স্কুলৰ দিনটো - AssameseSexStory.xyz

স্কুলৰ দিনটো

Hey Guys , মই , আজি মই ক্লাছ নাইনত ঘটা কাহিনীটো কব লৈছো ৰব এইখিনিতে এটা কথা আপোনালোকক সুখ দিয়াৰবাবেহে মই কাহিনীবোৰ লিখো আপোনালোকে পঠাব চোন আপোনাৰ জীৱনত ঘটা ঘটনা বোৰ থূলমূলকৈ হলেও নাম ঠিকনাসকলো গোপনে ৰখা হব , একমাত্ৰ আপোনাৰ আৰু মোৰ মাজতে থাকিব কথাবোৰ নিচিন্ত মনে যোগাযোগ কৰক emailt

    আহক আৰম্ভ কৰোঁ , ৰিমি আছিলে মোৰ তলৰ।ক্লাছৰ অৰ্থাৎ ক্লাছ8 () , সিহঁতৰ লগৰ গোটেইখিনি লগত মোৰভাল আছিলে কিন্তু তাইৰ লগত তেনেকুৱা একো ভাল নাছিলে মোৰ , স্কুল উইক সময়ত তাইৰ লগত ভালদৰে কথা বতৰাহল , মই এনেও সৰুৰ পৰাই কাকো খাতিৰ  নকৰো ফিল্ড কাবাদী , খোখো কিবা কিবি হৈ থাকে,  ফিল্ডতে তাইৰ লগত কথাপাতি থাকো  ,তেনেকৈ দুয়ো বন্ধুৰ নিচিনা হৈ পৰিলোঁ, জকোৱা কিবা কিবি তেনেকৈ দুয়ো একদম ভাল হৈ পৰিলোঁ কিন্তু বিশ্বাসকৰক Sex লগত জড়িত একো কথা পাতি পোৱা নাই এনেতে আহি গল স্কুল উইক অন্তিম দিন , আমাৰ স্কুলত আৰুশেষৰ দিনা সাংস্কৃতিক সন্ধিয়া হয় !() দিনৰ ভাগত গান প্ৰেক্টিছ কৰি থাকোতে তাই নাম দিব পাহৰি গৈছিল , বহু দেৰিকৈ জমাদিব যাওঁতে জমা নলয় বুলি কোৱাত তাই দুখ পাইছিল তেনেতে  () কমন ৰুমতে মই কিবা কিবি কৰি আছিলোঁ তাইক দেখি ওলাইগলো তাই কলে দুখ কৰি নাম নোলোৱা বুলি। তাইক ৰুমত  যাব দিলোঁ মই বেলেগ এজন ছাৰক লগ কৰি নামটো দি আহিতাইৰ() ৰুমত মানে সিহঁতৰ ক্লাছ ৰুমত গলো কোনো নাছিলে ৰুম সকলো ঘৰলৈ গৈছিলে চাগে তাই দূৰত ঘৰ হোৱা বাবে ঘৰযোৱা নাছিলে ()  মই কলো হে নাম দি আহিলো দে তাই দেক্স খনৰ এক জাপত নামি আহিলে , চুমা এটা দি কলে thnk u yr মই হতবাক 🤔😳!! কি কৰ কি কৰ কোনোবাই দেখিলে শেষ , তাই কলে একো নহয় দে দেখা নাই , তেনেকৈ কৈ বেঞ্চ বহি ললেমই অলপ পিছতেই হাঁহি হাঁহি কৈ পেলালোঁ মই সোৱাদ লব  নাপালোঁ যাহ 😜🤪 নভবা উত্তৰ তাই দি দিলে নহয়আজিৰাতি হব যাহ  ভিতৰি ভিতৰি মই happy হৈ গলো অলপ দুখ মানে নিজকে সুধিলোঁ এবাৰ  ইমান বিশ্বাস কৰেনে মোক তাৰপিছত মই ঘৰত আহি ভাত খাই .০০ টা  মানত গলো স্কুল আকৌ , তাইক দেখি আছোঁ মাজে মাজে তাই ব্যস্ত হৈ আছোঁতেনেকৈ মাতিব সময় পোৱা নাই তাই .৩০ টা মানবজাত কাপোৰ সলাব গল মানে উনিফৰ্ম খুলি চাদৰ মেখেলা পিন্ধিব গলসেই সময়ত চখ থাকে নহয় এটা 😅 চাদৰ মেখেলা পিন্ধাৰ মোক মতাত মই গলো ৰুমলৈ কিন্তু লগৰ ছোৱালী আৰু কেইটামানআছে তাত , ভাগ্য ভাল আছিলে ৰুম পোৱাৰ লগে লগে  কাৰেণ্ট গুচি গল ,যোৱাৰ লগে লগে মই তাইক টানি আনি বুকুতটিপিব হে পালোঁ জহৰা জেনেৰেটৰ টো on কৰি দিলে….

তাৰ পিছত তাই গান গালে মই ষ্টেজৰ পিছফালে ৰৈ আছিলোঁ তাই গান গাই।নামি অহাৰ লগে লগে সুধিলোঁ কি হব ???? 🤪তাই অলপ কাষত আহি কলে কত কৰিবি ?   

