স্বামীৰ ইচ্ছা 2 - AssameseSexStory.xyz

স্বামীৰ ইচ্ছা 2

স্বামীৰ ইচ্ছা 2


সেই বুলি কৈ তেওঁ মোক পাগলৰ দৰছ জোৰে জোৰে ধ্বাক্কা দি স্খলিত হৈ পৰিল। মই তেওঁৰ এই আক্ৰমণত আৰু পৰপুৰুষৰ কথাত হতভম্ম হৈ পৰিছিলো।তেওঁৰ পৰপুৰুষৰ কথা শুনি দ্ৰুত মাদকতা আৰু তীব্ৰ উত্তেজনাৰ শিহৰণ এটা মনত প্ৰবিষ্ট হৈ মোক নিয়ন্ত্ৰণহীন কৰিব গৈছিল, মোৰ মুখেৰে ‘ওহ…পৰা লগে লগে আহহহহহ•.. •.. •.. •.. লৈ যাত্ৰা আৰম্ভ হৈ পৰিল ! মোৰ যৌনিৰ ভিতৰৰ তেওঁৰ গৰম বীৰ্য ভৰি পৰাৰ ঠিক পিছতে মইও মেচিন গানৰ দৰে ঢৰ ঢৰ কৈ স্খলিত হৈ যৌনি ৰস পানী বাহিৰ উলাই গৈছিল। মই জানো যে নাৰীৰ শৰীৰৰ এক নিজস্ব দাবী আছে, ই কোনো নৈতিকতা, সংস্কাৰ, নীতি নিয়মৰ বাধা নামানে।কোনো সমাজ বিৱষ্ঠাৰ কথা নুশুনে।উত্তেজনাৰ পৰম সুখৰ মুহূৰ্তত তাৰ নিজৰ মাত্ৰ এটাই লক্ষ্য থাকে–অত্যাধিক আৰু চৰম ছুদনৰ সুখ বছ।আৰু একো নাই।
ক্ৰমান্বয়ে,মোৰ স্বামীৰ সেই আচৰিত যৌন ফেন্টাচী কথাবোৰ ,তেওঁৰ ইচ্ছা বোৰ মোৰ আগত ব্যক্ত কৰাৰ প্ৰক্ৰিয়া বাঢ়ি যাবলৈ ধৰিলে।লগতে মোৰো তেওঁৰ সেই ইচ্ছাক পৰিহাৰ কৰাৰ ইচ্ছা যেন কম হৈ আহি ক্ৰমে আগলৈহে যাব ধৰিছিলো।
এনে লাগিছিল যে স্বামীৰ সেই ইচ্ছা টো যেন কিবা নহয় কিবা এটা ৰূপত মোৰ সন্মুখলৈ আহিব বিচাৰিছিলেই। বছ মাত্ৰ মই নিজকে নিয়ন্ত্ৰণ কৰি ৰাখি তাৰ পৰা আতৰি আছিলো। কিন্তু কিমান দিনলৈ সেয়া নাজানো? ইফালে তেওঁৰ সেই ইচ্ছাৰ কথা আৰু ইংগিত দিনক দিনে কমক চাই বাঢ়িবহে ধৰিছিল।, বিচনাত আমাৰ যৌনমিলনৰ সময়ত মোক চুমা দিওতে, মোৰ চুলি যত্নৰে মোহাৰি দিওঁতে, মোৰ স্তনৰ সৈতে খেলা কৰোতে, পেটত চুমা দিওতে,মোৰ বাহু খামুচি ধৰোতে, তেওঁৰ মুখ মোৰ কঁকালৰ পৰা আৰম্ভ কৰি শেষত যোনিৰ বিভাজনৰ আংশত তেওঁৰ জিভাৰে কোলকোলাই থাকোতে। বাৰে বাৰে মাত্ৰ পৰপুৰুষৰ কথা মোৰ মনলৈ আনি দি সেয়া যেন তেওঁ কৰা নাই এজন পৰপুৰুষে হে কৰিছে সেয়া অনুভৱ কৰোৱাই হে এৰে, তাকো বাৰে বাৰে।