Exr log hua kahini – AssameseSexStory.xyz

Exr log hua kahini

hokolure val ne mur nam aru thikona tu nokou diya ।

সকলোৱে ভাল পাব বুলি আশা কৰিলো । মোৰ প্ৰেমিকা বহুত মৰম লগা আছিল , বহুত ভাল পাওঁ তাই আজিও । কিন্তু তাই খুব sexy আছিল , sosial media t লগ পাইছি‌লো । আগতে মই sex কৰি পোৱা নাই কিন্তু তাই ফালি থৈছিল relationship অহাৰ ৩ মাহ মান পাছত আমি যৌন সম্পৰ্ক আৰম্ভ কৰিছিলোঁ । খুব মজা লাগিল নিজৰ wife buli ভাবিয়ে কৰিছিলোঁ খুব enjoy দিয়ে তাই  তাইৰ মাক দেউতাকে মোক খুব মৰম কৰিছিল,  তাইৰ ঘৰলে গলে মই বেলেগ ৰোমত huu যদিও ৰাতি ৰাতি মনে মনে তাইক খুব চুদন দিও । এদিনৰ কথা , মই আগৰ কাম এৰি তাহতৰ ঘৰ ওচৰত কাম পাইছিলো , সেইদিনা  তাইৰ ঘৰত থাকি তাৰ পাছৰ দিনা কামলৈ যাম বুলি ready holu । bike খন লৈ bag লৈ ওলাই গলো সেইদিনা তাইৰ ঘৰত কোনো মানুহ নাছিল তাই আৰু তাইৰ ভনীয়েক  আছে । তাই মোক sex কৰিবলে সোনকালে মাতি আছে ।মোৰ খুব ভাল লাগিছে কাৰণ আজি open ke sex কৰাৰ কথা । গৈ পাইছোঁ তাইৰ ভনীয়েক আৰু তাইৰ bf blg eta ৰোমত sex কৰি আছে । মোৰ মজা লাগি গল etya মই মোৰ জনীক sex কৰিম । তাই মোক বেলেগ এটা ৰুমলে টানি লৈ গল চিধাই কাপোৰ খুলি কণিত ধৰিলে মোৰ sex উঠিল bumper । ২টাই খুৱ kiss কৰিলো । তাৰ পাছত তাই মোৰ কণী supile uff kela কি যে মজা । তাইৰ গীদা খন supiu নিমখ নিমখ মজা লাগিল duita ৰখিব নোৱাৰা হলো তাই suda বুলি কলে । তাইৰ গাৰ উপৰত উঠি ভৰি কিতা দাঙি গীদা খন মেলি লৈ condom পিন্ধি জুৰকে ঠেলি দিলোঁ তাই কলে আইও kela । তাৰ পাছত খুব জোৰ জোৰ কে sudi আছো । তাই কৈছে sudi eman সুখ কোনো দিয়া নাই মোৰ নিচিনাকৈ আৰু suda ফালি দিয়া kela , মই শুদিলো আৰু কোনে sudise , তাই কলে ex e sudise but তোমাৰ লগত কৰি বৰ মজা লাগিছে , তুমি পাগলৰ দৰে sex কৰা । oo yeah suda কি কৰিছা গেলাই দিয়া মোৰ ফেদা ১ ঘণ্টা মান ৰাম sudon দি তাইৰ পানী ৪ বাৰ মান উলিয়াই দিলোঁ তাই আৰু nuarisu বুলি কান্দি দিলে মোৰ bea লাগিলে মইও খুব জোৰ দি sudi মাল পানী উলিয়াই দিলোঁ তাই খুব মজা পালে , তাই কলে তুমি খুব মজাকে sudibole শিকি গলা , আৰু কলে মোৰ gida খন বহল নেকি বাৰু বেলেগে sudi বহল কৰিলে , মই কলো অলপ বহল কিন্তু sudi moja লাগিলে আগতে বেলেগৰ লগত sudila একো নাই এতিয়া মোৰ লগতে অকল sudiba আৰু । তাই হব কলে । আৰু মই কলোঁ তোমাৰ nipples kita লগত খেলি খুব ভাল লাগে , তাই হাঁহি দিলে । ইফালে ভনীয়েক bf লগত sudon খাই হৈ গল , মোৰো হৈ গল গধূলি আমি ফুৰিবলৈ ওলাই গলোঁ । ৰাতি আহি ako sudilu kahini শুনিবলৈ commet কৰিব ।

6 thoughts on “Exr log hua kahini”

Leave a Comment

error: Content is protected !!