তুপনিত লাল কাল হৈ থকা মাহিক চুদিলো। – AssameseSexStory.xyz

তুপনিত লাল কাল হৈ থকা মাহিক চুদিলো।

নমস্কাৰ মোৰ নাম অজয় মোৰ ঘৰ ধুবুৰীত মোৰ বয়স 19 আজি 15 দিন আগৰ কথা ।ম‌ই মাহি হতৰ ঘৰত প্ৰায়েঅহা যোৱা কৰি থাকো।মোৰ ঘৰৰ পৰা মাহিহতৰ ঘৰ 1,5 km মান হব।মাহিৰ নাম নিৰু আৰু বয়স 28 ওখ পাশ আৰু শকত দেখাত ক’লা যদিও দুদু আৰু তপিনাৰ চাইচ বহুত দাঙৰ ম‌ই প্ৰায়ে মাহিৰ কথা ভাবি ভাবিয়েই হাত মাৰো। এদিন ম‌ই সন্ধিয়া মাহিহতৰ ঘৰত আহিলো আৰু কলে আজি হেনো হাঁহ মাৰিছে মোকোখাবলৈ কলে আইতাৰ হেনো হাঁহ খাবলৈ মন গৈছে। ঘৰত কেবল মাহি আৰু আইতা থাকে।

11:30 মানত আমাৰ খোৱা বোৱা হল। আৰু ম‌ই ঘৰত আহিব ওলোৱাট মাহিয়ে কলে কত যোৱা ইমান ৰাতি ইয়াতে শুহি মোৰ লগত কালি যাবি।ম‌ইও ভালে পালু মাহিক চুদাৰ সুবিধা এটা ল’ব পাৰিব।ম‌ই হ’ব বুলি কৈ মাহিৰ বিছনাত উঠিলো , বিছনা খন সৰু এজন মানুহে ভালদৰে শুব পাৰে।

তাৰ পিছত মাহি ৰুমলৈ আহিল মাহিয়ে ঘৰত কেৱল মেখেলা আৰু ব্লাউজ হে পিন্ধি থাকে । মই তুপনি‌ যোৱাৰ ভাও ধৰি মাহিক চাই আছো মাহিয়ে ব্লাউজ খন খুলিলে কেবল মেখেলা খন পিন্ধি মোৰ লগত গাত লগাই শুলে কাৰণ বিছনা খন সৰু।মোৰ বাৰি দাল থিয় হৈয়ে আছে আৰু মাহিৰ টপিনাত লাগি আছে।মাহিয়ে মোক মাত দিছে ও সুন শুলি নেকি মাহিয়ে মোক মৰমতে সুন বুলি মাতে ।

ম‌ই তুপনি যোৱাৰ ভাও ধৰি মাহিক সাৱটি ধৰিলো ।মাহিয়ে কলে ও সুন গৰম লাগিছে ও ইমান গৰমত আৰু তয় সাৱটি শুও । ম‌ই মাত দিয়া নাছিলো মাহিক । ৰাতি 1 মান বাজিছে মাহিয়ে তুপনিত লাল কাল হৈ আছে ম‌ই মাহিক সাবতি ধৰিয়েই আছো আৰু ম‌ই মাহিৰ মহিৰ মেখেলা খন লাহেকে ভয়ে ভয়ে নাভিলৈ নমাই দিলো মোৰ চকুৰ আগত মস্ত দাঙৰ দুদু দুটা ওলাই পৰিল আৰু ম‌ই চুব সাহস হোৱা নাছিল ।মাহিয়ে লৰ চৰ কৰিব ধৰিছে আৰু ঘুৰি টপিনাতো মোৰ ফালে কৰি দিলে।

মোৰ ভয় লাগি আছিল যদি মাহিয়ে গম পায় বৰ লাজ পাম আৰু হয়তো গালিও পাৰিব মোক ।ম‌ই লাহেকে মেখেলা খন টপিনাৰ পৰা ওপৰলৈ উঠাই দিলো মাহিৰ বুচ খন বালেৰে ধাক খাই আছে আৰু লেলটা ওলাই আছে ।মাহিও যে তুপনি যোৱাৰ ভাও ধৰি আছে ম‌ই গম নাপাও। এইবাৰ ম‌ই ভাবিলো মাহিয়ে যিয়ে নকৰক কিয় ম‌ই চুদিমেই নিদিব লাগিলে হাত ভৰি বান্ধি হ’লেও চুদিম ্্তা।ৰ পিছত ম‌ই মাহিৰ ভৰি খন মোৰ ভৰিৰে লোক কৰি ললো আৰু গাখীৰ কেইটা যোৰকে টিপিব ধৰিলো।

