মায়াৰ সৈতে চুদন - AssameseSexStory.xyz

মায়াৰ সৈতে চুদন

মই ৰাহুল , অবিবাহিত হৈ আছোঁ বৰ্তমান । আজি যি গৰাকী sexy মহিলাৰ কথা কব লৈছোঁ তাইৰ নাম হল মায়া বৰা , ঘৰটো জামুগুৰিহাটৰ পৰা ভিতৰত দীপলুঙা নামৰ ঠাইত। মায়াৰ লগত মই fb তে চিনাকি হৈছিলোঁ । মায়া এজনী বিবাহিত মহিলা হলেও বৰ্তমান স্বামীৰ পৰা আঁতৰত থাকে আৰু তাইৰ এজনী সৰু ছোৱালী আছিল  ।  যিমানেই হওক এবাৰ চুদন খোৱা মহিলা যেতিয়া গিদাৰ পিৰপিৰণি থাকিবই সেই তাই বহুত sexy আছিল। চিনাকি হোৱাৰ পিছতেই মই তাইক ছুদিম বুলি ভাবি লৈছিলোঁ যদিও বিবাহিতা দেখি চুদন দিয়াৰ প্ৰস্তাৱ দিয়া নাছিলোঁ । তাইৰ চুদন খাব মন আছিল  নে নাই নাজানো কিন্তু তাইও মোৰ লগত কথা পাতি ভাল পাইছিল । আমি দুয়ো  পাছলৈ messenger ত লেতেৰা লেতেৰা chat কৰিবলৈ ধৰিলোঁ , ব্লু ফ্লিম send কৰোঁ তাইক । লাহে লাহে মই video call কৰি তাইক চাবলৈ ধৰিলো । কথা পাতি ভাল লাগি অহাত এদিন তাইৰ পৰা মই ফোন number ললোঁ আৰু ক’ল কৰি কৰি কথা পাতিব ললোঁ । তাই বৰ বেছি ক্ষীণ নাছিল ,কিন্তু শকতো নহয় । তাইৰ size আছিল 32-30-32 (তাই কোৱা মতে ) । দুদু কেইটা সৰু আছিল যদি তাইৰ বাদামী নিপুল কেইটা আছিল জোঙা জোঙা । পিহা দুটা সৰু যদিও কাম চলা বিধৰ আছিল । মায়া বহুত আবেদনময়ী , ৰসাল আৰু sexy মহিলা আছিল । তাইৰ আৰু গিৰিয়েকৰ মাজৰ সম্বন্ধীয় ভাল নাছিল so তাই মাকৰ ঘৰত আছিল আৰু তাত তাই কেনেকৈ বেলেগ মতাৰ বাৰীৰ সোৱাদ লৈ আছিল সেইবোৰ সকলো কথা কৈছিল আৰু এনেদৰেই কথা পাতি পাতি আমি চেক্স ৰ কথা পাতিব ললোঁ আৰু এদিন তাইক চুদন দিয়াৰ কথা ভাবিলোঁ । তাইও মান্তি হল আৰু এনেকৈ এদিন দিন বাৰ চাই তাইৰ লগত কথা পাতি ঘৰত কোনো নথকা দিন এটাত তাইৰ ঘৰ উলালোগৈ । ঘৰত তেতিয়া কোনো নাছিল । মাক আৰু দেউতাক কৰবাত গৈছিল । গৈ পাই চাহ খোৱাৰ পিছত তাই ছোৱালীজনীক ওচৰৰ কাৰোবাৰ ঘৰত খেলিব পঠাই দিলে । ইয়াৰ পাছত মই আৰু তাই আগফালে ৰুমত বহি আছিলোঁ । আৰু মই তাইক আগফালে ৰুমত সাৱটি লৈ কোচত বহুৱাই ললোঁ । তাইও সঁহাৰি জনালে মোৰ প্ৰতি । মই তাইৰ সৰু সৰু পিহা দুটা ব্লাউজৰ ওপৰতে টিপিব ধৰিলোঁ । তাই মোৰ সুবিধাৰ বাবে পিহা দুটা উলিয়াই খাবলৈ দিলে আৰু সেয়ে মই  এইবাৰ মায়াৰ দুদু দুটা মুখেৰে চুপিবলৈ ধৰিলো। নিপোল দুটা জিভাৰে লিক লিকাই দিলো এটাৰ পাছত এটাকৈ।

তাইৰ মুখলৈ চালো, উত্তেজনাত গোটেইজনী ৰঙা পৰি গৈছে। মায়ালৈ কিবা এটা মৰম লাগি গ’ল। খামুচিয়া

