ৰেখা বৌক চুদন দিলো – AssameseSexStory.xyz

ৰেখা বৌক চুদন দিলো

নৰেন দাৰ ফোনটো পাই ল’ৰালৰিকৈ দোকানত ল’ৰাটোক বহিব দি মই মেডিচিন কেইটা লৈ ঘৰলৈ ওলালো ।নৰেন দা  মোৰ ঘৰৰ মালিক ।চৰকাৰী চাকৰিয়াল ।ৰিটায়াৰ্ড হ’বলৈ আৰু ডেৰবছৰ মান আছে ।ল’ৰা ছোৱালী দুয়োটা বাহিৰত পঢ়ি আছে ।নৰেন দাৰ বৌজনীৰ বয়স যদিও ৪৬ মান হৈছে ,তথাপিতো নৰেন দাতকৈ তেওঁক সৰু যেন লাগে  ।মানুহজনী মধ্যমীয়া ওখ ।শকতো মধ্যমীয়া ।কিন্তু ঢকঢকীয়া বগা ।নিজকে মেইনটেইন কৰি ৰাখিছে ।ৰাখিবতো ,কাৰণ গিৰিয়েকে সত্তৰ —আশী হাজাৰ দৰমহা পায় ।কিন্তু তেওঁৰ তুলনাত নৰেন দাক   বহুত বেছি বুঢ়া যেন লাগে ।দেখিবলৈও. খীন মিন ।  ফোনটো কৰি নৰেন দাই ক’লে যে বৌৰ হেনো বহুত জ্বৰ উঠিছে ।তেওঁৱো অফিচৰ পৰা যাব নোৱাৰে ।সেয়েহে মোক ফোন কৰিলে ।কাৰণ ,তেওঁলোকৰ একমাত্ৰ ভাড়াতীয়া মই ।তাতে মোৰ নিজৰে ফাৰ্মাচী আছে ।মইয়ো ফোনটো পাই পলম নকৰি মেডিচিনৰ লগতে ইনজেকচন এটাও ল’লো ।কাৰণ ,জ্বৰ বেছি যদি ইনজেকচনো মাৰিব লগীয়া হ’ব পাৰে ।মই ঘৰ গৈ পোৱাৰ লগে লগে দেখিলো নৰেন দা হ’তৰ ঘৰত কাম কৰা মাইকীজনী যাবলৈ ওলাইছে । ঘৰৰ ওচৰতে বিয়া এখন আছে বোলে ।বৌ ক’ত আছে বুলি সুধাত ভিতৰতে আছে বুলি ক’লে ।মই চিধাই সোমাই গৈ  দেখিলো নৰেন দাৰ বৌ নিজৰ বেডৰূমৰ বিচনাত মূৰে গায়ে ব্লেংকেট লৈ শুই আছে  ।বৌৰ নামটো ৰেখা ।মই লাহেকৈ মাত দিলো ——ৰেখা বৌ ।

মোৰ মাতটো শুনি তেওঁ চকু মেলি চালে ।মই তেওঁৰ কপালত হাতখন থৈ জ্বৰ চাব লৈ চক খাই গ’লো ।কাৰণ,জুইৰ দৰে গৰম হৈছিল তেওঁৰ শৰীৰটো ।মই ল’ৰালৰিকৈ গৰম পানী এগিলাচ আনি তেওঁক মেডিচিন কেইটা খুৱাই ক’লো —বৌ তলপেটকৈ শুৱক ।বেজি এটা ল’ব লাগিব আপুনি ।

বৌৱে সুধিলে —ক’ত দিবা ?