বিশেষকৈ যোনি আৰু জিভাৰ সঙ্গম, যাক মই ভাল পাওঁ,জিভাই মোৰ যৌনিত কৰা চুম্বন মোৰ বৰ প্ৰিয়।সেই গতিকে সেই সময়ত তেওঁৰ কোনো কথা মই বিপক্ষ বা বিৰোধ কৰিব‌ই নোৱাৰু। মাথো তেওঁৰ জীভাৰ সুখৰ নৌকাত উঠি তেওঁ যেনি নিব বিচাৰে মই সেই ফালেই গুচি যাওঁ। সেই সন্ধিক্ষনত,সুখৰ চৰম ৰেখাত মোক উপনীত কৰাই তেওঁ কয়,” তোমাৰ ‘সুস্বাদু’ যৌনিত এনেদৰে এটা চুমা খাবলৈ পালে ললীতে হয়তো গোন্ধতেই মাতাল হৈ পৰিব,আদি দৰে প্ৰশংসাৰে মোক আৰু বেছি উত্তেজিত কৰি তুলিবলৈ চেষ্টা কৰে।কেতিয়াবা আকৌ তেওঁৰ জিভাখন মোৰ যৌনিৰ ভীতৰলৈকে সোমোৱাই জুৰেৰে ছুপি কয়,”ললীতে তোমাৰ এই খন যৌনি ছুপিবলৈ পাব, সচাই সি কিমান যে ভাগ্যৱান।
ম‌ইও সেই সময়ত সচাকৈয়ে কোনোৱা পৰপুৰুষৰ লগত এক জোৰদাৰ ছুদনৰ কল্পনাৰে উত্তেজিত হৈ পৰো। মোৰ নিতম্ভৰ কঁপনি,যৌনিৰ ভগ্নাংশৰ বিন্দুৰ তীব্র উত্তেজনাৰ পৰাই মই যে সেই সময়ত পৰপুৰুষৰ ছুদনৰ কথা ভাৱিছো সেয়া তেওঁ অনুমান কৰি লয়।তেতিয়াই তেওঁ অলপো পলম নকৰি মোৰ যৌনিৰ ভগ্নাংশৰ আগটি পিটিকি দি কয়,”তোমাক এই সময়ত আৰু দুজন পুৰুষৰ ছুদন প্ৰযোজন হৈছে যাতে(মোৰ যৌনিখ মোহাৰি মোহাৰি)তোমাৰ এইখনৰ ধ্যান ৰাখিব পাৰে।মই দুইয়োটাকে ইয়াত লগাই দিম।মই লগে লগে কলো ,”অই মা,,, তিনিওট স্থানত একেলগে, মই দেখোন মৰিয়েই থাকিম।”
মোৰ নিজৰ কথা ভাৱি নিজৰেই আচৰিত লাগিল।আৰম্ভণিতে কল্পনা কৰিবলৈও ভয় লগা বিষয়টো কেনেকৈ যে লাহে লাহে,ক্ৰমান্বয়ে মোৰ।ভাল লগা আৰু বহনযোগ্য হৈ পৰিছিল। এতিয়া, তেওঁৰ পৰপুৰুষৰ কথা উল্লেখে মোৰ যৌন উত্তেজনাত সংশয় ভাৱবোৰ ক্ৰমে হ্ৰাস হৈ পৰিছিল।মোৰ স্বামীৰ পৰপুৰুষৰ আলোচনা যিদৰে দিনক দিনে বাঢ়ি গৈ থাকিছিল ঠিক সেই দৰে মোক আন এটা বিষয়েও চিন্তিত কৰি তুলিছিল। যদি তেওঁ এবাৰ এই সুখ লোৱাৰ পিছত কি হব ? আমাৰ স্বামী-স্ত্ৰী নিজৰ মাজতে বিভেদ আহি নপৰে তো ?এবাৰ কৰাৰ পিছত বাৰে বাৰে কৰাৰ ইচ্ছা নকৰে তো ? তেওঁৰ এই ইচ্ছা আসক্তত পৰিনত নহয়তো????

