স্বামীৰ ইচ্ছা 15 – AssameseSexStory.xyz

স্বামীৰ ইচ্ছা 15

পৱনে মৰমতে ‘জান ‘ বুলি হয়তো প্ৰথমবাৰৰ বাবে মোক মাতিছিল।পৱনে মোৰ ডিঙিত, কান্ধত আৰু পিঠিত নিৰন্তৰ ভাৱে চুম্বন কৰি গৈছিল। আৰু মই নিজকে তেওঁৰ পৰা উদ্ধাৰ কৰিবলৈ আপ্ৰান চেষ্টা কৰি আছিলো।যদিও পৱনৰ শক্তিশালী দুবাহুৰ পৰা মুক্ত হোৱাটো মোৰ বাবে কঠিন আছিল।মই পৱনক তেওঁৰ ফালে চাই তেওঁক অস্বীকাৰ কৰিব বিচাৰিছিলো, কিন্তু মই কিবা কোৱাৰ আগতে তেওঁ মোৰ ওঁঠত তেওঁৰ ওঁঠ গুজি দি মোৰ মুখ বন্ধ কৰি পেলাইছিল। আৰু জোৰকৈ চুহিবলৈ ধৰিছিল তাৰ লগে লগেই তেওঁ মোৰ স্তন দুটাও দুয়ো হাতেৰে মোহাৰি পিটিকি পেলাইছিল। যেতিয়া মই মোৰ হাতেৰে জোৰদি ললীতৰ হাত মোৰ উঠন বুকুৰ পৰা আঁতৰ কৰিবলৈ চেষ্টা কৰিছিলো, ফলাফল উলোটাহে হৈছিল।

তেওঁৰ হাত দুখন মোৰ কঠোৰ স্তনৰ পৰা আঁতৰাই লৈ এইবাৰ মোৰ কাপোৰৰ ভীতৰত সোমোৱাই ব্ৰাটো ওপৰলৈ ডাঙি দুয়োখন হাতেৰে দুয়োটা স্তন নগ্ন কৰি জোৰেৰে মোহাৰিব ধৰিলে।পৱনে এনে কৰাত মই স্বতঃস্ফূর্তভাৱে উত্তেজিত হৈ পৰিছিলো।হয়তো পৱনো মোৰ দৰে উত্তেজিত হৈ পৰিছিলো।সেই সময়ত মই আনকি নিজকে নিয়ন্ত্ৰণত ৰখিব‌ও পৰা নাছিলো।হলেও, মই ভাবিছিলো যি হলেও আজি পৱনক চুদিবলৈ নিদিও।পৱনৰ টান হৈ উঠা লিঙ্গটো মোৰ যৌনিৰ ওপৰত স্পষ্ট কৈ অনুভৱ কৰিছিলোঁ। কাৰণ পৱনৰ গোটেই দেহটো মোৰ দেহৰ সৈতে এনেদৰে লাগি আছিল যে মোৰ আৰু তেওঁৰ মাজত অকনো ফাঁক নাছিল।মই-প্লীজ অনুগ্ৰহ কৰি মোক এৰক।এইয়া ভুল।মই এইবোৰ কৰিব নোৱাৰো….।

মই কাৰোবাৰ পত্নী, মই মোৰ স্বামীক বিশ্বাসঘাতক কৰিব নোৱাৰো।(সেইদিনা ললিতৰ সতেএইবোৰ কৰিছিলোঁ একমাত্ৰ মোৰ স্বামীৰ ইচ্ছাৰ বাবে।কিন্তু আজি স্বামীৰ অজ্ঞাতে পৱনৰ সৈতে যৌন সম্ভোগ কৰাটো মই ভাল দেখা নাছিলোঁ,”)