মই ক’লো –ককালৰ অলপ  তলত ।

মোৰ কথা শুনি বৌৱে ক’লে —দৰ্জাখন লগাই আহা ।

মই গৈ দৰ্জাখন ভিতৰৰ পৰা লগাই দি পুনৰ বৌৰ কাষ পালো ।বৌয়ে এটা  হাত কটা  মেক্সি পিন্ধি আছিল ।মই গৈ বেজিটো ৰেডি কৰিব লওঁতেই বৌৱে ক’লে —তুমি মোৰ দেওঁৰৰ বয়সৰে ।তোমাক কিহৰ লাজ কৰিম ।—এইবুলি তেওঁ পিন্ধি থকা নাইটিটো ককাললৈকে  ডাঙি দিলে ।মুহূৰ্তৰ কাৰণে মই চক খাই গ’লো বৌৱে কি কৰে বুলি ।তেওঁৰ ঢকঢকীয়া  বগা দেহাটোৰ আধা অংশ মোৰ চকুৰ আগত ওলাই পৰিল ।কলাফুলকেইটা লোদোৰ পোদোৰ ।বগা ফুলাম পেণ্টি এটাৰ ভিতৰত লুকাই আছিল তেওঁৰ থুলথুলীয়া পোকৰটো ।তেওঁ তলপেটকৈ শুই থাকিয়ে মুখখন গাৰুটোত গুজি ক’লে—ক’ত ইনজেকচন মাৰা ,সোনকালে মাৰা ।

মই লাজ লাজকৈ তেওঁৰ পেণ্টিৰ ইলাষ্টিক ডাল অলপ নমাই দিলো  ।আআসসস ,কি  বগা পোকৰ ।মই ল’ৰালৰিকৈ তুলাৰে পোকৰৰ ওপৰৰ এটা অংশ মচি বেজিটো সুমুৱাই দিলো ।

বৌৱে আসসসস কৈ উঠিল। মই পুনৰ বেজি দিয়া ঠাইখিনি তুলাৰে মচি গাত ব্লেংকেটখন ঢাকি দিলো বৌৰ ।

তাৰ পিছত বৌক  অলপ শুবলৈ কৈ তেওঁৰ ওচৰৰ পৰা আহিব লওঁতেই তেওঁ ক’লে ——অৰ্ণৱ ,যদি সময় আছে অলপ ৰৈ  দিয়াচোন মোৰ কাষত ।বহুত বেছি ঠাণ্ডা লাগিছে ।উপায় নাপায় মই বিচনাতে বহি ল’লো ।মোৰ কাষতে বৌ শুই থাকিল ।কিবা লাগি গ’ল মনটো ।কোনো নথকা সময়ত এজনী তিৰোতাৰ লগত এটা ৰূমত সোমাই আছো ।বৌ লৈ চালো । ধুনীয়াকৈ শুই আছে চকু জপাই ।মুখখন গাখীৰৰ দৰে কোমল ।হঠাৎ বেজি দিব লওঁতেই দেখা বৌৰ পোকৰটো পুনৰ মনত পৰি গ’ল ।মই লাহেকৈ বৌক সুধিলো—বৌ বেজিটো বিষাইছে নেকি ?

বৌয়ে বহুত বিষোৱা বুলি ক’লে ।ক’লে —অলপ পিহি দিয়াচোন ।

মই মোৰ জোতা মোজা খুলি বিচনাত উঠি বৌৰ গাৰ পৰা ব্লেংকেট আঁতৰাই বৌৰ নাইটিটো ডাঙি উঠাই দিলো ।পোকৰটো দেখি মই ৰ’ব নোৱাৰিলো ।পেণ্টিটো নমাই বেজি দিয়া ঠাইত চুমা এটা খালো ।বৌ কপি উঠিল ।কিন্তু মুখেৰে  একো নামাতিলে ।মই বুজিলো বৌৱেও হয়তো মোৰ পৰা  কিবা বিচাৰে ।মই আঠু কাঢ়ি বহি লৈ তেওঁৰ পোকৰ আৰু বুছৰ মাজৰ ঠাইখিনি চেলেকিব ধৰিলো ।ভিজাই দিলো  ঠাইখিনি ।অলপ সময় তেনেকৈ থাকি  মই তেওঁক চিধাকৈ শুৱাই ল’লো ।লগে লগে তেওঁৱো মোৰ হাত এখনত ধৰি টান মাৰি দিলে ।মই ৰেখা বৌৰ গাৰ ওপৰত পৰি গ’লো ।ভালপোৱা ছোৱালীজনীয়ে এৰি যোৱা চাৰিমাহৰ বেছি হৈছিল ।নাৰীদেহৰ গোন্ধ পাই পগলা হৈ পৰিলো ।বৌক সাৱটি ধৰি গালে মূখে চুমা খালো একেৰাহে ।মোৰ দৰে তেওঁৱো মোক চুমা খাব ধৰিলে ।ইটোৱে সিটোৰ ওঠ মুখ চব চেলেকিলো

