খুৰিৰ যৌৱন Assamese sex story – AssameseSexStory.xyz

খুৰিৰ যৌৱন Assamese sex story

পেছাত মই এজন ক্ষুদ্ৰ খেতিয়ক, দুবছৰ আগলৈকে মই এটা মাল্টিনেছনেল কোম্পেনীত কৰ্মৰত আছিলোঁ। বাহিৰত থাকি থাকি আমনি লাগিলগৈ আৰু, বহুত থাকিলোঁ টাউনত,, সেইকাৰণে অলপ পইচা গোটাই গাওঁলৈ গুচি আহিলোঁ। গাওঁৰ জীৱনটো বেছি ভাল লাগে, মুকলি লাগে থাকি। ঘৰত মোৰ মা-দেউতা আৰু মইহে, ভন্টি আছিল যোৱা বছৰ বিয়া সোমালে। আমাৰ ঘৰটো গাওঁৰ মেইন ৰাস্তাৰ পৰা অলপ ভিতৰলৈ, আমাৰ সেইখিনিৰ পৰা পথাৰ আৰম্ভ হয়,, আৰু দূৰত সেউজীয়া পাহাৰলানি দেখিবলৈ পায়। মনোমোহা এটা পৰিবেশ চাৰিওফালে, গাওঁৰ পৰিবেশ তাতে শাক পাচলি, মাছ পুঠীৰে উভৈনদী। আমাৰ সমন্ধীয় খুড়া এজনৰ ঘৰ আমাৰ পৰা ১০০ মিটাৰ মান দূৰত আছে। সমন্ধীয় বুলি এইকাৰণে কৈছোঁ আমাৰ দেউতাৰ নিজৰ ভায়েক নহয়, আমাৰ বংশৰে হয় তেওঁলোক। খুড়া জনৰ ঘৰৰ বাহিৰে আৰু বেলেগৰ ঘৰ নাই সেইখিনিত। তেওঁ ঘৰত পৰিবাৰ আৰু লৰা এটা, লৰাটো চতুৰ্থ শ্ৰেণীৰ এইবাৰ। একেবাৰে নিজৰ নহলেও তেওঁলোক আমাৰ ঘৰৰ নিচিনা একেবাৰে, দুখঃ-বিপদৰ সময়ত আমাৰ দুঘৰ একেলগে থাকোঁ। সেইদিনাৰ কথা, মই খুৰীহঁতৰ ঘৰৰ ওচৰতে আমাৰ বাৰীখনত আছিলোঁ। ৰাতিৰ কাৰণে শাক-পাচলি দুটামান আনো বুলিয়ে গৈছিলোঁ। বাৰিষাৰ বতৰ, বতৰটো এফালে কলা কৰি আহিছে,,মই সোনকালে বাৰীৰ পৰা পাচলি লৈ ওলাও মানে বৰষুণ পেলালেই। মই উপায় নাপাই খুড়াহঁতৰ ঘৰতে সোমাই দিলোঁ কোবাকুবিকৈ। সোমাই দেখিলোঁ সিহঁতৰ ঘৰত মানুহ নাই, দৰ্জাখন মৰা আছে,,খুড়া কামত যায় দিনত আৰু লৰাটো বাৰু স্কুল গল..খুড়ীটো থাকিব লাগিছিল..। যি কি নহওঁক মই বাৰাণ্ডাতে থকা বেঞ্চখনত বহি পৰিলোঁ,,বৰষুণজাক ডাঙৰকৈ পৰিল। তেনেকুৱাতে আগফালে পথাৰত দেখিলোঁ খুৰী বৰষুণত তিতি লৰালৰিকৈ গৰু এজনি এৰাল দিয়াৰ পৰা লৈ আহিছে,,পথাৰত পানী কাৰণে খুৰীয়ে আঁঠুৰ ওপৰলৈকে মেখেলাখন পিন্ধিছে আৰু চাদৰখন গাত মেৰিয়াই লৈছে। গৰু আনি গোহালিত বান্ধে মানে খুৰী তিতি জুৰুলি-জুপুৰি হল। তেওঁ মোৰফালে চাই হাঁহি মাৰি সুধিলে “কেতিয়া আহিলা”,,মই কলো বৰষুণৰ আগে আগে