নিম্ফ-০৩ - AssameseSexStory.xyz

নিম্ফ-০৩

কলেজ উইক চলি আছে। সকলো লৰা-ছোৱালী ব্যস্ত। জিচমিহঁতে নাটক কৰিছে। নাটকৰ ৰিহাৰ্চেল ৰাতিলৈকে চলি থাকে। সেইদিনাখন নাটকৰ শেষ ৰিহাৰ্চেল আছিল। ৰাতি বহুত হৈ গ’ল কলেজতে। নাটক কৰি থাকোঁতেই জিচমিয়ে মন কৰিলে যে সিহঁতৰ চিনিয়ৰ ভাস্কৰে তাইৰ ওচৰ চাপিবলৈ চল চাই আছে। ওচৰ চাপি গা ঘঁহাবলৈ অহা লৰাবোৰ দেখিলে জিচমিৰ ভাল লাগি যায়। ভাস্কৰৰ প্ৰতি জিচমিৰো এটা দুৰ্বলতা আছিল। গতিকে তাইও বেয়া নাপালে।

ৰাতি দেৰি হোৱাৰ বাবে ভাস্কৰে জিচমিক থবলৈ আহিল। আন্ধাৰ ৰাস্তা পায়েই ভাস্কৰে জিচমিক হঠাৎ জোৰকৈ সাৱটি ধৰিলে। ঘটনাৰ আকস্মিকতাত জিচমিয়ে হঠাৎ ভয় খাই গ’ল আৰু ভাস্কৰৰ বাহুবন্ধনৰ পৰা মুক্ত হবলৈ বিচাৰিলে। ভাস্কৰে তাইক সেইদিনালৈ এৰি দিলে। ৰাতি ৰুম পোৱাৰ পাছত জিচমিক ভাস্কৰে ফোন কৰিলে আৰু ফোনত হৈ যোৱা ঘটনাটোৰ বাবে sorry কলে। কিন্তু লাহে-লাহে সেই ফোনটো চেক্স কল হৈ পৰিল আৰু দুইটাই ফোনত গৰম-গৰম কথা পাতি মাষ্টাৰবেশ্যন কৰি শুই থাকিল।

পিছদিনা দেওবাৰ আছিল। কলেজ বন্ধ। ভাস্কৰে জিচমিক ফোন কৰি তাৰ ৰুমলৈ মাতিলে। বহুদিন কাৰো চুদন নোখোৱাৰ বাবে ভাস্কৰৰ নিমন্ত্ৰণ শুনিয়েই জিচমিৰ গীদাখন পানীৰে চপচপিয়া হৈ পৰিল, তথাপিও তাই এবাৰতে যাম বুলি নকলে। কিন্তু ভাস্কৰে বাৰে-বাৰে ৰিকুৱেষ্ট কৰাত তাই যাম বুলি সন্মতি দিলে।

দেওবাৰে ১২ মান বজাত জিচমি যাবলৈ সাজু হ’ল। তাই নিজৰ গীদাখন ভালকৈ শ্বেভ কৰিলে। নতুন ব্রা আৰু পেন্টি পিন্ধিলে আৰু ভাস্কৰলৈ অপেক্ষা কৰিলে। এযোৰ চুৰিদাৰ পিন্ধি তাই ওলাই আহিল যাতে ৰুমৰ মালিকে কোনো সন্দেহ নকৰে। অলপ সময় ৰোৱাৰ পাছতেই ভাস্কৰ আহিল আৰু তাই ভাস্কৰৰ বাইকত উঠি তাৰ ৰুমলৈ গ’ল।

