পথাৰৰ মাজত লোতি বাগৰ - AssameseSexStory.xyz

পথাৰৰ মাজত লোতি বাগৰ

লতা আৰু মই একেখন স্কুলত পঢ়ো। ক্লাচ নাইনত। দুয়ো লেতেৰা কথা পতো। লতাই মাক বাপেকৰ ৰাতিৰ কাহিনীবোৰ কয় আৰু মইও তাইক কও। ৰাতি মা পাপাৰ চুদাচুদি শুনিলে তাইক কও। লতাৰ বুকুখন মোতকৈ ডাঙৰ। মাকৰ দৰে। মাকৰ ফিগাৰতো খুব ছেক্সী। বাপেকটো কিন্তু ক্ষীন। লতাৰ মাকৰ কথা গাঁওৰ ডেকাবোৰৰ মুখে মুখে। কাৰণ লতাৰ মাকৰ চৰিত্ৰ ভাল নহয় বুলি গাঁওৰ সবে কয়। গাঁওৰ দুই চাৰিজন ডেকাৰ লগত লতাৰ মাকৰ হলিগলি বুলি শুনো। কিন্তু কোনও কেতিয়াও দেখা নাই। আমাৰ ঘৰৰপৰা লতাহতৰ ঘৰ অলপ আঁতৰত কিন্তু পিছফালেৰ ওচৰ। আমাৰ পাছফালৰ পথাৰখন লতাহতৰও পাছফাল পৰে। কাতি মাহত পথাৰখন ধান কতাৰ পাছত নৰাৰে ভৰি থাকে। এদিন সন্ধিয়া গৰু গাই পথাৰৰ পৰা অহাৰ পৰত মই বাৰিৰ পিছফালে যাওঁতে দেখিলো যে লতাৰ মাক পিছফালে পথাৰত গৈ আছে। এইখিনি সময়ত গৰু আনিবও পথাৰত যাব পৰে কিন্তু তাই চাৰিওফালে চাই যোৱাত মোৰ অলপ সন্দেহ হ’ল। তাইক যে মই দেখি আছো তাই গমপোৱা নাছিল। তাই অলপ আগবাঢ়ি যোৱাৰ পিছত মইও লাহে লাহে তাইৰ পিছ ললো। পথাৰৰ মাজদুখৰত অলপ গছ গছনি আছিল তাৰ পিছত আকৌ মুকলি পথাৰ। এতিয়া আঠুলৈকে নৰাবোৰে ভৰি আছে। মই মনে মনে গৈ গছখিনিৰ ওচৰ পালোগৈ। তাত ৰৈ চাও যে তাত কোনো নাই। ভাবিলো মই এনেয়ে সন্দেহ কৰিলো। লতাৰ মাক শৌচ কৰিব আহিছে ছাগে। ঘূৰিব ওলাওটে অলপ আঁতৰত কাৰোবাৰ কথোপকথন শুনা পালো। ফটকে মই নৰাবোৰৰ মাজত শুমাই দিলো। তেনেকৈ আঠু কাঢ়ি কাঢ়ি অলপ অলপ কৈ শব্দ শুৱাৰ ফালে যাব ধৰিলো। পথাৰৰ মাজমানত স্পষ্টকৈ শুনাপালো যে কোনোবাই কথা পাতি আছে। লতাৰ মাকৰ মাতটো বুজি পালো কিন্তু আনটো মাত বুজি নাপালো। আৰু অলপ আগবাঢ়ি গলো। নিশ্চিত হলো যে কামটো চলি আছে। কৰণ লতাৰ মাকৰ গেঙনি শুনা পালো। আনটো মানুহে হুম হুম হম হম কৈ আছে। ঠিক তেনে শব্দ যেতিয়া ৰতি পাপাই মাৰ ওপৰত উঠি ককালখন হেচি চুদি থাকে। তেতিয়া মায়েও এনেকৈ গেঙায় থাকে। কিন্তু মায়ে খুব সৰু সৰুকৈ শব্দ কৰে। হয়তো আমি আনটো ৰূমত থাকো বাবে । এয়া যে চুদাচুদি শব্দ সেয়া মই নিশ্চিত। মোৰো কৰঙনৰ চুকটো পিৰ পিৰায় উঠিল। তাতে দুই এডালকৈ নোম গজিব ধৰিছে। আৰু অলপ আগবাঢ়ি গৈ মূৰটো দাঙি চাব চেষ্টা কৰিলো। ভয়ো লাগে কিজানি মোক দেখা