স্বামীৰ ইচ্ছা 18 – AssameseSexStory.xyz

স্বামীৰ ইচ্ছা 18

এক চিনাকি অচিনাকি উত্তজনাত মই পৱনক সাজোৰে সাৱতি ললো যাৰ বাবে আমাৰ দুয়োটাৰে দেহৰ ব্যৱধান কমি যোৱাত মোৰ সুউন্নত আৰু উত্তেজনাত টাইত হৈ পৰা স্তনযুগলে পোনে পোনে আহি তেওঁৰ বুকুত ঠেকা খালে। লগে লগে মোৰ দেহত সৰ্বোচ্চ কামনাৰ জুই জ্বলি উঠিল।মই ইচ্ছাকৃতভাৱে তাৰ বুকুৰ স’তে মোৰ স্তনদুটা হেঁচা মাৰি ধৰি বেপৰোৱা ভাৱে কৈ উঠিলোঁ।
,”মোৰ আগত একো নজনা ভাও জুৰিব নালাগে আপুনি। আপোনালোকে মোক আপোনাৰ,আৰু ললিতৰ সতে যৌনমিলনত লিপ্ত হবলৈ বিনোদ আৰু আপোনালোক তিনিওজনে কি কি কৌশল কৰিছিল মই সকলো জানো।আপোনিও মোক চুদিবলৈ তলে তলে কিমান পকি আছে মই ভালদৰে জানো। ৰাতি ৰাতি মোৰ স্বামীৰ লগত আপুনি ,ললিত আৰু বিনোদে এই বিষয়ে কিমান আলোচনা কৰিছিল সেয়া মই সকলো শুনিছোঁ।,”
মোৰ কথা শুনি পৱন একেবাৰে উচপ্ খাই উঠিল।বিনোদ ,ললিত আৰু তেওঁৰৰ মাজত আলোচনা হোৱা নিষিদ্ধ যৌন-সম্পৰ্কৰ কথা মোৰ ওচৰত গোপন হৈ থকা নাই বুলি জানি তেওঁ লাজতে তলমূৰ কৰিলে।তেওঁ লাজ কৰা দেখি মই মনে মনে বেচ ৰস পালোঁ।
সেই ৰসতে মই আকৌ মনে মনে খিলখিলকৈ হাঁহি উঠিলো। হাঁহিৰ চলেৰে মই ইচ্ছা কৰিয়েই তেওঁৰ বুকুত মোৰ নিপ্পূল উখহি থকা স্তনদুটাৰে লাহে লাহেচাপ দিবলৈ ধৰিলোঁ।পৱনৰ দৰে সহজ চিকাৰ এটা হাতত পাই মই নিজেও ইতিমধ্যে লাজ-সন্মান সকলো পাহৰি এজনী অন্য নাৰীলৈ পৰিণত হৈ পৰিছিলোঁ।
এদিন যে মই এনে কৰিব লাগিব বুলি সেই কথা আগতে কল্পান‌ও কৰা নাছিলো।সেইবােৰক লৈ মই কোনো কানসাৰো দিযা নাছিলোঁ।কিমান যে পুৰুষৰ অশ্লীল আৰু লোভনীয় প্ৰস্তাৱ মোলৈ আহে আৰু আহিছিল তাৰ হিচাপ নাই।কিন্ত আজিলৈকে পৰপুৰুষলৈ মোৰ ভৰি পিছল খোৱা নাই।