সবিতা বৌক খালো – AssameseSexStory.xyz

সবিতা বৌক খালো

মোৰ নাম দীপ জ্যোতি। ঘৰ nalbari ত। মোৰ ওচৰৰে বৌ এজনী আছে নাম সবিতা । বয়স ৩৫ মান হব, ফিগাৰ ৩৪, বেছি ওখও নহয় চাপৰ ও নহয়। তাইক মই প্ৰায় য়ে চাই এ থাকো । দুদো কেইটা একডম থিয় হৈ থাকে । মেক্সি পিন্ধি থাকিলে আগটো পুৰা জোঙা হৈ ওলাই থাকে আৰু মেখেলা চাদৰ পিন্ধিলে কাষৰ পৰা এবাৰ যদি দেখা পোৱা একডম টিপি দিব মন যায়। তাই সন্ধিয়া সদায় গা ধোৱে আৰু দিনত পিন্ধা কাপোৰ বোৰ তেনেকৈয়ে বাথৰূম ত থৈ আহে । বাথৰূম টো বাহিৰত । মই প্ৰায়ে সন্ধিয়াৰ পিছত সিহঁতৰ ঘৰত ফুৰিব যোৱাৰ চলেৰে বাথৰূম ত পেছাব কৰা লগিছে বুলি গৈ দিনত পিন্ধি খুলি থোৱা ব্ৰা আৰু পেটিকোট টো নকেৰে সুঙি চাও আৰু মোৰ বাৰিদাল ত লগাই দিওঁ । ব্ৰা ৰ গোন্ধ টো মোৰ নিচাৰ দৰে হৈ গৈছে । তাই ও হয়টো কথাটো notice কৰিছে। কাৰণ তাইৰ কপোৰ বোৰ যেনেকৈ থৈ আহে বাথৰূম ত মই উলাত পালাত কৰি থৈ আহো ।

এদিন আমাৰ চুবুৰীৰ আটাইবোৰ মানুহ অলপ দূৰত গাড়ী ভাৰা কৰি বিয়া খাব গৈছিল । আমাৰ মা ও গৈছিল । দেউতা ঘৰত নাথাকে । Delhi ত থাকে। সবিতা বৌ বিয়াত নগল । তাইৰ বোলে। gastrict ৰ প্ৰব্লেম হৈ আছিল । চুবুৰী টোত সেইদিনা মই আৰু তাই এ আছিলোঁ। ইহঁত বোৰ ৰাতিপুৱা ১১ মান বজাত বিয়া খাব গল । বিয়া দূৰত । বিজয়নগৰ ত। আহি পাওঁতে ৰাতি হব । মই চান্স বুজি সবিতা বৌৰ ওচৰত গলো । তাই নীলা মেক্সি এটা পিন্ধি বাৰণ্ডা খনত বহি আছিল । মই গৈ মাত দিলোঁ ।

মই: অ বৌ। কি কৰিছা।

সবিতা: এ কি কৰিম আৰু , আছো আৰু এনেই বহি । তই বিয়াত নগলি নেকি?

মই: নাই ৰ। মোৰ গা-তোৰ বহুত বিষ

সবিতা: হয় নেকি । মোৰ ও বিষাই আছে ৰ

মই চান্স বুজি তাইক কলোঁ – অ বৌ, মালিছ অলপ কৰি দিবি নেকি, তোক ও দিম দে লগে । তাই কলে – হয় নেকি, পিছে এটা কাম কৰ, ঘৰৰ ভিতৰত আহ । বাহিৰত কোনোবা মানুহ আহিলে কিবা ভুল ভাবিব আকৌ। মই আৰু তাই ভিতৰত গলো আৰু দৰ্জাৰ hook ডাল লগাই ললো। মই তাইক কলো – আগতে মোক দি চোন অলপ । মই গেঞ্জী টো দাঙি দিলোঁ আৰু বিছনা ত শুই দিলোঁ । তাই লাহে লাহে মালিছ কৰি দিব ধৰিলে । এনকৈ তাই গোটেই পিঠি খন মালিছ কৰি দিলে অলপ সময়। মই কলো – অ বৌ, অলপ তল ফালে দি চোন ।

তাই একো নোকোৱাকৈ লাহে লাহে মোৰ তাপিনা দুখনৰ ওচৰত মালিছ কৰি দিব ধৰিলে । অলপ পিছত মই বৌক কলো । হব দে , মই দিও দে তোক এতিয়া। এনকে কোৱাৰ লগে লগে তাই বিছনা খনত উঠিল আৰু মই বিছনা খনৰ ওচৰত বহি ললো । তাই শুই দিলে । মই লাহে লাহে পিঠি খন মালিছ কৰি দিব ধৰিলো মেক্সি তোৰ ওপৰতে । মাজে মাজে ব্ৰা ৰ ফিটা কেইডাল আৰু hook টো ধৰি টানি দিও । তাই একো নকয় । মই বৌক খুধিলো ।