কিন্তু পৱনৰ দেহত যৌনসম্ভোগৰ ভূত লম্ভী থকাৰ দৰে অনুভৱ হৈছিল। মই আৰু কিবা কোৱাৰ আগতেই পৱনে মোৰ হাত টানি আতঁৰাই মোৰ যৌনিৰ ওপৰত তেওঁৰ হাত সোমোৱাই দিছিল।তেওঁ মোৰ ওঁঠ চুপি থকাৰ লগতে এখন হাতেৰে মোৰস্তনত আৰু আনখন হাতেৰে মোৰ যৌনিৰ ভিতৰত আঙুলিয়াইবলৈ আৰম্ভ কৰিছিল।পৱনৰ এনে কাৰ্য্যত মই ভীষম ভাৱে উত্তেজিত হৈ পৰিছিলো।সচাকৈয়ে পৱনে এগৰাকী মহিলাক তৎকালীন ভাৱে কেনেকৈ গৰম আৰু যৌন‌উত্তেজিত কৰিব তুলিব লাগে সেয়া খুব ভালদৰে জানিছিল।কিছু মুহূৰ্তৰ ভিতৰতে মোৰ বিৰোধীতা মোৰ আত্মসমৰ্পণত পৰিণত হৈ আমি ইজনে সিজনক বন্যভাৱে চুম্বন কৰিবলৈ আৰম্ভ কৰিছিলো।


প্ৰায় ২মিনিট মানৰ পিছত মোৰ জ্ঞান ঘুৰি আহিল।এয়া মই কি কৰি আছো।লগে লগে ।'”হব হব মোক এৰি দিয়ক,কোনোবাই দেখিব,এৰক মোক প্লীজ বুলি খঙেৰে কৈ হঠাতে এটা শক্তিশালী ঠেলা মাৰি মই পৱনৰ পৰা মুক্ত হৈ পৰিলো। আৰু পৱন একেবাৰে শ্বক হৈ ৰৈ গ’ল। মই পৱনৰ চকুলৈ চাইছিলো।তেওঁ মোৰ চকুলৈ চাব পৰা নাছিল আৰু মোক কিবা কবলৈও সক্ষম হোৱা নাছিল।মই দেহৰ সৰ্বশক্তি প্ৰযোগ কৰি পৱনৰ বলিষ্ঠ দুবাহুৰ পৰা মুক্ত হৈছিলো।

যোৱা কিছু সময় মই যি কৰিছিলোঁ সেয়া মোৰ স্বামীক পতাৰনা কৰাৰ মোৰ প্ৰথম সম্ভাৱনা আছিল। মই অনুভৱ কৰিছিলো যে মই বৰ ভুল কৰিবলৈ গৈছিলো।আৰু তেতিয়াই মই ভাৱিলো যে মই কেতিয়াও এইটো নকৰিম আৰু মোৰ স্বামীৰ প্ৰতি মই সদায় বিশ্বাসী হৈ ৰম। তেনেতে পৱনে লাহে লাহে আমাৰ ঘৰল পৰা উলাই গৈছিল।হয়তো তেওঁৰ অনুশোচনাত দগ্ধ হৈছিল‌ নাইবা মোৰ আচৰনত মতন দুখ পাইছিল। মই দেখিছিলো যে তেওঁ অতি অসন্তুষ্ট যেন লাগিছিল।কিয় জানো মনে মনে মোৰ নিজৰ ওপৰতে খং উঠিছিল। এইটো মই পৱনৰ সৈতে কি অযুক্তিকৰ আচৰন কৰিলো। বেচেৰা অকলহৰীয়া পৱনৰ কি দোষ ?

ভুলটো মোৰেই আছিল।কাৰণ ইতিমধ্যে মই এবাৰ ললিতৰ সৈতে যৌনমিলনত লিপ্ত হৈছোৱেই।মোৰ পৱনলৈ দুখ লাগি গৈছিল।এনে লাগিছিল যেন দৌৰি গৈ পৱনকক সাৱতি ধৰিম আৰু যি মন যায় কৰিবলৈ দিম।কিন্তু মই নিজকে নিয়ন্ত্ৰণ কৰি ৰাখিলো।লগে লগে মোৰ বিনোদৰ প্ৰতিও খং উঠিছিল।যি হৈছে বিনোদৰ বাবেই হৈছে ।তেওঁয়েই মোক এনে পৰিস্থিতিত পেলোৱাৰ বাবে দায়ী।
ৰাতি শুব সময়ত বিনোদে শুধিলে ‘”পৱন ভাত খাবলৈ আহিছিল নেকি?'”


