সেইবোৰ কোনো দিনে যানিব দিয়া নাই। জীয়েকৰ বয়স 13 বছৰ, নাম প্ৰীতি । গাখীৰৰ দৰে বগা নতুনকৈ বাঢ়ি অহা জোঙা জোঙা দুদু দুটা দেখিলেই কামুৰিব মন যায় তাইও বোৰ ছেক্সি আছিল আৰু সৰু কাপোৰবোৰ বেছিকৈ পিন্ধিছিল মোক দাদা বুলি মাতে মইও ভণ্টি বুলি মাতো । 

 তাইক প্ৰথম দিন দেখাৰে পৰা ৰাতি ৰাতি তাইৰ কথা ভাবি হাত মাৰিছিলো আৰু এদিন হেপাহ পলুৱাই চুদিবলৈ আশা পুহি ৰাখিছিলোঁ তাই যেতিয়া স্কুললৈ যায় মই প্ৰায়েই তাইৰ বাহিৰত শুকাবলৈ দি থোৱা পেণ্টি বোৰ আনি হাত মাৰি মাৰি মালপানী বোৰ লগাই আকৌ শুকাবলৈ দি থৈছিলো, এদিন শনি বাৰ আছিল স্কুলৰ পৰা সোনকালে ঘৰলৈ আহি গা ধুই কাপোৰবোৰ আনিবলৈ ললে মই চাদৰ পৰা তাইক চাই আছিলোঁ হঠাৎ পেণ্টি খনত হাত দি দেখিলে কিবা লাগি আছে তাই বহু সময় চাই থাকি এবাৰ শুঙি চালে তথাপি যেন ধৰিব পৰা নাই এয়া কি আকৌ এবাৰ শুঙি চাই সেইখন ধুবলৈ লৈ গ’ল এইবোৰ দেখি মই বোৰ উত্তেজিত হৈছিলোঁ আৰু তাইক চুদিবলৈ পাগল হৈ পৰিছিলো । তেতিয়াৰে পৰা ভাবি আছিলো ইয়াক কেনেকৈ চোদন দিয়া যায় ভাবি ভাবি হাত মাৰি দিন বোৰ পাৰ কৰিছিলোঁ। কিবা এটা কামত দেউতা কিছুদিনৰ বাবে বাহিৰলৈ গৈছিল এটিয়া ঘৰত মই ওকলে লগত ভাৰা থকা মাক জীয়েক। মাকে মোক সদায় কৈ যায় ভণ্টিক ওকমান চাবা চোন মোৰ আহোতে পলম হয় ।

 তোমাৰ দেউতাও ঘৰত নাই পাৰিলে একে লগে থাকিবা, মই কলো হব পেহী চিন্তা কৰিব নালাগে মই আছো । তাই ওলাই গ’ল মই মনে মনে ভাবিলো বহুদিনৰ আশা পুৰন কৰাৰ এটি সোনালী সুযোগ এইবাৰ তাইক মানে প্ৰীতিক চুদিমেই চুদিম কিন্তু কেনেকৈ ভাবি ভাবি মোৰ কাম আৰম্ভ কৰিলো । দুপৰীয়া দ্ৰইং ৰুমত চোফাত বাগৰি মোবালত গেম খেলি আছিলো তেতিয়াই প্ৰীতি সোমাই আহিল দাদা কি খেলিছা মোকো এবাৰ দিয়া ছোন মই কলো তুমি পাৰিবা যানো তাই কলে ও পাৰিম দিয়া আৰু মোৰ মুৰৰ কাষতেই বহিল মই দি দিলো তাই মিনি স্কাৰ্ট পিন্ধি আহিছিল তাইৰ ভৰি দুখন দেখিয়েই মোৰ বাৰিদাল ধৰফৰাব ধৰিছিল মই আৰু ওচৰ চাপি তাইৰ পিঠিত হাত থৈ গেমটো সিকাই দি আছিলো তাই নজনা কৈয়ে মই তাইৰ আঠুৰ পৰা ওপৰলৈ দুবাৰমান হাত ফুৰালো তাই চাগে গম পাইছিল আৰু মোবাইল টো মোক দি যাও বুলি কৈ ওলাই গ’ল । মই আৰু কণ্ট্ৰল কৰিব পৰা নাই এনে লাগিছে যেন যোৰ কৰি হলেও তাইক এবাৰ চুদো , বহুত কষ্ট কৰি নিজক সম্ভালিলো ।

  next day তাই যেতিয়া স্কুলৰ পৰা অহাৰ সময় হল মই বাথৰূমত সোমাই লেংটা হৈ গা ধুব ধৰিলো আৰু দৰ্জাখনো লক কৰা নাছিলোঁ তাই আহি দৰ্জা খুলি মোক দেখিলে মোৰ বাৰিদাল পুৰা থিয় হৈ আছিল লাজ পাই তাই ভিতৰলৈ দৌৰ দিলে মই গা ধুই ওলাই আহিলো তাই বাথৰুমত সোমাল ওলপ পিছত মই তাইৰ ৰূমলৈ গলো আৰু তাইৰ ওচৰতে বহি sorry কলো তাই একো নজনাৰ দৰে কিয় বুলি শুধিলে মই কলো তেতিয়াৰ ঘটনাটোৰ বাবে তাই একো নহয় বুলি কলে । মই আকৌ কলো তোমাক কথা এটা কবলৈ আছিল তাই কলে কি কথা? পিচত কম বুলি মই ওলাই আহিলো ।

  সন্ধিয়া মই চাদত বহি porn video চাই আছিলো পিছফালৰ পৰা কাৰোবাক অহা যেন লাগিল মই ভাবিলোঁ প্ৰীতি আহিছে ভালেই হল দিয়া আজি এৰাত নাই মই পেনৰ চেণ্ট খুলি বাৰিডাল উলিয়াই ললো আৰো লাহে লাহে ভিদিও চাই চাই হিলাই থাকিলো ওলপ পিছতেই মোৰ কান্ধত তাই হাত দিলে আৰু কলে ভাইটি তুমি এইবোৰ কি কৰিছা মই জপিয়াই বহাৰ পৰা উঠি দেখো জীয়েক নহয় মাকে হে আহিছে মই দুহাতেৰে বাৰিডাল ঢাকি ধৰি কলো পেহী আপোনি ইয়াত তাই ওলপো সংকোচ নকৰি কলে ও কিয় বেয়া পাইছা নেকি? মই নাই নহয় মানে .. তাই হাহি দিলে আৰু কলে একো নহয় দিয়া ডেকা লৰা এইবোৰ সাধাৰণ কথা । চাও কিমান ডাঙৰ হৈছে বুলি কৈ মোৰ হাত দুখন আতৰাই দিলে মোৰ সাত ইঞ্চি বাৰিডাল নিৰ্লজ্জৰ দৰে তাইৰ আগত ওলাই পৰিল wow ইমান ডাঙৰ বুলি কই তাই মোৰ মুখৰ পিনে চাই মিচিকিয়াই হাহি লাহে লাহে হাতেৰে মোৰ বাৰিডাল অগা পিছা কৰিব ধৰিলে…

  

1 thought on “প্ৰীতিৰ মাকক চোদিলো || Assamese hot story”

Leave a Comment

error: Content is protected !!