যৌৱনে আমনি কৰে PART3 – AssameseSexStory.xyz

যৌৱনে আমনি কৰে PART3

বহাগ মাহৰ দিন, ঢোল পেঁপা গগনাৰ মাতত গোটেই পৰিবেশ ৰাজনজনাই থকা এটা উলহ মালহ ৰ মাহ । সেই উলহ মালাহৰ পৰিবেশতেই মোৰ ও ডেকা যৌৱনে সকলো সময়তে আমনি কৰিব বিচাৰে , এতিয়া আহো যৌৱনে আমনি কৰে part3 main কাহিনীলৈ  ,

কাহিনীৰ মূল উদ্দেশ্য হল যে , যৌৱনে কেতিয়াও উচ্চ নিচ্চ, জাত পাত, সৰু ডাঙৰ , সম্পৰ্ক নিবিচাৰে তাৰ আধাৰত লিখা , মোৰ যৌৱন কালত ঘটি যোৱা সম্পূৰ্ণ সঁচা কাহিনী , যিটো ঘটিছিল 2011 চনৰ জানুৱাৰী মাহত ,

আবেলি মা, মই , দেউতা একেলগে বহি TV চাই আছো, তেনেতে দেউতাৰ মোবাইলত ফোন আহিল, মই গৈ RCVE কৰিলোঁ।

মই: HELLO, কোনে কৈছে ?

সিফালৰ পৰা , HELLO মহা নেকি ?

মই : মই কৈছোঁ, জান

সিফালৰ পৰা, মই বা এ কৈছোঁ জামুগুৰি জেঠাই জীয়েক ।

মই: ঐ বাইদেউ ভালে আচনে ?

বা : আছোঁ দে, তহঁতৰ ভাল নহয় ?

মই: আছোঁ ভালেই !

বা : জেঠাইয়েৰৰ গাটো ভাল নহয়, সেয়ে  ফোন কৰিলোঁ, মা য়ে মহাক কিবা এটা কব বিচাৰিছে , মহাক ফোন টু দেচোন ।

মই : ঠিক আছে , দিছোঁ ।

দেউতা জামুগুৰি জেঠাইয়ে কিবা কয় বোলে , বুলি কৈ দেউতাক ফোন টু হাতত দিলোঁ, ।

দেউতাই ফোন টু লৈ জেঠাই লগত কিবা পাতিলে , মা য়েও আহি নিজৰ ডাঙৰ বায়েক যেতিয়া কিবা কিবি পাতিলে , ,,,,,,,,,,,

অলপ পাছত মা আৰু দেউতা ই মোৰ ওচৰত আহি কলে, জান তই কাইলৈ জেঠাইৰৰ ঘৰলৈ যাব লাগিব , এই টকা 2000 দি আহিবি  ,মই ঠিক আছে বুলি কলো ।

পাছদিনা ৰাতিপুৱা গা পা ধুই নতুন jeans, black Tshirt, Black sunglass , পৰিধান কৰি ওলালোঁ জেঠাই হতৰ ঘৰলৈ । জামুগুৰিৰ পৰা 1.5 km মান ভিতৰ গাওঁ লৈ সুমাই যাব লাগে জেঠাই হতৰ ঘৰলৈ । গাড়ী পৰা নামি দোকান এখনত সুমাই মিঠাই, বিস্কুইট , আৰু কিবা কিবি লৈ খোজ কাঢ়িব ললোঁ । জেঠাই ঘৰত ছোৱালী দুজনী , আৰু লৰা দুটা , দুইটা লৰা গুৱাহাটী ত থাকে , ঘৰত খালি মাজু বাই থাকে ডাঙৰ বাই ক বিয়া দিলে । তেনেতে মাজু বাই য়ে ফোন কৰিলে , ঐ জান কত পাইছ হি মই কলো ,তুহুতৰ গাওঁ ৰ মাজেদি খোজ কাঢ়ি আহি আছো,