সোমালোহি। তেওঁৰ গা বৰষুণত তিতি মেখেলা চাদৰ ব্লাউজ সম্পূৰ্ণৰূপে লিপিত খাই পৰিছে। কাপোৰবোৰ দেহৰ ভাঁজভোৰত লাগি দেহৰ খলা বমা বোৰ প্ৰকট হৈ পৰিছে। তেওঁ লৰালৰিকৈ বাৰাণ্ডাত উঠি গামোচা এখন লৈ গাত লগা পানীখিনি টুকি টুকি কলে “বলা ভিতৰলৈ, পটককৈ বৰষুণজাক লৈ আহিল সময়ে নাপালোঁ”। মই কলো “মোৰো একেই হল, বাৰীৰ পৰা ঘূৰিবলৈ সময়ে নাপালোঁ”। খুৰীয়ে তিতা চুলি কোছা মোৰ ওচৰত ৰৈয়ে টুকি থাকিল, মই বহিবলৈ বুলি চকী খনৰ ফালে আগবাহিছিলোঁহে, তেনেকুৱাতে,, ধাৰাৰাৰাৰাকক কৰি জোৰেৰে গাজনী এটা মাৰি উঠিল,..খুৰীয়ে এক চেকেণ্ডতে জাপ মাৰি মোক গবা মাৰি ধৰিলে। মই উচপ খাই খাই উঠিলোঁ,,গাজনীটো গুম গুম কৰি লাহে লাহে মাৰি থাকিল, তাই মোক জোৰেৰে গবা মাৰি ধৰিয়ে থাকিল। মই এৰাবলৈ চেষ্টা কৰিলোঁ ,,তাই কলে “ৰবা,,মোৰ ভয় লাগে গাজনী মাৰিলে”..মই ৰৈ থাকিলোঁ তাইৰ বাহুৰ মাজত। খুৰীৰ তিতি থকা গাটোৱে মোৰ গাত শিহৰণ তুলি দিলে,,মইও তাইক সাৱটি ধৰি থাকিলোঁ, নাকটো তাইৰ ডিঙি ওচৰলৈ নি শুঙি চালোঁ,,ফুৰফুৰিয়া তিতা চুলিৰ গোন্ধ। তাইৰ পিঠিত হাত ফুৰাই দিলোঁ, আধা তিতা ব্লাউজটো গাত লাগি আছে,,মোৰ হাত কেইখন খুৰীৰ কঁকাল, টীকা সৱতে ফুৰিবলৈ ধৰিলে। “কি কৰিছা” খুৰীয়ে কলে। “তুমি বহুত ধুনীয়া” মই কলো। তাইৰ ডিঙিত চুমা এটা খাই লাহেকৈ কামুৰি দিলোঁ। তাই কুচমুচাই কৈ উঠিল “কি কৰিছা, কোনোবাই দেখিব”। মই জোৰকৈ সাৱটি কলো “কোনেও নেদেখে, আপুনি মোক পাগল কৰি দিছে”। মোৰ পেন্টৰ ভিতৰত বাৰীডাল ফিট হৈ তাইৰ তলপেটত খোচ খাই থাকিল। তাইৰ পিঠিত হাত ফুৰাই গম পালোঁ তাই ব্ৰা পিন্ধা নাই তলত, খুৰীৰ স্তন দুটা ইমান ডাঙৰ নহয় বাৰু,,৩২ চাইজ মান হব..ওলমি পৰা নহয়। তাইৰ লাহী কঁকালটো হাত ফুৰাই চালোঁ যেন কুন্দত হে কটা, সৰু কঁকালটো তলফালে ক্ৰমান্বয়ে বহল,,তাৰ পৰাই ডাঙৰ টীকা আৰু কলাফুল দুটা আৰম্ভ হৈছে। মোৰ হাত দুখনে খুৰীৰ দেহৰ নিষিদ্ধ অঞ্চল বোৰত চুই চুই উত্তেজিত কৰি তুলিলে। তাইও মোক পিঠিত হাত ফুৰাই উৎসাহ দি গল, তাইৰ তিতা গাটো গৰম হৈ আহিল লাহে লাহে। বুকুখন হেঁচি চেপি ধৰিলে মোক। দুইটাই একমুহুতৰ কাৰণে বাহুৰ পৰা মুক্ত হলো, তাইৰ চকুলৈ চালোঁ কামনাৰ জুই,,তাইৰ ওঁঠ দুটা কামুৰি চুমা খাই দিলোঁ..