স্বামীয়ে মোক ললীতৰ কথা অৰ্থাৎ পৰপুৰুষৰ লগত যৌন সম্পৰ্কে বিষয়টো অনবৰতে উলিয়াই থকাৰ বাবে কেতিয়াবা মই মোৰ নিজৰ দেহৰ ওপৰতেই ভয় হয় জানোচা মই ললীতৰ প্ৰেমত পৰিয়েই যাওঁ বুলি। এদিনা এই বিষয়ত আমাৰ মাজত বিবাদ হ‌ওঁতে মই মোৰ স্বামীক স্পষ্ট ৰূপে কৈয়ে দিলো যে , “চাওক, এইবোৰ কথা অনৰবতে কৈ নাথাকিব,এবাৰ যদি মোৰ সংশয় আৰু ধৰ্য্য ভাঙি যায় তেন্তে সেয়া কৰিবলৈ মই নিজেই আগবাঢ়ি যাম। মোৰ দৰে চকুত লগা নাৰীৰ সতে শুবলৈ পুৰুষৰ কোনো কম নহব।পিছত তুমি অনুতাপত ভুগিবা।”

মোৰ কথা শুনি তেওঁ ভয় কৰাৰ সলনি, তেওঁ লগে লগে ইয়াৰ উত্তৰ দিলে, “সেই দিনটো মোৰ বাবে অতি সুখৰ দিন হ’ব। কাৰন পৰপুৰুষৰ লগত শুবলৈ তুমি নিজ‍ই আগবাঢ়ি যোৱাটো,মই কিমান দিনৰ পৰা বিচাৰিছিলো।””
তাৰ পিছত তেওঁ মোক জোকোৱাবলৈ বুলি কলে, ” মই তোমাৰ বাবে পুৰুষৰ লাইন লগাই দিম।”
মই অবাক হৈ অলপ খঙেৰে তেওঁক কলো “তুমি কি কৰিবা?,মোৰ দালালি??
“খং নকৰিবা চোন! মই মাত্ৰ তোমাক জোকাৰিবৰ বাবেহে তেনেকৈ কৈছিলোঁ। আমি লক্ষ্য ৰাখিম যে বিষয়টো যাতে সীমা চেৰাই নেজায়।আমি কেচুৱাটো নহয় যে যিহকে তিহকে কৰি। আমি যি কৰিম ভাৱি চিন্তি আৰু সম্পূৰ্ণ নিয়ন্ত্ৰণেৰে!
তেওঁৰ কথা শুনি মোৰ ব্যঙ্গ হাঁহি উঠিল,নিয়ন্ত্ৰণৰ সৈতে অনিয়ন্ত্ৰিত খেল। কি অদ্ভুত আৰু বিচিত্ৰ কথা! আজি কালি মই তেওঁৰ কথা খুব কম হে বিৰোধ কৰো।মাজে মাজে আমি এই বিষয়ত এনেদৰে বাৰ্তালাপ কৰো যেন আমি সেয়া কৰিবলৈহে উলাইছো।আৰু আমি সেয়া কিদৰে আৰু কেনেদৰে কৰিম তাৰ ওপতো বিবেচনা কৰো । কিন্তু মই এতিয়াও সন্দেহ আৰু অনিশ্বয়তাত ভূগি আছো।কাৰন সংসাৰ বৈবাহিক স্নেহত জীয়াই থাকে,জানোচা সেয়া ভাগি চুৰমাৰ হৈ যায়। স্বামী-স্ত্ৰীৰ শৰীৰৰেই যদি বিশ্বাসযোগ্য হৈ নাথাকে তেনেহ’লে পতি-পত্নী পৃথক হোৱাত কিহে প্ৰতিৰোধ কৰি ৰাখিব?
