নবৌ আৰু বাইদেউক একেলগে চুদিলো। - AssameseSexStory.xyz

নবৌ আৰু বাইদেউক একেলগে চুদিলো।

মা দেউতা নাই যেতিয়া ঘৰত মই,নবৌ আৰু বাইদেউ থাকো।দাদা বাহিৰত থাকে।মোৰ বয়স ১৭ বছৰ।সেইদিনা মই স্কুলৰ পৰা আহি পাওতে ঘৰত নবৌ নাছিল।বাইদেউ নিজৰ ৰুমত আছিল।মইও মোৰ নিজৰ ৰুমত গৈ অকনমান শুলো।শুই উঠি অকনমান ওলাই যাও বুলি ভাৱিলো।বাইদেউক কৈ অকনমান ওলাই যাও বুলি বাইদেউৰ ৰুমৰ ফালে গ’লো।বাইদেউৱে ৰুম বন্ধ কৰি শুই আছিল।

মই কী হোল্দেৰে জুমি চালো, বাপৰে!!! এইবোৰ কি?? বাইদেউ সম্পুৰ্ণ উলংগ হৈ গিদাখনত(বুচখনত) আঙুলি ভৰাই আছে।মই অকনমান সময় মনে মনে চাই থাকিলো।লাহে লাহে বাইদেউৱে বহুত জোৰত আঙুলি মাৰিবলে ধৰিলে।মইও থাকিব পৰা নাই,কনিদাল (বাৰিদাল) দাং খাই ৭ ইঞ্চিমান হৈ আছে।লগে লগে মই বাইদেউক মাত দিলো।বাইদেৱে লগে লগে কাপোৰ পিন্ধি দৰ্জা খুলি ওলাই আহিল।হয়তো বাইদেউৰ খং উঠিছিল,কাৰন তাইৰ পানী নেযাওতেই মই মাতি দিলো।মই ভিতৰলে সোমাই গ’লো।বিচনাতে বহি বাইদেউক মই অকনমান ওলাই যাও বুলি ক’লো।বাইদেৱে যা বুলি ক’লে।মই থিয় হৈ দিয়া লগে লগে বাইদেৱে মোৰ কনিটোলে চালে।তেতিয়াও কনিটো ৭ইঞ্চি হৈয়ে আছিল।

বাইদেৱে ক’লে “সেইটো কি?? মই ক’লো “একো নহয়”।তেতিয়া মই বাইদেউক ক’লো “মোৰ কৰঙনত কিবা হৈছে চাছোন”।বাইদেউৱে চাও বুলি কোৱাত মই পেন্টটো খুলি দিলো।লগে লগে মোৰ ৭ ইঞ্চিটো ওলাই পৰিল।বাইদেৱে কনিটো চুই চালে, আৰু ক’লে “ইমান ডাঙৰ?”মই লগে লগে বাইদেউক গবা মাৰি ধৰিলো।বাইদেউ বিচনাত পৰি দিলে।মই তাইৰ পেন্টটো খুলি দিলো।অকনো দেৰি নকৰি তাইৰ গিদাখন চেলেকিব ধৰিলো।তাইয়ো সহযোগ কৰি গ’ল।লাহে লাহে তাইৰ গিদাত মোৰ কনিটো সুমুৱাই দিলো।তাই আহঃ বুলি শব্দ কৰিলে। ১৫ মিনিটমান চুদাৰ পিছত মোৰ পানী ওলাই গ’ল।পানী খিনি বাইদেউৰ গাখিৰ আৰু মুখত পেলাই দিলো।তাৰ পিছত প্ৰতিদিনে বাইদেউক চুদি থাকো।তাইৰ মন নগ’লেও মই তাইক দুচৰমান দি ধৰ্ষন কৰো।এদিন চুদি থাকোতে নবৌ গৈ আমাক দেখিলে।নবৌয়ে দাদাক কৈ দিম বুলি ক’লে।বাইদেৱে নবৌক কি ক’লে নাজানো।পিছদিনা মোক বাইদেউৱে ৰুমলে মাতিলে আৰু চুদিবলে দিলে।

তেতিয়াই নবৌ আহি লেংটা হৈ মোৰ কনিটো ধৰি চুপিবলে ধৰিলে।ইমান মজা মই বাইদেউক চুদি পোৱা নাছিলো।নবৌ গিদাখন বহুত ধুনিয়া।লগে লগে মই নবৌ গিদা আৰু মোৰ কনি যুদ্ধ লগাই দিলো।১৫ মিনিটমান নবৌক চুদাৰ পিছত পানী ওলাই গ’ল।পানীখিনি দুয়োজনিৰে মুখত দি দিলো।তাৰ পিছত সিহঁত দুইজনিয়ে আঙুলী মাৰি সিহঁতৰ পানী উলিয়াই দিলে।সেইদিনৰ পৰা আমি এখন বিচনাতে শোৱো।কিন্তু মোৰ এটা চৰ্ত্ত আছিল।ৰাতি শোৱোতে সম্পুৰ্ণ লেংটা হৈ শুব লাগিব।

1 thought on “নবৌ আৰু বাইদেউক একেলগে চুদিলো।”

Leave a Comment

error: Content is protected !!