কঁকালটো সাবতি কপালত চুমা এটা দিলো। তাইৰ মুৰৰ চুলিবোৰ অবিন্যস্ত হৈ পৰিছে। গাখীৰ এটা মোহাৰি মোহাৰি এখন হাতেৰে লাহেকৈ মেখেলা আৰু পেটিকোটটো আঁঠুলৈকে উঠাই দিলো। লাহে লাহে গাখীৰৰ দৰে বগা মঙহাল কলাফুল দুটা মোহাৰি দিলো।হাতখন আৰু অলপ আগলৈ নিলো। পেণ্টি এটা পিন্ধি আছিল। পেণ্টিৰ ওপৰেৰে নুনখন অলপ মোহাৰি দিলো। মনত ভাবিলোঁ এক আজি গৰু চুদন দি বুছ খন বহল কৰি যাব লাগিব । দুদু কেইটা টিপি আৰু বুছ খন মোহাৰি ময়ো যথেষ্ঠ উত্তেজিত হৈ পৰিছিলো।

মোৰ বাৰিডাল পেণ্টৰ ভিতৰতে ঠিয় হৈ আছে। 

মায়াক ভিতৰলৈ যোৱাৰ কথা কই কলো যে তোমাক আজি ছুদি ছুদি বুছ খন ঘেগেলা কৰি যাম । আমি দুয়োটা সিহঁতৰ শোৱা কোঠা পালোগৈ।

ৰুমৰ দুৱাৰখন বন্ধ কৰি ডাঙৰ বিচনাখনত দুয়োটা শুই পৰিলো। তাইক আকৌ সাৱতি ধৰিলো। মই মোৰ কাপোৰবোৰ খুলি ল’লো। মাত্ৰ গেঞ্জিটোহে পিন্ধি থাকিলো। 

তাই মেখেলা পেটিকোটটো নুখুলিলে, কোনোবা আহিব বুলি। তাই মেখেলা আৰু পেটিকোটটো ওপৰলৈ টানি ল’লে।

তাই ক’লা ৰঙৰ পেণ্টি এটা পিন্ধি আছে।

মই কাষতে শুই লাহে লাহে তলপেট আৰু নুনখনৰ ওপৰত হাত বুলাই দিলো। মুখৰে নিপোল দুটাও মাজে মাজে চুপি দিলো।

এইবাৰ পেণ্টিটোৰ ভিতৰলৈ লাহেকৈ হাতটো ভৰাই দিলো। অনুমান কৰিলো নুনখনত বাল বেছি নাই। পেণ্টিটো খুলি দিলো।

বহিলৈ নুনখন মোহাৰি দিলো। চুটি চুটি বালেৰে আবৰি থকা এখন ধুনীয়া নুন। ভৰি দুখন হাতেৰে মেলি দিলত বুছখনৰ তলৰ অংশটো দেখা পালো। বুছৰ পাহি দুটা লাগি আছে। তাই দুমাহ মান আগলৈকে ঘৰৰ ওচৰৰ লৰা এটাৰ পৰা চুদন পাই আছিল কিন্তু এতিয়া চুদন পোৱা নাই হয়টো বেছিকৈ চুদন পোৱা নাই বাবে নেকিবাছখন সৰু দেখা গৈছিল। হাতেৰে পাহি দুটা মেলি দিবলৈ চেষ্টা কৰিলো।

বুছখনৰ ফাঁটটো অলপ অলপ বিজলুৱা হৈ আছে। উত্তেজনাত তাইৰ কামৰস ওলাইছে। আঙুলি এটা লাহে লাহে বুছ খনৰ ফুটাটোত ভৰাই দিলো। 

মায়াই মুখেৰে উহঃ আহঃ শব্দ কৰিবলৈ ধৰিলে। মাজে মাজে ভগাংকুৰটো মোহাৰি দিলো। তাই চটফটাবলৈ ধৰিলে।

মই মোৰ ঠিয় হৈ থকা বাৰিটো তাইৰ হাতত লগাই দিলো। তাই লাহে লাহে বাৰিটো লৰাই থাকিল। মোৰো উত্তেজনাই আৰু অপেক্ষা কৰিবলৈ নিদিলে। তাইক ক’লো ভৰাই দিওনে।তাই লাজ লাজকৈ সন্মতি দিলে। মই তাইৰ গাৰ ওপৰত শুই দিলো। তাইৰ ভৰি দুখন ওপৰলৈ ডাঙি কোঁচাই ল’লো। বুচৰ ফুটাটোত মোৰ ঠিয় হৈ থকা বাৰিটো লগাই লাহেকৈ হেঁচা দিলো। অকনমান সোমাই গ’ল।

তাই অ’ মা বুলি কৈ মোক হাতেৰে ৰ’বলৈ ক’লে।

মই কি হ’ল বুলি সুধিলো।

তাই ক’লে- দুখ পাইছো, ইমান ডাঙৰ।

মই ক’লো মালিকৰটো মোতকৈ সৰু নেকি?। তাই মুৰ দুপিয়ালে আৰু লগতে কলে যে দুমাহ মান আগত চুদন পোৱাটো মস্ত আছিল ।