কি কৰো নকৰো ভাৱি ভাৱি মোৰ গুৱাহাটীৰ এগৰাকী বিশ্বাসযোগ্য বান্ধৱীৰ লগত আলোচনা কৰি গুৱাহাটীৰে খুব নামী যৌনবিশেষজ্ঞ (Sexologists )Dr.Jugal Das/ MD/ DM আৰু মনোৰোগ বিশেষজ্ঞ (Psychiatry) Dr Jyotirmoy Das MD (Medicity Guwahati) লগত ফোনতে কথা হলো।তেখেত দুয়োজনকে কলো যে ” মোৰ স্বামীৰ ইচ্ছা যে মই পৰপুৰুষৰ লগত যৌনসম্পৰ্ক স্থাপন কৰো।মই পৰপুৰুষৰ লগত যৌনমিলন কৰাটো তেওঁ বিচাৰে।মই মোৰ স্বামীৰ ইচ্ছাৰ আনুসৰি মই আন এজন ব্যক্তিৰ সৈতে শাৰীৰিকসম্পৰ্ক স্থাপন কৰিব লাগে নেকি? বা মই সেয়া প্ৰতিৰোধ কৰা উচিত নেকি?? তেখেত দুয়োজনৰ মতামত যে–“‘আচলকথা, মই বুজিপাইছো যে আপোনাৰ স্বামীয়ে আপোনাৰ সৈতে আপোনাৰ সম্পৰ্ক শেষ কৰিব নিবিচাৰিব ।, তেওঁ আপোনাক মুকলি আৰু মুক্ত পত্নী হোৱাটো বিচাৰে, আপোনাৰ স্বামীয়ে বিচাৰে যে আপুনি যৌনমিলনৰ সকলো সুখ প্ৰাপ্ত কৰক।আপোনাৰ যৌনমিলনত চৰম সুখ প্ৰাপ্তিয়ে আপোনাৰ স্বামীকো পৰম সুখ দিয়ে।কিন্তু আপুনি যৌন সম্ভোগত তেওঁৰ পৰা যৌনমিলনৰ চৰম সুখ প্ৰাপ্ত হোৱা নাই যে তেওঁৰ ভাৱ হয়।সেই ক্ষেত্ৰত আপুনি তেওঁৰ ইচ্ছা পূৰণ কৰিব পৰা নাই গতিকে আপোনাৰ স্বামীয়ে আন এজন ব্যক্তিৰ সৈতে আপোনাৰ যৌনমিলন কৰোৱাই আপোনাক যৌনতাৰ চৰম সুখ প্ৰাপ্ত কৰি নিজেও সেই সুখ লব বিচাৰে। দ্বিতীয়তে আপোনি পৰপুৰুষৰ লগত যৌনসম্পৰ্ক কৰা বিষয়টোয়ে আপোনাৰ স্বামীক খুউব উত্তেজিত কৰি তোলে।সেয়া আপোনাৰ স্বামীৰ ছেস্কুৱেল ফেণ্টাছী।যদি আপোনাৰ স্বামীয়ে আপোনাক যৌনমিলনৰ চৰম সুখ দিব বিচৰাতো কোনো ভুল নহয়,সেয়া এক ইতিবাচক লক্ষন।
আমি আমাৰ সমাজৰ চিন্তাৰে বা আমাৰ অসমীয়া সমাজৰ দৃষ্টিৰে চালে সেয়া ভুল, কিন্তু এজন স্বামীয়ে তেওঁৰ মৰমৰ পত্নীৰ বাবে কি কি কৰিব পাৰে সেয়া তেওঁৰ স্বামীয়ে হে কব পাৰে।আনহাতে এগৰাকী পত্নীক তেওঁৰ স্বামীৰ পৰা কি কি প্ৰয়োজন সেয়াও এগৰাকী পত্নীয়েহে বুজিব।কাৰন আপোনিহে আপোনাক স্বামীক আৰু স্বামীয়ে আপোনাক জানে,বুজে।পত্নীৰ বাবে কি কৰিব লাগে সেয়া এজন মৰমীয়াল স্বামীয়েহে জানে, আপোনাৰ স্বামীৰ এই ইচ্ছা পূৰণ নৰাটো আপোনাৰ জীৱনৰ এটা ডাঙৰ ভুল হ’ব।অন্যথা আপোনাৰ স্বামীয়ে আপোনাক আগৰ দৰে মৰমৰ দৃষ্টিৰে কেতিয়াও চাব নোৱাৰিব।লগতেআপোনাৰ লগত তেওঁৰ সম্পৰ্ক আগতৰ দৰে একে নহ’ব।তাতকৈ আপোনাৰ স্বামীৰ সৈতে ভালদৰে কথা পাতক আৰু তেওঁক তেওঁৰ ইচ্ছাৰ কথা মুকলি ভাৱে আলোচনা কৰক। 1 বাৰ বা 2 বাৰ যিহেতু আপোনাৰ সাধ্য‌অনুসৰি আৰু তেওঁৰ ইচ্ছা অনুসৰি
