চবিতা বৌক তামাম চুদিলো – AssameseSexStory.xyz

চবিতা বৌক তামাম চুদিলো

নমস্কাৰ মোৰ নাম অজয় মোৰ বয়স 23 আজিৰ পৰা 5 বছৰ আগৰ কথা তেতিয়া মোৰ বয়স আছিল মাত্ৰ 19. চবিতা বৌৰ বিয়া হোৱা আজি 9 বছৰ মান হল। বৌৰ বৰ্তমান বয়স হৈছে 35. মোৰ নিজা বৌ নহয় আমাৰ ঘৰৰ ওচৰৰে।বৌৰ এজনী ছোৱালীও আছে ।

ম‌ই সিহঁতৰ ঘৰত প্ৰায়ে থাকো ৰাতি দাদা নাথাকিলে মোক থাকিবলৈ কৈ যায়। বৌ দেখাত বহুত ধুনীয়া বেছি ওখ নহয় চাপৰো নহয় দেহৰ চাইজ 34/36 হব আৰ দুদু দুটাও ইমান দাঙৰ দাঙৰ ।বৌয়ে গা ধোৱাত এখন পাতল মেখেলা পিন্ধি গা ধোৱে আৰু ম‌ই সদায়ে দেখা পাও মস্ত দাঙৰ দাঙৰ দুদু আৰু তপিনা খন দেখিয়েই মোৰ বাৰিদাল দাং খাই উথে।

আৰু বৌ মোক একেবাৰে লাজ নকৰে মোৰ লগত খুলা খুলিকে কথা পাতে আৰু মোৰ লগত ধেমালিও কৰি থাকে। এদিন ৰাতিৰ কথা দাদা নাছিল আৰু বৌয়ে মোক থাকিবলৈ মাতিছে তাৰ পিছত আমি খাই ব‌ই শুবলে ললো। সিহঁতৰ বিছনা এখনেই তাতে আমি তিনিওয়ে শুলো মাজত তাৰ ছোৱালী জনীয়ে শুলে তেতিয়া বৌৰ বিয়া হোৱা 4 বছৰ হৈছিল আৰু ছোৱালী জনীৰ তেতিয়া 3 বছৰ।আমি 9 মান বজাত শুলো আৰু বৌৰ তুপনিত এনেকুৱা নাকৰ শব্দ হয় নাকৰ শব্দত ম‌ই শাৰ পালো ৰাতি 12তা মান বাজিছে ম‌ই বৌক মাতিবলৈ ধৰিলো বৌ ও বৌ নাই শাৰ নাপায় আৰু লাইতৰ পহৰত দেখিলোঁ বাহিৰৰ পহৰ আহি ঘৰত সোমায়  মেখেলা খন আধা খুল খাই কুচ খাই আছে দেখি ম‌ই ৰব নোবাৰা হলো ইফালে মাজত ছোবালি জনী আছে একো কৰিব‌ও নোৱৰো আৰু ভয়ো লাগে ।

তেতিয়া মোৰ এটা mobileআছিল Z1 mobile টু vibrationদি মেখেলা খন লাহেকে দাঙি ফটো তুলিবলৈ ধৰিলো বুছখনৰ 10 মান ফটো তুলি চালো ফটোবোৰ ভালদৰে আহানাই বুছখন ভালদৰে দেখা নাযায় তেৰা তেৰি হৈছে তাৰ পিছত আৰু তুলিবলৈ ধৰিলো তেতিয়া বৌয়ে সাৰ পাই গম পাই আছিল flashlight পহৰত সাৰ পালে ম‌ই গম পোৱা নাছিলো যে বৌয়ে সাৰ পাই আছে।আৰু ওলপ পিছত একো নজনা ভাও ধৰি সাৰ পাই মোক মাতিলে ঐ বুলি ্। বৌয়ে মোক যি তি কৈ মাতে কেতিয়াবা পাগল কেতিয়াবা বান্দৰ এনেকৈ ।

বৌয়ে মোক মাত লগালে ঐ ম‌ই কি হল বৌয়ে ছো না বাহিৰত যাই আহো মোক মুতা লাগিছে । দুয়ো মুতিবলৈ গলো বৌ মোৰ আগতে মেখেলা খন দাঙি মুতিব ধৰিলে।তাৰ পিছত আমি সোমালো বৌয়ে বাহিৰৰ লাইত বোৰ ওফ কৰি দিলে ।ম‌ই পানি খাব ধৰিলো বৌয়ে কিবা এটা ঔষধ খালে ম‌ই সুধিলো ইমান ৰাতি কিহৰ ঔষধ খালি বৌয়ে কলে গা বিষৰ বুলি তাৰ পিছত আমি শুবলৈ ললো আৰু বৌয়ে এইবাৰ ছোৱালী জনীক বেৰৰ কাষত থেলি দি কলে ইমান লৰি থাকিব পাৰে ছোৱালী জনী ।ম্ই মনতে ভাবিলো ছোৱালী জনীয়ে তো লৰ চৰ কৰি থকা নাচিল ।বৌয়ে কলে ম‌ই ম‌ই মাজত শুম তয় মোৰ কাষত শু।তাৰ পিছত ম‌ই লাইত তু ওফ কৰি শুলো আৰু বৌয়ে মোৰ বালিছ তোৰ ওপৰতে হাত খন দি আছে ম‌ই একো নক‌ই তাৰ হাতৰ ওপৰতে শুলো।

