শ্যামলীৰ ডায়েৰী১ – AssameseSexStory.xyz

শ্যামলীৰ ডায়েৰী১

১ম খণ্ড-

মই শ্যামলী ডেকা, মোৰ জীৱনৰ সম্পূৰ্ণ সচা ঘটনা আৰু অভিজ্ঞতা বোৰ লিখাৰ মানষৰে আজি হাতত কলম তুলি ললো ৷ কাহানীত মানুহৰ নামসমূহ হে বদলাই দিয়া হৈছে ৷ আমাৰ ঘৰ গুৱাহাটীত, ঘৰত দেউতা অভিজিত ডেকা, মা মৃনালিণী ডকা আৰু ভাইটি কৌশ্তভ ডেকা ৷ দেউতা এটা মাল্টিনেচনেল কোম্পানীৰ CEO, প্ৰায় ৬ফুট 2ইঞ্চি ওখ ৪০বছৰীয়া দেউতা এজন সুন্দৰ-সুঠাম Handsome মানুহ ৷ মাৰ নিজা চাকৰি নাই যদিও Boutique এখন চলাই আছে ৷ মাক দেখিলে নালাগেই দুটা সন্তানৰ মাক বুলি৷ ৫ফুট ৯ইঞ্চি ওখ এক সুন্দৰ ৩৬-২৮-৩৮ চাইজৰ শৰীৰৰ অধিকাৰী মোৰ মা জনী একেবাৰে হিৰোইন ৷ ৩৭ বছৰ বয়সৰ পাচতো শৰীৰৰ কমনীয়তাৰে এতিয়াও বহুতো ডেকাক বলিয়া কৰিব পৰা হৈ আছে ৷ মোৰ বয়স বৰ্তমান ১৮ বছৰ আৰু যোৱা হায়াৰচেকেণ্ডেৰীৰ পৰীক্ষাত ৯৮%নম্বৰলৈ পাছ কৰিছোঁ ৷ মোৰ শৰীৰৰ বৰ্তমান উচ্চতা ৫ফুট ৮ইঞ্চি আৰু ৩২-২৬-৩৪ চেক্সী ফিগাৰৰ এজনী ষোড়শী গাভৰু ৷ ভাইটিয়ে ক্লাছ টেইনত পঢ়ি আছে ৷ সিওঁ দেউতাৰ দৰে ওখপাখ সুস্বাস্থ্যৰ অধিকাৰী হবলৈ গৈ আছে ৷ দেউতাই ২১ বছৰ বয়সত বিয়া পাতিছিল আৰু তেতিয়া মাৰ বয়স আছিল ১৯ বছৰ ৷ সেই কাৰণে মা আৰু দেউতা দুয়োজনেই একদম ধুনীয়া হৈ আছে ৷ এখন সুন্দৰ সংসাৰৰ পৰিপাটি বাতাবৰণৰ মাজত ডাঙৰদীঘল হোৱাৰ কাৰণে আমাৰ সকলোয়েই খোলা মনৰ ৷ এতিয়া আহো আচল কথালৈ ৷

দুবছৰৰ আগৰ কথা, মোৰ মেট্ৰিকৰ ফাইনেল পৰীক্ষা শেষ হোৱা প্ৰায় ১০ দিন মান হৈছে ৷ বহাগ বিহুৰ বতৰ, গতিকে মই ঘৰত এনেয়ে থকাতকৈ মাৰ লগত বিউটিকত গৈ মাক কামত সহায় কৰোগৈ ৷ সন্ধিয়া দেউতা গৈ আমি দুয়োজনীকে লৈ আহেগৈ ৷ সেইদিনা আচিল দেওবাৰ, মই আৰু মা পুৱা ৯বজাত গৈ বিউটিক খুলিলোগৈ ৷ দেওবাৰে মায়ে আধা দিনহে খুলে আৰু মঙ্গলবাৰে গোটেই দিন বন্ধ ৰাখে ৷ দিনৰ ১:০০টা মান বজাত দোকান বন্ধ কৰি মা আৰু মই ঘৰ পালেহি ৷ দেউতা আৰু ভাইটি সাজিকাঁচি আছে, আমাকো ওলাবলৈ কলে সোনকালে ৷ আজি দুপৰীয়াৰ খানা বাহিৰত খাবলৈ যাব ৷ আধা ঘন্টাৰ ভিতৰতে মা আৰু মই ৰেডি হৈ ওলাই আহিলো ৷ খানাপাৰা পাৰ হৈ যোৰাবাটৰ একাবেঁকা ৰাষ্টাৰে সোনাপুৰৰ এখন বিলাসী ৰিজৰ্টত আমি খাবলৈ সোমালোঁ ৷ দেউতাই আগতেই আমাৰ কাৰণে টেবুল ৰিজাৰ্ভ কৰি ৰাখিছিল। ওৱেলকাম দ্ৰিঙ্কছৰ পাচত