তেওঁৰ ইচ্ছা পুনৰ কৰক আৰু আপোনাৰ সুখী পৰিয়ালক একেলগে চলাওক। যদি তেওঁৰ এই ইচ্ছা আপুনি বিৰুদ্ধে মাত মাতে তেন্তে তেওঁ তেতিয়া আপোনাক স্পষ্টভাৱে অপছন্দ কৰিব।মোৰ মতে ভালপোৱাৰ স্খলন হোৱাত কৈ আপোনাৰ স্বামীক তেওঁৰ ইচ্ছা পূৰণ কৰাই সৰ্বশ্ৰেষ্ঠ,আৰু পৰাপক্ষত তেওঁক কেতিয়াও ঘৃণা নকৰিব, কিয়নো ই তেওঁৰ মানসিকতাত প্ৰভাৱ পেলাব পাৰে।এয়া নহ’ব পাৰে, কিন্তু তেওঁৰ ইচ্ছাৰ পূৰণ কৰাটোৱেই সৰ্বশ্ৰেষ্ঠ।
যিহেতু তেওঁ আপোনাক এই বিষয়ে স্পষ্টকৈ কৈ জনাইছে, তেনে ক্ষেত্ৰত আপোনাৰ বিৰোধ কৰাটো অপ্ৰয়োজনীয়। ই আপোনাৰলোকৰ দু’জনৰ মাজত এক বিৰক্তি আৰু তিক্ততা সৃষ্টি কৰিব। যদি আপুনি আপোনাৰ স্বামীক নিৰাশ কৰে, তেতিয়া হ’ব পাৰে তেওঁ গোপনে আৰু প্ৰবঞ্চনা কৰি ইয়াৰ ইচ্ছা পূৰণ কৰিবলৈ চেষ্টা পাৰে।
আপোনাক হয়তো আপোনাৰ স্বামীয়ে যথেষ্ট ভাল পায়। সেয়েহে তেওঁ অনুগ্ৰহ কৰি তেওঁ এই কামটো কৰিবলৈ লৈছে।আজি কালি এয়া কোনো বেয়া কথা নহয়।মাত্ৰ গোপনে কৰিলে ভাল।বেছি উলাই মেলি নকৰাই ভাল।আনহাতে আপোনাৰ স্বামী।আপোনাৰ আগত নিজৰ ইচ্ছা প্ৰকাশ কৰিছে।তেওঁৰ শাৰীৰিক মানসিক ইচ্ছাৰ প্ৰয়োজনীয়তা পূৰণ কৰাটো আপোনাৰ দায়িত্ব।
পতি-পত্নী সম্পৰ্কটো শক্তিশালী কৰাৰ বাবে বিশ্বাস এক প্ৰয়োজনীয় আহিলা। বিশ্বাস হৈছে যিকোনো সম্পৰ্কৰ ভিত্তি। সম্পৰ্ক এটাত ঠগ প্ৰৱঞ্চনা কৰাৰ অৰ্থ হৈছে সম্পৰ্ক এটাৰ মাজত দূৰত্ব বৃদ্ধি কৰা।নিজৰ সঙ্গীক প্ৰতাৰিত কৰা,মিছা কৱা, কথা গুপনে ৰখা ইত্যাদি দৰে ব্যৱহাৰ কৰিলে সম্পৰ্ক কেতিয়াও মধুৰ আৰু শক্তিশালী নহয়।এনে কৰিলে, পতি-পত্নীৰ সম্পৰ্কৰ মাজত বহু ধৰনৰ সমস্যাৰ আবিৰ্ভাৱ হবলৈ আৰম্ভ কৰে।দুজন ব্যক্তি একেখন ঘৰতে তেতিয়াহে ভালদৰে সুখেৰে বাস কৰিব পাৰে,যেতিয়া সিহঁতৰ পৰস্পৰৰ ব্যৱহাৰত মধুৰ আৰু বুজা বুজি থাকিব।ইজনে সিজনৰ প্ৰতি স্নেহ ,ভাল পোৱা আৰু সন্মান থাকিব। কোনো কথাতে অহংকাৰ নাথাকিব।বৰং পৰস্পৰৰ মাজৰ পাৰস্পৰিক বিশ্বাস শক্তিশালী থকাহে আৱশ্যক।