মোৰ ভয়ো লাগিব ধৰিলে মোৰ মুখা মুখিকে থকাৰ বাবে ইফালে তাৰ উশাহ বোৰ মোৰ মুখত লাগিবলৈ ধৰিলে ।ম্ই ভয়ত তুপনি যোৱাৰ ভাও ধৰিলো আৰু ইফালে বৌৰ হাতৰ ওপৰতে শুই আছো ।বৌয়ে কলে ইমান কাষত কিয় আছো পৰি যাবি ইফালে আহ মোৰ ফালে কৈ মোক তানি ললে আৰু ম‌ই বৌৰ বুকুৰ মাজত সোমাই পৰিলো মস্ত দাঙৰ দাঙৰ দুদু দুটাৰ মাজত মোৰ মুখ খন সোমাই পৰিল ম‌ই কিছু সময় তুপনি যোৱাৰ ভাওয়ে ধৰি থাকিলো।

বৌয়ে তাৰ মেখেলা খন খুলি পেলাই ছে ম‌ই গেঞ্জী পিন্ধি আছিলো মোৰ গেঞ্জী খন খুলি পেলালে আৰু চুমা খাব ধৰিলে মোক ওপৰত তুলি লৈ আধা ঘন্টা মান চুমা খাই থাকিল বৌয়ে কলে ও মুনু কেনেকুৱা লাগিছে ম‌ই লাজতে চুপ চাপ আছিলো বৌয়ে মোক পাগলৰ দৰে চুমা খাবলৈ ধৰিলে আৰু যোৰে যোৰে কামুৰিব ধৰিলে তাৰ পিছত ম‌ই ও বৌ বৌয়ে কি হল সুন সুমুৱাই দে না বাৰি দাল মোৰ বুছত বহুদিন হল বুছত বাৰি শুমাব পোৱা নাই তয় আজি যিমান মন যায় সিমিন চুদা তুক যেতিয়াই চুদিব মন যায় তেতিয়াই মোক চুদিব পাৰিবা তাৰ পিছত ম‌ই বৌৰ দুদু দুটা কামুৰিব ধৰিলো বৌয়ে আহহ আহহহ আহহ সুন খাই পেলা আজি উফফ আহহ সুন মজা লাগিছে ।ম‌ই বাৰি দাল বুছত সুমাব চেষ্টা কৰি আছো সুমাব পৰা নাই বুছৰ ফুটা তুই বিছাৰি নাপাও প্ৰথম বাৰ কৰিছো সেইকাৰণে ওলপ অসুবিধা হৈছে বাৰে বাৰে সুযাব চেষ্টা কৰি আছো পৰা নাই পিছল খাই কৰবালৈ যায় বৌয়ে হাহি কলে হৈছে তুৰ লগত বুছ খন মেলি দি আছু ফুটা বিছাৰি নোপোৱা বৌয়ে মোৰ বাৰিদাল হাতেৰে ধৰি তাৰ বুছৰ ফুটাতুত লগাই দিলে আৰু কলে চুদা এটিয়া ।

ম‌ই সুমাই দি বৌক সুদিলো সোমাইছে নে সোমোৱানাই বৌয়ে কলে সোমাইছে যোৰে যোৰে কৰা তাৰ পিছত ম‌ই যোৰে যোৰে থাপ মাৰিব ধৰিলো বৌ কেকাবো ধৰিলে আৰু কলে ও সুন মোৰ পানী ওলাই গল সোনকালে কৰা আৰু 2 ঘন্টা মান বৌক চুদিয়ে থাকিলো বৌৰ দুবাৰকৈ পানী ওলাই গল।তাৰ পিছত দুই জনে তেনেকে সাবতি ধৰি সুই থাকিলো  ৰাতি উঠি আকৌ এবাৰ চুদিলো তাৰ পিছৰ পৰা তেতিয়াই মন যায় তেতিয়াই বৌক চুদি আহো।

3 thoughts on “চবিতা বৌক তামাম চুদিলো”

  1. Kela 2 ghanta suda first time ot.. baal fake story tatei gom paai .. pornstar atayi iman deri chudibi nuware.. mor laagise toi aaji loike abaro chudibi puwa nai heikaranei iman faltu likhiso..

    Reply
  2. Mor nam naba 6002594150 aito mur number hoi ata msg kri diba jar enjoy korib mon ase 7.5 inc barir size ru 1 hour diration with good body lagile msg koriba proof pai jaba i hope u call me i am wateing for your call .

    Reply

Leave a Comment

error: Content is protected !!