শাহু মাক চুদাৰ কাহিনী 1 - AssameseSexStory.xyz

শাহু মাক চুদাৰ কাহিনী 1

বহুত দিনৰ পাছত শাহু মা আমাৰ ঘৰলৈ আহিছে ।মোৰ গৰ্ভৱতী পত্নী ৰ খবৰ ল’বলৈ ।সেইদিনা শাহুমাই ভাত বনালে । তাৰ পাছত আমি ভাত খাই তিনিওজনে টিভি চাবলৈ গ’লো । অলপ পাছত পত্নী এ কলে -মোৰ টোপনি ধৰিছে । তোমালোকে টিভি চোৱা । এইবুলি কৈ শুবলৈ গল । তাৰ পাছত আমি দুইটা একেখন ছ’ফাত বহি টিভি চোৱা ত লাগিলো । মোৰ শাহুমাই চিনেমা চাই খুউব ভাল পায় ।

টিভি ত শক্তি কাপুৰৰ ৰোমাণ্টিক টাইম আৰম্ভ হৈ গল ।দেখিলো যে মাই মেখেলাৰ ওপৰতে তলপেত খুচৰি আছে ।ভাবিছে চাগৈ মই দেখা নাই ।শাহুমাক দেখি মোৰ গাটো শিহঁৰি গল ।মই বহুত দিন মানুহজনীক যিহেতু চুদা নাছিলো ।মই ভাবিলো শাহুমাই লগত কৰিব পাৰি নেকি? বহু চিন্তা কৰি শাহুক এচুদন দিয়াৰ কথা ভাবিলো । মই লাহেকৈ কাষ চাপি মোৰ উৰুটো তেওঁৰ উৰুৰ লগত ঘঁহি দিলো ।একো নকলে তেও । তাৰমানে মা গৰম হৈ আছে । মই সাহস পাই তেওঁৰ উৰুৰ এখন হাত ৰাখিলো তেও তেতিয়া মোৰ চকুলৈ চাই দিলে মই ভয় খাই হাত খন আতৰাই আনিলো । তেতিয়া তেও এটা মিচিকিয়াই হাঁহি মাৰি মোৰ হাতখনৰ ওপৰত নিজৰ হাতখন ৰাখি জোৰকৈ হেঁচা দিলে আৰু ক’লে -আৰম্ভ কৰি এনেকৈ এৰি দিয়ে জানো । মই লগে লগে সাবতি ধৰি ওঠত এটা কিচ কৰিলো ।  মাই মোৰ দুইটা ওঠত কামুৰি কামুৰি দিলে । মই গম পালো যে মাৰ গীদাত জুই জলিছে গতিকে সোনকালে পানী নাধালিলে মোক জলাই দিব । 5মিনিট কিচ কৰাৰ পাছত মাৰ কাণ ডিঙি আদিত চুমা খাই দিলো । ।মাই মৌৰ পৰা হঠাতে আতৰি গল । মই ক’লো কি হ’ল ।মা- ৰ বা তাই শুলে নাই চাই আহো । এইবুলি কৈ মোৰ পত্নীক চাবলৈ গ’ল ।মই তেতিয়া টিভিতো অফ কৰি সম্পূৰ্ণ লেঙতা হৈ ছ’ফাত বহি ললো ।মাই আহি থতমত খাই গল । ক’লে যে-মোৰ ছোৱালী জনী সচাকৈয়ে লাকী দেই ! এইহেন ৰেন্দা থকা মতা পাইছে । মই ক’লো- চেলেকি  দিয়া তেতিয়া আৰু ডাঙৰ হব । এইবাৰ মাই নিজৰ সকলো কাপোৰ খুলি দিলে । মাৰ ক’লা পেণ্টি টো দেখি মোৰ কনিৰ অবস্থা বেয়া । ক’লো-মৰমৰ গীদেশ্বৰী শাহু তোমাৰ সৰু পেণ্টি টো দিয়া ।মাই পেণ্টি টো মোক দিলে ।মই পেণ্টি টো নাকত লগাই শোঙি চালো ।মুত আৰু ফেদাৰ গোন্ধ ই মোক আৰু পাগল কৰি তুলিল । পেণ্টি টো মুখত ভৰাই থৈ দিলো । মোৰ শাহুও ৰৈ থকা নাই  আঠুকাঢ়ি লৈ মোৰ কনিটো ধৰি  নি মুখত লগাই এচুপন লগাই দিলে ।কণিদাল জিনজিনাই উঠিল ।  এইবাৰ মই মাৰ মুৰতো হেঁচি ধৰিলো ।গোটেই ডাল সোমাই গল ।শাহু মাই পুৰা থু পেলাই পেলাই চেলেকাত লাগিল । কিছু সময় তেনেকৈ কৰাৰ পাছত তেও আহি মোৰ কোচত বহি দিলে । মই কনিটো মাৰ গীদাত চেট কৰি থাপ দিলো । মাই আহহহ কৰি চিঞৰি দিলে ।তাৰ পাচত আকৌ এবাৰ জোৰকৈ থাপ মৰাত গোটেইতো সোমাই গ’ল ।মাই চিঞৰি দিলে ।মই পিছফালৰ পৰা বুকু খন টিপি দিলো মাই চটফটাই উঠিল ।শাহুমাক তলৰ পৰা তলথাপ মাৰি ফুকন টিপি চোদন দিয়া ত লাগিলো । মাই চাগৈ বহু দিনৰ পাছত চেক্স কৰিছে সেইবাবে চোদি ভাল লাগিছে  মোৰ চুচুটো একেবাৰে কামুৰি ধৰিছে ।মই সুধিলো- মা তুমি কিমান দিন চুদা নাই ।মা-6 বছৰ হল ।তোমাৰ শহুৰৰ 6বছৰ ধৰি ডাঙ খোৱা নাই!কুকুৰে যদি মাইকী চুদিব ই নোৱাৰে বেলেগৰ লগত কৰিব দিব লাগে । আজি ইমান দিনে আঙুলি বেঙেনা আদিৰে কাম চলাই আছো । মই-অ সেইবাবে তোমাৰ গীদা খন মোক ইমান কামুৰি ধৰিছে । এতিয়া চিন্তা কৰা কাৰন নাই । মই আছো নহয় । মা- জীৱনৰ বাকী সময় খিনি মই  তোমাৰ ৰেন্দি হৈ থাকিব বিচাৰো । মই-হব মই আছো । এটা সময়ত মাৰ গতি বেগ বাহি গল । ভালকৈ থাপ দুটামান মাৰি মোৰ গাত গৰম গৰম মাল পানী এৰিলে ।মোৰ খঙ উঠি গল -কুত্তী যদি ইমান সোনকালে পানী এৰিবলৈ মানেই আছিল আহিছিলি কিয় ।মাই কলে-কোৱা এতিয়া মই কৰিম । মই-চুপি দে । মাই আকৌ  লিঙ্গ মুখত ললে ।মই মাৰ মুৰতো হেঁচা দি ধৰিলো । অক অক কৈ চুপি গল ।অলপ পাছত জোৰে জোৰে চুপি দিলে মই চকু মুদি সুখ লবলৈ ধৰিলো ।অবশেষত মাই কনিটো জোৰে জোৰে চুপি মোৰ মিল উলিয়াই দিলে । চিৰিক চিৰকৈ মাৰ গোটেই মুখখন মোৰ ফেদাৰে বগা হৈ গল ।( আগলৈ

Leave a Comment

error: Content is protected !!