আজি লৈকে মই কোনো পৰপুৰুষক মোৰ দেহত হাত দিবলৈ সুযোগ দিয়া নাছিলো।কিন্ত বিয়াৰ পিছত বিনোদে মোৰ দেহৰ,যৌৱনৰ জুই নুমোৱাব নোৱাৰিলে।মোক যৌনসম্ভোগত সন্তুষ্ট কৰিব নোৱাৰিলে।যদিও মই পৰপুৰুষৰ লিঙ্গৰ চোনদ খাই মোৰ অতৃপ্ত দেহৰ কামনা চৰিতাৰ্থ কৰিম বুলি ভৱা নাছিলোঁ।কিন্তু মোৰ স্বামী বিনোদে মুহিনীবান মৰাৰ দৰেই মোৰ দেহত কামনা জুই জ্বলাই জীৱনত প্ৰথম বাৰৰ বাবে এজন পৰপুৰুষৰ সতে(ললীতৰ) যৌনমিলন কৰিবলৈ বাধ্য কৰাই দিলে।আৰু আজি পৱনৰ সতে।ইফালে ললীতে মোৰ যৌৱনপুষ্ট দেহটো পাই সেই দিনা ৰাতি তেওঁৰ সৈতে শাৰিৰীক সম্ভোগ কৰিবলৈ কেৱল বাধ্য কৰাই নহয়,ললীতে মোক এনেধৰনৰ কৌশলেৰে উত্তেজিত কৰি তুলিছিল যে যিবোৰ মোৰ স্বামীয়ে কেতিয়াও কৰা নাছিল।আৰু ললীতে মোৰ দেহত যৌনতাৰ নতুনত্ব কিছুমান শিহঁৰন,নতুন উত্তেজনা জগাই মোক তেওঁৰ দীঘল লিঙ্গৰ চুদন খাবলৈ বলিয়া কৰি তুলিলে।
এক মাত্ৰ বিনোদেই আজি এগৰাকী ঘৰুৱা, ৰুচিবাদী আৰু পতিব্ৰতা নাৰী ,এগৰাকী পত্নী মোক এজন পৰপুৰুষৰ লগত যৌনমিলনৰ চৰম সুখৰ সোৱাদ দি মোক যৌনজীৱনৰ এটি নতুন পথৰ যাত্রী কৰি তুলিলে।পৰপুৰুষৰে যৌনমিলনত যে সচাকৈ স্বামীৰ লগত কৰা যৌনমিলনত কৈ বহুত গুণে বেছি যৌনসুখ পাব পৰি সেয়া মই এতিয়া ভালকৈয়ে বুজি উঠিছো।হাজাৰ হওঁক মইওঁ এগৰাকী পুৰঠ যৌৱন পুস্থ ছেস্কী নাৰী।কিমান দিন আৰু হেচা দি ৰাখিম মোৰ যৌৱন পুস্থ দেহৰ অতৃপ্ত কামনা বাসনা জুই।কিমান দিন চম্ভালিম মই পৰপুৰুষৰ সতে যৌনমিলন কৰা বিনোদৰ ইচ্ছা।সেয়েহে আজি পাৰ ভাঙি আহিল মোৰ কামনা বাসনাৰ মাঠাউৰি আৰু জন্ম পালে পৰপুৰুষৰ সতে যৌনমিলনৰ এটি মধুৰ সম্পর্কই।এতিয়া মই কেৱল পৰপুৰুষৰ সতে যৌনসম্পর্কৰ কথাহে গুৰুত্বপূৰ্ণ বুলি ভাৱো।এতিয়া সমাজৰ নীতি নিয়ম,বৈধ অবৈধ একো নাভাৱো।
