তাইজনীৰ যৌৱন – AssameseSexStory.xyz

তাইজনীৰ যৌৱন

সেই বন্ধু বান্ধৱী সকল আপোনালোকৰ কাহিনী প্ৰায় পঢ়োঁ মোৰ ও মন গল আজি লিখিব 

কাহিনী আৰম্ভ কৰাৰ আগতে মোৰ নাম ৰকী (আচল নাম তো লুকুৱাই)মোৰ ঘৰ এখন গাওঁত কিন্তু মই পঢ়িব বাবে গুৱাহাটী গৈছিলোঁ ।কাহিনী তো 3 বছৰ মান আগৰ তেতিয়া মই পঢ়ি থাকোতে নিজৰ এটা এক্সট্ৰা ইনকম হওক বুলি পাৰ্ট time job কৰিব ললোঁ ।।job কৰিছিলোঁ privt compny এটাত ।প্ৰায় 3 মন্থ মান যোৱাৰ পাছত আমাৰ অফিচত এজনী ছোৱালী নতুন কৈ join হৈছে ।তাই বৰ ধুনীয়া মিঠা বৰণৰ আছিল ।তাইক দেখি এ মোৰ মনত কিবা এটা হব ধৰিলে ।।মই ভাবি ললোঁ যে এইক এদিন পতাম এ ।এনেকৈ তাই লগত ফ্ৰী হব বাবে কথা পাতিব ধৰিলোঁ ।তাই হিন্দী ভাখিক আছিল ।এনেকৈ কথা পাতি পাতি ফ্ৰী হয় গলো ।এদিন তাই কলে যে

-mujhei ek room sahiyei

ঠিক আছে মই বিচাৰি দিম বুলি তাইক কথা দিলোঁ ।এনেকৈ তাই লগত কথা আগ বাঢ়ি গৈ থাকিল ।এদিন তাইক মই ৰুম বিচাৰি দিলোঁ তাৰ পৰা তেনেকৈ তাই ৰুমত অহা যোৱা হব ধৰিলে ফোন ত ও কথা পতা হলো ।এদিন তাই ৰুমলৈ বুলি মাতিলে মই নো কি আৰু মাতিছে গৈ আহোঁ ।বেলেগ একো বেয়া ভবা নাই ।এনেকৈ তাই ৰুম পালোঁ গৈ ।গৈ কলিং বেল তো বজালোঁ ।তাই আহি দৰ্জা খন খুলি দিলে ।খোলা ৰ লগে লগে দেখোঁ আচৰিত ।

