প্ৰেম যি বৈধতাৰ ৰূপ নাপায় - AssameseSexStory.xyz

প্ৰেম যি বৈধতাৰ ৰূপ নাপায়

মোৰ এগৰাকী ভাল বন্ধু আত্ম স্বীকাৰোক্তি আৰু তেওঁৰ অনুমতি মৰ্মে মই এই বাস্তৱ আধাৰিত পৰিঘটনা লিখিব লৈছোঁ। আজিৰ পৰা ১৫ বছৰ আগৰ কথা। মোৰ বন্ধু অজয় আৰু তাৰ খুৰাৰ ছোৱালী ইশানীৰ পাৰস্পাৰিক আকৰ্ষণ লাহে লাহে তাহাঁতৰ মাজত ভাল পোৱালৈ ৰূপান্তৰ হৈছিল। তাই গুৱাহাটীত আৰু সি গাঁৱত থকা বাবে বেছি সময় যোগাযোগ ফোনত হৈছিল।

২০০৭ ত প্ৰথম দুয়োৰে দেখা হৈছিল। ২০১১ ত প্ৰেমৰ প্ৰস্তাৱ সি তাইক দিছিল আৰু তাইও লগে লগে গ্ৰহণ কৰিছিল। ফোন ত কথা বাঢ়িল। দিনটোৰ বেছিভাগ সময় ফোনতে পাৰ হোৱা হ’ল। কথা লাহে লাহে যৌনতাৰ দিশে অগবাঢ়িল। দুয়োয়ে তীব্ৰ যৌনাগ্নিত পুৰিব ললে। কিন্তু দূৰত্ব বেছি হোৱা বাবে দুয়ো লগ পোৱা সম্ভৱ নাছিল। ২০১১ ডিচেম্বৰ ত সি গুৱাহাটীলৈ যাওতে দুয়ো সুযোগ পালে আৰু দুয়ো প্ৰথম বাৰৰ বাবে যৌন সম্ভোগ কৰিলে।

অ- ই আজি খুড়ী অফিচত দাদেৰে কলেজ গৈছে। তুমি কলেজ নগ’লা যে?

ই – আমি লগ হোৱা সুযোগ নাপাও আজি পাইছোঁ এই সুযোগ যাবলৈ দিব নোৱাৰোঁ। আজি তোমাৰ বাৰী পাত চুপিম বুচত লম আৰু খুব মৰম কৰিম। পিছত বা কেতিয়া সময় ওলাই। (এই বুলি তাই তাৰ পেণ্টটো খুলি দিলে)। তাৰ উঠি থকা বাৰী পাত তাইৰ মুখৰ সন্মুখত উলংগ হৈ পৰিল। তাই লাহে লাহে বাৰী পাত হাতেৰে অগা পিছা কৰিব ধৰিলে আৰু আগৰ ছাল দোষৰ পিছলৈ ঠেলি দি বাৰী দাল মুখত সোমাই চুপিবলৈ আৰম্ভ কৰিলে। সিওঁ উত্তেজনা বৃদ্ধি পোৱাৰ লগে লগে তাইৰ মূৰত ধৰি মুখ খন চুদিবলৈ ললে। এনেকে পাচ মিনিট মান পিছত তাই বাৰী পাত মুখৰ পৰা ওলাই দি পিন্ধি থকা চোলাটো দাঙি লৈ পিয়া দুটাৰ ওপৰত গললৈ তুলি ললে কিন্তু গাৰ পৰা খুলি নেপেলালে। তাইৰ বুচখনত চুটি চুটি বাল আছিল। চুটি বালৰ মাজেৰে বুচত থকা সৰু তিল এটা স্পষ্টকৈ দেখা গৈছিল। সি বুচ খন হাতেৰে মোহাৰি মোহাৰি পিয়া দুটা এটা এৰি এটা চুপিবলৈ আৰম্ভ কৰিলে। তাই আৰু বেছিকৈ উত্তেজিত হৈ তাৰ বাৰী পাত হাতেৰে ধৰি বুচত লগায় দি চুদিবলৈ ইংগিত দিলে। সি তেতিয়া লগত কণ্ডম ননা কথাতো তাইক কলে। তাই পিছত আই – পিল আনি দিবদেই বুলি কৈ বুচত ভৰাই দি চুদিবলৈ কয়। সি বাৰী পাত হাতেৰে ধৰি বুচৰ ফুটাটোত সুমাই দিবলৈ লয়। প্ৰথম হেঁচাত বাৰীৰ আগটো সোমাই আৰু পিছত লাহে লাহে হেঁচা দি গোটেই বাৰী পাত বুচত ভৰাই দি চুদিবলৈ লয়। ১৫ মিনিট মান চুদাৰ পিছত বুচৰ ভিতৰতে মাল ওলাই দিয়ে। ভাগৰ লাগি সি তাইৰ কাষত শুই পিয়া টিপি কিচ কৰি থাকে। তাইৰ বুচৰ পৰা তাৰ গৰম বীৰ্য্য ওলাই আহি চুদাৰ আগতে তাইৰ তপিনাৰ তলত পাৰি দিয়া আসাম ট্ৰিবিউন কাকতত পৰি বৈ যায়। তাই শুৱা পৰা উঠি কাকত খন মোহাৰি লৈ বুচখন মুচি জাৱৰৰ লগত পেপাৰ খন থৈ দিয়ে। এটাস্ত বাথৰুমত গৈ পানীৰে বুচখন চাফ কৰি আহি গামোচাৰে তাৰ বাৰী পাত মুচি চাফ কৰি দিয়ে আৰু হাতেৰে লাৰি লাৰি বাৰী পাত থিয় কৰাই লৈ blowjob দিবলৈ লয়। নতুন হোৱা বাবে blowjob দিওঁতে বাৰী পাতত তাইৰ দাত লাগিছিল। কিন্তু তাই লাহে লাহে চুহি পিছত হাত মাৰি মাল ওলাই দিয়ে। দুয়ো দুয়োকে সাৱটি ধৰি বিচনাত শুই দিয়ে। এক ঘণ্টা মান পিছত উঠি সি জাৱৰৰ টোপোলাটো লৈ ওলাই যায় আৰু rgb road ৰ ফাৰ্মাচী এখনৰ পৰা ১০০ টকাৰ আই – পিল আনি দিয়ে। দুয়োৰে এই প্ৰেম আৰু চুদাচুদি ৪ বছৰ ধৰি চলি আছিল। পিছত ঘৰুৱা পৰিৱেশ আৰু সমাজৰ ভয়ত দুয়ো বিয়া হব নোৱাৰিলে আৰু লাহে লাহে সিহঁতৰ প্ৰেম যৌনতা আৰু সম্ভোগতে সীমিত হৈ পূৰ্নতা লাভ কৰিব নোৱাৰিলে। তাই ঘৰৰ সন্মতিত ২২ ত বিয়া হৈ যায়। কিন্তু আজিও তাইৰ প্ৰতি তাৰ প্ৰেম অতুত আছে। তাইৰ নাম ললে তাৰ চকুত বেলেগ ধৰণৰ উজ্জলতা দেখা পৰিলক্ষিত হয়। তাই যতেই যাৰ লগতে থাকক সুখত থাকক এই তাৰ শেষ বাক্য।

1 thought on “প্ৰেম যি বৈধতাৰ ৰূপ নাপায়”

Leave a Comment

error: Content is protected !!