মই তেওঁক (পৱনক)যি মোৰ স্বামী পৰম বন্ধু ;আৰু অলপ মোৰ দেহ কাষলৈ চপাই আনি গাত;গা ঘঁহাই এজনী বজৰুৱা তিৰোতাৰ দৰেই দুষ্ট হাঁহি মাৰি নিৰ্লজ্জ ভাৱে কৈ উঠিলোঁ।
মোৰ দৰে সতেজ কামুক আৰু সুন্দৰী তিৰোতাৰ লগত যৌনসম্ভোগত লিপ্ত হবলৈ পুৰুষ বলিয়া হৈ থাকে।কিন্ত আপোনাক মই স্ব‌ইচ্চাৰেই মোক যৌৱনভৰা দেহক ভোগ কৰিবলৈ আপোনাৰ হাতত আত্মসমৰ্পণ কৰিছোঁ।আপোনাৰ যি মন যায় তাকে কৰক।আপোনাৰ যি ইচ্ছা আছিল মোৰ সৈতে কৰি চাওক,মোৰ কোনো আপত্তি নাই।মোক মাথো চুদনৰ চৰম সুখ প্ৰাপ্তি কৰাওক,মোৰ দেহৰ সকলো কামুইচ্ছা আজি পূৰণ কৰি মোক এগৰাকী পূৰ্ণ সুখী নাৰীলৈ পৰিনত কৰক। মোক যৌনজীৱনৰ সেই সকলো পৰম সুখ দিয়ক যিবোৰ ইমান দিনে মোৰ স্বামীয়ে মোক দিবলৈ সক্ষম হোৱা নাই। ,”
মোৰ কথা শুনি তেওঁ যেন এইবাৰ আকাশৰপৰাহে খহি পৰিল। চকু দুটা বহলকৈ মেলি পৱনে মোৰ চকুলৈ চালে। মই তাক ইমান খোলাখুলিকৈ যৌনমিলনৰ বাবে আহ্বান জনোৱা কথাষাৰ সি যেন বিশ্বাসেই কৰিব পৰা নাই। মোৰ কথাষাৰৰ মৰ্ম অনুভৱ কৰি তাৰ চকুদুটা শিহৰণত তিৰবিৰাই উঠিল। ঠিকেইতো, এজন পাহুৱাল পুৰুষৰ বাবে ইয়াতকৈ আৰু অধিক শিহৰণ উদ্ৰেককাৰী কথা কি থাকিব পাৰে! কিন্তু তেওঁৰ মনৰপৰা সম্ভৱ তেতিয়াও অবিশ্বাসৰ ডাৱৰ সম্পূৰ্ণৰূপে আঁতৰা নাই। আজি হঠাতে মই তেওঁৰ প্ৰতি ইমান সদয় হোৱাৰ কাৰণটো সি হয়তো তেতিয়াও বুজি উঠিব পৰা নাই। সেয়ে সি মনৰ সন্দেহ মাৰ নিয়াবৰ বাবে সি মোক পোনে পোনে প্ৰশ্ন কৰিলে।
এই কামৰ বাবে সঁচাকে তুমি সাজো নে?

– যাঃ বুৰ্বকটো! সঁচাকে নকৈ মিছা ক’ম নেকি? আজি আজি আপোনাৰ যৌৱনৰ শিহঁৰনকাৰী খেলখন খেলিম বুলিয়েইতো ইমান বোৰ চেষ্টা কৰিছো। নহ’লে নো কাপোৰ-কানি খুলি মই এনেয়ে ৰৈ আছোঁ নেকি?
