স্বামীৰ ইচ্ছা 12 – AssameseSexStory.xyz

স্বামীৰ ইচ্ছা 12

যদি আপুনি আপোনাৰ স্বামীৰ সতে cuckolding জীৱন আৰম্ভ কৰিবলৈ প্ৰথমেই আপোনাৰ অতীতৰ যৌন অভিজ্ঞতাৰ বিষয়ে কথা তেওঁৰ সৈতে অলপ অলপকৈ আলোচনা কৰক,কথা পাতক। যদি তেওঁ আপোনাৰ কাহিনী উপভোগ কৰে বা আপোনাৰ অতীতৰ যৌন অভিজ্ঞতাৰ বিষয়ে অধিক বিতংকৈ জানিবলৈ ইচ্ছা কৰে তেন্তে, তেওঁৰ আগত আপোনাৰ পছন্দৰ এজন পুৰুষৰ প্ৰতি আপোনাৰ প্ৰশংসা প্ৰকাশ কৰক। যাৰ সৈতে আপোনাৰ যৌন ইচ্ছাৰ উৎপন্ন হয়। যদি আপোনাৰ কোনো বন্ধু/কোনোবা চিনাকি পুৰুষ নাইবা আপোনাৰ অতীতৰ প্ৰেমিক আদি যিকোনো ব্যক্তি, যাক আপোনাৰ পছন্দ হয় বা ,আপোনাক প্ৰশংসা আৰু পছন্দ কৰে,নাইবা আপোনাক গুৰুত্ব দিয়ে তেওঁৰ বিষয়ে আপোনাৰ মানুহজনক মুকলিকৈ কওঁক। আৰু লগতে এইটোও জনাওক যে আপুনি সেই ব্যক্তিজনৰ লগত যৌন আকৰ্ষণ‌ও অনুভৱ কৰে। লগতে আপোনাৰ মানুহজনৰ প্ৰতিক্ৰিয়া লক্ষ্য বিবেচনা কৰক।

যদি ফকলো ঠিক থাকে তেন্তে, আপুনি পৰৱৰ্তী পৰ্যায়লৈ আগবাঢ়ি যাব। কৰবালৈ ফুৰিবলৈ বা বাহিৰলৈ যাওঁতে অলপ hot dresses কাপোৰ পিন্ধিবলৈ আৰম্ভ কৰক। বিশেষকৈ যেতিয়া আপুনি আপোনাৰ স্বামীৰ সৈতে ফুৰিবলৈ যায়।ৰাস্তাই ঘাতে অন্য পুৰুষসকলে আপোনাক প্ৰশংসা কৰিবলৈ আৰু দুষ্টামি ভৰা চকুৰে চাবলৈ দিয়ক, লগতে কোনো ব্যক্তি য়ে যদি আপোনাক জোকাই ও তেন্তে আপোনি কোনো প্ৰতিবাদ নাইবা খং কৰি নেদেখাব।

আপোনাৰ এনে আচৰনে আপোনাৰ মানুহজনৰ cuckolding মনটো উত্তেজিত হৈ পৰিব আৰু আপুনি প্ৰাপ্ত কৰিব বিচৰা বস্তুটো প্ৰতি তেওঁৰ মনোযোগ দুগুণ হব। কোনো দ্বিধা নোহোৱাকৈ আত্মবিশ্বাসেৰে পুৰুষৰ সৈতে কথা পাতক। যদি কোনো ব্যক্তি য়ে আপোনাৰ সতে ফ্লাৰ্ট কৰে, তেন্তে সেয়া নিম্নতম স্তৰত ৰাখি সেয়া হাঁহিৰে পাৰ কৰিবলৈ চেষ্টা কৰক । সেই সকলোবোৰৰ প্ৰতি আপোনাৰ মানুহজনৰ প্ৰতিক্ৰিয়া পুনৰ লক্ষ্য কৰক।
সৰ্ব প্ৰথমে, যেতিয়াই আপুনি আপোনাৰ স্বামীৰ সৈতে যৌন সম্ভোগ কৰিবলৈ লোৱাৰ সময়ত লক্ষ্য কৰিব যে তেওঁ যেতিয়াই গৰম আৰু উত্তেজিত হৈ পৰিছে লগতে তেওঁৰ লিঙ্গ পূৰ্ণ ঠিয়হৈ উঠিছে তেতিয়াই আপুনি অশ্লীল আৰু পৰপুৰুষৰ কথা পাতিবলৈ আৰম্ভ কৰিব লাগিব, মনত ৰাখিব যে যেতিয়া এজন পুৰুষ অত্যন্ত যৌন ভাৱে উত্তেজিত হয় তেতিয়া তেওঁ আপুনি কোৱা যিকোনো কাম কৰিবলৈ ৰাজি হব, সেই অন্তৰঙ্গ আৰু উত্তেজিত মূহুৰ্তত তেওঁৰ ওপৰত আপোনাৰ সম্পূৰ্ণ ক্ষমতা আৰু নিয়ন্ত্ৰণ থাকে,তেতিয়াই তেওঁক cuckolding বিষয়ে কিছু পৰামৰ্শমূলক কথা কওঁক ।

