নোমাল বুছৰ নিমখীয়া পানী – AssameseSexStory.xyz

নোমাল বুছৰ নিমখীয়া পানী

মোৰ বয়স 27 বছৰ, এই বয়সত মই ইমান মাইকী ছুদি পোৱা নাই যদিও যি কেইটা পাইছো সেইকেইটা কম নহয়। তাৰে ভিতৰত বিনীতা খুড়ী অন্যতম । বিনীতা খুৰীৰ বয়স /৩৯/৪০ মান হব,, পেছাত শিক্ষয়িত্ৰী। আগত নাছিল পিছত টেট দি পালে চাকৰি। চাকৰি সূত্ৰে ঘৰৰ বাহিৰতো আছিল তেতিয়া কত কি ফুৰিছিল নাজানো। সম্বন্ধত খুড়ী বুলি মাতো কাৰণে ইমান কাষ চাপিব পৰা নাছিলো। ফেচবুকৰ জৰিয়তে খুৰীৰ লগত দুই এটা কথাৰ আদান প্ৰদান হয়। এদিন হোৱাটছপত মেছেজ দিলে। কিবা এটা পঠিয়াইছিল মই বিনীতা খুড়ী বুলি লিখি। তেতিয়াৰ পৰা খা খবৰ লৈ থকা হয় মাজে মাজে।। খুৰীৰ নামত ইতিমধ্যে মই বহুত হাত মাৰিছোঁ ভাবি ভাবি। মই ঘৰৰ বাহিৰত থাকো। এবাৰ ঘৰত আহোতে খুৰীয়ে কলে তই আমাৰ ঘৰলৈ আহিবিচোন ফুৰিব।

এদিন সন্ধিয়া সময়ত মই খুড়ী হতৰ ঘৰ গৈ ওলালোঁ। খুড়া গাঁওত কাৰোবাৰ ঘৰত কীৰ্ত্তন ত যাব ৰেদি হৈ আছিল। মোক বহিব দি খুড়া ওলাই গল। খুৰীয়ে মোক টিভি চাব দি চাহ বনাব ধৰিলে। পাতল নাইটি পিন্ধি আছিল আৰু লৰ চৰ কৰি ফুৰিলে তপিনা দুটা বাৰুকৈয়ে লৰে মই দুৱাৰৰ ফাঁকেৰে চাই থাকোঁ। কেতিয়াবা নাইটিটো টিকাৰ ফাঁকটোত সোমাই পৰে।।মোৰ বাৰী উঠি টনটনিয়া হৈ পৰিল। খুড়ী চাহ আনি দিলে আৰু দুয়ো বহি খালোঁ।।ইটো সিটো বহুতো কথা পাতিলো। বাহিৰত মেঘে গাজনি মাৰি আছিল। বৰষুণ আহিব নেকি বুলি মই দুৱাৰৰ ওচৰ আহি বাহিৰত চাব আহিছিলো তেতিয়াই বৰ জোৰেৰে বিজুলী মাৰিলে খুৰীয়ে একেজাপেই মোৰ ওচৰ পালেহি মানে নিচেই কাষত।চকুত কিবা আবেশ। মই চকুত চাই থাকিব নোৱাৰিলোঁ ।।

চিধা একো আগ পিছ নুগুনি খুৰীৰ ওঁঠযোৰত মোৰ ওঁঠৰে চেপি ধৰিলোঁ। সামান্য আপত্তি কৰি পিছত খুৰীও মোক চাপৰ্ট দিব ধৰিলে।মই গৰম কাৰণে জাঙিয়া পিন্ধা নাছিলোঁ। মোৰ বাৰি আগৰ পৰাই উঠি আছিল খুৰীয়ে চাগে গম পাইছিল।খুৰীয়ে চুমা খাই খাই এখন হাত মোৰ পেন্টৰ তলত সুমুৱাই বাৰী ডাল ধৰি চালে আৰু মিচিকিয়া হাঁহি মাৰিলে।। মই ৰব নোৱাৰা হৈ পৰিলোঁ । নাইটিটো উঠাই ৩৪চাইজৰ দুদু দুটা চুহিব ধৰিলোঁ। খুৰীয়ে মুখেৰে উহসহঃ আহহসহঃ উফফফফ,,, কৰিব ধৰিলে । খুৰীয়ে এইবাৰ মোৰ পেন্টটো একটানেই তলত নমাই দিলে। মোৰ বাৰীৰ আগটো কাম ৰসেৰে পিছল হৈ পৰিছিল। খুৰীয়ে লাহে লাহে জিভা লগাই চেলেকিব ধৰিলে আৰু হাতেৰে আগ পিছ কৰিব ধৰিলে।। মই ৰব নোৱৰা হৈ পৰিলোঁ। মই লাহে লাহে খুড়ীৰ মুখত ছুদিব ধৰিলোঁ আৰু খুড়ীয়েও পুৰাটো সুমুৱাই ললে। অলপ সময় থকাৰ পিছত মোৰ মাল ওলাব উপক্ৰম হল, মই খুড়ীক কলো যে মোৰ মাল ওলাব আৰু খুড়ীয়ে কলে মুখত পেলোৱা মইও জোৰ জোৰকৈ ছুদি মুখত পানী পেলাই দিলো।