বৌ, ভাল লাগিছে নে নাই। তাই ভাল লগা বুলি কলে । মই কলো – আৰু কবাত দিব লাগিব নেকি । তাই পিঠি খন ত এ ভালকৈ দিব কলে । মই কলো । বৌ, যদি ভালকৈ দিব লাগে মেক্সি টো অলপ দাঙি দি, তলত তো কাপোৰ আছে এ। আৰু বেলেগ মানুহ ও টো নাই ইয়াত । তাই নালাগে বুলি কলে , কিন্তু মই জোৰ কৰি তাইৰ ভৰিৰ ওচৰৰ পৰা মেক্সি টো দাঙি আনি তাপিনৰ ওচৰলৈ লৈ আহিলো। তাই মোৰ ফালে চাই কলে, এই এনকেই দি, কাপোৰ খুলিব নালগে আৰু । মই তাইক কলো ।

এ বৌ, একো নহয় নহয়, মই কাকো নকওঁ টো । তাই কলে – নকৱ টো সঁচাই । মই এনেই শপত খালো নকওঁ বুলি । তাই হব দে বুলি কৈ আকৌ শুই দিলে । মই এইবাৰ তাইৰ মেক্সি টো একডম গল লৈ দাঙি খুলি দিলোঁ । মেক্সি টো খোলতে পেতিকোট টো ও ওপৰলৈ দাং সাই আহিল । মই তাইৰ তাপিনা ৰ ওপৰত বহি ললো আৰু পিঠি খন টিপি দিলোঁ অলপ । তাই চকু মুদি টোপনি যোৱাৰ ভাও ধৰিলে । মই লাহে লাহে ব্ৰাৰ hook দাল খুলিব চেষ্টা কৰিলো । এনেতে চোতাল t কোনোবা অহাৰ শব্দ পাই তাই মেক্সি টো আকৌ পিন্ধি ললে । মই একো কবই নাপালোঁ । খিৰিকিৰে চাই দেখিলে যে কোনোবা চিনি নোপোৱা মানুহ ।

তাই মোক কলে – মনে মনে থাক, মাত নিদিবি। অলপ পিছত মানুহ টো গুচি গল আৰু তাই আকৌ বিছনা ত আহি বহি ললে । মই তাইক পিঠিৰ ফালৰ পৰা সাৱটি ললো । তাই মোৰ হাত দুখন গুচাই দি থিয় হৈ ললে । মোৰ ভয় লাগিল । কিন্তু বহুত sex উঠি আছিল মোৰ । মই ও বিছনা ৰ পৰা উঠি গৈ তাইক wall ৰ ওচৰত লৈ গৈ আকৌ সাৱটি ধৰিলোঁ। তাই লৰ চৰ কৰিব সুজিছিল যদিও মই তাইক মেক্সি ৰ ওপৰত এ মোৰ বাৰি দাল ঘহাই ঘহাই দিব ধৰিলোঁ আৰু হাতেৰে তাইৰ পিয়াহ কেইটা তিপিব ধৰিলো। অলপ পিছত তাই ও গৰম হৈ গল । তাৰ পিছত তাইৰ মেক্সি, ব্ৰা, আৰু পেটিকোট সব খুলি দি লেঙটা কৰি দিলো আৰু মই লেঙটা হৈ ললো । তাইক হেপাহ পলাই সুদিলো । ফুটা টো বহুত ডাঙৰ । ইমান ভাল নালগিল । কিন্তু তাইৰ তন তনিয়া ডুদু কেইটা টিপি টিপি ঢিলা কৰি দিলো ।

তাৰ পিছত তাইক মই মেখেলা চাদৰ পিন্ধিবলৈ কলো কাৰণ তাইক মেখেলা চাদৰৰ ওপৰত সুধিব বহুত মন আছিল মোৰ। তাই ঘৰত এ পিন্ধা সেউজীয়া মেখেলা চাদৰ এযোৰ পিন্ধিলে । আকৌ তাইক সাৱটি ধৰি মৰম কৰিলোঁ । তাৰ পিছত মেখেলা খন ওপৰত উঠাই দি dogi style ত চুদিলো। ব্লাউচৰ ওপৰত পিয়াহ তিপাৰ মজাই বেলেগ । তাইৰ ব্লাউচ টো পুৰণা আছিল । অলপ ফাটি গল । মই টান মাৰি আৰু ফটাই দিলোঁ । তাই কেৰাকৈ মোৰ ফালে চালে। তাইক এনেকৈ বহুত সময় মৰম কৰি মই ঘৰত আহিলো।

2 thoughts on “সবিতা বৌক খালো”

Leave a Comment

error: Content is protected !!