গৰম ওঁঠ দুটাৰ ৰস খাই মজ্জা লাগিল, তাইও মোৰ ওচৰত নিজকে সমৰপৰ্ণ কৰি দিলে। অলপ সময় আমি তেনেকৈয়ে থিয় হৈ কটালোঁ। “ভিতৰত যাওঁ বলা” তাই কলে। তাইক এৰি দিলোঁ। দৰ্জাখন মাৰি দুইটা ভিতৰ ৰুম পালোগৈ। তাইৰ কাপোৰ বিলাক আজুৰি খুলি পেলালোঁ, মোৰ ভিতৰত যেন বন্য জন্তু এটা সাৰ পাই উঠিছে। তাইও মোৰ কাপোৰ খুলি পেলালে,,দুইটা খন্তেকতে নগ্ন হৈ পৰিলোঁ। লজ্জা আমাৰ নাইকিয়া হল, দুইটা আদিম মানুহৰ নিচিনাকৈ সাৱতা সাৱটি কৰি বিচনাত পৰি দিলোঁ। বিচনাত দুইটা বাগৰা-বাগৰি কৰি থাকিলোঁ, ওঁঠ ডিঙি কামুৰি তাইৰ স্তন দুটা হাতেৰে মৰ্দন কৰি চুপি কামুৰি গলো। তাই চটফটাই থাকিল, এখন হাত তললৈ নি মোৰ বাৰীডাল হাতেৰে টানি টানি মালিচ কৰি দিলে। এইবাৰ তাইৰ ভৰি দুটাৰ মাজত মোৰ হাতখন গল, পাতল পাতল চুলি থকা যোনিখন পাহি দুটা সামান্য মেল খোৱা কজলা ৰঙৰ, আঙুলি দুটাৰে পাহি দুটা মেলি চালোঁ ভিতৰলৈ গুলপীয়া আৰু বিজল বিজল হৈ আছে। আঙুলি দুটা সুমুৱাই ঘদালি দিলোঁ ভিতৰখন, তাই আঃহহহহ বুলি চিঞৰ এটা মাৰি গাটো কেৰমেৰাই উঠিল। মই এৰি নিদিলোঁ, তাইৰ যোনিত আঙুলি জোৰত জোৰত খিছাই দিলোঁ,,দাঁত-ওঁঠ কামুৰি তাই চটফটাই থাকিল। যোনিৰ ভিতৰত মোৰ আঙুলি দুটাই খচ-খচ খচ-খচকৈ শব্দ হব ধৰিলে, যোনিৰ ৰসে মোৰ আঙুলি বৈ আহিল। তাই কেকাই উঠিল “চুদা সোনকালে মোক, ৰব নোৱাৰো আৰু”। তাই কবলৈহে পালে, তাইক তলত পেলাই মই ওপৰত উঠি ললোঁ। কঁকালটো দাঙি বাৰীডাল যোনিৰ মুখত লগাবলৈ ধৰিলোঁ, তাই হাতেৰে ধৰি সেইডাল যোনিৰ ফুটাত হেঁচি দিলে। মই লাহেকৈ সুমুৱাই দিলোঁ,,পেল পেলকৈ গোটেইডাল গুৰিলৈকে সোমাই গল..উমফচ” দুইটাই গভীৰ উশাহ ললোঁ। তাই মোক সাৱটি ধৰি থাকিল, মই কঁকাল উঠা নমা কৰি খুৰীক চুদিব ধৰিলোঁ। দুচাটমান মাৰি স্পীদ বঢ়াই দিলোঁ,,খুৰীয়ে কঁকাল দাঙি দাঙি চুদন খাবলৈ ধৰিলে। বিচনাখনে কেৰকেৰাই উঠিল। খুৰীয়ে “আঃহ উফ লাহে লাহে” মোৰ কাণৰ কাষত ফুচফুচাই কলে। বাহিৰত মূৰ্ষুলধাৰে বৰষুণ দি আছে,,তাৰ মাজতে ৰূমটোত দুইটাৰ চুদনৰ তালত বিছনাৰ কেৰেক কেৰেক আৰু যোনিৰ পৰা প্লাক-প্লাক প্লেক-প্লেককৈ শব্দ হৈ থাকিল। গোটেই বাৰীডাল উলিয়াই সমস্ত জোৰ দি আকৌ গুৰিলৈকে গোটেইডাল সুমুৱাই সুমুৱাই মাৰি থাকিলোঁ। দুইটা ঘামি জামি অৱস্থা নাই আমাৰ,,১০ মিনিটমান সম্ভোগ চলি থাকিল..