মই আকৌ হেঁচা দিলো, আগতকৈ জোৰত। মোৰ লিংগটো বুছখনৰ ভিতৰত সোমাই গ’ল। বুছৰ ফুটাটো বেছি ডাঙৰ নহয়।তাই চিৎকাৰ কৰি উঠিল। মই লাহে লাহে লিংগ সঞ্চালন কৰিলো। মাজে মাজে সম্পূৰ্ণ লিংগটো ভৰাই দিলো। মাজে মাজে খৰকৈ অলপ কৰিলো। তাইও মোক সহযোগ কৰি তলফালৰ পৰা তপিনা ডাঙি দিলে। লাহে লাহে কামৰসেৰে বুচৰ ভিতৰখন ভৰি পৰিল।

এতিয়া সহজতে মোৰ লিংগটো বুছৰ ভিতৰত ওলোৱা-সোমাৱা কৰিবলৈ ধৰিলে। লিংগ সঞ্চালনৰ লগে লগে চুদনৰ পৰক্ পৰক্ শব্দ হ’বলৈ

ধৰিলে। 

এইবাৰ মই মায়াৰ বুছৰ পৰা বাৰিটো উলিয়াই আনিলো। গিদাৰ পৰা কামৰস ওলাই অলপ অলপ বাগৰি গৈছে। মায়াক বিচনাৰ

ওপৰতে আঁঠু কাঢ়ি দিবলৈ ক’লো। তাই বুজি পালে পাছফালৰ পৰা মই তাইক কুকুৰ চুদন দি কৰিম বুলি। তাই ধুনীয়াকৈ ৰৈ দিলে। মই আকৌ পাছফালৰ পৰা গিদা খন বহল কৈ ধৰি লৈ চুদিবলৈ

ধৰিলো। 

হাতেৰে মায়াৰ বুকুখনো মোহাৰি দিলো। সম্পূৰ্ণ লিংগটো ভৰাই এনেকৈ চুদিলে মন প্ৰাণ ভৰি যায়। তাতে আকৌ মায়াৰ দৰে এজনী

কামাতুৰা গাভৰু। অলপ সময় এনেকৈ কৰাৰ পাছত অনুভৱ কৰিলো মোৰ পানী ওলাবৰ হৈছে। মই মায়াক আকৌ আগৰ দৰে বিচনাত

শুৱাই দিলো। ভৰি দুখন মেলি লিংগটো ভৰাই মায়াৰ গাৰ ওপৰত শুই পৰিলো। মায়াৰ ডিঙিটোত সাৱতি গালে মুখে চুমা খালো।

অলপ খৰকৈ চুদিলো। তাইক সুধিলো পানী ওলাবৰ হৈছেনে? তাই ক’লে- আৰু অকনমান চুদন দিয়া, ওলাই যাব। মই চুদি থাকিলো। তাই ভৰি দুখনেৰে মোক টানকৈ সাৱতি ধৰিলে। মই নিপোল দুটা মুখেৰে চুপি দিলো। তাই চাটি -ফুটি কৰিবলৈ ধৰিলে। মই চুদনৰ গতি বঢ়াই দিলো। তাইৰ

পানী ওলাবৰ হৈছে।অলপ পাছতে তাই জিকাৰ মাৰি মুখেৰে ওহ্ আহ্ কৰিলে আৰু মোক টানকৈ সাৱতি ধৰিলে। মই গম পালো তাই পানী এৰিলে।

মইও অলপো নোৰোৱাকৈ লিংগটু তাইৰ গিদাখনত ওলোৱা সোমোৱা কৰি থাকিলো। মইও চৰম সীমাত উপনীত হ’লো। তাইক সাৱতি ধৰি পানী এৰি দিলো। লিংগটো

গিদাৰ ভিতৰত ভৰাই ৰাখিয়ে তাইৰ গাৰ ওপৰত শুই দিলো। তাইৰ কপালত আৰু ওঁঠ দুখনত চুমা দিলো। দুদু দুটাও মোহাৰি দিলো। তাইৰ মুখলৈ চালো। 

তৃপ্তিৰ আভাষ দেখা পালো।

এনেয়ে তাইক সুধিলো- কেনেকুৱা লাগিল?

তাই লাজ কৰি ক’লে- মষ্ট দেই বৰ তোমাৰ কণী ডাল ।

তাইৰ গাৰ ওপৰৰ পৰা উঠি দিলো। গিদাখনৰ পৰা পানী বাহিৰলৈ ওলাই বিচনাচাদৰ খনত পৰি গৈছে। বিচনাচাদৰ খনেৰেই মই লিংগটো মোহাৰি

চাফা কৰি কাপোৰ পিন্ধি ল’লো। তাইও বুচকন চাফা কৰি কাপোৰবোৰ ঠিক কৰি ল’লে। ৰুমৰ পৰা ওলাই বেছি দেৰি নকৰিলো। আকৌ লগ

পোৱাৰ প্ৰতিশ্ৰুতি ৰাখিলো দুয়ো।

2 thoughts on “মায়াৰ সৈতে চুদন”

  1. মায়া ৰ লিংক টো দিব নেকি?আমাৰ জেগাৰে কাহিনী দেখোন

    Reply

Leave a Comment

error: Content is protected !!