মন্দিৰাৰ চেক্স কাহিনী ভাগ পাচ – AssameseSexStory.xyz

মন্দিৰাৰ চেক্স কাহিনী ভাগ পাচ

গোহালীৰ গৰুৱে বাৰীৰ ঘাহেৰে ৰাহিজোৰা নাহে৷মন্দিৰাৰ ক্ষেত্ৰতো একেই হল৷নিতৌ নতুন নতুন পুৰুষৰ লগত চেক্স কাাতো এক অভ্যাসলৈ পৰিনত হল৷ মেনচ হোৱাৰ মাত্ৰ দুটা দিন হে জিৰণী লয়৷কি অদ্ভুত নাৰী৷ তাইৰ এই চেক্স কাণ্ডত গিৰিয়েক জিতুৰ মুখৰ মাত হৰিল৷ সি নিজেও পাৰ্গত চেক্স খেলুৱৈ৷ অথচ নিজৰ পত্নীক সন্তুষ্ট কৰিব নোৱাৰে৷ ইয়াৰ আগৰ খণডত জিতু আৰু মাজনীয়ে মন্দিৰা আৰু বাবাৰ দ্ৰয়িং ৰূমত চলি থকা উদ্দাম চেক্সৰ দৃশ্য দেখি দ্ৰয়িং ৰূমৰ চোফাতে মাজনীৰ নোনত কনিটো চেট কৰি থাপ থাপ কৈ চোদন দিয়াৰ দৃশ্য মন্দিৰাই দেখি তাজ্জুব মানিছিল৷ মন্দিৰাই ভাবিবলৈ ধৰিলে মোৰ মতা টোৱে াা াগনৰি চোদন দিবলৈ কৰ পৰা তাকত পাইছে? মোৰ লগত কনি নোনত চেট কৰাৰ পিছতে দুই মিনিটত মাল এৰি দি শুই পৰে ৷ মোৰ ক্ষুধা অপুৰণীয় হৈয়ে থাকে৷মই অসহ্য যৌন তাৰণাত বেলেগ পুৰুষৰ লগত চেক্স কাো৷ডেকা লৰাৰ লগত টো মই হাৰি যাও৷মোৰ এই দগমগীয়া দেহাটোৰ বাবে আজি মোৰ এটা ফোন কলত ডেকা লৰাই ঘৰ ভৰি যায়হি৷আজিৰ পৰা মই মাজনীক এগৰাকী নতুন সংগী ৰূপে পালো ৷ভালেই হল৷ এতিয়াৰ পৰা তাইৰ লগত মুক্ত চেক্স কৰিব পাৰিম৷ কালিলৈ মোৰ পাচ জন ডেকা লৰাৰ লগত একে সময়তে চেক্স কৰাৰ পৰিকল্পনাত মাজনীক জড়িত কৰি পুৰা সুখ লম দুয়োজনীয়ে৷ এই বিলাক ভাবি থাকোতেই মাজনীয়ে নোনেৰে পানী এৰি বিকট চিঞৰ মৰাত মোৰ ভাবনাৰ অন্ত পৰিল৷মাজনীয়ে জিতুক অশ্লীল ভাষাৰে গালি পাৰি পাৰি জিতুক মাল এৰিবলৈ বাধ্য কৰিলে৷ জিতুৱে মাজনীৰ নোনৰ ভিতৰতে মাল এৰি বাৰীদাল নোনৰ পৰা উলিয়াই অনাৰ পিছতে বাৰীদাল লেতুসেতু হৈ পৰিল৷ইফালে বাবাই আগৰে পৰা মন্দিৰাৰ কিষতে শুই পৰাত মন্দিৰাই অকনো সময় নষ্ট নকৰি বিছনাৰ পৰা উঠি আহি জিতুৰ বাৰীদাল মুখত লৈ বৰ আলফুল কৈ চুপি চুপি ঠিয় কৰি দিলে৷৷তলত মাজনী ওপৰত জিতু আৰু ওপৰত মন্দিৰা উঠি জিতুৰ লগত চেক্স কৰিবলৈ ধৰিলে৷ মাজনীয়ে অকনো আৰবেৰ নৰখাকৈ মন্দিৰাৰ এই দৃশ্য উপভোগ কৰি বিভোৰ হৈ পৰিল৷মন্দিৰাই সুযোগ  বুজি মাজনীৰ নোনৰ ফুটাত আঙুলী ভৰাই ঘহাই থকাত তাই চৰম তৃপ্তি অনুভৱ কৰি দুটা মানুহৰ গিৰ ভৰ সহ্য কৰি থাকিল৷ আধা ঘন্টা গিৰিয়েকক চুদি মাল পানী এৰি মন্দিৰাই জিতুৰ কনীটো নোনৰ পৰা উলিয়াই দিয়াত জিতুৰ খং উঠি মন্দিৰাক পকাত পেলাই লৈ পুণৰ ৰাম চোদন দিলে৷জিতুৰ এই প্ৰকাণ্ড প্ৰকাণ্ড থাপ নোনত খাই মন্দিৰা বেহুচ হৈ পৰিল৷ জিতুৱে গিদা ভৰাই পানী এৰি তাইৰ গাৰ ওপৰতে শুই পৰিল৷

ইয়াৰ পিচত চাৰিওজনে Fresh হৈ ভাতপানী বনাই খাই ঘৰমূৱা হল৷

পিছদিনা পুণৰ দুপৰীয়া মন্দিৰা আাু মাজনী মিলিত হৈ

আগলৈ

1 thought on “মন্দিৰাৰ চেক্স কাহিনী ভাগ পাচ”

Leave a Comment

error: Content is protected !!