বিশেষকৈ তেতিয়া,যেতিয়া আপুনি যৌন সম্ভোগ কৰি আছে আৰু তেওঁ অত্যন্ত যৌন ভাৱে জাগ্ৰত আৰু উত্তেজিত হৈ থাকে।তেতিয়াই পৰপুৰুষ আৰু Cuckolding ৰ বিষয়ে তেওঁৰ সৈতে কথা পাতিব।
হয়তো সেইটো তেওঁৰ মনৰ দাপোনত তুলি ধৰক যে আপুনি কেনেকৈ আপোনাৰ চেক্সি আৰু সুন্দৰ শৰীৰটো আপোনাৰ নিজৰ পছন্দৰ এজন অচিনাকি ব্যক্তিৰ দ্বাৰা স্মাচিং আৰু পেণ্ডিং হোৱা টো বিচাৰে।যাতে তেওঁ আপোনাৰ নগ্ন দেহটোৰ ফালে চাই আৰু তেওঁৰ নিজৰ বাস্তৱ জীৱনৰ চিনেমা খনৰ দৰে উপভোগ কৰে।তেওঁক কওঁক আপুনি ক্লিওপেট্ৰাৰ দৰে হ’ব বিচাৰে আৰু সম্পূৰ্ণ নিয়ন্ত্ৰণত থাকিব বিচাৰে।তেওঁক কওঁক যে আপোনাৰ যৌন জীৱনত হোৱা সকলো বোৰ ঘটনা তেওঁ নিৰ্ধাৰণ কৰক আৰু তেওঁ যি কৰিব লাগে সেয়া হৈছে আপোনাৰ অধীনস্থ দাস হিচাপে এজন প্ৰকৃত ভাল-সমৃদ্ধ শক্তিশালী ব্যক্তিৰ লগত যৌনমিলন কৰাৰ উপভোগ কৰিব লাগে।এই ধৰণৰ পৰামৰ্শমূলক কথা কৈ থাকিব পাৰে কিন্তু কেৱল তেতিয়া যেতিয়া তেওঁৰ সঁচাকৈয়ে গৰম উত্তেজিত হৈ থাকে অৰ্থাৎ তেওঁৰ বাবে কথাবোৰ যেতিয়া গ্ৰহণযোগ্য হয়।

আৰু আপোনাৰ যৌন জীৱনত কৰিবলৈ ইচ্ছা হোৱা সকলো বোৰ কৰিবৰ লৈ নিৰ্দেশ আৰু অনুমতি দিব লাগে আৰু
আপোনাৰ সতে তেওঁ যেতিয়াই যৌনমিলনত লিপ্ত হয় তেতিয়াই অৱচেতনভাৱে তেওঁৰ মনক প্ৰভাৱিত কৰিবলৈ তেওঁ যৌন ভাৱে যেতিয়াই জাগ্ৰত হ’ব আপুনি নিৰন্তৰভাৱে তেওঁৰ লগত অন্য পুৰুষৰ বিষয়ে অশ্লীল কথা পাতি থকা উচিত। যদিও তেওঁ যেতিয়া যৌনমিলনত উত্তেজিত হৈ থাকে তেতিয়া তেওঁক কওঁক যে তেওঁ সৰ্বশ্ৰেষ্ঠ আৰু আপুনি তেওঁক কিমান ভাল পায়, কিন্তু আপুনি আপোনাৰ মনৰ ইচ্ছা পূৰণ কৰিব‌ও বিচাৰে,মাত্ৰ এবাৰ হলেও। আপুনি তেওঁ ক ক’ব যে আপুনি আপোনাৰ পছন্দৰ পৰপুৰুষৰ হাতেৰে আপোনাৰ শৰীৰৰ প্ৰতিটো অংশ স্পৰ্শ কৰাব বিচাৰে।এজন প্ৰকৃত পুৰুষৰ সতে যৌনমিলনৰ চৰম সুখ পাব বিচাৰে।