ভাস্কৰৰ ৰুম পোৱাৰ লগে-লগে সি জিচমিক সাৱটি ধৰিলে আৰু তাইৰ ওঁঠটো চুহিবলৈ ধৰিলে। মাজে-মাজে জিভাখন সুমুৱাই দিয়ে আৰু জিচমিয়ে জিভাখন চুহি দিয়ে। ইফালে জিচমিৰ গীদাখন তিতিবলৈ আৰম্ভ কৰিলে। তাই ভাস্কৰৰ হাত এখন ধৰি নিজৰ পেন্টিৰ ভিতৰলৈ ভৰাই দিলে। ভাস্কৰে তাইৰ কাপোৰ খুলিবলৈ আৰম্ভ কৰিলে। জিচমিৰ গোটেই কাপোৰ খুলি ভাস্কৰে তাইক উলংগ কৰি ললে আৰু তাইক বিচনাত পেলাই লৈ তাইৰ কোমল-কোমল গাখীৰকেইটা পিটিকিবলৈ ধৰিলে। দুইখন হাতেৰে ভাস্কৰে দুইটা গাখীৰ হাতত লৈ আটা মৰাদি মাৰিবলৈ ধৰিলে। জিচমিয়ে ভাস্কৰৰ কাপোৰ খুলিবলৈ আৰম্ভ কৰিলে আৰু তাকো উলংগ কৰি দিলে। ভাস্কৰৰ দাং খাই থকা কণীটো দেখি জিচমি ৰব নোৱাৰিলে আৰু তাৰ সমুখত আঁঠু কাঢ়ি বহি ললে আৰু তাৰ কণীটো দুইহাতেৰে ধৰি মুখত ভৰাই ললে আৰু চুহিবলৈ ধৰিলে। ভাস্কৰৰ সুখত চকু মুদ খাই আহিল। অলপ সময়ৰ চুহাৰ পাছত ভাস্কৰে হঠাৎ তাইৰ চুলিকোচাত খামুচ মাৰি ধৰি ললে আৰু তাৰ কণীটো জিচমিৰ মুখৰ ভিতৰলৈ জোৰেৰে সুমুৱাই দিলে। ভাস্কৰৰ কণী গৈ জিচমিৰ ডিঙিত সোমালগৈ। তাইৰ উকালি আহিছিল, কিন্তু ভাস্কৰ চেক্সত পাগল হৈ গৈছিল আৰু জিচমিক এজনী ৰেণ্ডীৰ দৰে মুখ চুদিবলৈ ধৰিলে।

বহু সময় মুখচুদা দি ভাস্কৰে জিচমিক বিচনাত শোৱাই ললে আৰু তাইৰ ভৰি দুখন মেলাই লৈ পানীৰে তিতি থকা গীদাখন চেলেকিবলৈ জিভাখন সুমুৱাই দিলে। সুখত জিচমিৰ চকুহাল মুদ খাই আহিল। তাই ভাস্কৰৰ চুলিত ধৰি কঁকালখন নচুৱাবলৈ ধৰিলে। মুখেৰে আআআআআআহহহহহহহহ উউউউফফফফফফফ কৈ চেক্সি মাত উলিয়াবলৈ ধৰিলে। এইবাৰ ভাস্কৰে তাইৰ গাৰ ওপৰত উঠি ললে আৰু কণীটো তাইৰ গীদাখনত লগাই একে ঠেলাতে গুৰিলৈকে ভৰাই দিলে। জিচমি চিঞৰি উঠিল-
– “আআআআআআহহহহহহহহ উউউউফফফফফফফ লাহেকে ভৰা কেলা আআআআআআহহহহহহহহ মা ঔ আআআআআআহহহহহহহহ উলিয়াই দে চেত।”
ভাস্কৰে তাইৰ মুখখন টিপা মাৰি ধৰিলে আৰু দীঘল-দীঘল খোঁচ দিবলৈ আৰম্ভ কৰিলে। ভাস্কৰে তাৰ সাত ইঞ্চিৰ মোটা কণীটো গুৰিলৈকে জোৰেৰে ভৰাই-ভৰাই জিচমিৰ যৌৱনৰ মজা লবলৈ ধৰিলে। জিচমিয়ে তাইৰ ভৰি দুখন মেলি ধৰিলে। সুখত তাইৰ চকুহাল মুদ খাই আহিল।
অলপ সময় মিশ্যনেৰী পজিশ্বনত চুদন দিয়াৰ পাছত ভাস্কৰে জিচমিক আঁঠু কঢ়াই কুত্তি বনাই ললে। জিচমিয়ে আঁঠু কাঢ়ি গীদাখন মেলি ধৰিলে। ভাস্কৰে তাইৰ চেক্সি টিকাটোত ঠাঁচ-ঠাঁচকৈ দুটামান থাপৰ দি তাইৰ পিছল গীদাখনত একে ঠেলাতে কণীটো সুমুৱাই দিলে। এইবাৰ ভাস্কৰে তাইক তীব্ৰ গতিত চুদিবলৈ ধৰিলে।

গোটেই ৰুমটোত জিচমিৰ আআআআআআহহহহহহহহ উউউউফফফফফফফ কৈ কৰা চেক্সি চিঞৰ আৰু থাপ-থাপ শব্দৰ বাহিৰে একোৱেই নাই। ইফালে জিচমিৰ গীদাখনে ভাস্কৰৰ চুদন সহ্য কৰিব নোৱাৰি দুবাৰকৈ পানী এৰি দিলে। তাই তিনি নম্বৰৰ বাবে পানী এৰিব লওঁতে ভাস্কৰে প্ৰচণ্ড জোৰেৰে কামশ্বট দি তাইৰ গীদাৰ ভিতৰতে পানী এৰি দিলে আৰু অলপ সময় তেনেকৈয়ে পৰি থাকিল।….

15 thoughts on “নিম্ফ-০৩”

Leave a Comment

error: Content is protected !!