বাহিৰত বৰষুণজাকৰ লগতে ধুমুহাও দিছে,,আমাৰ দুইটাৰ ভিতৰতো যেন এজাক ধুমুহা আহিব লৈছে। চুদনৰ স্পীদ বাঢ়ি আহিল,,খুৰীয়ে যোনিৰ পাহি দুটাই মোৰ বাৰীডাল চেপি আনিলে,, “আঃসহ..উমফ” কৈ খুৰীয়ে পেল পেলকৈ যোনিৰ পৰা ৰস এসোপা এৰি দিলে,, “৫বছৰৰ পাছত তুমি মোক যৌৱন ঘূৰাই দিলা” তাই মোক চুমা খাই সাৱটি ধৰি পৰিল। মই জোৰকৈ দুচাট মাৰি ৰৈ দিলো,,খুৰীৰ ৰস ফালি মোৰ বাৰীডালৰ পৰা চিৰিক চিৰিককৈ বীৰ্য্য খিনি ওলাই দিলোঁ। উমফ হমফ,,অৱশ হৈ পৰিলোঁ আমি। সাৱতা সাৱটি কৰি পৰি থাকিলোঁ, বিচনাখন সোঁত মোছ খাই  বিচনা চাদৰখন তলত পৰি আছে। বাহিৰৰ বৰষুণ জাক কমি আহিল, খুৰী থিয় হৈ উঠি পেটিকুটটোৰে বুকুতে মেৰিয়াই বিচনাখন ঠিক কৰাত লাগিল। মই তাইক আকৌ টানি শুৱাই ললোঁ কাষত, তাই মোৰ ওপৰত উঠি চুমা খাবলৈ ধৰিলে। এঘণ্টামান শুই ললোঁ দুইটা আমি, আবেলিৰ হোৱাত মই ঘৰলৈ গুচি আহিলোঁ। পাছদিনা আকৌ দুপৰীয়া আমাৰ সম্ভোগ আৰম্ভ হল, দিনটো দুইটাই দুইটাক হেঁপাহ পলুৱাই খালোঁ। দিনটো আমি স্বামী-স্ত্ৰী নিছিনাকৈ থাকোঁ, কোনেও গম নাপায় আমাৰ কথা। তেওঁলোকৰ সংসাৰ খন যাতে ঠিকে থাকে সেইটো আমি সদায় মনত ৰাখোঁ। সুবিধা পালেহে আমি মিলিত হওঁ, নহলে আমি সদায় আঁতৰত। খুৰীয়ে তেওঁৰ কাৰণে টেবলেট আনি দিবলৈ কলে, চেফটি নললে নহব, দিনটোত এবাৰ আমি সম্ভোগ কৰোয়েই। তাইৰ স্তনদুটা ডাঙৰ হৈ আহিল কেইদিনমানতে, দেহৰ কমনীয়তা বাঢ়ি আহিল। খুৰীয়ে যেন যৌৱন ঘূৰাই পালে। মোৰ বাৰীডাল খুৰীৰ লগত সম্ভোগ কৰি কৰি প্ৰকাণ্ড হৈ পৰিল, তাই চুপি মালিচ কৰি ওলমাই দিলে মোৰ বাৰীডাল। আমাৰ প্ৰেম চলি থাকিল, আৰু কাহিনী আছে..খুৰীৰ ভনীয়েকৰ লগত। সেইখিনি বেলেগ এদিনাখন লিখিম।

5 thoughts on “খুৰিৰ যৌৱন Assamese sex story”

Leave a Comment

error: Content is protected !!