ভনিতা আৰু ননদৰ কাহিনী – AssameseSexStory.xyz

ভনিতা আৰু ননদৰ কাহিনী

  আগৰ দুবাৰ প্ৰিয়মে চুদি যোৱাৰ পাছৰ পৰা বুছৰ পিৰপিৰণি কব নোৱাৰাকৈ বাঢ়ি গৈ আছিল। মাহৰ মোৰত হবিৰ চুদনে একো কামত দিয়া নাছিল। দিন ৰাতি প্ৰিয়মৰ বাৰি বুছত ভৰাই থবলে মন গৈছিল। কিন্তু বেলেগ ল’ৰা এজনে জানো বুজিব মোৰ কথা। তাক কও কেনেকৈ। কলে বা কি ভাবে। আৰু ভয়ো লাগে ঘৰত কেনেবাকৈ গম পায় বুলি। সৰস্বতী পূজাৰ আগদিনা প্ৰিয়মে ননদক ফোন কৰি কলে যে কাইলৈ ভনিতা আৰু তুমি দিনত মোৰ লগত থাকিব লাগিব বহুত ফুৰিম আমি। ননদে BF ৰ লগত প্লেন কৰি থোৱাৰ বাবে তাই কলে মই নোৱাৰিম বৌক লৈ যাবা, মই বৌক কম। তাই কোৱাৰ পিছত কি কৰিম কি নকৰিম ভাবি থাকোঁতে তাই কলে দাদা নাথাকোতেই ভালকৈ এনজয় কৰা। BF নকলে মইও গলো হয়। মই কলো অকলে ভাল নালাগে অ। তাই কলে একো নহয় যোৱা প্ৰিয়ম চুন থাকিবৈয় লগত। এনেতে প্ৰিয়মে ফোন কৰি সুধিলে কাইলৈ কেতিয়া ওলাবা। মই একো নকওতেই ননদে কলে যে তুমি যেতিয়াই আহা আহি বৌক লৈ যাবা। বৌ ৰেডি হৈ থাকিব। সি ফোনটো কাটি দিলে। তুমি কালি ছেক্সী হৈ ওলাবা বৌ সি যাতে পগল হয়। মই একো নামাতি আতৰি আহিলো। পূজা দিনা ৰাতিপুৱা উঠি গা পা ধুই ললো। ফাম লগাই বালবোৰ উঠাই দিলো। নাজানো কিবা হয় দিনটোত। ননদে ৰূমত শুমাই আহি কলে আজি বৌক মই কাপোৰ পিন্ধাই দিম। মই একো নকলো। তাইও গা পা ধুই আহি মোক ড্ৰেছ কৰাই দিয়াত লাগিল। ৰঙা মেখেলা চাদৰ এযোৰ আৰু কলা ব্ৰা পেন্টি এযোৰ পিন্ধি ললো। পেতটো ওলিয়াই পিয়াহৰ ফাকটো দেখাকৈ থৈ দিলে তাই। উঠত লিপচতিক লগাই ছেক্সী কৰি দি তাইও ওলাল। এনেতে প্ৰিয়মও আহিল। আহিয়ে কলে ইমান ছেক্সী লাগিছে তুমাক। ননদে শুনি কলে বৌক মই উলিয়াই দিছো। এতিয়া কিন্তু একো নকৰিবা দেই বেয়া হৈ যাব। প্ৰিয়মে একো নামাতিলে। চাহ খায় আমি তিনিও ওলাই গলো। আধাতে আমি ননদক নমাই পূজা এখনত সেৱা কৰি ফুৰিব গলো। দুপৰীয়া ধাবা এখনত শুমাই খোৱা লোৱা কৰিলো। মাজে মাজে তাৰ ফালে চাও তাৰ বাৰিদাল পেন্টৰ ভিতৰত তনতনিয়া হৈ আছে। সি এবাৰ কিছ কৰিব বিচাৰিছিল যদিও মই নিদিলো লিপচ বেয়া হব বুলি। সি খং কৰিছিল। মই কলো এতিয়া নালাগে পিছত কৰিবা। মাজে মাজে পিয়াহ দুটা তিপি ছেক্স উঠাই দিছিল মোৰ। তাৰ পৰা ওলাই পাৰ্কত ঘুৰিলো অলপ। এনে লাগিছিল মই যেন তাৰ তিৰি। মই ননদক ফোন কৰিলো। তাইও ধাবাৰ পৰা ওলাইছে। মই কলো ঘৰত নোযোৱা। তাই কলে মই আহি আছো তুমি ইয়ালৈকে আহা মইও যাম। তাইক গাড়ীত উঠাই প্ৰিয়মৰ লগত ঘৰত গলো। তাই সুধিলে কি কি হল দিনটোত। মই কলো একো হোৱা নাই বাবে প্ৰিয়মে মুখ ফুলাই আছে। তাইক সুধিলো তোমাৰ কি কি হল তাই কলে যে কিবা কিবি হল কিন্তু আচলটো হোৱা নাই দিয়া। প্ৰিয়মে আমাক নামই যাব খুজোতে ননদে কলে খং কৰিব নালাগে দিয়া। আহা ৰাতি থাকি এনজয় কৰি লবা। তাই তাক যোৰ কৰিয়েই লৈ গল ৰূমলৈ। তাক বহিব দি আমিও বিহিলো কাষত ভাগৰ লগাত। পেন্টৰ ওপৰেৰে তাৰ বাৰিদাল টম্বু আকৃতিৰ দৰ্ হৈ আছিল। তাক দেখিয়ে ননদ আৰু মোৰ হাহি উঠি গল। সি উঠি বাথৰূমত শুমাই গল লাজতে। ওলাই আহি এইবাৰ দুয়োৰে মাজত বহি ললে। ননদে উঠি ড্ৰেছ খুলিব যাব লওঁতে সি তাইক হাতত ধৰি তানি চোফাত পেলাই দিলে মোৰ আগতেই। হয়টো তাৰ ছেক্স উঠিছে বহুত। তাই একো কব নোৱাৰা হৈ গল কাৰণ তাক তাইহে মাটি আনিছে। ননদে প্ৰিয়মক কলে বৌ থাকোঁতে মোক কিয় এনে কৰিছা। প্ৰিয়মে কলে মনে মনে থাকা। প্ৰিয়মে কলে বৌ ননদক আজি চুদন খেলা দেখাম মই। দুয়ো ছেক্সী হৈ আছা। দুয়োৰে কচু মাৰি পেলাম আজি। ননদ চোফাত পৰি আছে আৰু এইপিনে মোক তাৰ বাৰিদাল মুখত লগাই দিছে। উপায় নাপায় বাৰিদাল মুখত ভৰাই ললো। সি পাৰে মানে হেচি দিলে। গললৈকে শুমাই গল। উলিয়াই দিব ত্ৰাই কৰিছিলো কিন্তু পাৰে মানে চুলিত ধৰি হেচি থাকিল। বাৰিদাল উলিয়াই ননদৰ ওপৰত উঠি ললে। যেন তাৰ তিৰিহে। ছেক্সৰ জালাত সি জন্তু ৰ দৰে হৈ পৰিছে। মই উঠি গৈ মুখখন ধুই আহিলো। আহি চাওঁ যে সি ননদৰ ব্লাউজটো খুলি ব্ৰাটো চিঙি দলিয়াই দিছে। উদং পিয়াহেৰে তাই চতফতাই আছে আৰু সি বাৰিদালেৰে পিয়াহত ঘহাঁই আছে। দুই এবাৰ পিয়াহ দুটা জোৰকৈ টিপি দিয়ে। মাজে মাজে কামোৰি দিলে তাই চিঞৰি উঠে। মোৰ বহুত ভয় লাগিছে সেয়েহে তাইৰ মোৰৰ ওচৰত গৈ সান্ত্বনা দি আছো। সি একেবাৰে উদঙ হৈ ললে। মস্ত বাৰিদাল বৌ আৰু ননদৰ আগত জোকাৰি আছে। এইবাৰ মোৰ ওচৰত আহি ব্লাউজ টো খুলি দি মেখেলাখন খুলি দিলে। পেটিকোট আৰু ব্ৰা পিন্ধিয়ে চোফাত বহি দিলো। ননদক জোৰকৈ চোফাৰ পৰা তানি পকাত বহুৱাই দিলে। মেখেলাখন তানি সোলোকাই দি পেন্টিটো খুলি দিলে। এইবাৰ তাইৰ ওপৰত উঠি তাৰ বাৰিদাল তাইৰ মুখত ভৰাই দিলে আৰু সি তাইৰ বুছখন চুপাত লগিল। দুয়ো দুয়োৰে বাৰি বুছ ত চুহি চৰম উত্তেজনাত দুয়ো চিঞৰিবলৈ ধৰিলে। সি এইবাৰ উঠি মোক টানি নিলে আৰু ননদৰ বুচখন চুহিব পৰাকৈ মাটিত শুৱাই দিলে। মই না কৰিছিলো যদিও মোক চুলিত ধৰি তাইৰ বুচ চুহিব লৈ লগাই দিছিল। আৰু সি মোৰ পিচপিনে শুই মোৰ পকৰৰ ফুটা চুপিব লৈ ধৰে। একেলগে