মামী আৰু মই – AssameseSexStory.xyz

মামী আৰু মই

প্ৰায় দুবছৰ মানৰ আগৰ কথা ৷ তেতিয়া মই ক্লাছ একাদশ শ্ৰেণীৰ ছাত্ৰ ৷

গৰমৰ দিনৰ কথা ইমান গৰম যে সেইদিনা কি কৰিম কি নকৰিম কৰি থাকোঁতে মামা হাতৰ ঘৰলৈ বুলি চাইকেল খন লৈ উলাই গলো ৷ অহ মামা হাতৰ ঘৰ কত কোৱাই নাই নহয় মামা হাতৰ ঘৰ আমাৰ ঘৰৰ পৰা বেছি দূৰ নহয় একেখন গাওঁৰে খালি গাওঁখনৰ ইমোৰে ৷ মামা হাতৰ ঘৰত নিচাউ , আপা , আৰু হেতৰ এটা ল’ৰা আছে আৰু একেখন ঘৰতে মামী , মামা , আৰু হেতৰো ল’ৰা এটা আছে ৷ মামাই Army service  কৰে বাবে বছৰৰ মোৰত এবাৰ হে ঘৰলৈ আহে ৷ আৰ্মী ত কৰে বাবে মামীক সিমান time  দিব পৰা নাই হলে ৷ বছৰৰ মোৰত আহি এমাহতে আৰু কিমান সুখী কৰিব মামী হাতৰ আগৰ উপাধি কলিতা লিখিচিলে এনেও কলিতা মানুহৰ sex টো আলপ বেছি ৷ মামী দেহতো বহুত ধুনীয়া ৩৪-২৮-৩৬ হব লাহি কাহি ককাল দুদু কিতা গোল গোল মামীক দুদু কিতা ধুনীয়া বুলি কওঁতে মামী এ সদায় কিবা তেল সানি মালিছ কৰো বুলি কলে ৷