মই কলো ,”মই সচাকৈয়ে সাজো।আজি আৰু এই বাৰ বিনোদৰ ইচ্ছাৰে নহয়,সম্পূৰ্ণ মোৰ ইচ্ছাৰে।আপোনাৰ সতে সম্ভূগত লিপ্ত হব।উলাইছো।বিনোদে ইয়াৰ বিষয়ে একো নাজানে আৰু আপোনিও নজনাব।সময় আহিলে মই নিজেই তেওঁক জনাম,”
এইবুলি কৈ মই গভীৰ আৱেগত তেওঁৰ দেহটো দুহাতেৰে মেৰিয়াই ধৰি তেওঁক মোৰ গাৰ আৰু কাষলৈ চপাই আনিলোঁ। তেওঁৰ বুকুত মোৰ সুউন্নত স্তনদুটাৰে চাপ দি দি হাতদুখন তাৰ সৰ্বদেহত অস্থিৰ ভাৱে ফুৰাবলৈ ধৰিলোঁ। মোৰ উৰুৰ সৈতে তেওঁৰ উৰুদুটা ঠেকাঠেকি হোৱাত হঠাতে মই অনুভৱ কৰিলোঁ তাৰ উৰুসন্ধিৰ বিশেষ অংশখিনি যত তেওঁৰ দীঘল মস্ত লিঙ্গটো আছে সেই ঠাইখিনি ক্ৰমে স্ফীত হৈ কঠিন হৈ পৰিছে।পৱনৰ পুৰুষাংগটোৰ চাপ মোৰ তলপেটৰ ওপৰত অনুভৱ কৰি মই চমৎকৃত হৈ পৰিলোঁ। মোৰ অভিযান ইমান সহজতে সফলতাৰ পথত আগবঢ়া দেখি মোৰ মনতো ভীষণ আনন্দ লাগিল। উৰুৰ ওপৰত ক্ৰমাগত ভাৱে চাপ দি থকা তেওঁৰ শক্তিশালী পুৰুষাংগটোৰ কঠিন পৰশে মোৰ দেহ-মনত সম্ভোগ-স্পৃহা বহুগুণে বঢ়াই তুলিছিল। কামাৱেশত অধীৰ হৈ মই মুখখন তাৰ মুখৰ ওচৰলৈ আনি কামনাৰ মদিৰ কণ্ঠেৰে স্বীকাৰোক্তিৰ সুৰত কৈ উঠিলোঁ।
,”সেই দিনা ৰাতি ললিতে যি কৰিলে মই আজিলৈকে ইমান নিলাজহৈ ছেক্স কৰা নাছিলো আৰু ইমান বেছিকৈ যৌনউত্তেজিত তেতিয়াও হোৱা নাছিলো।বিয়াৰ দিনাৰ পৰা আজিলৈকে মোৰ স্বামীয়ে মোক কেতিয়াও ইমান জোৰদাৰ ভাৱে চুদা নাছিল।এইটো সচা যে মোৰ স্বামীয়েই মোক চুদিবৰ বাবে ললিত আৰু আপোনাক মোৰ বিচনালৈ পঠাইছিল। যদিও ললিতে সেই দিনা ৰাতি মোক এগৰাকী সতী সাবিত্ৰী স্ত্ৰীৰ পৰা এগৰাকী খোলামনৰ পৰপুৰুষগামী আৰু বহুগামী স্ত্ৰীৰ লৈ পৰিৱৰ্তন কৰিলে।যি একমাত্ৰ নিজৰ স্বামীৰ বাহিৰে কোনো অন্য পুৰুষৰ চুদন খাবলৈ সাহস আৰু ইচ্ছা কোনো কালে কৰা নাছিল ।