মই মিছাকৈয়ে কলো,”নাই আপুনি আহিব নোৱাৰো বুলি কোৱাত মই তেওঁক কল নকৰিলো।আপুনি নথকা অৱস্থাত মই তাক কিয় মাতিবলৈ যাম।,”


দিনত পৱনৰ সৈতে হোৱা ঘটনাৰ বিষয়ে বিনোদক একো কথা নজনালো।


তাৰ পিছত মই বিনোদক সাৱতি শুধিলো,”পৰপুৰুষৰ লগত চুদন অৰ্থাৎ cuckolding কৰাটো আমাৰ উচিত হৈছে জানো? এইয়া আমাৰ ভুল হোৱা নাই টো।,'”


তেতিয়া তেওঁ মো মৰমে কলে,”-চোৱা এনে অনুশীলনৰ অৰ্থাৎ cuckolding কৰা কোনো ভুল নহয়।যদিহে পতি-পত্নীৰ দুয়োৰে সন্মতি থাকে।মনোবিজ্ঞানীসকলে কৈছে যে ,'”এইয়া পুৰুষৰএক ছেস্ক ফেন্টাসী আৰু নিজৰ পত্নীৰ যৌন স্বাধীনতাক সন্মান কৰাৰ এক কাৰণ।


আজি কালি অনলাইনত এনে প্ৰৱণতাত যথেষ্ট উগ্ৰতা দেখা গৈছে। বৰ্তমানৰ বেছি ভাগ দম্পতীয়ে এনে ধৰনৰ ছেস্ক ফেণ্টাছী কৰি জীৱন টো উপভোগ কৰে।যোৱা 12 বছৰ ভিতৰত, অনলাইত কৰা এক অনুসন্ধানত এনে cuckolding কৰা দম্পতীৰ সংখ্যা দুগুণে বৃদ্ধি পাইছে।
আগতে সমাজত এগৰাকী বিবাহিত মহিলাৰ বাবে আন এজন পৰপুৰুষৰ সৈতে যৌনসম্পৰ্ক থকাটো অপৰাধ বুলি গণ্য কৰা হৈছিল। কিন্তু ভাৱি চোৱা যে স্বামীয়ে তেওঁৰ পত্নীৰ প্ৰেমিকৰ সৈতে সম্পৰ্ক থকাৰ প্ৰতি কোনো আপত্তি নকৰিব নেকি?

কিন্তু ইয়াৰ বিপৰীতে, আজিৰ স্বামীৰ বোৰে তেওঁ পত্নীক ইয়াৰ বাবে অনুপ্ৰেৰিত আৰু সন্মতি প্ৰদান কৰে!তুমি আচৰিত হ’বা যে, কিন্তু কিছুমান পুৰুষে সঙ্গীক তেওঁলোকৰ যৌন জীৱন উন্নত আৰু আকৰ্ষণীয় কৰি তুলিবলৈ আন পুৰুষৰ সৈতে সম্পৰ্ক গঢ়ি তুলিবলৈ সম্পূৰ্ণ অনুমতি দিয়ে। এতিয়া স্বামী আৰু পত্নীৰ মাজৰ সম্পৰ্কত এক ডাঙৰ পৰিৱৰ্তন আহিছে।বৰ্তমানৰ স্বামী-স্ত্ৰী পৰপুৰুষৰ সৈতে যৌনমিলনক যৌন জীৱন আৰু তেওঁলোকৰ সঙ্গীৰ যৌন স্বাধীনতাৰ এক আমোদজনক দিশ হিচাপে লৈছে, প্ৰৱঞ্চনা হিচাপে নহয়।


এইটো এটা এক ৰোমাঞ্চকৰ অভিজ্ঞতা কাৰণ তুনি এনে এটা কাম কৰিছা যাৰ ওপৰত সমাজে নিষেধ আগ্য প্ৰস্তাৱ দি আহিছে।


বিনোদে আৰু কলে যে, “আগৰ সমাজে যিটো আপত্তিজনক বুলি বিৱেচনা কৰিছিল আৰু বিবাহ-পিছত পৰপুৰুষৰ সৈতে যৌনসম্পৰ্কক পাপ বুলি গণ্য কৰা হৈছিল সেয়া আচলতে কোনো পাপ নহয়,বৰং সেয়া যে এক ছেস্ক ফেণ্টাছী হে মাথো সেইটো এতিয়া সকলোৱে বুজি উঠিছে আৰু বুজি পোৱাটো সকলোৱে বাবেই প্ৰয়োজনীয়ও হৈ পৰিছে।কাৰণ,তেতিয়াহে যৌন জীৱনৰ আচল সুখ প্ৰাপ্তি কৰিব পাৰি।সেই গতিকে এতিয়া মানুহে ইয়াক এক ৰোমাঞ্চকৰ যৌন জীৱন হিচাপে ল’বলৈ আৰম্ভ কৰিছে, আপত্তিজনক ভাৱে নহয়।