তাই পিন্ধনত এটা bra আৰু penty তো পিন্ধি দৰ্জা খুলিছে সি মোৰ দেখি তাত এ নুনো তুটোৱে হাৰ পাব ধৰিলে । তাই ৰ siz 34 32 ।তাৰ পৰা তাই মোক ভিতৰত মাতি তাই কাপোৰ পিন্ধিব গল গৈ মই ও belcony ত এ বহি বাহিৰৰ দৃশ্য চাই আছো ।তাতে তাই ৰ কথা ভাবি নুনো তো khos mosai আছে ।। তাই লাহেকৈ আহি মোৰ ওচৰত এ ৰল ৰৈ তাই প্ৰব্লেম কথা কলে এনেকৈ কথা পাতি থাকোতে মোৰ চকু তাই পিয়াহ তোলৈ চকু গৈ আছে ইমান ডাঙৰ তাতে ইমান ধুনীয়া বগা এনেকৈ চাই থাকোতে তাই ঘপককে মোক কিবা এটা কলে মই বুজি নাপালোঁ আকৌ khk জক কে মই বেলেগ এফালে চাই দিলোঁ । তাই মোক ভিতৰলৈ মাতি আনিলে আনি বিছনাত এ বহিলোঁ দুয়োটাই বহি কথা পাতি থাকোতে bf কথা ওলাল তাই কলে যে নাই মই তেতিয়া তাইক লগে লগে কলো মই তোমাক ভাল পাওঁ তোমাক মৰম কৰিব মন গৈছে ।এইষাৰ কোৱাৰ লগে লগে তাই ৰ মোৰ ওচৰত আহি lip kiss কৰি দিলে মই আচৰিত এইয়া কি হল ।তাই কলে যে মইও ভাল পাওঁ কিন্ত কব পৰা নাছিলোঁ ।।এনেকৈ তাইৰ লগত মোৰ relationship আগ বাঢ়ি গৈ থাকিল  এদিন তাইক মই sex ৰ কথা কলো (মই কিন্ত আজিলৈকে sex কৰি পোৱা নাই বা kiss কৰিও পোৱা নাই এইয়া প্ৰথম জানো sex বিষয়ে কিন্ত real কৰা নাই ) এনেকৈ কথা পাতোঁতে কলো তোমাক এবাৰ ছুদিব মন গৈছে ।তাইও মোৰ লগত হা মে হা মিলাব ধৰিলে ।মই ভাবিলোঁ এইটো chnc নেৰোঁ এনেকৈ এদিন তাইক কলো আজি কৰো বলা তাই কলে ৰুমৰ মালিক alow নকৰিব ৰাতি লৰা থকা তো ।so মই ভাবিলোঁ ৰুম chng কৰিব লাগিব indpndnt room বিচাৰিব লাগি গলো ।পালোঁ ও বাৰু তাইক ও shift কৰিলোঁ দুদিন মানৰ পাছত তাই ৰুমলৈ বুলি full planning ত গৈছোঁ আজি sudim এই এইক বুলি ।।ৰূম গৈ পালোঁ পাই তাইক সাৱটি এটা kiss কৰিলোঁ । কৰি তাইক তাই ৰুমলৈ লৈ গলো দাঙি ।গৈ direct বিছনাত পেলাই দিলোঁ তাৰ পৰা তাইক kiss কৰিব ধৰিলোঁ গালে মুখে কান ডিঙি সকলোতে ।তাইও লাহে লাহে sex উঠিব ধৰিছে তাইও jurse সাৱটি ধৰি আছে মোক মুখৰ পৰা uhh ahhh শব্দ উলিয়াব ধৰিছে মই তাই ৰ লাহে লাহে তাই পিন্ধি থকা sporting তো খুলি দিলো তাইও সহযোগ কৰিছে মোৰ লগত । খুলি দিয়া লগে তাই পিন্ধি থকা bra তোৰ পৰা তাই ৰ পিয়াহ কেইটা খুব টিপিব ধৰিলোঁ আৰু তাই তেতিয়া আৰু গেগণি দিব ধৰিলে uhhh ahhhh ahhh ahhh ufff uhhh মই লগে bra তো খুলি দিলোঁ dekhi মই আচৰিত শুদ্ধ বগা মঙহাল পিয়াহ জীৱনত প্ৰথম বাৰ liv মই হেঁপাহ পলুৱাই চালোঁ চাই nippl কেইটা চুপিব ধৰিলোঁ আৰু এটা nipple মুখত ভৰাই দিলোঁ চেলেকিলোঁ খুব এনেকৈ 10 মীন মান পিয়াহ কেইটা চুপি চুপি তাই পেন্টৰ ফাঁকেৰে মোৰ হাত খন তাইৰ জুনিত ফুৰালোঁ ।তাই জুনিয়ে ইতিমধ্যেই পানী এৰিছে তাই পাগল হয় গৈছে তাই কৈছে সোনকালে কৰা না ৰব nuarisu মই খুব গেগণি দিছে uhh ahhh ahhhhhh ahhhh।।মই তাই নাভি চেলেকি আহি আহি তাইৰ পিন্ধা jeans পেন্ট hup তো খুলি দিলোঁ লাহে লাহে পেন্ট তো খুলিব ধৰিলোঁ সম্পূৰ্ণ খুলি দিয়া পাছত তাই মাত্ৰ নীলা ৰঙৰ penty তো পিন্ধি মোৰ আগত uff কি মনোমোহা দৃশ্য ।