মই কলো– “ফিল্ডৰ কাষৰ ৰুমত যা নহলে তই মই যায় আছো , তাই বেগটো লগত লৈ তালৈ গুচি গল মই পাঁচ মিনিট মানপিছতে আগৰ দিনৰ Nokia ফোনৰ টৰ্চ জ্বলাই তালৈকে গলো  নাজানোঁ কিয় তাইক ইমান মৰম লগা হৈ গৈছিলে সেইখিনিসময়ত দিনৰ পৰাই কামনা বাসনা জাগি আছে  তাইৰ প্ৰতি তাতে আকৌ চাৰিওফালে আন্ধাৰ কেৱল। তৰ্জাৰ বেৰ মাজৰসৰু সৰু ফাঁক বোৰেৰে অলপ অলপ পোহৰ আহি আছে মই ৰুম টো পোৱাৰ পিছতেই তাই ৰব নোৱাৰি মোক সাৱটি ধৰিলেঅৰ্থ নগ্ন দেহটো অলপ অলপ  ঘামি আছে তাতে আকৌ ; আহ::: কেনেকৈ কওঁ কেনেকৈ বুজাও() আপোনালোকক ..  সি মুহূৰ্তসেইখিনি সময়ত সৰ্ব শৰীৰত যেন মোৰ এক বুজাব নোৱাৰা শিহৰণ জাগি উঠিলে মুখ মণ্ডলত চাৰিওফালে কেৱল চুমা চুমাকেৱল চুমা দিব ধৰিলে , মই তাইক জোৰকৈ ধৰি লৈ তাইৰ দেহত স্পৰ্শ কৰিব ললোঁ তাই একেবাৰে() কামুক হৈ গল তাইৰ ওঁঠ  মোৰ ওঁঠ গুজি দি কেৱল  খাব ললোঁ , এনে বদমাছ আছিলে মোৰ ওঁঠত জোৰকৈ কামুৰি তেজ উলিয়াই দিলে , আৰু খাবললে খাই খাই তেজ ওলোৱা বন্ধ কৰি পেলালে মই তাইৰ ডিঙিত চুম্বন কৰিব(ললোঁ ,কানৰ তলত চুমা খাই তাইক ওখডেক্স এখনত শুৱাই ললোঁ মই থিয় দি তাইৰ লগত এটা হৈ থাকিলো , ব্লাউজ টো প্ৰায় খোলা যেন হৈ আছিলে , ব্রা টোটান আছিলে বহুত কিবা কৈ(উলিয়াই ললোঁ, মোৰ চাৰ্ট টৌ খুলি ললোঁ   পিয়াহ দুটা বেছি ডাঙৰ হোৱা নাছিলে যদিও 28/30 মান হব চাইজ (তাই ঘৰত টিপি থাকে যেন অনুভৱ হল মোৰ মুখত গোটেই টো সুমাই দিব চেষ্টা কৰিলোঁ দুবাৰ মান , অলপসময় খোৱাৰ পিছতেই তাই ৰব নোৱাৰা হৈ গল ৰেনদী দৰে কব ধৰিলে -” ভৰাই দি বাল  নুচুদা নেকি ? কৰ জলদি“””” এই ধৰণে চিঞৰিব ললে , মই কলো মনে মনে থাক কোনোবাই শুনিলে খাব দুয়োকে ,কৈ  কৈ কামুৰি আছোঁ(পিয়াহ দুটা , তাই হাত খন নি মোৰ কনিটোত ধৰিলে ইমান জোৰে টিপি দিলে মই সয্য কৰিব নোৱাৰিলোঁ তাই ডেক্সৰ পৰা উঠি বহিললে আৰু(মোৰ বেল্ট খুলিব ললে , চেইন খুলি কনি টো উলিয়াই লৈ খাব ধৰিলে  কি কম সেইখিনি সময় মই থাকিব নোৱাৰাহলো  ,(সচাকৈ কনি চুহিলে থাকিব নোৱাৰি , খাই থাকোতে কলে নুচুদ নেকি  , মোতকৈ  তাইৰ হে  কামোৰ বেছি ৰৈ নাথাকিকলো দে দি পাতি ,তাইৰ পেনটি টো খুলি(ললোঁ ,OMG ভাষা নাই মোৰ কি ধুনীয়া , এডালো নোম নাই , ফু মাৰি ভাত খাবপাৰি(কিন্তু মই খাব পাহৰি থাকিলোঁ ততা ত্য়াকৈ কনিটো ভৰাই দিলোঁ , নুসুমাই হে নুসুমাই দুবাৰ মান , মানে ছিল ফটা নাইবুলি কনফৰ্ম হলো মোৰ কনিটো এনেও তাই খাওঁতে তাইৰ থু লাগি পিচল হৈ আছিলে লাহে লাহে সোমাব চেষ্টা(কৰিলোঁদুবাৰ মান চেষ্টা পিছতেই সোমালে , ছিল ফটা লগে লগে যি জোৰকৈ চিঞৰিছে মই ভাবিলোঁ শেষ আজি কিন্তু Sound Box  অতিমাত্ৰা sound কোনেও একো নুশুনিলে তাই কান্দি(দিলে মই দুখতে লাহে লাহে অলপ সময় দিয়াৰ পিছতেই পানীভাঙিলে , মই কিন্তু সেই তাহানিতে খিলাৰী পানী মই বাহিৰত পেলালোঁ তাৰ পিছত দৌৰা দৌৰিকৈ কাপোৰ পিন্ধি ঠিক থাক হৈতাইক আগতেই আহিব কলো কিছু সময় পিছত মই (আহিলো তাৰ পৰা।

কেনে পালে জনাব আপোনালোকে উৎসাহ দিলে লিখিব মন যাব

1 thought on “স্কুলৰ দিনটো”

Leave a Comment

error: Content is protected !!