মই তোমাৰ YouTube ভিডিঅ দুটা মানৰ লিংক দিছো সময় হলে চাবা

https://youtu.be/Y2sGAapMkhY

https://youtu.be/08vE78lvSIM


কিছুমান পুৰুষে অৰ্থাৎ স্বামীয়ে তেওঁলোকৰ পত্নীক পৰপুৰুষৰ সৈতে যৌনমিলন কৰি থকা অৱস্থাত সক্ৰিয় ভাৱে চাই অধিক সুখ অনুভৱ কৰে।তেনে পুৰুষসকলে অনুভৱ কৰে যে যেতিয়া তেওঁলোকে তেওঁলোকৰ পত্নীসকলক বিবাহ বন্ধনত থাকিও এগৰাকী বিবাহিতা নাৰীৰ বন্ধনৰ পৰা মুক্ত হোৱাৰ স্বাধীনতা প্ৰদান কৰি নিজকে এজন প্ৰকৃত স্বামী হিচাপে গন্য কৰে, আৰু তেওঁলোকে নিজকে এই কামৰ বাবে অনুপ্ৰেৰিত কৰি আহিছে। তেওঁলোকে সমাজৰ দ্বাৰা নিৰ্মিত নিয়মবোৰ নিজহাতে ভাঙি পত্নীৰ বাবে চৰমযৌনসুখৰ এক উন্নত ভূমিকা পালন কৰি আছে। তেওঁলোকে বিচাৰে যে তেওঁলোকৰ পত্নীয়ে আন এজন পুৰুষৰ সৈতে যৌনসম্পৰ্ক কৰক কিন্তু তেওঁৰ অনুমতিৰে।এনে সম্পৰ্ক‌ই স্বামী আৰু পত্নীৰ মাজৰ সম্পৰ্কক অধিক শক্তিশালী কৰি তুলিছে।এই কামৰ বাবে তেওঁলোকে কোনো ধৰণৰ সামাজিক বাধা মানি লব নোখুজে, বা কোনো ধৰনৰ হিনমন্যতাত নুভোগে লগতে স্বামী স্ত্ৰী দুয়োজনে ইজনে সিজনৰ অধিক মৰম ভালপোৱা গঢ়ি উঠে আৰু ইজনে সিজনৰ প্ৰতি স্নেহ আৰু কৃতজ্ঞতা ভাৱ অনুভৱ কৰে।

কিছুদিনৰ আগতে চিনেমা এখনত Threesome sex ৰ নাম শুনিছিলোঁ।সেয়েহে সেয়ানো কি জানিবলৈ মন যোৱাৰ বাবে বিনোদক শুধিলো,”এই যে Threesome sex ,এয়া কিনো,? আৰু কেনেকৈ কৰে?,”


তেতিয়া বিনোদে হাঁহি মাৰি বৰ ফুৰ্তিৰে কলে,” যেতিয়া তিনিজন লোক অৰ্থাৎ এগৰাকী নাৰী আৰু দুজন পুৰুষে পাৰস্পৰিক সন্মতিৰে একেলগে যৌন সম্ভোগ কৰে, ইয়াকে Threesome sex বুলি কয়।আমাৰ দেশত ,ভাৰতত, threesome sex অতি জনপ্ৰিয়। এতিয়া ই আসমতো অধিক দেখিবলৈ পোৱা যায়। বিদেশৰ মানুহে ইয়াক যৌনসম্ভোগৰ সকলোতকৈ সুখদায়ক যৌনক্ৰীয়া বুলি বিশ্বাস কৰে।সিহঁতৰ মতে threesome sex নকৰিলে যৌনমিলনৰ সুখ আধৰুৱা হৈ ৰয় বুলি ও কয়।কিন্তু যদি তুমি ইয়াক এবাৰ ট্ৰায় কৰাৰ ইচ্ছা জাগ্ৰত হৈছে তেন্তে, প্ৰথমে কেইটামান বস্তু চোৱাভাল।