আপোনি cuckolding ৰ আনন্দ আৰু এজন প্ৰকৃত ভাল শক্তিশালী ব্যক্তিৰ দ্বাৰা যৌনমিলনৰ আনন্দ উপভোগ কৰক। যিয়ে আপোনাক পৰম যৌনসুখত চিঞৰিবলৈ বাধ্য কৰি তুলিব।আৰু এগৰাকী নাৰী হোৱা আচল অৰ্থ বুজি পাবলৈ সক্ষম হব।


সেই বোৰ বিষয়ে পিছলৈ আলোচনা কৰিম এতিয়া আমাৰ কাহিনীটো লৈ আহোঁ।


ৰাতি পূৱাবলৈ বেছি সময় নাছিল চাগে।দুৰৰ কৰবাৰ পৰা কুকুৰ ভূকভূকনি আৰু জিলিৰ ছিঁ ছিঁ মাত ভাহিঁ আহিছিল।ভাগৰ আৰু অৱসত কেতিয়ানো তুপনি গলো গমকে নেপালো। যেতিয়া মোৰ টোপনি ভাগিল দেখিলো বিনোদে হাতত চাহৰ লৈ আহিছিল।বিচনালৈ চালো ললীত নাই।তেওঁ মই সাৰ পোৱা আগেৰেই উভতি গলগৈ ছাগে।
মোৰ মনতে ভাৱ হল।বিনোদে আমাক ৰাতিপুৱা মাতিছিল নেকি বাৰু?? মোক সেই সময়ত তেওঁৰৰ বন্ধুৰ সৈতে বিচনাৰ চাদৰৰ ভিতৰত উলংগ হৈ শুই থকা দেখিলে নেকি বাৰু??যদি সেই দৃশ্য বিনোদে দেখিছে তেন্তে??কথাটো ভাৱি মোৰ বিনোদলৈ বৰ লাজ আৰু অদ্ভুত লাগিছিল। কিন্তু বিনোদৰ মুখত আৰু তেওঁৰ আচৰনত তেনে কোনো ধৰণৰ ঈৰ্ষাৰ সলনি আনন্দ আৰু ফুৰ্তি হে আছিল।তেওঁ মোৰ চকুত চকু থৈ হাঁহিছিল। যোৱা ৰাতি তেওঁ কলৈ গৈছিল,কত থাকিছিল ,কি হৈছিল সেই বিষয়ে জানিবলৈ মোৰ যথেষ্ট কৌতূহল হৈছিল।পিছত বিনোদে নিজেই কৈছিল তেওঁৰ হেনু ৰাতি লগৰ এজনৰ ঘৰত কটাইছিল।
পিছৰ দিনা নিশা যেতিয়া বিনোদ আৰু মই লগতে শুবলৈ লওঁতে তেতিয়া তেওঁ মোক যোৱা ৰাতিৰ ললীতৰ লগত হোৱা ঘটনাৰ বিষয়ে সুধি আছিল।


” কেনে লাগিল?কি ধৰন অনুভৱ কৰিছিলা যোৱা ৰাতি?” বিনোদে সুধিলে।


“তুমি কোৱা? তোমাৰ হে ইচ্ছা আছিল এইবোৰ কৰাৰ।”

মই নিজকে লাজৰ পৰা বচাৰ বাবে কলো।, যদিও মই সচাকৈ যোৱা ৰাতি এক অভূতপূৰ্ব আনন্দ উপভোগ কৰিছিলো।


“ঠিকেই আছিল। ” বিনোদে কলে।


“ঠিকেই কিয়?”