মই চুমা খাই থাকিয়ে ক’লো—বৌ বহুত ধুনীয়া আপুনি  ।

মোৰ কথা শুনি তেওঁ অস্ফুট স্বৰত ক’লে —বৌ নহয় ।ৰেখা বুলি মাতা ।লগে লগে মই দুয়োখন হাতেৰে ৰেখাৰ মুখখন ধৰি মোৰ জিভাখন তাইৰ মুখৰ ভিতৰলৈ সোমোৱাই দিলো ।মোৰ জিভাখনে তাইৰ দাতৰ পাৰি দুটাও চেলেকি চেলেকি খালে ।মোৰ মৰমত অতিষ্ঠ হৈ মোৰ পেণ্টৰ ওপৰতে তাই মোৰ বাৰীডালত খামোচি ধৰিলে ।মই চকু দুটা জপাই দিলো ।মোক দেখি তাই ক’লে –অৰ্ণৱ ,তুমি শুই দিয়া চিধাকৈ ।বাধ্য ছাত্ৰৰ দৰে মই শুই দিলো তেওঁৰ কাষতে ওপৰৰ পিনে মুখ কৰি ।দেখিলে তাই বিচনাত থিয় হৈ নিজৰ নাইটিটো খুলি পেলালে ।তাৰ পিছত ব্ৰা পেণ্টি দুটা খুলি দলিয়াই দিলে ।লাহেকৈ  পোকৰটো মোৰ মুখৰ পিনে কৰি মোৰ গাৰ ওপৰতে বহি মোৰ পেণ্টৰ বেল্টডাল খুলি বাৰীডাল  মুখত ভৰাই ল’লে তাই।বাৰীৰ চালচটা তললৈ নমাই লাহে লাহে চেলেকিব ধৰিলে ।মই কিবা হৈ গ’লো ।ললিপপ চুহাৰ দৰে মোৰ বাৰীৰ টোপটো চুপি থাকিল ।মইয়ো ৰৈ নাথাকি মোৰ মুখৰ পিনে নাচি থকা ৰেখাৰ পোকৰ বুছ চেলেকিব ধৰিলো ।বালবোৰ পূৰা চাফা কৰি ৰাখিছিল তাই বুছৰ । তাইৰ শৰীৰটোৰ দৰেই বগা আছিল বুছখন ।বুছখন চাইজত সৰু যদিও ফুলা আছিল । মোৰ জিভাখনে তাইৰ বুছত প্ৰবেশ কৰাত তাই মোৰ বাৰীডাল চুহিব এৰি বুছখন মোৰ মুখত হেঁচা মাৰি চিঞৰিব ধৰিলে ।

উহহহহহহহহহহহহহহহহ,আফপপফফউ।মোৰ গোটেই মুখতে তাই নিজৰ বুছাখন  ঘহাঁলে ।

তাইৰ  মষ্ট পোকৰখন মোৰ মুখৰ আগত  নাছি আছিল ।কি জানো মোৰ মন গ’ল পৰ্ণ ফিল্মত চোৱাৰ দৰে বম জোৰে দুটা চৰ মাৰিলো তাইৰ পোকৰত ।হয়তো বেজি দিয়া ঠাইটুকুৰাত পৰিল নেকি ।তাই খঙত চিঞৰি উঠিল ————ঐ কুকুৰ ।সস্তীয়া ৰেণ্ডি পাইছ নেকি মাৰিবলৈ ।খজুৱতিত থাকিব নোৱাৰি বুছখন পাতি দিছো ।যিমান মন যায় চোদ ।মাৰপিত নকৰিবি ।