(১)threesome sex কৰিবলৈ নাৰী গৰাকী প্ৰকৃততে ইয়াৰ বাবে সাজু নে? এইটো প্ৰশ্ন তাই প্ৰথমে নিজকে কৰা উচিত। অনলাইন ভিডিঅ’ চাই বাস্তৱ জীৱনত ইয়াক কৰা আৰু ট্ৰায় কৰা এক সহজ পদ্ধতি। গতিকে নাৰী গৰাকীয়ে সঁচাকৈয়ে ইয়াক ট্ৰায় কৰিব বিচাৰে নে কেৱল কেনেকুৱা লাগে এবাৰ সোৱাদ লৈ চাবলৈ চেষ্টা কৰিব বিচাৰে।সেয়া সম্পূৰ্ণ নাৰী গৰাকীৰ ওপৰত।


(২)এই ধৰনৰ threesome ছেস্কৰ পৰম সুখ লবৰ বাবে নাৰী গৰাকীৰ স্বামীও (যদি বিবাহিতা) সাজু নে?নাইবা যি দুজন ব্যক্তিৰ সতে Threesome sex কৰিব বিচাৰে তেওঁ লোকো ইয়াৰ বাবে সাজোনে? হয়তো তাই এই threesome sex ধাৰণাটো যথেষ্ট সুখকৰ বুলি অনুভৱ কৰে,আৰু তাই এই ক্ষেত্ৰত কোনো আপত্তি নাই কিন্তু তাইৰ সঙ্গীয়ে,প্ৰমিকে নাইবা স্বামীয়ে এই ধাৰণাৰ সৈতে এক সন্মত হ’ব নে? তাই।সঁচাকৈয়ে এইটো কৰিব বিচাৰে নে?এইবোৰ জানি লোৱা প্ৰযোজন।লগতে এই টো মন কৰিব লাগিব যে তাই তাইৰ স্বামীক এই বিষয়ে অজানিতে জোৰ কৰা নাই তো? এই সকলোবোৰ কথা মহিলা গৰাকীয়ে ধ্যান ৰাখিব লাগিব।


(৩)threesome sex কৰাৰ সময়ত নাৰীগৰাকীৰ মনত পিছলৈ।জ্বলন ভাৱৰ অনুভৱ উদয় হ’ব নেকি? লগতে নাৰী গৰাকীয়ে নিজৰ স্বামীৰ বাহিৰে অন্য পৰপুৰুষে তাই দেহত স্পৰ্শ কৰিলে তাই সৈতে যৌনসম্ভোগ কৰিলে তাই নিশ্চয় ভালেই পাব কিন্তু তাই স্বামীয়ে তাইক পৰপুৰুষ‌এজনে স্পৰ্শ কৰাতো তাইৰ সৈতে তীব্র যৌনসম্ভোগত লিপ্ত হোৱাটো পছন্দ কৰিনে?কেতিয়াবা আমি কিবা এটা অন্য ধৰনৰ কৰিবলৈ উৎসাহিত হৈ যাওঁ। কিন্তু যেতিয়া বাস্তৱ জীৱনত সেই বস্তুটো ঘটে, পৰিস্থিতিটো আন কিবা হয় গৈ। সেই দিনা ৰাতি যেতিয়া তুমি ললীতৰ লগত ছেস্ক কৰিবলৈ লোৱাত কিছুসময়ৰ বাবে মোৰ মনলৈও জ্বলনৰ ভাৱ আহিছিল সেয়েহে মই তোমালোকক অকলশৰে এৰী দি মই লগৰ জনৰ ঘৰলৈ আতঁৰি গৈছিলোঁ।

এনেকোৱাও হব পাৰে যে নাৰী গৰাকীয়ে তাইৰ স্বামীৰ সন্মুখতে পৰপুৰুষ এজনে তাইক স্পৰ্শ কৰিব দিবলৈ সংকোচ হব পাৰে।তেনে ক্ষেত্ৰত স্বামীৰ সলনি অন্য এজন পুৰুষক বাচনি কৰিব লাগে।কিন্তু যেতিয়া একেসময়তে দুজন সঙ্গীয়ে(দুজন পুৰুষে) এগৰাকী নাৰীক স্পৰ্শ কৰিব,একেসময় যৌনসম্ভোগত লিপ্ত হব তেতিয়া তাইৰ স্বামীৰ কথা ভাৱি দুখ লাগিব নেকি?দূজন পুৰুষৰ যৌনমিলনত অনুভৱ হোৱা তীব্ৰ যৌন‌উত্তেজনাৰ পৰম সুখ।নাৰী গৰাকীয়ে সহ্য কৰিব পাৰিব নে নাই? এই সকলোবোৰ বিষয়ে ভালদৰে চাই,স্বামী বা প্ৰেমিক আৰু দ্বিতীয় জন পুৰুষ সঙ্গীৰ সতে আলোচনাৰ পিছতহে,নিদিষ্ট এটা সিদ্ধান্ত লোৱা উচিত।