তাই কলে, ফোন নকৰি লি কিয় মই চাইকেল লৈ আগবাঢ়ি গলো হয়, মই কলো হব দে তুহুতৰ গাওঁ ত খোজ কাঢ়ি ভাল লাগে । যি মজা মজা মাল আছে ছাই আহিব পাৰিম বুলি আকৌ ,

জেঠাইৰ মাজু ছোৱালী মোতকৈ 1 বছৰ 2 মাহৰ ডাঙৰ ,তাইৰ লগত যিকোনো সৰু সুৰা বেয়া কথা sex ৰ কথা  freely আগৰ পৰাই পাতো । তাইক ঘৰত জিমি বুলি মাতে সকলোৱে । খোজ কাঢ়ি গৈ থাকোঁতে বহুত ছোৱালীয়ে ৰাস্তাত জোকাইছে মইও কম নহয়, । জেঠাই হতৰ ঘৰ পালেগৈ , পদূলি মুখত জুন বায়ে আহি মোৰ পেটত পাছফালৰ পৰা আহি সাৱটি ধৰিলে তাইৰ পিয়াহ দুটা মোৰ পিঠিত হেঁচা খাই গল , আৰু কলে ঐ darling ভাল ? জুন বা আমাৰ জিমি বাৰ লগৰ,  জেঠাই হতৰ সন্মুখৰ ঘৰটো এই হৈছে জুন হতৰ ঘৰ । তাই প্ৰায়ে জিমি বাৰ লগতেই ঠাকে ,জুন দেখিবলৈ বহুত ধুনীয়া, হালি জালি থকা এজনী পাত গাভৰু ,তাইৰ দেহৰ গঠন বহুতেই লোভনীয় , তাইৰ আগৰ পৰাই মোৰ প্ৰতি দুৰ্বলতা আছে ,তাইক মই বা বুলি মাতিলে বহুত খং উঠে , আমাৰ জিমি বা ও বহুতেই sexy । একেলগে পঢ়া দুইজনী , জুন ৰ বয়স তেতিয়া প্ৰায় 25 বছৰ মান হৈছে, কাৰণ মোৰ বয়স 24 বছৰ ।

মই গৈ fress হৈ ললোঁ , কিবা খাই লৈ জেঠাই লগত কথা পাতিলোঁ , তাৰ পাছত জিমি বাক কলো অলপ ৰাম কৰোঁ বুলি, তাই বাৰান্দা ৰূমতেই rest লব কলে , মই জেঠাই ঘৰত গলে প্ৰায়েই জংগীয়া পিন্ধি শুও খালি গা, বাৰান্দা ৰুমত কোনো ঘপ কে ভিতৰত নুসুমাই । মই গৈ বাৰান্দা দৰ্জা খন জপাই জংগীয়া টো পিন্ধি শুই দিলো, । জুন বা আহিছিল কিবা নিবলৈ মই ছিলমিল টোপনি গৈছিলোঁহে ঘপ কে সাৰ পাই গলো দেখিলো সান্মুখত জুন বায়ে মোৰ জংগীয়া তোলৈ চাই আছে । কাতা জংগীয়া , মোৰ বাৰীডাল থিয় হৈ আছিল জংগীয়া টু ফাটি যাওঁ হৈ আছিল , তাই মোৰ ওচৰত বহিল মোৰ লাজ লাগি গল ,মই কাপোৰ খন ওপৰলৈ তানি দিলোঁ । তাই কলে ঐ আবেলি ফুৰিব যাম বিলৰ পাৰত ওলাবি , মই কলো হব । তাই sexy হাঁহি এটা মাৰি ওলাই গল ,।

আবেলি হল মই জিমি আৰু জুন ফুৰিব ওলাই গলো , গৈ থাকোঁতে জুন য়ে জানি শুনি যেন মোৰ বাওঁহিৰ তলত তাইৰ 36 size পিয়াহ দুটা ঘঁহায় দিয়ে আৰু মোলৈ চাই হাঁহি দিয়ে । আমি ঘূৰি ফুৰি আহিলোঁ , সন্ধ্যা হল ঘৰ পালোহি ।

