যৌৱন – AssameseSexStory.xyz

যৌৱন

মোৰ বান্ধৱী এজনীৰ জীৱনৰ সচা ঘটনা এটি আজি আপোনালোকলৈ মোৰ কথাৰে আগবঢ়ালো মোৰ নাম ৰুমি মোৰ বয়স 22 বছৰ বগাকৈ দেখিবলৈ বোৰ ছেক্সি হয় । মই চেক্স বহুত বেছি ভাল পাও বয়ফ্ৰেন্দ থাকোতে প্ৰায়েই হোটেলত লৈ গৈ মোক চুদিছিল ব্ৰেকাপৰ পিছত বেষ্টফ্ৰেণ্ডৰ লগত আৰম্ভ কৰিলো মোৰ যেতিয়াই মন যায় তেওৰ সতে বাহিৰলৈ গৈ তেওৰ আঠ ইঞ্চি বাৰিৰ চুদন খাই আহো । সেইদিনা মোৰ বাৰ্থদে আছিল মোৰ কলেজৰ বন্ধু ৰানা আৰু এজন মোৰ বেষ্ট ফ্ৰেণ্ড হিতেশ আনজন আকাশ ভাল বন্ধু যোৰ কৰাত সিহতৰ লগত পাৰ্টি কৰিবলৈ ওলাই গৈছিলোঁ ৰেষ্টোৰেণ্টত গৈ ডাঙৰ ৰূম এটাত আমি সোমালো তাতে গৈ দেখিলো মোৰ বাৰ্থদেৰ বাবে তেওলোক আগৰ পৰাই সাজু হৈ আছিল তাতে আৰু দুজনী ছোৱালী তিনিজন লৰা লগ পালো, মুঠ তিনিজনী ছোৱালী চয়জন লৰা কিছু কথা বতৰা চা চিনাকি হোৱাৰ পিছতেই তেওলোকে মোৰ বাৰ্থদে চেলিব্ৰেট কৰিলে ওলপ হুলুস্থুলীয়া পৰিবেশ এটা হল কোনোবাই মোৰ গালত ক্ৰিম মাখি দিছিলে কোনোবাই দুদু এটাত লগাই দিছিল ইয়াৰ পিছত মোক সকোলোয়ে এটা এটাকৈ ফুল হাতঘৰি আদি মই ভালপোৱা বস্তুবোৰ গিফ্ট দিছিল মোক বোৰ ভাল লাগিছিল সেইদিনা ইমান ধুনীয়া পৰিবেশ এটা হব বুলি ভবাই নাছিলোঁ শেষত বেষ্ট ফ্ৰেণ্ড হিতেশৰ গিফ্ট দিয়াৰ পাল তেও খালি হাতে মোৰ ওচৰলৈ আহি মই কল্পনাও কৰিব নোৱাৰা উপহাৰ এটা দিলে তেও সকলোকে কলে যে মই আটাইতকৈ বেছি ছেক্স কৰি ভাল পাও সেয়ে তেও আজি মোক পাচ জন বন্ধু উপহাৰ দিলে যিয়ে যেনেকৈ যিমান ইশ্চা আজি ৰুমিক চুদিব পাৰে মোক কৈছিল তুমি আজি হেপাঁহ পলুৱাই enjoy কৰা মই শুনিয়েই পাগলৰ দৰে হৈ পৰিছিলোঁ সচাকৈ বহুত বেছি ভাল লাগিছিল। মই হিতেশৰ গালত চুমা এটা দি ধন্যবাদ দিছিলো । সকলোৱে মিলি আমি বিয়েৰ খালো আৰু বহুত বাকী আছিল খাবলৈ কিন্তু সকলোৰে দাবী মোক চুদি চুদি পাৰ্টি কৰিব মই লগৰ দুজনীক কলো আজি চাগে এইকেইটা আমাৰ বুচ ফালিম বুলিয়ে আহিছে লগৰ দুজনী একে লগেই কৈ উঠিল নাই নাই আজি আমি কৰাত নাই আগতেই কথা হৈছে আমি লগতহে থাকিম মোৰ দেহা জোকাৰি উঠিল চয় জনকৈ ডেকা লৰা মোক এজনীকে চুদিব এয়া গিফ্ট নে আন কিবা মোক অলপ ভয় লাগিছিল কিন্তু সকলোৱে বুজালে যে একো নহয় ভাল হে লাগিব মই ভাবিলো যি হয় দেখা যাব থিক আছে বুলি কৈ মই থিয় হলো লগৰ দুজনী আহি মোৰ কাপোৰ খোলাত লাগিল লাহে লাহে দুজন লৰা আগুৱাই আহিল ইতিমধ্যে মোৰ কাপোৰ খুলি ওকল ব্ৰা আৰু পেন্টি খন হে আছিল এজন লৰা আহি মিচিকিয়াই হাহি মোক কিচ কৰিবলৈ ধৰিলে ওলপ পিছতেই তেও মোৰ তপিনা দুটা মোহাৰিব ধৰিলে লগৰ দুজনী ইতিমধ্যে সকলোৰে কাপোৰ খোলাট লাগিছিল লৰা বোৰে সিহতক সাবটি ধৰি কিচ কৰিছিল কোনোবাই দুদুত বিয়েৰ ধালি দিছিল এইবোৰ দেখি মই ৰব নোৱাৰা হলো আৰু আটাইৰে মাজত সোমাই আঠুকাৰি বহি ললো ।   