মন্দিৰাৰ চেক্স কাহিনী ভাগ দুই – AssameseSexStory.xyz

মন্দিৰাৰ চেক্স কাহিনী ভাগ দুই

ইফালে বাবই মন্দিৰাক ৰাম চোদন দি থকাৰ দৃশ্য জিতুৰ মনত ভাহি থকাত মাজনীয়ে জিতুৰ লিংগটো টিপা মাৰি দিয়াত মাজনীৰ হাতৰ মুঠিত টাইট হৈ লাগি ধৰিল৷ফসহ্য চেক্সত জিতুৱে পেন্টৰ হুক খুলি নাঙঠ হৈ পৰাৰ কথা নিজেই গম নাপালে৷মাজনীয়ে গিৰীয়েকৰ ৰাম যোদনৰ দৃশ্য দেখি মবাইলত মন্দিৰাৰ দৰে জিতুকো বাৰী দাল চুকিবলৈ ধৰিলে৷বহু দিনৰ পৰাই মাজনীক চোদন দিয়াৰ সপোন দেখি থকা জিতুৱে আজি হাততে ইমান সোনালী সুযোজ পাই ভগৱানক ধন্যবাদ দিলে৷

জিতুৱে সময় নষ্ট নকৰি মাজনীক মুখত কিচ কৰি দিয়াৰ লগে লগে মিজনীয়ে জিতুক বাৰীদাল খিচাই খিচাই বেডৰ্ূমলৈ লৈ গল৷তাই নিজকে নাঙঠ কৰি লৈ মোৰ বাৰী দাল চুপি চুপি ফুলাই দিলে৷ মই বহুত ধৈৰ্য্য ধৰি তাইৰ মুখত মালপানী এৰা নাই৷তাই মুখ খন লিংগটোৰ পৰা উলিয়াই মোক সুধিলে ইমান দেৰি মাল এৰা নাই আপোনাৰ দম মানিছো দেই৷মোক এতিয়া গিদা ফালি সুখ দিব পাৰিবনে বুলি সোধাত। মই হাৰ নমানি নিশ্চয় তোমাক সুখ দিব পৰিম বুলি কলো৷মই লগে লগে পাকঘৰলৈ গৈ পাছলিৰ খড়াহীত এটা তিয়হ দেখি মনতে বহুত সাহস পালো বুলি জিতুৱে তিয়হটো হাতত লৈ আহি বিছনাৰ ভৰি পঠানত ঠৈ দিলে৷ইয়াৰ পিছত মাজনীৰ ককালৰ তলত এটা গাৰু থৈ নোন খন ওপৰলৈ ডাঙি যোনীৰ ফুটাটোত কনিটো চেট কৰি একে হেচাই তলি পোৱালেগৈ৷তাই উস মৰিলো ইমান দীঘল ইমা জোৰ বাপৰেবাপ মই মৰি যাম৷মোৰ জানু উলিয়াই নিয়া বুলি খাটনি ধৰিলে৷জিতুৱেও নোনত কনিটোৰ গোটেই বাৰী দাল গুটিয়ে চুটেয়ে ভৰাই দি তাইৰ দেহৰ ওপৰত শুই লৈ মুখ খনে চিঞৰিব নোৱাৰাকৈ কিচ কৰি কৰি তাইৰ মন টো গলাই পেলালে৷ইমান দি গিৰিয়েকে চোদন দিছে যদিও ইমান যৌন োুোু কোনোদিন নোপোৱা মাজনীয়ে লাহে লাহে যোনীত বিষ কমিবলৈ ধৰাত তল ফিলৰ পৰা টিকা দাঙি দাঙি জিতুৰ চোদন খাই খাই মালপানী এৰি দিলে৷জিতুৱে সময় নষ্ট কৰি যোনেৰ কামৰস খিনি চেলিকি চেলিকি খাই মাজনীৰ নোন খন চফা কৰি দিলে৷নিমখ নিমখ আৰু অকনমান খাৰ খাৰ লগা ৰস খিনি খাই পাগলৰ দৰে তাইৰ নোনৰ ভিতৰত তিয়হটো উলিয়াই ভৰাই লৈ খচ খচ কৈ হাতেৰে মাৰি মাৰি তাইৰ মালপানী উলিয়াই এইবাৰ নিজৰ বাৰী দাল তাইৰ নোনৰ ভিতৰত ভৰাই চুদন দি দি তাইক পাগল কৰি তুলিলে৷এইবাৰ তাইৰ নোনৰ ভিতৰতে মাল ঢালি জিতু শুই পৰিল৷

এই সমগ্ৰ দৃশ্য জিতুৱে অতি কৌশলেৰে মবাইলত আৱদ্ধ কৰি ৰাখিল৷ইযাৰ পিছত একাপ চাহ খাই জিতু ঘৰমুৱা হবলৈ ধৰি মাজনীক পুৃৰ এটা কিচ কৰি আবেলি মন্দিৰাৰ লগত বাবাৰ সৈতে হোৱা চেক্সৰ ভিডিঅ টো দেখুৱাবলৈ কৈ জিতু ঘৰলৈ আহিল৷ঘৰত আহি দেখে বাবা একদম শান্ত শিষ্য হৈ ড্ৰয়িং ৰূমত বহি থকা বাঁত“োক দবখি কিোণবৰ বন্ধু বুলি কৈ সন্ধিয়া নাম ঘৰত নাট মেলালৈ যোৱাৰ প্ৰস্তাৱ দিয়াত বাবা মান্তি হোৱাৰ লগতে পত্নী মাজনীকো মন্দিৰাৰ লগত থৈ  যোৱাৰ কথা কোৱাত জিতুৱে মনে মনে ভালেই পালে৷

আমি যোৱাৰ পিছত মাজনী আৰু মন্দিৰাই ঘৰটোট বহি অনেক কথাা মহলা মাৰি থকাৰ মাজতে সুবিধা বুজি মাজনীয়ে বাবাৰ লগত দিনত উদ্ৰদাম চেক্স কৰি থকাৰ ভিডিঅ টো মেখুৱালে৷ত৷ই প্ৰথমে আচৰিত হৈ পিছত একান্ত মনে ভিডিঅ টো চাই চাই একোবত মাজনীৰ বুকু খন মোহিৰি মোহাৰি পিহা কেইটাৰ নিপোল দুটা টানি টানি তাইক পাগত কাি তুলিলো৷ইয়াৰ পিছত দুয়ো বেডৰূমৰ বিচনাত নাঙঠ হৈ শুই দুয়ো দুয়োৰ গিদা দুখন আলফুলকৈ চুহি থকাৰ লগতে মন্দিৰাই মবাইলত ভিডিঅ কৰি থাকিল৷মনঁদিৰাই বিচনাত পৰি থকা তিয়হ টো মাজনীৰ গিমাত মাজে মাজে মুখখন অতৰাা ভৰাই দি তাইক উত্ইতেজিত কৰি দুই তিনিবাৰ মালপানী উলিয়াই মিলে

আগলৈ

1 thought on “মন্দিৰাৰ চেক্স কাহিনী ভাগ দুই”

Leave a Comment

error: Content is protected !!