মই penty কিনাৰেই তাইৰ গিদা খন muharib ধৰিলোঁ এনেকৈ তাইক বেছি পাগলী কৰিছোঁ তাই ৰ penty তো ও খুলি দিলোঁ তাইও কঁকাল দাঙি support কৰিছে ।খুলি দিয়া ৰ লগে লগে সম্পূৰ্ণ চাফা এখন গিদা গুলপীয়া গোলাপৰ দৰে তাই গিদাৰ বাট তো লগে লগে মই তাইৰ গিদা খনত চুমা খালোঁ খাই এটা আঙুলি গিদাত ভৰাই দিলোঁ ভৰাই দিয়া লগে তাই আৰু siorib ধৰিলে uh ah কৈ ।মই আৰু মজা লব ধৰিলোঁ তাইৰ গিদাত আঙুলি ওলোৱা সোমোৱা কৰি পানী উলিয়াই দিলোঁ তাৰ পৰা মই তাই ৰ গিদাত মোৰ মুখ খন গুজি চেলেকিব ধৰিলোঁ তাই সেই গিদাৰ গোলাপৰ উপৰ পাহি টোত চেলেকি থাকোতে তাই কব ধৰিলে fuck me plz মোক পগলা কৰি নাথাকিবা তাই কাপোৰ বোৰ খামুচি মাৰি ধৰিছে sex ত ৰব পৰা নাই uh ahh ahh ahhh কৈ আছে মই আৰু চেলেকিব ধৰিলোঁ ।এনেকৈ 10 মীন মান seleka পাছত তাই ৰব নোৱাৰি লগে লগে উঠি মোৰ পেন্ট তো খুলি দিলে খুলি দিয়া লগে লগে মোৰ 8 inch চুচুটোৱে তাইৰ আগত ওলাই পৰিল তাই দেখি আচৰিত ইমান মতা ডাঙৰ ।তাই ভয় খাই গল তাই কৈছে যে মোৰ  গিদা ফালি থাকিব । মই কলো মুখত এবাৰ চুপি দিয়া তাই প্ৰথমে মানা কৰিলে ভয়তে মই কলো একো নহয় তাই মুখত ভৰাব ধৰিলে আধা সোমাই যায় তাই ডিঙি পাই গৈ ouk ouk কৰি চুপি থাকিল 5 min মান তাৰ পৰা তাই মুখতে মুখ চুদন দিব ধৰিলোঁ তাৰ পৰা উলিয়াই আনি তাইৰ গিদাত set কৰিলোঁ তাই নিজে নিজৰ গিদাত ভৰাব পোনাই দিছে মই লাহেকৈ তাইৰ গিদাত সুমুৱাই দিলোঁ তাই siorib ধৰিলে মই মাৰিলো অ plz নিকাল দৌ mei নাহি লেই paunga ।এনেকৈ siorat মই তাইৰ মুখ ত kiss খাব ধৰিলোঁ তাই কান্দি গৈছে মই জোৰকৈ dhaka এটা দি গোটেই তো ভৰাই দিলোঁ এনেকৈ আধাঘণ্টা মান ওলোৱা সোমোৱা কৰা পাছত তাই আৰাম পাব ধৰিলে তাই ও সহযোগ কৰিব ধৰিলে uhh ahhhhhh ajhhhh ahhhhhh fuck me ahhhh এনেকৈ siorib ধৰিলে মইও jur jur se ছুদিলোঁ তাই ও নিজে মোৰ ওপৰত উঠি লৈ নিজে sudib ধৰিলে তেনেকৈ অলপ race লৈ লৈ গোটেই ৰাতি ছুদিলোঁ তাইক সেইদিনা একো খোৱা ও নহল ৰাতি ।।। তাই পাছ দিনা উঠিব নোৱাৰা হল বিষত মই তাইক দাঙি আনি গা ধুৱাব লৈ আহিছোঁ আৰু দুয়োটাই লেংতা হয় গা ধুইছোঁ তাতে আকৌ ছুদিছোঁ গা ধুই থাকোতে এনেকৈ আমি গা musi কাপোৰ কানি নিপিন্ধা কৈ সাৱটি শুই গলো ।। তাৰ পৰা হাৰ পাই তাইক আকৌ এবাৰ ছুদিলোঁ তাই ক মই এনেকৈ যেতিয়াই ৰুমত যাওঁ ছুদিব ধৰিলোঁ 6মন্থ মান

ছুদি ছুদি তাইৰ বাট বহল কৰি দিলোঁ তাইৰ পকৰ ও মাৰিলো বহুত বাৰ ।এনেকৈ আমাৰ relationship আগ বাঢ়ি গৈ আছিল । এদিন তাই ৰ বাইক গুৱাহাটী অহাত তাই আৰু বাইক বেলেগ ৰুম লৈ থাকিব ধৰিলে ।। তাইক তাইৰ বাইক ৰুম ত গৈয়ো বহুত বাৰ ছুদিলোঁ ।।।।এদিন কিবা কথাত brkup হল মোৰ তেতিয়া পৰা তাইৰ লগত কথা পতা নহল ।

কিন্ত তাই কথা ভাবি ভাবি হাত মাৰিব ধৰিলোঁ পুৰা ।এতিয়া আগত কৈ শকত ডাঙৰ হল মোৰ বাৰী তো

এইয়াই অকণমান পঢ়ি ভাল লাগিলে cmnt কৰিব

1 thought on “তাইজনীৰ যৌৱন”

Leave a Comment

error: Content is protected !!