ৰাতি আমি ভাত পানী খালোঁ, জেঠাই আৰু জেঠু শুলে । মই আৰু জিমি একেলগে বহি TV চাই আছোঁ বিচনাৰ পৰা । মাজে মাজে কিছুমান Hot scene ওলাই দুইটাই একো নামাতি চাই থাকোঁ । 1 ঘণ্টা মান চোৱাৰ পাছত মোৰ টোপনি গল দিনটোৰ ভাগৰত , তাইও মোৰ কাষতে বহি tv চাই thakil । মই কাতা জংগীয়া আৰু গামোচা পিন্ধি আছিলোঁ , খালি গা, ওপৰত কম্বল খন, তাইও একেখন কম্বলৰ তলতেই সুমাই আছিল মোৰ লগত , মোৰ কঁকালৰ পৰা গামোচা খন টোপনিত খোল খাই গল হবলা , আৰু গাৰ পৰা কম্বল খনো আঁতৰি গল টোপনিত মোৰ 7 ইন্স বাৰীডাল জংগীয়া ফাটি ওলাই অহা যেন হল , কাতা জংগীয়া চাইদেদী কনিডালৰ টুপী টু 2 ইন্স মান ওলাই আছে । তাই মোৰ কাষত বহি চিনেমা চাই আছে টিভি ভলিউম কম কৰি ।তাই লাহেকৈ কম্বলৰ তললৈ সুমাই গল , মই টুপিনীত বাগৰ সলাই তাইৰ বুকুত পিয়াহ দুটাৰ ওপৰত হাত থলোঁ গম নাপাওঁ , আৰু তাইৰ সোঁহাতখনত মোৰ বাৰীডালৰ টুপিতো লাগি আছিল, টোপনিত তাইক সাৱটি ধৰিলো । তাইও Tshirtr top এটা পিন্ধি আছিল bra নিপিন্ধাকৈ , আৰু তলত skart টো penty ও পিন্ধা নাই । তাই top টু দাঙি দিলে আৰু মোৰ হাতখন বাওঁফালৰ গাখীৰ টোত লগাই মুঠি মাৰিব লাগিলে । আৰু মোৰ কনিডাল উলিয়াই দি মোহাৰি আছে । মই ঘপ কে সাৰ পাই গলো আৰু দেখিলো তাই মোৰ কণীটোত তল উপর কৰি kiss কৰি আছে

মোৰ বাৰী টনতনাই গল , তাই এইবাৰ মোৰ বাৰীডাল মুখত ভৰাই চুপিব লাগিল । বহুত সময় চুপিলে । মই তাইৰ গাৰ ওপৰত উঠি কলো Jimi তোক ছুদিব লাগিব নেকি, মোক আজি ছুদি ছুদি ছোৱালীৰ পৰা বোৱাৰী বনাই দে, মই কলো , আগতে তোক কোনোবাই ছুদিছে নে নাই, তাই নাই চুডা বুলি কলে ।

তোক মই আজি এনেকুৱা ছুদিম তই পাগল যাবি , মালপানী সুমাই গলে ভয় খাবি নেকি সুধিলোঁ , তাই tab আনি খুৱাই দিবি বুলি কলে , মোৰ josh উঠিগল , কুচত বঢ়াই দিলোঁ কনিডাল নুনত ঘঁহায় গাখীৰ দুটা চুপি চুপি লাহে লাহে nipple দুটাত কামুৰি দিওঁ , তাই কব ললে , জান কনিডাল সুমুৱাই দে না মই থাকিব নোৱাৰা হৈছোঁ ।