এজন এজনকৈ সকলোৰে জাঙিয়াবোৰ খুলি তপত লোহাৰ দৰে বাৰিবোৰ উলিয়াই দিলো কাৰোবাৰ যদি চয় ইন্সি কাৰোবাৰ আকৌ ন’ ইন্সি মোৰ দেখিয়েই বুকু কপি উঠিল ওলপ ভালো লাগিছিল হিতেশে প্ৰথমে মোৰ ওচৰত আহি বাৰিডাল মুখৰ ওচৰত দিলে মই ধৰি লৈ লাহে লাহে হাত মাৰি দিব ধৰিলো কোনে কি কৰিব ধৰিলে মই ধৰিবই নোৱাৰা হলো দুজনে দুফালৰ পৰা দুদু দুটা কামুৰিব ধৰিলে এজনে মুখত বাৰি সমুয়াই দিলে মই লাহে লাহে চুপিব ধৰিলো বৰ দাঙৰ বাবে মুখত আধাহে লৱ পাৰিলো । লাহে লাহে চেলেকি থাকিলো হঠাৎ এজনে মোৰ মুখত বিয়েৰ ধালি দিলে গোটেই মুখখন পানী পানী হৈ পৰিল । এইবাৰ মোক দাঙি লৈ গ’ল চোফাত আৰু এজনে মোক কোলাত বহুয়াই লৈ পোকৰত সমুৱাই দিলে আন এজনে বুচত সমুয়াই দি মোৰ ওপৰত উঠি থাপ থাপ কৈ চুদিব ধৰিলে আন এজনে চোফাৰ পিছফালে গৈ মোৰ মুৰটো হেলাই লৈ মুখত কনিটো গুজি দিলে ওলপ সময় লাহে লাহে কৰাৰ পিছতেই গটেইকেইজনে যোৰ যোৰকৈ কৰিব ধৰিলে মোক খুব ভাল লাগিছিল আৰু মুখেৰে অঅঅঅঅ অআআহহহহ উফফফ আআহ আছ আদি শব্দ ওলাব ধৰিছিল বাকী তিনিজনে ৰব নোৱাৰি লগৰ দুজনীক চুদিব ধৰিলে ওলপ পিচত হিতেশে মোক কোলাত তুলি ললে আৰে বুচত বাৰি ভোৰাই দিলে মই তেওক সাবটি ধৰি থাকিলো পিচৰ পৰা আৰু এজনে কতিত ভোৰাই দি দুজনে ওপৰতল কৰিব ধৰিলে মই কিমান বাৰ পানী এৰিলো হিচাব নাই দহ মিনিট চুদাৰ পিচত দুজনেই একেলগে মালপানী এৰি দিলে লগৰ দুজনী চুদন খাই খাই আহ আহহহ অহ আআ আহ চিঞৰি আছিল এইবাৰ মোক ঘোৰা বনাই লৈ এজন পিচৰ পৰা বুচত এজন মুখত চুদিব ধৰিলে ওলপো নৰখাকৈ চুদি চুদি মোৰ বুচত আৰু মুখত মালপানী এৰিলে মই থিয় হব খোজতেই আকৌ দুজন আহি চুদিব ধৰিলে এইদৰে বিশ বাৰ মান চুদি মোক মালপানী দি গা ধোৱাই দিলে লগৰ দুজনী তলত বাগৰি আছিল মই ও সিহতৰ লগত শুই দিলো তেতিয়াই এজনে বুচত কনি ভৰাই দিলে আৰু ওপৰৰ পৰা দুজনে বিয়েৰবোৰ খুলি খুলি আমাৰ তিনিজনীৰ গাত ধালিব ধৰিলে বাকি কেইজনে আমাৰ গাত প্ৰসাব কৰিব ধৰিলে মই উঠী বহি ললো মোক দাঙি লৈ গল টেবুলৰ ওপৰত আৰু গটেই গাত কেকৰ ক্ৰিম মাখি দিলে আৰু এজন এজন কৈ মোক চুদিব ধৰিলে ওলপ পিচত আমাক তিনিজনীকে মুখত চুদি চুদি গালে মুখে মাল পানী এৰিলে । মোৰ থিয় হব নোৱাৰা অবস্থা হৈছিল হিতেশে কোনো মতে দাঙি ধৰি কাপোৰ পিন্ধাই দিলে এনেকৈ আমি সেইদিনা খুব enjoy কৰিলো এতিয়া মন গলেই বন্ধুবোৰ মোৰ ঘৰলৈ আহি মোক চুদি থৈ যায় মোৰো মন গলে সিহতক মাতি খব চুদন খাও ।

6 thoughts on “যৌৱন”

Leave a Comment

error: Content is protected !!