সেইদিনাৰ গৰম গৰম বুলি উলাই গলো মামাী হাতৰ ঘৰৰ ফালে ৷ গৈ পালো গৈ মামী হাতৰ ঘৰ মামীক মাত লগালো আপাক চিয়ঁৰিলো সকলো উলাই আহিলে কথা বতৰা পাতিলো গৰমৰ বাবে মামী এ হাতকতা ব্লাউজ পিন্ধি আছিল ৷ এনেকৈ যিতি কৰি কৰি পোৱালি কিতাৰ লগত ধেমালি কৰি কৰি 5ta মান বাজিল গে মই ঘৰলে আহিবলে লৈছোঁ তেনেকুৱাতে মামীয়ে মাত লগাইছে বাবু…. ( মানে মোক ঘৰত বাবু বুলি মাতে হেই বাবে মামীও হেই নামটো এ মাতে )মামীয়েে কলে আজি নিচাওৰে হাঁহ এটা মাৰিছে ৰাতি খাই যাবা ৰবা বুলি কলে মইয়ো ভালে পালোঁ ভাত পানী খায় হল ১০ টামন বাজিল সকলোৱে শুবলৈ যো যাৰ কৰিলে আপা হাত নিজৰ ৰোমত শুলেগৈ মামীয়ে মোক কলে বাবুু তুমি আমাৰ লগতে শুবা আহা বুলি (মামী আৰু মই বহুত freely কথা পাতো মামীক তুমি বহুত sexy আছা বুলি কৈ দিওঁ মই মামীয়ে হাঁহি দিয়ে ) আজি বহুত দিনৰ আশা এটা পূৰণ হব বুলি মনতে ভাবি মামীৰ পাছে পাছে ৰোমত সোমাই গলো ৷ ইতিমধ্যে মামীৰ পোৱালিটো টোপনিত লালকাল পোৱালিটোক প্ৰথম schoolt দিছিল হে school ৰ পৰা আহি ভাগৰ লাগে বাবে সোনকালে ভাত কিতা খোৱাই মামীয়ে শুৱাই দিলে ৷ এতিয়া কথা হ’ল মোক শুবলৈ দিলে মামী হাতৰ roomt থকা সৰু বিচনা খনত মামী  MC  হলে শুৱে ৷ তেনেকোৱাতে মামাৰ Phone আহিল মামীৰ আৰু মামাই কথা পাতি আছে মামী তেতিয়ালৈকে শুবলৈ বুলি বিচনাত উথাই নাই পকাতে আঠো লৈকে মেখেলা কোচাই বহি আছে মই আও বিচনাত শুই শুই শুনি আছো কথাবোৰ ৷ মামাই phont phon sex কৰো বুলি কলে মামীয়ে ও উম বুলি কৈ phonte উহ আহ কৰিব লাগি গ’ল আৰু ইফালে মামাই হাত মাৰিব ধৰিলে ৷ মামীয়ে ইয়াত আঙুলি মাৰি আছে ৷ মামাাৰ মাল উলালে phonটো কাতি দিলে কিন্তুু মামীৰ তেতিয়া লৈকে উলোৱাই নাই মই তেনেকুৱাতে ঘপকে উথি গলোঁ মামীয়ে মোক দেখি হাঁঁহি কলে কিয় টোপনি আহা নাই নেকি মই কলো ইমান গৰম আক টোপনিৰ নামে নায় ৷ মামী লগতে পকাত বহি দিলো ৷ roomt green light টো জ্বলি আছিল ৷ মামীক কলো মামী তোমাৰ দুদু কিতা দেখুৱাব নেকি বুলি মামীয়ে কলে আয়ৈ মোৰ দেহা কলিজাতোয়ে মামীয়েকৰ গাখী কিতা চায় ৷ মামীয়ে লাহেকৈ ব্লাউজটো খুলি দিলে গৰমৰ বাবে ব্ৰা পিনধা নাই হলে ৷ মইয়ো চাই থাকিব নোৱাৰি লাহেকৈ হাত খন দুদু কিতা চোব লাগি গলো লাহেে লাহে টিপি আছো মামীয়ে উ মোৰ পেনটো খুলি দি লেংতা কৰি দিলে মামীয়ে মোৰ কনী দেখি চকু ডাঙৰ কৰি সুধিলে ইমান ডাঙৰ নে মোৰ কনীটো প্ৰায় 8inc মান হব ৷ লাহে লাহে মইয়ো মামীৰ মেখেলা আৰু পেতিকোত তো খুলি দিলোঁঁ ৷ মামীৰ গিদা খন চুই চালো পোৰা ভেজি আছে পানী উলাই এলপ আগত আঙুলি মাৰি পোৰা চেপিয়া কৰি থৈছে ৷ ৷ মামীয়ে মোৰ কনীটো হাতেৰে আগা পিছা কৰি আছে আৰু কনীটো চুপিবলে মুখত ভৰাই ললে একদম pronstar ৰ দৰে চুপি আছে ৷ কি বুলি লিখিম কনী চোপোৱাৰ আমেযে বেলেগ যোনে যোনে চোপাই পাইছে cmnt ot কব হা।। মামী য়ে চুপি আছে মইয়ো মামীৰ গিদাত আঙুলিৰেে লিৰিকি আছো ৷ মামী য়ে কলে মই আৰু নোৱাৰোো বাবু গিদাত শুমোৱাই দিয়া ৷ মই মামীক শুৱাই লৈ কনীটো গিদাত লগাই হেছি দিলো এবচৰ কৰা নাই বাবে টান হৈ আছে প্ৰথম চাত নোহোমাল এইবাৰ ভাল কে থু অলপ লগাই জোৰ দি সোমোৱাই দিলো লগালগ সোমাই গ’ল ৷ জোৰে জোৰে থাপ মাৰি আছো মামীৰ মোখৰ পৰা বেয়া মাত উলাব ধৰিলে পোৰা দে কেলা পোৰা দে ঐ বহুত দিনৰ মোৰত এনেকুৱা সুখ পাইছো মামীৰ এনেও sex টো বেছি পোৰা ককাল দাঙি দিছে মইয়ো গোটেইতো ওলোৱা সোমোৱা কৰি আছো room টো ছপক ছপক শব্দৰেে ভৰি পৰিছে গৰম দিন বুলিহে আমাৰ মাত আপা হাতৰ roomt নুশুনিলে ৷ এইবাৰ মই ওপৰলে মোৰ কৰি শুই দি মামীক ওপৰত তুলি ললোঁ মামীয়ে পোৰা পকৰ দাঙি দাঙি থাপ দিছে ৷ মামীৰ ইতিমধ্যে পানী এৰিলেই মোৰো উলাও উলাও হৈছে গে মামীক গাৰ পৰা নমাই লৈ মামীৰ গিদাত কনীতো সোমোৱাই যোৰে যোৰে কৰি দি মালতো ভিতৰতে এৰিব পাৰিম নাাা মামীক শুদিলো মামীয়ে এৰা কলে লগা লগ এৰি দিলো ভিতৰত ৷ ৷ হেইদিনা ৰাতি শুৱাই নহল 3ta মান বাজিল শুতে ৷।

4 thoughts on “মামী আৰু মই”

Leave a Comment

error: Content is protected !!