তাই ছোট ফুটাই আছে, মই গোটেই গাত চেলেকি গাখীৰ মুখত লৈ চুপি থাকিলোঁ, 5 মিনিট মান পাছত গম পালোঁ তাইৰ নুনৰ পৰা পানী ওলাই মোৰ কনিডাল তিতি গল , লাহেকৈ শুৱাই দিলোঁ আৰু তাইৰ মালপানী লাগি পিছল হৈ থকা কনিডাল বুছৰ আগত অকণ মূৰটো লগাই জোৰত হেঁচি দিলোঁ , গোটেই 7 ইন্স কনিডাল তাইৰ বুছ ফালিছিলি গুৰিলৈকে সুমাই গল । তাই সম্পূৰ্ণ virgin হৈয়ে আছিল , কনিডাল সুমাই যাওঁতে তাই শ্বট ফটাব ধৰিলে আৰু ওই মা মাৰিলো বুলি মই জোৰত হেঁচি থাকিলোঁ ।

তাইৰ প্ৰচণ্ড বিষ হৈছিল , লাহে লাহে তাইৰ বিষ কমত মই ওলোৱা সোমোৱা কৰিলোঁ আৰু তাইৰ বুছ খন চালোঁ বহুত তেজ ওলাইছে , মোৰ কনিডাল তেজেৰে ৰঙা হৈ গল, তাইৰ বুছৰ তলেদি পোকৰটোৰ ফুটাৰ ফালে তেজ নিগৰি গৈছিল , মই লাহে লাহে speed বঢ়াই ছুদিব ধৰিলোঁ, তাই আহ আহ আহ আহ উম উম উম উম উম বুলি সুখ লব ধৰিলে । মই এইবাৰ দাঙি আনি কুচত দাঙি ঠাঁপ ঠাঁপ speed ত ছুদিব ধৰিলোঁ , তাৰ পাছত থিয় কৰি ভৰি দুটা 1 ফুট মান বহল কৰি পাছফালৰ পৰা থিয় হৈ তাইৰ কঁকালত খামুচি ধৰি কনিডাল বুছৰ থিয় হৈ ভৰাই দিলোঁ , গাখীৰ দুটা টিপি টিপি পুৰা ছুদিব লাগিলোঁ , এনেকুৱা মজা লাগিছে যেন তাই সম্পৰ্কৰ নোহোৱা হয় একেবাৰে মোৰ কৰি লৈ আহিলোঁ হয়, মোৰ মালপানী উলাও উলাও হল তাইক কলো মালপানী সুমুৱাও নে , তাই ঘূৰি বহি দিলে আৰু মোৰ কনিডাল মুখত সুমুৱাই ললে , মোৰ পানী উলাও হৈছিলে মই গোটেইডাল কণী তাইৰ গললৈকে সুমুৱাই দিলোঁ আৰু গলত গৈ মালপানী এৰি দিলোঁ । তাই অক অক অক কৰি গিলি দিলে । মই কনিডাল উলিয়াই আনি তাইক আকৌ চুপিব দিলোঁ তাই চুপি থাকিল , তাৰ পাছত দুইটা শুই পৰিলোঁ,

ৰাতি তাইক আকৌ দুবাৰ ছুদিলো , তাইৰ Virgin বুছ গোটেই ৰাতি ছুদি কামুৰি কেঁচুৱা হোৱা বুছ বনাই দিলোঁ , ৰাতিপুৱা তাই ভালকৈ খোজ কাঢ়িব পৰা নাছিল বিষত , মোক কলে তাইৰ বোলে বুছেদি অলপ অলপ তেজ ওলাই আছে , মই কলো, আজি ৰাতি ঠিক কৰি দিম চিন্তা নকৰিবি ,

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

মোৰ যৌৱনে আমনি কৰাৰ part4 ত তাইৰ লগৰ জুন ক কেনেকৈ কৰিলোঁ লিখিম । part3 পঢ়ি কেনে লাগিল জনাব ,,,


4 thoughts on “যৌৱনে আমনি কৰে PART3”

  1. Safa suali aru buarir susu aru pukort to khai bhal pao …moi pukor seleki sudi vhal pua female e rply dibo moi contact no dim xakalo secret rakhim promise

    Reply

Leave a Comment

error: Content is protected !!