স্টাৰ্টাৰ আৰু তাৰ পাচত খানা  ৷ খাই বৈ আমি তাৰপৰা ঘূৰি আহোতে প্ৰায় আবেলি ৫টা মান বাজিল ৷ ৰাষ্টাত দেউতাৰ ফোনটো বহুত বাৰ বাজিছিল কিন্ত ড্ৰাইভিং কৰি থকাৰ কাৰণে উঠোৱা নাছিল ৷ ঘৰ আহি পোৱাৰ পাচত মা নিজৰ ৰুমত শুবলৈ গল, মইয়ো গৈ নিজৰ ৰুমত শুই থাকিলোগৈ ৷ ৰাতি ভাত খোৱাৰ পাচত দ্ৰইং ৰুমত মই আৰু ভাইটিয়ে টিভি চাবলৈ লাগিলো আৰু মা- দেউতাও আহি বহিলহি ৷ দেউতাই মাক কলে বুজিছা এটা বহুত ইমপৰ্টেনন্ট কথা আছিল ৷ মায়ে কি বুলি সুধিলত দেউতাই কলে যে পৰহিলৈ মোৰ কোম্পানীৰ নেচনেল কনফাৰেন্সৰ কাৰণে গোৱালৈ যাব লাগিব ১সপ্তাহৰ কাৰণে ৷ লগতে তুমিও যাব লাগিব ৷ কোম্পানীয়ে ইতিমধ্যে সকলো যা যোগাৰ কৰি ফ্লাইটৰ টিকটো পঠিয়াই দিছে, Couple Invitation. মায়ে একে আষাৰে কলে যে মই যাব নোৱাৰো, কাৰণ বিহুৰ চিজনত মোৰ বিউটিকৰ ছেল ভালহৈ আছে আৰু লৰা ছোৱালী হালক এৰি যোৱাটো সম্ভৱ নহয় ৷ দেউতাই কলে মাত্ৰ এসপ্তাহৰহে কথা মই কিবা মেনেজ কৰিম নহয় ৷ মায়ে কলে নহব মই নোৱাৰিম এইবাৰ, অলপ সময় ভাবি কলে, তুমি মাজনীকে লৈ যোৱা ৷ পৰীক্ষাৰ পাচত তাই কলৈকোয়েই যোৱা নাই ৷ মই কথাবোৰ শুনি আছিলো ৷ দুইটাৰে কথাবোৰ কটাকটি হোৱাৰ পাচতে এটাই সিদ্ধান্ত হল যে পৰহিলৈ দেউতাৰ লগত গোৱালৈ মই যোৱাটো খাটাং ৷ তাৰ পাচতে সকলো নিজৰ নিজৰ ৰুমত গৈ শুলেগৈ ৷ ৰাতিপুৱা ব্ৰেকফাষ্ট খাই মা৷দেউতা আৰু মই তিনওটা গৈ ফাঁচী বজাৰৰ পৰা মোৰ আৰু দেউতাৰ  লাগতীয়াল কাপোৰ কানি আৰু অন্যান্য বস্তুবোৰ কিনি আনিলোগৈ ৷ আবেলিৰ পৰা সকলোবোৰ বস্তু বাহানি চুটকেছ আৰু বেগত ভৰাই পিচদিনা যাবৰ কাৰণে ৰেডি কৰিলোঁ ৷ পিছদিনা ৰাতিপুৱা ৯বজাত আমাৰ ফ্লাইট আছিল ভায়া মোম্বাই হৈ ৷ পুৱা ৬বজাত আমি এয়াৰপৰ্ট অভিমুখে যাত্ৰা আৰম্ভ কৰিলোঁ আৰু ৭বজাত গৈ পালোগৈ ৷ এয়াৰ ইন্দিয়াৰ বিমানত আমাৰ যাত্ৰা সঠিক সময়ত ৯বজাত আৰম্ভ হল ৷ বিজনেছ ক্লাছৰ চিট একেবাৰে আহলবহল, মই খিৰিকীৰ কাষত বহি পুৰা এনজয় কৰিছোঁ ৷ দেউতাৰ মনটোহে অলপ বেয়া, নাজানো কিয় ৷ আবেলি ৪:১৫বজাত আমি গোৱা এয়াৰপৰ্ট পালোগৈ ৷ দেউতাৰ কোম্পানীৰ ফালৰ  পৰা এখন বিলাসী গাড়ী আমাক নিবলৈ আহি ৰেডী হৈ আছিল ৷ আমাৰ বস্তুবোৰ গাড়ীত ভৰাই দ্ৰাইভাৰ জনে খুউব নম্ৰভাৱে গুড ইভিনিং ছাৰ এণ্ড মেডাম বুলি গাড়ী চলাবলৈ ধৰিলে ৷ কিমান সময় হল গমকে নাপালো, ITC