ধৰিলোৱা এতিয়া নাৰী গৰাকীয়ে সকলোবোৰ চাইচিটি,বিচাৰ বিবেচনা কৰি threesome sex ৰ বাবে সাজো হ’ল কিন্তু এতিয়া মন কৰিবলগীয়া বিষ হল তাই এই ক্ষেত্ৰত সকলোবোৰ নিৰাপত্তা ব্যৱস্থা কৰিছে নে নাই? যেতিয়া দুজন লোকৰ যৌন সম্ভোগ হয়, তেতিয়া যৌন ৰোগ হোৱাৰ সম্ভাৱনা থাকে। কিন্তু যেতিয়া তিনিজন লোকে নিজৰ মাজত যৌন সম্ভোগ কৰে,তেতিয়া এই যৌনৰোগ হোৱাৰ সম্ভাৱনা দুগুণ হয়।তেতিয়া সুৰক্ষা এক প্ৰয়োজনীয় হৈ পৰে।বিশেষকৈ কণ্ডম ব্যৱহাৰ কৰিব লাগে।


বিনোদে কথাখিনি কৈ মোৰলৈ দুষ্টামি আৰু সন্দেহজনক ভাই চাই কলে ,”এই বাৰ তেন্তে তোমাৰ threesome sex ৰ সোৱাদ লবলৈ মন নহয়নে???


মই কলো,'” নাই নাই তেনে কোনো কথা ভৱা নাই ,মাত্ৰ জানিবলৈহে ইচ্ছা হৈছিল।


বিনোদে কলে,”কোনো কথা নাই, ইচ্ছা হলেও মোৰ কিন্ত আপত্তি নাই দেই।”


মই একো নকৈ মাত্ৰ বিনোদৰ ভালে খঙেৰে চালো।
বিনোদে মোক তেওঁৰ কাষলৈ টানি লৈ পুনৰ কলে,”বৰ্তমানৰ মহিলাই স্বামীৰ উপৰিও অন্য বহু পুৰুষৰ সৈতে সম্পৰ্ক গঢ়ি তোলাত আগ্ৰহী হোৱাৰ কাৰণ কি জানানে?


আচলতে মহিলাসকলে বিভিন্ন আকাৰ লিঙ্গৰ যৌনসম্ভোগৰ সোৱাদ ল’বলৈ পছন্দ কৰে, নাৰীয়ে কেৱল তেওঁলোকৰ স্বামীৰ সৈতে যৌনসম্ভোগ কৰিয়ে যৌনমিলনৰ চৰম যৌনসুখ নেপায়, আৰু এতিয়া আদালতেও মহিলাই পৰপুৰুষ লগত যৌনসম্ভোগক অপৰাধৰ শ্ৰেণীৰ পৰা বাদ দিছে, এতিয়া মহিলাসকলে মুকলিভাৱে এনে ধৰনৰ যৌন সম্পৰ্ক স্থাপন কৰে , চহৰত, গাওঁত সকলোতে।যেতিয়া স্বামী কামলৈ যায়, তেতিয়া তেওঁৰ প্ৰেমিক দিনটোৰ বাবে আহে, আৰু যৌনজীৱনৰ পৰম সুখ সম্পূৰ্ণ উপভোগ আৰু ধনী মহিলা সকলে ডেকা ল’ৰাসকলক যথেষ্ট টকা দি এনে ধৰনৰ যৌনসম্পৰ্ক স্থাপন কৰি যৌনজীৱনৰ চৰম সুখ লাভ কৰে।


আগলৈ:-

5 thoughts on “স্বামীৰ ইচ্ছা 15”

  1. আপোনি বৃতান্ত বিলাক, বেছি দিঘলীয়া কৰি কৰিছে, আমনিবোধ হয়

    Reply

Leave a Comment

error: Content is protected !!