খোৰো কালৰ কথা - AssameseSexStory.xyz

খোৰো কালৰ কথা

মই তেতিয়া খৰো কিন2 এমানো খৰু নহই। মাজে মাজে হাত মাৰিবও পৰা হৈছিলো। মোৰ নাম ৰাঘৱ বৰ কটকী । এদিন মই পথাৰত যাওঁতে দেখিলোঁ কেইজনী মান ছোৱালী মনে খৰোঁ মুতকৈ তেতিয়া খিহত তুলনী বিয়া হোৱা নাই। খিহতে লোকা ভাকুৰ খেলি আছিল। মই গলো আৰু কলো মইও খেলো দিয়া খিহঁতে কলে হব । মই কলোঁ অমি খেই পুখুৰী তুত লুকাও বলা । খীহঁতে কলে বল । পুখুৰী তোত পানী নাছিল পানী খুকাই ওখ কৈ বিলিনিঙি বন গজিছিল  খোলে কোনেও দেখা নাপাই। খিহঁত কেইজনিৰ মাজত এজনী ছোৱালী অলপ ডাঙৰ দেখাত ও ভাল । আমি গোটেই কেইটাই তাত লুকাবো গলোঁ মই আৰু অলপ গাঙৰ ছোৱালী জনি আকে লগে খোই পৰিলোঁ । মই আগত  sex videos বোৰ চাইছিলো অলপ চলপ । মই ছোৱালী জনিক কালো চুদু দে তুক তাই হব কলে । মোৰ বৰি টান হৈ আছিল  । মই ওপৰতে সুদিব আছিলোঁ। পাছত পেণ্টো খুলি দিলোঁ তাই ।   আৰু মোৰ পেন্টো খুলি তাই বাছত লগাই দিলোঁ আৰু তাই বাছত নুখুমাল কাৰণ তাই গাভৰু হোৱা নাছিল। কিন2 তেনেকৈ কৰোঁতে তাই তলত মই উপৰত তথাপিও তাই মোক দাঙি দাঙি দিছিল । পাছত মই হাতেৰে মাৰি পানি তাই বাছত পেলাই দিছিলোঁ আৰু তাই পেণ্টোৱে মূচি দিছিলোঁ। মই ঘৰলৈ গুচি আহিলো। এনেকৈ আমি বহুত বৰ কৰিছিলোঁ হিচাপ নাছিল কিমান কৰিছিলোঁ। ছোৱালী জেনীৰ নাম জুন আছিল। আমাৰ ঘৰৰ খনমুখতে  । পদুল লৈ ওলালে দেখা যায়। পাছত ছোৱালী জনি মুমাইকৰ ঘৰত পঢ়িব গল । এনেকৈ 4 বছৰ হল। এদিন দেখিলোঁ ছোৱালী জনক ঘৰত থকা। Moi মন কৰিলোঁ ছোৱালী জনি বুকুত অলপ উঠিছে অলপ ডাঙৰ হৈছে । মই তাইক চকুৰে ইংগিত দিলোঁ তাইও মোক ইংগিত দিলে । মই ঘৰত গোলো খেইদনা ঘৰত কোনো নাছিল কসকলো বোৰ নামলৈ গৈছিল। নতুন কৈ ঘৰ এটা বনাইছে তাই তাতে আছিল । মই যোৱা আগতে তাই বস্তা এটা পাৰি থৈছে। মই গৈ তাইক খাবোতি ধৰিলে । আৰু kiss কৰিব ধৰিলো । বুকুত কাপোৰৰ ওপৰতে লাৰিব ধৰিলে তেতিয়া মোৰ গা খিৰৰী উঠিল । কাৰণ গাখীৰ কেইটা অলপ ডাঙৰ যেন পালো। তেতিয়া মই পেনটো খুলিব উলাইট তাই বষ্টা টোৰ ওচৰত গৈ ক্ষুই দিছিল। আৰু পেনি টো দাঙি দিছিল দেখিলোঁ তাই পেন্ত পিন্ধা নাছিল। তেতিয়াও কিন2 তাই গাভৰু হোৱা নাছিল। কিন2 তথাপিও বহুত sexy হৈ উঠিছিল। মই ক্ষেই আগৰ দৰে কুৰি গুচি আহিলো। তাৰ কেইবাদিন পাছতে তাই গাভৰু হল। আৰু ভন্টি লগত একেলগে স্কুলৰ ত অহা যোৱা কৰে ভান্তি লগত ভাল আমাৰ ঘৰলৈ অহা যোৱা কৰে মাজে মাজে মই kiss কৰোঁ আমাৰ ঘৰত গাখীৰ তিপো  । গাভৰু হোৱাৰ পাছত 5 bar মান সুদিছো কিন2 পাছত লিখিম । তেতিয়া মজাও বেলেগ ।  

2 thoughts on “খোৰো কালৰ কথা”

  1. বাপেৰৰ কনিটো লিখিছ মাকচুদা আগতে অসমীয়া লিখিবলৈ শিকি ল

    Reply

Leave a Comment

error: Content is protected !!