তিনিজনৰ ছেক্স উত্তেজনা উঠি গৈছিল। এটা সময়ত ননদে বুচৰ পৰা পানী উলিয়াই দিছিল। মই উঠি তাইৰ বুচখন চেলেকি চাফা কৰি দিলো। সি এইবাৰ উঠি বাৰিদাল তাইৰ বুচত ভৰাব ত্ৰাই কৰি আছে কিন্তু বৰিদাল বহু ডাঙৰ হোৱাৰ বাবে পৰা নাই। এবাৰ জোৰত হেচা দিয়াত বাৰিদাল অলপমান শুমাই গল তাই চিঞৰি উঠিছিল মৰিলো বুলি। লাহে লাহে সি চুদিব ধৰিছিল আৰু সি মোক এইবাৰ বুচখন তাই ছেলেকিব পৰাকৈ তাইৰ মুখত লগাই দিব কৈছিল। উপায় নাপায় গোটেই কাপোৰ খোলি তাইৰ সুবিধা শুৱাকৈ বুচখন তাইৰ মুখত লগাই দিলো। প্ৰিয়মৰ চুদন বাঢ়ি গৈছিল আৰু সেই জুচতে ননদেও মোৰ বুচত জোৰকৈ চুহিব ধৰিছিল। এটা সময়ত মোৰ গোটেই মালপানী ননদৰ মুখতে এৰি দিলো আৰু প্ৰিয়মে ও তাৰ মালপানী তাইৰ বুচতেই এৰি দিলে। কিছু সময় সি ননদৰ বুচতে বৰিদাল ভৰাই তাইৰ গাৰওপৰত পৰি থাকিল। তাইও তাক সাৱটি ধৰিলে। আৰু ননদৰ বুচেদি প্ৰিয়মে ভৰোৱা ফেদাবোৰ বৰিদাল ৰ কিনাৰেদি অলপ অলপ কৈ নগৰি আহিব ধৰিলে। চুদনৰ সুখত তাইও তাক সৱতি আছে। এনেকৈয়ে অলপ ৰেষ্ট লোৱাৰ পিছত ননদে উঠি গা ধুব গল আৰু সি মোক উঠাই Dogy style থৈ বাৰিদাল পকৰৰ ফুতাত ভৰাই দিলে। ইমাম দুখ পাইছিলো চকুৰ পানী উলাই গৈছিল। তথাপি ও সয্য কৰি আছিলো তাৰ মাল ওলোৱালৈ। এটা সময়ত সি গৰম গৰম মাল ভিতৰতে উলিয়াই দিলে। তিনিও একেলগে গা পা ধুই তাক এটা ৰূমত শুৱ দিলো আৰু এটা ৰূমত ননদ আৰু মই ৰেষ্ট ললো। ননদে কলে মানুহৰ ছেক্স ও এনেকুৱা থাকেনে একো নাচায়। মই কলো উপায় নাই অ। অলপ ৰেষ্ট লৈ শুনকালে ভাত বনাও বলা । সি সাৰ পালে কি কৰে একো থিক নাই ভাত বনাই থকাৰ মাজতে সি উঠি আহি পাক ঘৰৰ পৰা মোক ননদৰ ওচৰৰ পৰা টানি আনিলে। চকি এখনত বহি টাৱেলখন শুলোকাই দি উঠি থকা বাৰিদাল চুপিবলৈ লগাই দিলে। মই না কৰিছিলো যদিও চুলিত ধৰি মুখখন যোৰকৈ শুমোৱাই দিলে। চুলিত ধৰি জোৰে জোৰে চুহায় আছে আৰু মই মুখেৰে উহ আহ কৈ চিঞৰি আছিলো। এইবাৰ উঠি গৈ ননদক তানি আনি একেই দেখা কৰিলে। এবাৰ তাইক চুহিব দিয়ে আৰু এবাৰ মোক চুহিব দিয়ে। যেন Blue Flim এখন চলি আছে। এটা সময়ত সি যোৰ যোৰ কৈ চিঞৰিব ধৰিলে ৰেন্দীহত জোৰ জোৰ কৈ চুহুি দে মোৰ মাল উলাব….. কচু মাৰি দে কেলা…. চুহ ভালকৈ। দুয়ো বহুত জোৰ জোৰ কৈ চুহি দিয়াত সি দুয়োজনিৰ মুখতেই মাল উলিয়াই দিলে। আকৌ দুয়োজনীকে চুহিব দি বাৰিদাল চাফা কৰি ললে আৰু ননদৰ মুখৰ খিনি মোক আৰু মোৰ মুখৰ খিনি ননদক চুহিব দিলে। দুয়ো পতাকা ফ্ৰেচ হৈ ভাত বনায় তিনিও খালো। ভাত