“তোমাৰ ইচ্ছা মতেই সকলো ঘটিছিল, মই বিনোদৰ চকুলৈ চাই সুধিলো।


ঠিক, অতি ৰোমাঞ্চকৰ অভিজ্ঞতাই হল মোৰ।। প্ৰথমে মোৰ মনত ঈৰ্ষাৰ ভাৱ হৈছিল।সেয়েহে মই তোমালোকক অকলশৰীয়া কৈ এৰি দি বন্ধু এজনৰ ঘৰলৈ গৈছিলোঁ গৈ।পিছলৈ তীব্ৰ উত্তেজনাৰ অনুভৱেৰে ই বৰ ভাল লগা হৈ পৰে।সেই অনুভৱটোৰ কথা ঠিক মই তোমাক বৰ্ণনা কৰিব নোৱাৰিছো।কিন্তু গোতেই ৰাতি উত্তেজনাত মোৰ দেহ মন ভৰি আছিল।উৰে নিশা মোৰ লিঙ্গটো ঠিয় হৈয়ে আছিল।যিমানেই তোমালোকৰ কথা ভাৱো সিমানেই মোৰ লিঙ্গটো টানহৈ পৰিছিল।শেষত পুৱতি নিশালৈকে হস্তমৈথুন কৰি নিজকে নিয়ন্ত্ৰিত কৰিবলৈ বাধ্য হৈছিলো।সচাকৈয়ে সেই অনুভৱ আৰু অনুভুতিৰ কোনো তোলনা নাই। “


“ভাল! সেয়া বৰ ধুনীয়া আছিল। ” কিছু সময় ৰৈ বিনোদে পুনৰ শুধিলে।”এতিয়া তোমাৰ অভিজ্ঞতাৰ বিষয়ে কোৱা।কেনে লাগিল ললীতৰ আঠ ইঞ্চিৰ বন্দুক??হয়তো তাৰ আঠ ইঞ্চিৰ বন্দুকে তোমাক বলিয়া কৰি তুলিছিল নহয়নে??”


বিনোদৰ কথা শুনি মই লাজতে মৰি যাওঁ যেন লাগিছিল।
কিয় জানো ললীতৰ দীঘল আঠ ইঞ্চিৰ লিঙ্গ‌ই দিয়া পৰম যৌন সুখৰ বিষয়ে বিনোদক সচা কবলৈ মোৰ কিবা লাজ লাগিছিল।সেয়েহে তেওঁক মই মিচাকৈয়ে কলো,” “আপুনি লিঙ্গৰ আকাৰ দীঘল বা ডাঙৰ হলে নাৰীয়ে যৌনমিলনত বেছি সুখ পাব পাৰি বুলি কিয় ভাৱে? আপুনি ভৱাৰ দৰে তেনেকুৱা একো নহয়।সেয়া ভুল ধাৰনা। মই তেওঁক সান্ত্বনা দিব বিচাৰিলো।, কিন্তু বিনোদৰ কথাটো এশ শতাংশ‌ই সচা যেন লাগিছিল। কাৰন ললীতৰ শকত আৰু দীঘল আকাৰৰ লিঙ্গৰ চাপ আৰু ঘৰ্ষণৰ ফলত মই কিমান যে আনন্দ পাইছিলো সেয়া মই নিজে জানো।


মই মুকলিকৈ সেই কথা তেওঁক কব পৰা নাছিলো। কেৱল ইমানেই কলো যে’ “বিশেষ তেনে একো নাই?”


“বছ … হল আৰু।””


মোৰ কথা শুনি বিনোদ হাহি‍ঁ উঠিল।
বিনোদৰ হাঁহিয়ে মোক এক অনিশ্চয়তাত পেলাইছিল। ললিতে বাৰু বিনোদক যোৱাৰাতি হৈ যোৱা কথাবোৰ কৈ দিলে নেকি বাৰু? নে বিনোদে মোক সেই সময়ত গোপনে চাই আছিল?


তেনেতে বিনোদৰ এখন হাত মোৰ যৌনিক স্পৰ্শ কৰা অনুভৱ কৰিলো।


আচ্ছা ‘ তোমাৰ যৌনি দেখোন একেবাৰে পিছল হৈ পৰিছে। বৰ ভাল, ললিতৰ কথাই তোমাক বৰ্তমান বহুত উত্তেজিত কৰিছে ন। বিনোদৰ হাতৰ আঙুলি বোৰে মোৰ যৌনিক অধ্যয়ন কৰিব ধৰিছিল।


যোৱা ৰাতি ললীতৰ সতে কতোৱা স্মৰণ আৰু বিনোদৰ হাতৰ স্পৰ্শ‌ই মোক সেই সময়ত সঁচাকৈয়ে উত্তেজিত আৰু মোৰ যৌনি পানীৰে তিয়াই পেলাইছিল।


মোৰ এনে লাগিছিল যেন হয়তো ললীত সোনকালে আকৌ আহক!” মোৰ মনৰ ভাৱনাৰ বাবে বুজিব পৰা নাছিলো
মই সুখী হ‌ওঁ নে হতাশাগ্ৰস্ত হ‌ওঁ।


“এটা কথা কওঁক?” বিনোদক কলো।


“কথা কওঁক?”