খুড়ীয়ে সেইসোপা গিলি পেলালে। খুড়ীয়ে কলে বাহিৰত বৰষুণ দিছে যাবা কেনেকৈ। মইও ভাবিলোঁ মনে মনে আৰু এচোদন দিয়া যাওক খুড়ীয়েও তাকেই কামনা কৰিছিল। এইবাৰ মই আকৌ খুড়ীক কিছ কৰিব ধৰিলো খুড়ী পুৰা গৰম হৈ আছিল। খুড়ীৰ বুছৰে কামৰসৰ জোল বৈছিল। মই লাহে লাহে দুটা আঙুলি বুছত সুমাই ওলোৱা সোমোৱা কৰিব ধৰিলো,, খুড়ীয়ে গেঙনি মাৰিব ধৰিলে । খুড়ীয়ে এখন হাতেৰে মোৰ বাৰি ডাল চুই চুই দাং খুৱাই আছিল আৰু অলপ পিছত মোৰ 6.5 ইঞ্চিৰ বাৰি ডাল দাং খাই উঠিল। খুৰী কলে দেৰি নকৰিবা বৰষুণ শেষ হল খুড়া আহি পাব সোনকালে মোক ঠাণ্ডা কৰি যোৱা। মই খুড়ীৰ উৰু দুটা মেলি ধৰি বুছত মুখলগাই দিলোঁ।

খুড়ীয়ে আসহ কৰি উঠিল আৰু মোৰ মূৰটো বুছত হেঁচা মাৰি ধৰিলে। মোৰ মুখ খন খুড়ীৰ বুছৰ কাম ৰসৰে ভৰি পৰিছিল। কিযে সোৱাদ নিমখীয়া।মই বাৰি ডাল বুছ মুখত অলপ লগাই পিছল কৰি একেজোৰত সুমুৱাই দিব চেষ্টা কৰিলোঁ । পিছল আছিল যদিও একেবাৰে নোসোমালে। বহুদিন হল হেনো খুড়াই নুচুডা সেয়ে চেকেণ্ড বাৰত সুমোৱাব পাৰিলো।। খুড়ীয়ে আঃসহঃ কৰি উঠিল আৰু কলে চুডা মোক বহল কৰি দিয়া। খুড়ীৰ মুখত এনে বাক্য শুনি মই লাহে লাহে স্পীদ বঢ়াব ধৰিলোঁ। চপ-চপ-চপ কৈ শব্দ হব ধৰিলে মোৰ গতিবেগ বাঢ়ি গৈছিল, খুড়ীয়েও কঁকাল হিলাই হিলাই মোক চাপৰ্ট কৰি আছিল।। 15 /20 মিনিট মান ছুদি ছুদি মই মাল পানী খুড়ীৰ যোনীৰ ভিতৰত ভৰাই দিলোঁ।।খুড়ীয়ে আঃসহঃ কৰি জোৰকৈ চিৎকাৰ কৰি উঠিল আৰু মুখত সন্তুষ্টিৰ ভাব দেখা পাইছিলো।। বৰষুণ এৰিলে খুড়ীয়ে বাৰীডাল নাইটিটোৰে চাফা কৰি দিলে আৰু আহিব সময়ত লিপ কিছ এটা কৰি আহিলোঁ।। মোৰ আগলৈ ৰাস্তা খোলা হৈ পৰিছিল।। এনেকৈ আমি সময় পালে মাজে মাজে হেপাঁহ পলুৱাই কৰো।

5 thoughts on “নোমাল বুছৰ নিমখীয়া পানী”

Leave a Comment

error: Content is protected !!