ওচৰৰ কম বয়সীয়া আইটাকৰ লগত চুদন। – AssameseSexStory.xyz

ওচৰৰ কম বয়সীয়া আইটাকৰ লগত চুদন।

নমস্কাৰ মোৰ নাম আকাশ মোৰ ঘৰ ধুবুৰী ত মোৰ বয়স মোৰ জিবনৰ এটা সচা কাহিনী আপোনালোকৰ মাছত চেয়াৰ কৰিব বিচৰিছো ১৯ বছৰ ওখ ৫:৫in আজি ৩ বছৰ আগৰ কথা ঘৰত কেবল মা আৰু ম‌ই থাকো ত আমাৰ গাৱৰ ওচৰৰে এগৰাকী আইতা ম‌ই তাক আবু বুলি মাতো  আমাৰ ঘৰত প্ৰায় আহি থাকে দেখাত বহুত বহুত ধুনীয়া বয়স ৩২ মান হব তেওঁৰ নাম  পনিকা তেওঁৰ স্বামীৰ লগত প্ৰায়ে কাজিয়া হৈ থাকে কাৰণ তেওঁৰ স্বামী দেখাত ইমান ভাল নহয় আৰু বয়স হৈছে ৪৫ মান ছাগে পনিকা আবুৰ এটা লৰা আছিল ১২ বছৰীয়া একেবাৰেই ধুৰন্ধৰ আছিল পনিকা আবু তেতিয়াই ঘৰত কাজিয়া লাগে আমাৰ ঘৰত আহে আহি মোৰ আগত কয় যদি মোৰ ল’ৰাটো তোৰ দৰে ধুনীয়া হ’ল হেতেন , ঘৰত যে কাজিয়া লাগি আহে আমাৰ আগত নকয় ।পনিকা আবুৰ প্ৰতি অকনো বেয়া ভাব নাছিল আবু কেতিয়াবা কেতিয়াবা ধেমালি কথা কয় আৰু কেতিয়াবা ধেমালিতে যোৰ কৈ সাৱতি ধৰি মোক প্ৰায়ে কৈ থাকে যদি মোৰ ল’ৰাটো তোৰ দৰে ধুনীয়া হ’ল হেতেন সদায় এনেকৈ সাৱতি ধৰিলো হেতেন ।আবুয়ে মোক মাজে সময়ে সুধে তুৰ gf আছে নে নাই মোৰ তেতিয়া বহুত লাজ আছিল লাজতে একো নক‌ও আনকি লাজতে কোনো ছোৱালীৰ লগত কথা পতা নাচিলো।
আবয়ে মোক সদায় এবাৰ হ’লেও ধেমালিৰ চলেৰে সাৱতি ধৰে মায়ে নেদেখাকৈ।মোৰ তেতিয়া লৈকে বেয়া ভাব নাচিল তাৰ প্ৰতি,এদিন পনিকাই মোৰ এখন কিতাপ লৈ গৈছিল আৰু কিতাপ খন  আনিবলৈ এদিন তাৰ ঘৰত গলো দুপৰীয়া ২ মান বাজিছল পনিকাই খাই ব‌ই সুই আছিল মাটিৰ ঘৰতোত আৰু দৰ্জাৰ কাখতে তাৰ বিছনা খন ।ম‌ই চোতালতৰ পৰা মাত দিলো ও আবু আবু বলি তেওঁ তুপনিৰ পৰাই মাত দিলে অ আকাশ বুলি।ম‌ই দৰ্জাৰ কাখত থিয় হলো তেওঁ উথিবলৈ ল‌ওতে তাৰ মেখেলা খনৰ মাজেৰে তেওৰ বুছ খন দেখা পালো তলত কোনো পেন্ট পিন্ধা নাছিল কেবল মেখেলা পিন্ধি সুই আছিল, বুছ খন পৰি আছিল আৰু লেলটা অলপ লাগি আছিল ম‌ই অনুমান কৰিলো অলপ আগতে পনিকাই আঙুলি মাৰি আছিল আৰু সেইতুৱেই হয় ম‌ই তাৰ ৰঙা পৰি থকা বুছ খন দেখি মোৰ বাৰিদাল দাং খাই গল সি দাং খাই থকা মোৰ বাৰিদাল দেখিলে আৰু কলে ম‌ই সুই থকাতে দেখিছিলা নেকি ,ম‌ই কলো দেখিছোঁ।কি দেখিছোঁ বুলি পনিকাই সুধিলে? ম‌ই নক‌ও বুলি কলো লাজ লাগে মোৰ সি বাৰে বাৰে সুধি আছে ক না কনা বুলি ।

ম‌ই পিছত কম বুলি বাহিৰলৈ আহিলো সি কিতাপ খন লৈ আহি মোৰ হাতত দিলে আৰু কলে কি দেখিছোঁ নকলি নো বুলি কৈ মোৰ দাং খাই থকা বাৰিদালত এবাৰ চুই দিলে ম‌ই থাপ মাৰি হাত খন গুচাই দিলো আৰু ঘৰলৈ আহিলো আহিয়েই বিচনাত উথিলো আৰু সেই ৰঙা পৰি থকা বুছ খনৰ কথাই মশলৈ আহি থকিল ।ৰঙা পৰি থকা বুছ খনৰ কথা ভাবি ভাবিয়েই দুবাৰকৈ হাত মাৰিলো ।