“কিয় নাজানো, কিন্তু মোৰ এটা বস্তু খাব
মন কৰি আছে। “


“কি?” বিনোদে শুধিলে


“চকলেট!”


“চকলেট?”


“হয় চকলেট!”মই কলো


“তুমি যোৱা ৰাতি খাইছিলা নেকি?”


মই নিৰ্বাক হৈ পৰিছিলো! কি ক‌ওঁ ভাৱি পোৱা নাছিলোঁ।
“আপুনি সেই বিষয়ে জানে নেকি?” মই আচৰিত হৈ শুধিলো।


বিনোদে পুনৰ হাঁহি উঠিল। মই লাজতে তেওঁক
হাতেৰে মাৰিবলৈ আৰম্ভ কৰিলো। তেওঁৰ মোৰ হাতৰ মাৰৰ পৰা নিজকে বচাই কৈছিল, “next time চকলেট খোৱাৰ পিছত তোমাৰ স্বামীক পাহৰিব নাযাবা আক।”

বিনোদৰ কথা শুনি মই লাজ লাজ ভাৱে মোৰ মুখখন তেওঁৰ বুকুত গুজি দিছিলো।


বিনোদেও মোক সাৱতি মৰমৰ কৰি কলে “তুমি মোৰ ইচ্ছা পূৰণ কৰাৰ বাবে মোৰ মনটো বহুত ভাল লাগিল। মই বুজাই ক’ব নোৱাৰো যে মই কিমান সুখী হৈছো।তুমি বহুত ভাল জানা,তোমাৰ সৈতে কোনো তুলনা নহয়। “


মই ও তেওঁক মৰম কৰি কলো, “আপোনীও মোৰ বাবে সৰ্বশ্ৰেষ্ঠ। আৰু মই তেওঁক জোৰেৰে আলিঙ্গন কৰি ধৰিছিলো।


কিছুসময়ৰ পিছত বিনোদে কলে, “ইমান দিনে এইটোকে কৰিবলৈ তুমি সন্মত হোৱা নাছিলা।কিন্তু ললীতে একেদিনতে তোমাক কেনেকৈ কাবু কৰি তুলিলে সেয়া ভাৱি আচৰিত লাগে নহয়নে?