পায়। মই দেখিছো বুলি ল’ৰা জন যদি গমপায় আৰু খেদি আহি জোৰকৈ যদি মোক চুদি দিয়ে কি হবে বাৰু তেতিয়া? এই পথাৰৰ মাজত চিঞৰিলেও কোনেওঁ শুনা নাপাব। তাতে লতাৰ মাকৰ চৰিত্ৰও ভাল নহয়। ধৰা নপৰা ভয়ত তাই মোক চুদিবহে দিব। গতিকে খুব ধীৰে ধীৰে মূৰটো দাঙি চালো। ধানৰ নৰাবোৰৰ মাজত দুখন ভৰি ওপৰমুৱা হৈ থকা দেখা পালো। আৰু অলপ আগবাঢ়ি গৈ মূৰটো দাঙি চালো। এইবাৰ বহুখিনি দেখা পালো। লতাৰ মাক তলত আৰু ল’ৰা এটা ওপৰত। তাইৰ মেখেলা চাদৰ উজাই ককালত আৰু ল’ৰাটোৰ ককালত মাত্র এখন গামোচা। পাছফালৰ পৰা ল’ৰাটোক চিনি নাপালো। ক্ষীন আৰু কলা আছিল সি। লতাৰ মাকে ওপৰমুৱা হৈ হাত ভৰি মেলি ভেকুলীৰ দৰে পৰি আছে আৰু সি ধাম ধামকৈ ককাল চলাই আছে। তাই তাৰ পিঠিখনত মোহাৰি আছে। তাইৰ উৰুদুখন ওপৰমুৱা হৈ আছে। কলগছহেন উৰুদুখন মসৃণ আৰু বগা। হুকখোলা ব্লাউজৰ দুয়োফালে স্তনদুটা ওলমি আছে। মস্ত মস্ত স্তনদুটা মোৰ মাৰ স্তনৰ দুগুণ হব আৰু মেৰ তিনিগুণ হব। লৰাটোৰ থাপে প্ৰতি স্তনদুটা ওপৰৰ ফালে ছিটিকি ছিটিকি গৈছে। তাৰ মোৰটো মাজে মাজে লতাৰ মাকে নিজৰ বুকুখনত হেচি ধৰে। তাৰ মোৰটো মস্ত মস্ত স্তনদুটাৰ মাজত শুমাই পৰে। মই অলপমান বাওঁফালে গৈ ভালদৰে চাব ধৰিলো। ইয়াৰপৰা তাৰ মুখখন ভালদৰে দেখি যদিও এতিয়া তাৰ মুখখন তাইৰ পিহাদুটাৰ মাজত হেৰাই গৈছে। বগা পাহাৰযেন পিহা। লতাৰ মাকে চকু মুদি তাৰ ঠাপবোৰৰ আমেজ লৈ আছিল। এই সন্ধিয়া পথাৰত কোনো নাহে বুলি লতাৰ মাকে ভৰি মেলি চুদনৰ সুখত বিভোৰ হৈ আছে। সি এবাৰ মুখখন দাঙোতে তাক চিনি পালো। এয়া কি? এয়াচোন বন বিহাৰী। ওচৰৰে গাঁওত তাৰ ঘৰ। পঢ়া শুনা নাই। আৰ ঘৰত এদিন তাৰ ঘৰত এদিন গৰু গাই চৰাই কামবন কৰি থাকে। নামটো বিহাৰী যদিও মানুহটো বিহাৰী নহয়। তাৰ গাৰ ৰঙটো কলা হোৱাৰ বাবে তাক গাঁৱৰ মানুহে বিহাৰী বুলি মাতে। সি আগতে আমাৰ লগতেই পঢ়িছিল। কেইবাৰমান ফেল কৰি পঢ়া বাদ দিলে। তাৰ বয়স বৰ বেছি যদি হয় ১৬ বছৰ হব। লতাৰ মাকেও নিজৰ লৰা বয়সৰ লৰাৰ লগত আপোন মনে পথাৰৰ মাজত লেংটা হৈ ঠেঙমেলি চুদন খায় আছে। কিয় এনে কৰিছে নাজানো পুতেকৰ বয়সৰ লৰাৰ লগত। লতাৰ বাপেকেও লতাৰ মাকক সম্পূর্ণ জুটি দিব নোৱাৰে বুলি লতাৰ মুখতে শুনিছো। বাপেকে ৰাতি এসোপামান মদ গিলি আহি লতাৰ মাকৰ মেখেলাখন দাঙি দুই তিনি মিনিট