Grand Goa Resort পোৱাৰ পাচত দেউতা নামি গৈ Reception counter ত কিবা কথা পাতিলেগৈ ৷ অলপ পাচতে দুজন লৰা আহি আমাৰ বেগবোৰ লৈ আমাক আমাৰ ৰুমত থৈ আহিল ৷ ৰুমটোত  বহুত ডাঙৰ এখন ডাঙৰ ডবল বেড  সুন্দৰকৈ সজাই ৰাখিছে, ধুনীয়া চোফা দুখন, ফুলচাইজৰ ড্ৰেচিং আইনা, চেন্টাৰ টেবুল, এটা সৰু ফ্ৰীজ মানে ৰুম নহয় যেন ঘৰহে ৷ বিচনা খনৰ মাজতে ৰঙা গোলাপৰ এটা ❤️ Shapeৰ bouquet ৰাখি থোৱা আছে ৷ মই bouquet টো হাতত লৈ দেখিলো এখন ৰঙীন কাগজত লিখা আছিল “Welcome to ITC Grand Goa”. দেউতা গাধুবলৈ বাথৰুমত সোমাল, তাৰ পাচতে কলিংবেলটো বাজিল ৷ মই দৰ্জাখন খুলি দেখিলো waiter এজনে হাতত চাহৰ ট্ৰে লৈ ৰৈ আছে ৷ মোক দেখামাত্ৰকে Good evening Ma’am বুলি মোক সম্বোধন কৰিলে আৰু মইও প্ৰতুত্তৰত good evening বুলি কলো ৷ মই ভিতৰলৈ আহিব কোৱাত তেওঁ আহি চেন্টাৰ টেবুলখনৰ ওপৰতে ট্ৰে খন থৈ মোৰ ফালে চাই মিচিকিয়া হাহি এটা মাৰি সুধিলে “any thing else Ma’am” মই কলো no thanks. waiter জন ওলাই যোৱাৰ পাচত দৰ্জাখন বন্ধ কৰি মই বিচনা খনতে এপাক পৰি দিলো, বাঃ কি মজা একেবাৰে ১৮ইঞ্চিৰ ডানলোপৰ বেড বহুত আৰামদায়ক ৷ প্ৰায় ১০মিনিটৰ পাচতে দেউতা বাথৰুমৰ পৰা উলাই আহিল ৷ ককালত টাৱেলখন মেৰিয়াই দেউতাই চুটকেছটো খুলি নিজৰ কাপোৰ উলিয়াবলৈ লাগিল ৷ মই কলো তুমি চাহ খালে খোৱা, মই গাধুইহে খাম ৷ সেইবুলি বেগৰ পৰা টাৱেলখন উলিয়াই মই বাথৰুমত সোমালোঁ ৷ ভিতৰৰ দৃশ্য দেখি মোৰ চকু কপালত উঠিল৷ Imported বাথ টাব, চিকমিকাই থকা টাইলছ, এখন ডাঙৰ আইনা মানে ইমান ধুনীয়া বাথৰুম ফটোত বা চিনেমাতহে দেখিছিলো কিন্ত আজি তেনেকুৱা বাথৰুমতে  গাধোৱাৰ সৌভাগ্য হৈছে ৷ সেইটো একমাত্ৰ দেউতাৰ কাৰণেহে সম্ভৱপৰ হৈছে ৷ বাথটাবৰ পানীটো অ’ন কৰি মই মোৰ শৰীৰৰ গোটেই কাপোৰ এটা এটাকৈ খুলি পেলালো ৷ আইনা খনৰ সন্মুখত ঠিয় হৈ মই নিজকে এবাৰ চালো, আজিলৈকে কাৰো হাতৰ পৰশ নপৰা মোৰ গাভৰু দেহাটো দেখি মোৰ নিজৰে লাজ লাগিল ৷ বাথটাবৰ পানীত সোমাই শৰীৰটো বৰ ৰিলেক্স হৈ পৰিল, কিমান সময় হল গমকে নাপালোঁ ৷ দুৱাৰত দেউতাই টোকৰ দিয়াত হে মই লৰালৰিকৈ শ্বাৱাৰৰ পানীৰে আকৌ গাটো ধুই বুকুত টাৱেলখন মেৰিয়াই ওলাই আহিলো ৷ মোক দেখি দেউতায়ো অলপ সময় ৰ লাগি থাকিল ৷ কাষৰ চেনজিং ৰুমত সোমাই কাপোৰ পিন্ধি