মাহিয়ে মাত দিলে ও সুন কি কৰিছ এইবোৰ মোৰ ভয় লাগে ও সুন কেতিয়াও কৰা নাই এইবোৰ ম‌ই ।ও সুন ৰবা না।ম‌ই মাহিক একো নামাতি মেখেলা খন পুৰা খুলি পেলালো আৰু বুছ খন চেলেকিব ধৰিলো গাখীৰ কেইটা যোৰে যোৰে টিপিব ধৰিলো।মাহিয়ে আহহহ আহহ সুন মোক আজি চুদি চুদি পাগল কৰি দিয়া আৰু শুনা সুন কাকো নকবা কথাতো ।ম‌ই হব মাহি তাৰ পাছত মাহিয়ে মোৰ চেদ দাল হাতত লৈ তাৰ বুচৰ ফুটাত ৰাখি থৈ মোক যোৰকৈ সাৱটি ধৰি পাগলৰ দৰে চুমা খাবলৈ ধৰিছে ।

ম‌ইও পাগলৰ দৰে মাহিক চুমা খাবলৈ ধৰিলো ।মাহিয়ে কলে সুন থু লগাই লাহেকে মোৰ বুচত সুমাই দিয়া সুন।মাহিয়ে পাগল হৈ আছে চুদন খাবলৈ ম‌ই লাহেকে শুমাই দিলো মাহিয়ে চিঞৰি চত ফতাবো ধৰিছে ।আহহ ও মা মৰিলো আহহ ও সুন উলোৱা বিষাইছে বিষাইছে আহহ আহহহ আহহ মাহিয়ে কান্দিব ধৰিছে ।ম‌ই তেনেকে সুমাই দি 2 mint মান লৰ চৰ নকৰাকৈ থাকিলো ।

মাহিৰ চকুৰ পানী ওলাই গৈছে ম‌ই চেলেকি চেলেকি চকুৰ পানী মুচি দিলো মাহিয়ে সহাৰি পাই মোক ওঠত চুমা খাই খাই কলে সুন তুক বহুত কৰিব মন গৈছে ন কৰা এটিয়া বিষ টো কমিছে লাহে লাহে কৰা ।ম‌ই যোৰে চুদিব ধৰিলো গাখীৰ কেইটা থাপ মাৰি থাপ মাৰি টিপিব ধৰিলো ।মাহিয়ে চিঞৰিব ধৰিলে ।আহহ আহহহ সুন ইমান যোৰে নামাৰিবা সুন দুখ পাইছো আহহ আহহহ উহহহ আহহ ।মাহিয়ে ও সুন ম‌ই এইবাৰ ওপৰত উঠি কৰিম মাহিয়ে ওপৰত উঠি যোৰে যোৰে কৰিব ধৰিছে আৰু ম‌ই মাহিক চুলিত ধৰি কামুৰিব ধৰিলো।

মাহি আহহ সুন ও আহহহ উহহহ আহহ আহহ আহহহ উহহহ উহহহ উহহহ উহহহ আহহ আহহহ ও সুন ত‌ই মোক সদায়ে এনেকে চুদিবা আহহ আহহহ উহহহ আহহ সুন মোৰ পানি ওলাই গোল সুন।মাহিয়ে মোৰ ওপৰত পৰি গল তাৰ পিছত ম‌ই মাহিক বগৰাই তাৰ মুখত মোৰ পানি এৰি দিলো।আৰু দুয়ুয়ে লেংটা হৈ সাৱটি শুই থাকিলো।

পিছ দিনা ৰাতি পুৱা শুই উঠি আইতায় ৰাতি মাহিক তেজ উলিয়াই চুদাৰ কথাত গম পাই।   আগলৈ।

Leave a Comment

error: Content is protected !!