যুগৰ পৰিৰ্বতনৰ লগত আপোনাৰ পৰিবেশ পৰিবৰ্তনকাৰী চিন্তা সলনি কৰক।
বৰ্তমান আমাৰ চাৰিওফালৰ পৰিবেশ আৰু মানুহৰ জীৱন শৈলী অতি দ্ৰুতগতিত সলনি হৈ আছে। আজিৰ মানুহৰ জীৱন যাপনৰ লগতে যৌনজীৱনো ব্যাপক পৰিবৰ্তন ঘটিছে।লগতে সমাজক চোৱাৰ আমাৰ দৃষ্টিও দিনক দিনে সলনি হৈ আছে।পৰিৱৰ্তিত পৰিস্থিতিবোৰেই আমাৰ চিন্তা কৰাৰ কৌশল সলনি কৰিছে।বৰ্তমানৰ স্বামী-স্ত্ৰীৰ যৌনজীৱনত পৰপুৰুষৰ যৌনতাৰ পদ্ধতিটো ব্যাপক চৰ্চা লাভ কৰিছে।আৰু এই পদ্ধতি ৬০% মানুহে আদৰি লৈছে।আজি, মানুহে সঠিক, সমাজৰ নিয়মৰ সলনি তেওঁৰ সুবিধা আৰু ইচ্ছাৰ ওপৰতহেত তেওঁৰ জীৱনৰ সিদ্ধান্ত লবলৈ আৰম্ভ কৰিছে।বৰ্তমান স্বামী-স্ত্ৰী পৰপুৰুষৰ সতে যৌনমিলনৰ চিন্তা আৰু পৰপুৰুষৰে যৌনমিলনৰ পদ্ধতিটো ৰূপান্তৰত এক গুৰুত্বপূৰ্ণ ভূমিকা পালন কৰি আহিছে।
বৰ্তমানৰ সমাজত বিবাহিত মহিলাৰ বাবে আন এজন পুৰুষৰ সৈতে যৌনসম্পৰ্ক থকাটো এক অপৰাধ বুলি গণ্য কৰা নহয়।লগতে স্বামীয়ে তেওঁৰ পত্নীক পৰপুৰুষৰ সৈতে যৌনসম্পৰ্ক স্থাপনত কোনো আপত্তি নকৰে বৰং ইচ্ছ প্ৰকাশহে কৰে। ইয়াৰ পৰিপ্ৰেক্ষিতত, স্বামীয়ে পত্নীক ইয়াৰ বাবে অনুপ্ৰেৰিত কৰে।আচলতে কিছুমান স্বামীয়ে তেওঁৰ পত্নীক তেওঁলোকৰ যৌন জীৱন উন্নত,আকৰ্ষণীয় আৰু মধুৰ কৰিবলৈ পৰপুৰুষৰ সৈতে যৌসম্পৰ্ক স্থাপন কৰিবলৈ আহ্বান জনায়।এতিয়া স্বামী-পত্নীৰ মাজৰ যৌনসম্পৰ্কত এক ডাঙৰ পৰিৱৰ্তন হৈছে।এতিয়া ইয়াক যৌন জীৱনৰ এক আমোদজনক দিশ আৰু তেওঁৰ সঙ্গীৰ,পত্নীৰ যৌন স্বাধীনতা হিচাপে লৈছে, প্ৰতাৰণা হিচাপে নহয়।
প্ৰথমে মোৰ মনত পৰস্পৰ বিৰোধী ভাৱ আগমন হবলৈ ধৰিছিল।তেখেত সকলৰ লগত মোৰ স্বামীৰ ইচ্ছা কথা আলোচনা কৰি মনটো লঘু যেন অনুভৱ হল।অনুভৱ হৈছিল স্বামীৰ ইচ্ছ পূৰণ কৰিবলৈ গলে মই এগৰাকী পতিব্ৰতা নাৰীৰ ধৰ্ম ভংগ কৰিম।লগতে মই বদচলন,লম্পত আৰু পৰপুৰুষগামিনী নাৰী হৈ পৰিম।কিন্ত ইয়াত এক মাত্ৰ মইয়েই দুখি নহওঁ।মোতকৈ বহুত বেছি মোৰ স্বামী ইয়াৰ বাবে দায়ী।তেওঁ বাৰে বাৰে মোক অন্য পুৰুষৰ সতে যৌনমিলনত লিপ্ত হবলৈ উৎশাহিত কৰিছে।কিন্ত মই এতিয়া এইবোৰ চিন্তা একেবাৰে মুক্ত।এতিয়া মোৰ এক মাত্ৰ লক্ষ্য এইটোৱেই যে মোৰ স্বামীৰ ইচ্ছাক কি দৰে পূৰণ কৰো।

Leave a Comment

error: Content is protected !!