Mur jibonor mitha smriti - AssameseSexStory.xyz

Mur jibonor mitha smriti

মোৰ জীৱনৰ এটা মিঠা স্মৃতি   মোৰ নাম মাইনি অতি কম বয়সতে ছোৱালীৰ পৰা বোৱাৰী হলো কাষৰে এজন লৰা ৰ লগত বিয়া হল বিয়াৰ no ৯ বছৰ পাৰ হল  ৯ বছৰ পিচত আকৌ what’s up যোগেদি মই এটা ধুনীয়া মৰম লগা লৰা r লগত চিনাকি হলো নাম তাৰ কৌশিক প্ৰথম মতে মই ভবা নাছিলো পিছত তাৰ কথা বিলাকে যেন তাৰ প্ৰেমত এ পেলালে দিন joar লগে লগে মই যেন তাৰ লগত কথা নাপাতিলে থাকিবই নোৱৰা  হলো কৌশিকৰ o মোক চুদন দিয়াৰ বহুত মন এদিন hbbby ঘৰত নাথাকাত তাক ঘৰ লৈকে মাতিলো সি ৰাতি থকাকে আহিল আজি আৰ গোটেই ৰাতি তাৰ বাৰী মোৰ  বুছ কোনে পাই তাৰ পিছত ৰাতি ভাত খাই মই মোৰ ছোৱালী জনীক শুৱাই থৈ এটা ধুনীয়া Nighy পিন্ধি perfume sarfume লাগয় গলো তাৰ ৰূমলে গলো কৌশিক এ মোৰ কাষৰ ৰুম টোতে আছিল joar লগে লগে সি মোক সাবটি ধৰি মোৰ কপালত চুমা এটা খালে সি অ মোলৈ অধিৰ আগ্ৰ হৰে বাত চাই আছিল তাৰ পিছত মোৰ মুখত তাৰ জিভা খন ভৰাই kiss খাবলৈ ধৰিলে মই o তাক সাৱটি ধৰি খালোঁ পিছত সি মোৰ গল কান চবতে চেলেকিবলৈ ধৰিলে মোৰ nighty তো ওপৰ ফালে খুলি দুদু কিটা টিপি চুহিবলৈ ধৰিলে উফ  .মই o তাৰ গোটেই দেহাটো পুৰা চেলেকি দিলো মই o তাৰ মাল দাল চুপি গুটি কেইটা খাই তাৰ পানী ওলাই দিলো  সি o মোৰ বুছ চেলেকি চেলেকি পুৰা খাইছে যেন কিবা অমৃত হে খাইছে তাৰ পিছত বুছট ভৰাই জোৰ জোৰ কৈ ওলোৱা সোমোৱা কৰবালৈ ধৰিলে মই o উফ আস কৰি মজ্জা ললো এনেকৈ ৰাতি টোত তিনি বাৰ মান সুদি মোৰ কমায় দিলে তাৰ o বাৰী ঠাণ্ডা হল পিছত তাৰ বুকুৰ মাজতে শুই শুই কথা পাতি থাকিলোঁ পুৱালে পিছদিনা খন সি ঘৰ লৈ গল গৈ তাক যে যাব দিবৰ মোৰ মনে joa নাছিল কিন্তু যাব তো লাগিবই দিয়ক চোন নে কি কয়

5 thoughts on “Mur jibonor mitha smriti”

Leave a Comment

error: Content is protected !!