এটা কথা কব‌ই লাগিব যে ললিত কিন্ত বহুত আশ্চর্যকৰ ছুদন দিবৰ পৰা যোগ্যতা থকা পুৰুষ।আজি মই বিচাৰোঁ যে আপুনিও ললিততকৈয়ো মোক অধিক সুখ দিয়ক।মইয়ো আপোনাক এতিয়াৰ পৰা ভালপাব লৈছো।আৰু মই আপোনাৰ পৰাই আগলৈ চুদন খাই থাকিবলৈ বিছাৰো। ,,plz ,,,মোক খুব ছুদন দিয়ক।আজি আপোনাৰৰ লিঙ্গৰ সম্পূৰ্ণ বীর্য মাল পানী মোৰ তৃষ্ণাতোৰ যৌনিৰ ভীতৰত বাকি দিয়ক।মই আপোনাৰ গৰম বীৰ্যৰ স্খলিতত চৰম সুখ পাবলে বিয়াকুল হৈ পৰিছো।মই আপোনাৰ চুদনৰ সেই পৰম সুখ লাভ কৰিব বিছাৰো।মোক যিমান পাৰে সিমান চুদক।মই আপোনাৰ চুদন পাবলৈ পাগলী হৈ পৰিছো।
কথাখিনি কৈয়ে মই হাতখন উৰুৰ ওপৰেদি পেণ্টৰ ওপৰতে তেওঁৰ দীঘল লিংগটো খামোচ মাৰি ধৰিলোঁ। পেণ্টৰ তলত তেওঁৰ লিংগটো ইতিমধ্যে এডাল লোহাৰ দণ্ডৰ দৰে স্ফীত হৈ আছিল।
তেওঁৰ লিংগটো তেনেদৰে টাইট হৈ থকা দেখি মোৰ আনন্দৰ সীমা নোহোৱা হ’ল। মনৰ উল্লাসতে মই প্ৰায় চিৎকাৰ কৰি উঠিলোঁ।
এয়া কি ?! আপোনাৰ বস্তুটো ইমান টাইট হৈ আছে .! মই তেওঁৰ পেণ্টৰ ওপৰতে ফুলি থকা পুৰুষাংগটো মুঠি মাৰি ধৰি মোহাৰিবলৈ ধৰিলোঁ। ইমান নিদ্বিৰ্ধাৰে মই তেওঁৰ পুৰুষাংগত হাত দিয়া দেখি পৱনৰ সৰ্বদেহ যৌন উত্তেজনাত শিয়ৰি উঠিল। এক অভূতপূৰ্ব শিহৰণত তেওঁ থৰ্ থৰ্ কৈ কঁপিবলৈ ধৰিলে। আনফালে বাঞ্ছিত বস্তুটো হাতত পাই মোৰ যেন ধৈৰ্য হেৰাই যাবৰ উপক্ৰম হ’ল। মনৰ উচ্ছ্বাসখিনি ঢাকি ৰাখিব নোৱাৰি তেওঁৰ লিংগটো হাতেৰে মোহাৰি মোহাৰি মই নিৰ্লজ্জৰ দৰে অশ্লীল সুৰত কৈ উঠিলোঁ।

– বাঃ! আপোনাৰ তাৰমানে মোৰ লগত যৌনসম্ভোগ কৰিবলৈ মনটো পূৰাদমেই আছিল নহয়নে? . চাওঁ, পেণ্ট খোলক!

এইবুলি কৈ মই নিজেই দ্ৰুত হাতেৰে তেওঁৰ পেণ্টটো খুলি পেলালোঁ। সেইটো তললৈ সৰি পৰাৰ লগে লগে তেওঁৰ লিংগটোৱে মুক্তি পাই এখন খাপ খোলা তৰোৱালৰ দৰেই জাপ মাৰি বাহিৰলৈ ওলাই আহিল। শিলৰ দৰে কঠিন হৈ থকা তেওঁৰ স্ফীত লিংগটো উত্তেজনাত শূন্যতে নাচিবলৈ ধৰিলে। ইচ্ কি টাইট হৈ আছে তাৰ লিংগটো! যেন তেওঁৰ তলপেটৰ তলৰপৰা এডাল লোৰ শলাহে ওলাই আহিছে। ঘন ঘন ক’লা কেঁকোৰা নোমেৰে লিংগটোৰ গুৰিভাগ আবৰি আছে। তেওঁৰ তলফালে মধ্যমীয়া আকৃতিৰ অণ্ডকোষ দুটাও ওলমি আছে।