মান চুদন দি মাল খালাচ কৰি পৰি যায়। মাকৰ ভাষাত বাৰিয়ে বালৰ জংগল ভেদ কৰি আচল ফুটা নাপায়গৈয়ে । মাকে ভোৰভোৰাই গালি পাৰি বাহিৰত গৈ মুটি আহি শুই থাকে। তিৰিক সুখ দিব নোৱাৰে যদি বিয়া কৰাই আনিছে কিয়। বহুত কিবাকিবি ভোৰভোৰাই থকা লতাই প্ৰায়ে শুনে। বাপেকে নিৰ্লজৰ দৰে তেনেকৈয়ে পৰি থাকে। লতাই বহুদিন পুৱালৈকে বাপেকক তেনেদৰে পৰি থকা দেখিছে। সৰু লৰাৰ নুনুটোৰ দৰে বাপেকৰ বাৰিদাল।লেতুসেতু হৈ পৰে। সেই বাবে চাগে মাকে যাৰে লগতে পায় তাৰে লগতেই বুছৰ খজুৱতি মাৰিছে। নিজতকৈ আধা বয়সৰ সৰু লৰা এটাৰ লগত এই মুকলি পথাৰত বাৰি চুদন খায় আছে। সিও আদবয়সীয়া মাইকী পায় পুৰা পেলিছে। খেলটো বহুদিনীয়া যেন লাগিল। বন বিহাৰী চুদাৰু আছে বুলি গম পাওঁ। এনেকৈ অত তত কাম কৰি ফুৰোতে দুই এঘৰৰ বোৱাৰী ক সি চুদে বুলি বু বু বা বা শুনিছো। কাম কৰা সূত্ৰে সকলোৰে ঘৰত তাৰ আহযাহ আছে। গতিকে কোনেও সন্দেহ নকৰে। আনহাতে কামুক তিৰোতাবোৰে তাক সহজতে পায় বাবে তাৰ দাৰা বুছৰ খজুৱতি মাৰে। কিন্তু লতাৰ মাকৰ দৰে ইমান ধুনীয়া আৰু ছেক্সী মাইকীয়ে বনিক চুদিব দিব বুলি সপোনতো ভাবিব বা কল্পনাও কৰিব নোৱাৰি। এতিয়া সি লতাৰ মাকৰ চিকুন বুছত ধুমধাম বাৰি ওলাইছে আৰু শুমাইছে। লতাৰ মাকেও চৰম উত্তেজনাত পুত্রসম লৰা এটাৰ সন্মুখত উদঙাই ধৰিছে নিজৰ পৰম গোপনীয় যোনি দেশ। আৰু জহৰী এজনীৰ দৰে ভৰিমেলি তাৰ গৰু চুদনৰ সুখ লৈ আছে। বন বিহাৰীৰ ঠাপত ফোচক থোচোককৈ শব্দ হৈ আছিল। লাহে লাহে তাৰ ঠাপ ঘন হব ধৰিলে। মাকেও জোৰ দিলে। ককালখন দাঙি দাঙি দিব ধৰিলে। সিহতৰ চুদন দেখি মোৰ বুছেদি নৈ বব ধৰিলে। আৰু দহমিনিটমান বন বিহাৰীয়ে লতাৰ মাকৰ বুছত বাৰি তল ওপৰত কৰি এবাৰ জোৰকৈ হেচি ধৰিলে। লগে লগে লতাৰ মাকও তাৰ ককালখন হেচুকি বৰিদাল নিজৰ বুছৰ পৰা উলিয়াই দিলে। বন বিহাৰীৰ বগা ফেদাবোৰে লতাৰ মাকৰ তলপেট তিতি গল। মই আকৌ চুপি চুপি তাৰ পৰা ওলাই আহিলো । আহি আমাৰ ঘৰৰ পিছফালে ৰৈ থাকিলে। তাৰ পাঁছমিনিত মানৰ পাছত লতাৰ মাকক পথাৰৰ পৰা ঘৰ আহি শুমোৱা দেখিলো। বনি বিহাৰীক অহা নেদেখিলো। সি আনফালে দি গল। 

8 thoughts on “পথাৰৰ মাজত লোতি বাগৰ”

  1. সুন্দৰ লিখন শৈলী। আগলৈ আৰু পাম বুলি আশা কৰিলোঁ।

    Reply

Leave a Comment

error: Content is protected !!