হঠাৎ তাইৰ পৰা তেনেকুৱা এটা ব্যৱহাৰ পাই ৰৈ গ’লো মই ।খং উঠি আহিল । মনতে  ভাবিলো ,ৰেণ্ডি নিজে বুছ পাতি এতিয়া সতী দেখুৱাব আহিছে ।

গাৰ ওপৰৰ পৰা মই তাইক বিচনাত বগৰাই ল’লো ।ভৰি দুখন মেলি ল’লো তাইৰ ।হাতেৰে মোৰ বাৰীডাল ধৰি তাইৰ বুছত থপ থপকৈ  কোবালো ।বাৰীডাল ঘহাব ধৰিলো তাইৰ বুছত ।তাই চটফটাই চিঞৰিব ধৰিলে —ঐ কুকুৰ ,কি বাল কৰি আছ ।চোদ না জলদি ।

লগে লগে মই তাইৰ গাত চিধাকৈ শুই তাইৰ বুছৰ মুখত বাৰীডাল লগাই দিঘলকৈ উশাহ টানি লৈ হুহহহহহহহহহহহহ বুলি ধক্কা মাৰি বাৰীডাল ঠেলি দিলো ।

তাই আইঔ বুলি চিঞৰি বিচনাচাদৰত খামোচি ধৰিলে ।আধা সোমাই যোৱা বাৰীদাল উলিয়াই আনি মই আৰু এটা ধাক্কা বহুৱালো ।এইবাৰ গোটেই বাৰীডাল তাইৰ বুছত সোমাই গৈ গুৰিত খাপ খাই পৰিল ।মই. তাইক সাৱটি ওঠ দুটা চুহি চুহি চুদিব ধৰিলো ।

অলপ সময় লাহে লাহে চুদি কিছুসময় খুউব স্পিডত চুদো ।

তাই মুখ মেলি গেঙেনি মাৰিব ধৰিলে————,উংংংংংংহহহহহ ,আহহহহহহহহহহহহ ,,মাহহহহহহহহহবহহবব ।

মই তাইৰ পোকৰৰ তলত গাৰু এটা সোমোৱাই দিলো ।বুছখন ওখ হৈ পৰিল ।তাইৰ ভৰি দুখন মোৰ কান্ধত তুলি লৈ চুদিবলৈ আৰম্ভ কৰিলো তাইক ।

তাই কন্দাৰ দৰে হ’ল —.আসসসসসস,গাৰুটো উলিয়াই দেনা ।কষ্ট পাওঁ তেনেকৈ ।

মই তাইৰ কথা নুশুনি মোৰ যেনেকৈ মন তেনেকৈ চুদিব ধৰিলো তাইক ।

কিছুসময়ৰ পাছত পুনৰ গাৰু উলিয়াই তাইক চিধাকৈ শুৱাই গাত উঠিলো ।ইটোৱে সিটোক পূৰা চুমা খালো ।

  • মই অনুভৱ কৰিলো ,তাই কপিছে ।বুজিলো তাই পানী এৰিব ।মই গাৰ জোৰত তাইক চেপা মাৰি ধৰি থেপেচ থেপেচকৈ চুদি গ’লো ।বুছে বাৰীয়ে ঠেকা খোৱাত তাইৰ বুছৰ পৰা পচক পচক শব্দ ওলাল ।গোটেই বুছখন ফেন ফেন হৈ গ’ল তাইৰ ।তাইৰ মুখত মোৰ জিভাখন সোমাৱাই হেচি ধৰি বুছত মাল উলিয়াই দিলো  ।তাই মোক সাৱটি ধৰি জপিয়াব ধৰিলে ।মই তাইক বেছি লৰচৰ কৰিব নিদি পানী যোৱাৰ পিছতো কেইটামান খোচ মাৰি গাত পৰি দিলো ।ওপৰত ফেন চলি থকাৰ পাছতো দুয়ো ঘামত তিতি গ’লো ।অলপ ৰৈ মই কাপোৰ কানি পিন্ধি ওলাই আহিলো ।

8 thoughts on “ৰেখা বৌক চুদন দিলো”

Leave a Comment

error: Content is protected !!