পৱনৰ উন্মুক্ত লিংগটো দেখা পাই মোৰ চকুদুটা লালসাত তিৰবিৰাই উঠিল। ইচ্ এনে এটা সবল পুৰুষাংগৰ পৰশ লাভ কৰিবৰ বাবেই ইমান দিনে মোৰ সাতাইছ বছৰীয়া চিৰ বুভুক্ষা যৌনিখন উন্মুখ হৈ আছিল! এতিয়া তেওঁৰ সুদৰ্শন বলিষ্ঠ লিংগটো হাতৰ কাষতে পাই মোৰ যৌনিৰ ভিতৰখন ৰীতিমতে কিটকিটাই উঠিল। এহাতেৰে তেওঁৰ লিংগটো মুঠি মাৰি ধৰি মই প্ৰশংসাৰ সুৰত ক’লোঁ।
– বাঃ, আপোনাৰ বস্তুটো ইমান ডাঙৰ!ললিতত কৈও ডাঙৰ।সেই বুলি কৈ পৱনক বিছনাত বহুৱাই লৈ মই নিজেও তেওঁৰ কাষতে বহিলোঁ। পৰম হেঁপাহেৰে মই তেওঁৰ লোহাৰ দৰে কঠিন হৈ থকা লিংগটোৰ ওপৰত হাত ফুৰাবলৈ ধৰিলোঁ।পৱনৰ লিংগটোৰ কাঠিন্য আৰু বিশালত্বই মোক একেবাৰে অভিভূত কৰি তুলিলে। এখন হাতেৰে তেওঁৰ লৌহকঠিন লিংগটো মুঠি মাৰি ধৰি পিটিকি-মোহাৰি থকাৰ লগে লগে মই আনখন হাতৰ আঙুলিৰে লিংগটোৰ গুৰিভাগৰ যৌনকেশবোৰ আৰু কোমল অণ্ডকোষ দুটা লৰা-চৰা কৰিবলৈ ধৰিলোঁ।

আজিলৈকে মই ইমান প্ৰাকাশ্যে কোনো পুৰুষৰে গোপন অংগটো হাতেৰে স্পৰ্শ কৰিবলৈ পোৱা নাছিলোঁ। আনহে নালাগে মোৰ স্বামী বিনোদৰ লিংগটোও মই কোনোদিনে ভালদৰে হেঁপাহ পলুৱাই হাতত ল’বলৈ পোৱা নাই। সেয়ে ২৮ বছৰীয়া পৱনৰ উন্মুক্ত দীঘল লিংগটো হাতৰ মুঠিত ল’বলৈ পাই মই আনন্দত আত্মহাৰা হৈ পৰিলোঁ। মনৰ আনন্দতে মই তাৰ লিংগটো সজোৰে খামোচ মাৰি ধৰি মূৰৰ ছালখন সবেগে অগা-পিছা কৰিবলৈ ধৰিলোঁ। মোৰ হাতৰ মুঠিটো অগাপিছা কৰাৰ লগে লগে লিংগটোৰ মূৰৰ ছালখন এবাৰ খোল খাই আৰু এবাৰ বন্ধ হৈ ডিম্বাকৃতিৰ লিংগমুণ্ডটো মুঠিৰ বাহিৰলৈ ঠেলা মাৰি ওলাই আহিবলৈ ধৰিলে। তাকে দেখি মই ভীষণ ভাৱে ৰোমাঞ্চিত হৈ পৰিলোঁ। আপোন-পাহৰা হৈ মই হাতৰ মুঠিটো দৃঢ় কৰি ধৰি মুষ্ঠিবদ্ধ লিংগটো সবেগে খেচা-খেচি কৰিবলৈ ধৰিলোঁ।
-আপোনাৰ ভাল লাগিছে?পৱনৰ লিংগটোৰ গাত হাতৰ মুঠিটো দ্ৰুতভাৱে অগা-পিছা কৰি কৰি মই তাক হাঁহি হাঁহি প্ৰশ্ন কৰিলোঁ। মোৰ হস্তমৈথুন তেওঁ বেচ উপভোগ কৰিছিল। মোৰ কথা শুনি তেওঁৰ মুখত এটা তৃপ্তিৰ হাঁহি বিৰিঙি উঠিল।লগতে যৌন‌উত্তেজনাত তেওঁৰ মুখমণ্ডল ৰঙা পৰি উঠিছিল।তেওঁ হাঁহি হাঁহিয়েই উত্তৰ দিলে।
– ওঁ খুব ভাল লাগিছে সুষমা! . কিন্তু বেচি সময় এনেকৈ কৰি থাকিলে চব গণ্ডগোল হৈ যাব!