তেওঁৰ কথা শুনি মোৰ অলপ বিভ্ৰান্তি,অহসজ আৰু খং উঠিছিল।কিন্তু মই নিজকে নিয়ন্ত্ৰণ কৰি বিনোদক কলো,” তেনে কাম কৰিবলৈ মোৰ ওপৰত তুমিয়েই কর্তৃত্ব কৰিছিলা।আৰু যদি আপুনি মোক শাৰীৰিক ভাৱে সন্তুষ্ট কৰিব নোৱাৰে, মই আন কাৰোবাৰ আশ্ৰয় লোৱাটো কোনো ভুল কৰা নাই।” যদিও আজি ইমান দিনে এই ব্যৱস্থাটো পৰা নিজকে আতঁৰাই ৰাখিছিলোঁ।মই ইচ্ছা কৰা হলে এই বোৰ বহুত আগতেই কৰিব পাৰিলো হয়।কিয়নো নাৰীৰ বাবে পুৰুষৰ অভাৱ নাই।” মোৰ কথাত হয়ভয় দি বিনোদে মোক জোৰেৰে সাৱতি ধৰিছিল।
কিছু সময়ৰ পিছত, পুনৰ মই বিনোদক সুধিছিলো যে তেওঁ ললীতৰ সতে এই বিষয়ে কেনেকৈ কথা পাতিছিল?
তেওঁ কৈছিল, “বহুদিনৰ আগতে cuckolding বিষয়ে ললীতে মোক জনাইছিল, তেতিয়াই মই এদিন সন্ধিয়া অফিচত আমাৰ সমস্যাৰ বিষয়ে তাৰ সৈতে কথা পাতিছিলো।ললীতেই মোক cuckolding সমাজত অংশগ্ৰহণ কৰিবলৈ উপদেশ দিছিল।তেতিয়া মই তাক কলো ,”অন্য এজন অচিনাকি পুৰুষৰ হাতত মোৰ পত্নীক তুলি দিয়াত কৈ সেই কাম ত‌ইয়ে দেখোন কৰিব পাৰ?তাক মই মাত্ৰ এবাৰ হলেও তোমাৰ আৰু মোৰ হেঁপাহ পূৰণ কৰিবলৈ আহ্বান জনাইছিলো, আৰু আমাৰ সংসাৰ ভাঙি যোৱাৰ পৰা ৰক্ষা কৰিবলৈ অনুৰোধ কৰিছিলোঁ।
মই বিনোদক সুধিলো- তাৰ পিছত ললীতে কি উত্তৰ দিছিল?
বিনোদে কৈছিল, “ললীতে কৈছে যে তেওঁ এই বিষয়ে চিন্তা কৰিব আৰু পিছত উত্তৰ দিব। কিন্তু মই আন্তৰিকতাৰে আশা কৰিছিলো যে সি নিশ্চিতভাৱে এই বিষয়ত সন্মতি দিব।
মই বিনোদক পুনৰ ধেমালী আৰু লাজ লাজকৈ সুধিছিলো- আপুনি সেই 40 বছৰীয়া ললীতৰ সৈতে কিয় কথা পাতিছিল? আপুনি মোৰ বাবে এজন ডেকা যুৱক পোৱা নাছিল নেকি?
তেতিয়া বিনোদে মোক বুজাইছিল- এই বিষয়ে বিনোদৰ সৈতে কথা পতাৰ বহুতো কাৰণ আছে। প্ৰথম কাৰণটো হ’ল – তুমি মাৰ ঘৰলৈ যাওঁতে এদিন মই বিনোদৰ ৰোমত আছিলো।ৰাতি শুই থকাৰ সময়ত তাৰ লিঙ্গটৌ মোৰ হাতত স্পৰ্শ হৈছিল।মোৰ তেতিয়াই ধাৰণা হৈছিল যে তেওঁৰ লিঙ্গ বহুত ডাঙৰ আৰু দীঘল লগতে এতিয়াও তাত যথেষ্ট শক্তি আছে আৰু মোৰ পূৰ্ণ বিশ্বাস যে সি তোমাক সম্পূৰ্ণৰূপে সন্তুষ্ট কৰিব পাৰিব। বিনোদে আৰু কৈছিল, “দ্বিতীয় কাৰণটো হ’ল যে তেওঁৰ অকলে থাকে লগতে সি মোৰ অফিচৰ সহকৰ্মী, সেয়েহে সি আমাৰ ঘৰলৈ অহাত কোনো অসুবিধা নহ’ব, আৰু কোনেও আমাক সন্দেহ ও নকৰিব।
তাৰ পিছত বিনোদে এটা গুৰুত্বপূৰ্ণ কথা কৈছিল – তৃতীয় কাৰণটো হ’ল – যদি বাহিৰৰ কোনোৱা এদিনৰ চিনাকি ব্যক্তি হয় তেন্তে তেওঁ আমাক ব্লিলেক-মেইল ও কৰিব পাৰে। তেওঁ, তেওঁৰ যিকোনো বন্ধুক আমাৰএই গোপন কথা কৈয়োদিব পাৰে আৰু তোমাক সেই বন্ধুৰ সৈতে যৌনসম্পৰ্ক গঢ়ি তুলিবলৈ জোৰ দিব‌ও পাৰে। তেওঁ তোমাৰ অনুমতি অবিহনেই এজনতকৈ অধিক বন্ধুক লগত লৈ তোমাৰ সৈতে বহু-পুৰুষ দৰে অৰ্থাৎ threesome sex ,gangbang আদি কৰিবলৈও চেষ্টা কৰিব পাৰে।
তদুপৰি,বিনোদে কৈছিল যে, “চতুৰ্থ কাৰণ টো হ’ল –ললিতৰ পূৰ্বতেও এনে ধৰনৰ cuckolding কৰাৰ অভিজ্ঞতা আছে,তদুপৰি এগৰাকী মহিলাক সন্তুষ্ট কৰাত তাৰ যথেষ্ট অভিজ্ঞতা আছে।

5 thoughts on “স্বামীৰ ইচ্ছা 12”

  1. আপোনাৰ লিখন শৈলী আৰু লিখাৰ মাজেৰেই পাঠকক উত্তেজিত কৰাৰ চৰম প্ৰয়াস মানি গৈছো । মাজে মাজে কিছুমান মিশ্ৰিত শব্দৰ প্ৰয়োগে কাহিনী টো আৰু কামনাদায়ক কৰি তুলিছে । আগলৈও এনেকুৱা যৌনগন্থি প্ৰেক্ষাপটেৰে নিজকে আৰু ভাৱানবিত কৰি তোলাৰ অপেক্ষাৰে ।।।

    Reply

Leave a Comment

error: Content is protected !!