খায় আকৌ ৰাতিৰ যুদ্ধ খনৰ বাবে সাজু হলো। প্ৰিয়মৰ অৰডাৰ মতে আকৌ দুয়ো একেলগে একেখন বিচনাত শুব গলো। সি টিভিতে Blue Flim লগাই অকলেই চায় আছে। দিনটো পূজাত ঘূৰি ছেক্স কৰি ভগৰত শুনকালে দুয়োৰে টুপনি আহি গল। হঠাত প্ৰিয়ম বিচনাত উঠি আহি ননদৰ গাৰ ওপৰত উঠিলৈ তাইক লিপকিচ কৰি কাপোৰবো শুলোকাই দিলে। তাই ৰ ভৰি দুখন মেলি তাই ৰ বুুুুচত আঙুলি শুমাই দিলে। এবাৰ চুদন খাই ছেক্স ৰ ভোকত তাই ও পাগল হৈ আছিল। প্ৰিয়মে বুচত আঙুলি ভৰাই দিয়াৰ লগে লগে তাই ও ককালখন দাঙি দাঙি দিব ধৰিলে। ননদৰ ইমানেই ছেক্স উঠিছিল যে তাই তাক চুলিত ধৰি তাৰ মুখখন তাই ৰ গিদাত হেচি ধৰিছিল। সি চতফতাই তাই ৰ হেচাত গিদাখন চুহি থাকিল। এবাৰ ননদে বিচনাত বগৰাই তাই তাৰ ওপৰত উঠি ললে আৰু চুদিব ধৰিলে। ননদৰ চুদন খেলাখন চাব লগা আছিল। ননদে চিঞৰি চিঞৰি বুচৰ মাল বাহিৰ কৰি দিলে আৰু প্ৰিয়মে ও ননদৰ বুচতেই মাল উলিয়াই দিলে। দুয়ো সাবতা সাবতি কৰি শুই থাকিল। ৰাতি সিহতি কিমান বাৰ চুদাচুদি কৰিলে তাৰ হিচাপ নাই। এবাৰ যদি প্ৰিয়মে ননদক চুদে আনবাৰ আকৌ ননদে প্ৰিয়মক চুদে যেন গুতেই ৰাতি চুদাচুদি কৰিলেও ছেক্স নকমিব। ৰাতিপুৱা কেতিয়া হল গমেই নাপালো। ননদ আৰু প্ৰিয়মৰ হেচাত সাৰ পালো। চকু মেলি দেখিলো যে দুয়ো উলংগ হৈ মোৰ কাপোৰবোৰ শুলোকাই দিছে। প্ৰিয়মে ভৰি দুখন মেলি ধৰিছে আৰু ননদে মোৰ বুচত আঙুলি মাৰি আছে। মই শুধিলো কি কৰিছা এইবোৰ। ননদে কলে চুপ থাকা তুমি ৰাতি ফস্তিমাৰি শুইছাটো এতিয়া কচু মাৰি পেলাম প্ৰিয়ম আৰু মই। এইবাৰ ননদে মোৰ বুচখন চুপি দিলে আৰু এখন হাতেৰে তাৰ বাৰিদাল লাৰি উঠাই দিলে। ননদে এনেকৈ মোৰ বুচখন চুহি দিলে মই কব নোৱাৰাকৈ বুচৰ পানী এৰি দিলো। তাই মুখখন গুচাই তাৰ বাৰিদাল টানি আনি বুচৰ ফুতাত লগাই দি কলে চুদ ৰেন্দীক বুচ ফালি দে। সি এনেকৈ বাৰিদাল ভৰাই দিলে যে মোৰ বুচত যেন কলগছহে শুমাই গৈছে। তাৰ চুদনত চিঞৰি চিঞৰি চকুৰ পানী উলাই গল। সি এবাৰ বহি এবাৰ ঠিয় কৰাই এবাৰ Dogy style ত চুদি চুদি মোক ধিলা কৰি দিলে। তাৰ চুদনত কিমান বাৰ বুচৰ পানী উলাল হিচাব নাই। সি পতিবৰেই মাল ভিতৰত পেলাই পেলাই পেত ভৰ্তি কৰি দিলে। তাৰ চুদনত মই বিচনাতে পৰি থাকিলো সি গা পা ধুই গলগৈ। দুদিন মানলৈকে তাৰ চুদন খায় ভালদৰে খুজে কাঢ়িব নোৱাৰা হৈ আছিলো।       বিঃদ্রঃ এইটো ভনিতা ই লিখা গল্প, মই লিখা নহয়।

7 thoughts on “ভনিতা আৰু ননদৰ কাহিনী”

Leave a Comment

error: Content is protected !!