– কি গণ্ডগোল হ’ব?,” তাৰ কথা শুনি মই অলপ আচৰিত হৈ সুধিলোঁ।

-তুমি বেচি দেৰি এনেকৈ হাত মাৰি থাকিলে মোৰ যদি পানী বাহিৰ ওলাই যায় তেতিয়া আৰু একো কৰাই নহ’ব!
পৱনে বিজ্ঞৰ দৰে কোৱা কথাষাৰ শুনি মোৰ ভীষণ হাঁহি উঠি গ’ল। পিছমুহূৰ্ততে মই ভাবি দেখিলোঁ তেওঁ সঠিক কথাই কৈছে।তেওঁ যদি মোৰ হাততেই বীৰ্যখিনি বাহিৰ কৰি দিব লগা হয় তেনেহ’লে মোৰ ইমান আয়োজন অথলে যাব! সেয়ে মোৰ আৰু পলম কৰিবলৈ মন নগ’ল। হাত মৰা বন্ধ কৰি মই ব্যস্তভাৱে কৈ উঠিলোঁ।
– হয়নেকি? তেনেহ’লে আৰু পলম কৰিব নোৱাৰি নহয়নে ! এইবাৰ আচল কাম আৰম্ভ কৰা যাওক। নে কি কয়?
তাৰ আগতে তোমাৰ কাপোৰবোৰ খুলি লোৱা!পৱনে কলে।
এইবুলি কৈ পৱনে বহাৰপৰা উঠি মোৰ দেহৰ অৱশিষ্ট ব্ৰা’ আৰু পেটিকোটটো খুলি নাঙঠ কৰাৰ আগতে তেওঁ এবাৰ মোৰফালে চালে। হয়তো মোৰ অনুমতি বিচাৰি।মই ও ইংগিতেৰে তেওঁক সন্মতি দিলো।দেখিলোঁ তেওঁ বেচ উৎসুক দৃষ্টিৰে মোৰ কাপোৰ খোলিবলৈ ৰৈ আছে। তেওঁৰ সেই দৃষ্টিয়ে মোক বেচ ৰোমাঞ্চিত আৰু উত্তেজিত কৰি তুলিলে।
আজিলৈকে মই আয়নাৰ আগত নাঙঠ হৈ নিজৰ নগ্ন ৰূপটো উপভোগ কৰাৰ বাহিৰে কোনো দ্বিতীয় ব্যক্তিৰ সন্মুখত উলংগ হৈ পোৱা নাই।সেই দিনা ৰাতি ললিথৰ আগত হৈছিলো যদিও ৰোমৰ লাইট অফ আছিল। মোৰ স্বামী বিনোদেও নিশাৰ অন্ধকাৰত মোৰ উলংগ দেহাটো কেৱল স্পৰ্শ কৰাৰ বাহিৰে সম্পূৰ্ণ নগ্ন ৰূপটো আজিলৈকে দেখা নাই। সেয়ে এই ভৰ-দুপৰবেলা এজন পৰপুৰুষৰ আগত নিজৰ উলংগ দেহাটো প্ৰদৰ্শন কৰিবলৈ পাই মই এক পাশৱিক আনন্দ লাভ কৰিলোঁ।যদিও লাজো লাগিছিল।
আমাক অৰ্থাৎ নাৰীক সততে ৰহস্যময়ী বুলি কোৱা হয় আৰু হয়তো ইয়াৰ কাৰণ বহুত।আমাৰ সমাজত সততে চলি থকা ধাৰণাটো হৈছে যে নাৰীৰ যৌন ক্ষুধা কম।ই আচলতে এটা ভুল ধাৰণা।
আগলৈ:–

6 thoughts on “স্বামীৰ ইচ্ছা 18”

Leave a Comment

error: Content is protected !!