আবেলি মা মামাহতৰ ঘৰলৈ গল তিনিদিন থকাকৈ ,ম‌ই অকলে থাকিলো মা কৰবালৈ গলে ওচৰৰ কাৰোবাক কৈ যায় মোৰ কাৰনে ভাত বনাবলৈ, এইবাৰ বা কাক কৈছে নাজানো। সন্ধিয়া ৭ টা বাজিল এটিয়ালৈকে কোনো অহা নাই ।ম‌ই চাহ বনাই খাই বিচনাত মবাইল টিপি এনেও ভাত আমি ৰাতি হৈয়ে খাও ১১;৩০ মানত ।৯ টা বাজিল এটিয়ালৈকে কোনো আহা নাই এইবাৰ মায়ে চাগে কাকো কৈ যযোৱা নাই বুলি ভাবিলো আৰু ম‌ই ৰান্ধিব লাগিব বুলি ভাবি চাউল ধুবলৈ ল‌ওতে পনিকা আবু আহি অলাল মায়ে হেনো কৈছে তাক খাই ব‌ই ইয়াতেই থাকিবলৈ তাক দেখি মোৰ আকৌ ৰঙা বুছৰ কথা মনত পৰি গ’ল।সি ৰন্ধাত লাগি গল ম‌ই তাক মনে মনে চাই আছিলোঁ কি দাঙৰ দাঙৰ তপিনা খামচি ধৰিবলৈ মন গল কি বহল পিথি চাইয়ে কিবা যেন লাগিছে পনিকাই কাপোৰ বোৰ মোৰ ৰুমত খুলি কবল মেখেলা পিন্ধি ৰান্ধি আছে কাৰণ বহুতো গৰম পৰিছে।তাৰ পিছত আমি খাই ব‌ই ম‌ই মোৰ ৰুমলৈ আহিলো সিয় মোৰ ৰুমলৈ আহিল আৰু কলে মোৰ লগতে হেনো সুব ।ম‌ই কলো নালাগে নেকি সি কলে হব ইয়াতে হুম ইমানেই লাভ নে তোৰ।(ম‌ই মনে মনে ভাবি আছো হু মাৰানি তোক আজি লেংটা কৰি ৰেণ্ডিৰ দৰে চুদিম) ।ম‌ই থিক আছে বুলি কৈ হুই পৰিলো।সি মোৰ ওচৰত আহি মোক সাৱতি ধৰি কানত কলে ।

আবু ঃঃ  অথনি কি দেখিছিলা ক না ম‌ই তোৰ আবু হে হ‌ও কিহৰ লাজ আবুৰ আগত যি কোনো কথায়ে কব পাৰে ।ক না কি দেখিছিলা ম‌ই তোৰ আগত লেংটা হহ পাৰো মৰ লাজ নালাগে তুৰ কিহৰ লাজ।

ম‌ই ঃ তাৰ পিনে ঘুৰি ললো সি মোক সাবতি ধৰীলে।

আবু ঃঃক এতিয়া কি দেখিছা।

ম‌ই  ্্্ঃ তোৰ বুছ খন দেখিছিলো কিয় ইমান ৰঙা পৰি আছিল।

আবু ংংঃংংঃংংঃংংঃংংঃংংঃংংঃংংংঃদুই বছৰ মান হল চেস্ক কৰা নাই ও সেইকাৰণে আঙুলি মাৰিছিলো ৰস ওলাই ৰঙা পৰি আছিল।আৰু তুক ম‌ই মোৰ বুছ খন দেখাকৈ উথিছিলো তোৰ বাৰিতু দাং খায় নে নাখায় আৰু দুপুৰিয়াই ম‌ই প্লেন কৰিছিলো তুৰ পৰা আজি ৰাতি ৰাম চুদন খাম বুলি ।তুৰ হাতেৰে মোক লেংটা কৰ না জান তয় মক যেতিয়াই চুদিব ইচ্ছা কৰা মোক কলে হল ম‌ই বুচ খন মেলি দিম ।

ম‌ই ্্আ্্আ্্আ্্বু্্আ্্আ্্আ্্্্আ্্আ্্আ্্বু্্আ্্আ্্আ্তুক আজি ম‌ই পলুৱাই চুদিম পকৰ ফালি দিম ।

আবু।    আবু নকবি মোক ৰেন্দা ।ওকলে থাকিলে মোক ৰেণ্ডি বুলি মাতিবি তুৰ ৰেণ্ডি ময়।ৰেণ্ডা

ম‌ই।   ত‌ই ইমানে ৰেণ্ডি নে মুৰ পৰা তুৰ চুদন খাবলে লাজ লগা নাই ।তুক আজি বগৰাই বগৰাই চুদিম । দুদু টো ইমান খাই পেলাম ইমাহ।    ,,,,,,,,,, চিঙি দিম আজি তোৰ দুদু     আবু।      আহ আহ আহ আৰু খা না জান আজি চুদি চুদি পকৰ ফালি পেলাহ ইমান   জোৰে জোৰে নুচুদিবা সোনকালে ওলাব নহলে পুৰা ৰাতি তু কৰিব লাগিব তয় মোক আজি  অ মা মৰিলো অহ বাবু লাহে কৰা ওলপ মোৰ তেজ ওলাহ ধৰিছে ইমান দাঙৰ তুৰ চেদ দাল ১২in চেদ ম‌ই নোৱাৰিছো আৰু ।   আঘলৈ

1 thought on “ওচৰৰ কম বয়সীয়া আইটাকৰ লগত চুদন।”

Leave a Comment

error: Content is protected !!