আহি দেউতাৰ কাষত বহিলো আৰু কাপত চাহ লৈ দুয়ো খোৱাৰ আৰম্ভ কৰিলোঁ ৷ তাৰ পাচত দেউতাই মাক ফোনকৰি আমি আহি পোৱাৰ কথা কলে ৷ মোক কলে মই এতিয়া অলপ শুম তুমিও শুই লোৱা ৷ গাভৰু হোৱাৰ পাচত দেউতাৰ লগত প্ৰথম একেলগে শুইছো ৷মনতে কিবাকিবি ভাব কিছুমান আহিবলৈ ধৰিলে আৰু নিজে ৰোমাঞ্চিত হৈ শুই থাকিলো ৷ সন্ধিয়া শুই উঠোতে প্ৰায় চাৰে আঠটা মান বাজিল ৷ দেউতাক জগাই দিলো আৰু দয়োজনে হাতমুখ ধুই dinner কাৰণে restaurantলৈ যাবলৈ ওলালো ৷ আমি গৈ garden restaurantতে সোমালোঁ, আৰু এখন ac restaurant আছে কিন্ত ৰাতিৰ কাৰণে আমি gardenতে বহিলোঁ ৷ waiter আহি অৰ্দাৰ লৈ গল, মোৰ কাৰণে চফ্ট ড্ৰিংকচ আৰু দেউতাৰ কাৰণে হুইস্কীৰ আৰু লগতে snacks. অলপ পাচতে waiter জনে আমাৰ অৰ্দাৰ দি থৈ গলহি ৷ prawns fry, কাজু আৰু sheek kabab . দেউতায়ে ময়ে একেলগে খোৱাৰ আৰম্ভ কৰিলোঁ ৷ মাজতে মই দেউতাক সুধিলো- মোক যে সকলোৱে Ma’am বুলি মাতিছে কিয় বাৰু? দেউতাই কলে চব তোমাৰ মাৰাৰ কাৰণে, কাৰণ আমাৰ মিটিংলৈ কেৱ্ল coupleকহে মাতিছিল আৰু মায়ে তোমাক পঠিয়াই দিলে৷ মই সাহ কৰি কলো তাৰমানে মোক তোমাৰ ঘৈণীয়েক বুলি ভাবিছে সকলোৱে ৷ দেউতাই অলপ লাজকৈ কলে তাকেইটো, মইনো সকলোকে কেনেকৈ বুজাই থাকিম বাৰু? মই কলো হব দিয়া মানুহে ভাবিলে আমাৰ একো ক্ষতি নহয় ৷ কথাবতৰাৰ মাজতে দেউতাই আৰু দুপেগৰ অৰ্দাৰ দিলে, মোলৈকো আৰু চফ্ট ড্ৰিংকচ আহিল ৷ ৰাতি ১০টা মান বজিল, দেউতাই আৰু এপেগৰ অৰ্দাৰ দি খানৰ অৰ্দাৰো দি দিলে ৷ খানা খাই থাকোতে আৰু এপেগ ললে দেউতাই ৷ আমি খানা খাই উভতোতে প্ৰায় ৰাতি ১১টা বাজিল ৷ দেউতাৰ নিচা লগি ভৰি কেইটা থৰকবৰক হোৱাত মোৰ কান্ধতে হাত থৈ ধৰি ললে আৰু মইও বাওহাতেৰে দেউতাৰ ককালত মেৰিয়াই ধৰি আহি ৰুম পালেহি ৷ ৰুমত আহিয়েই দেউতা বিচনাত দীঘল দি পৰিল ৷ নিচা বাৰুকৈয়ে লাগিছে, গতিকে ময়েই জোতাযোৰ খুলি দি চাৰ্টটোও খুলি দিলো ৷ ভৰি দুটা বিচনাত উঠাবলৈ লওতেই কলে মই বাথৰুমলৈ যাম ৷ সেইবুলি বিচনাতে বহি পেন্টটো খুলিলে আৰু জাঙিয়াটোৰে বাথৰুমলৈ যাওতেই দেখিলো ঢলংপলং হব ধৰিছে, গতিকে ময়েই ধৰি লৈ গলো বাথৰুমলৈ ৷ তেওঁ মুটিম বুলি কোৱাত মই এৰি দিছিলো কিন্ত বেলেঞ্চ ৰাখিব নোৱাৰা কাৰণে মোক এহাতে ধৰি আনটো হাতৰে জাঙিয়াটো চাইদ কৰি বাৰিদাল উলিয়াই মুটিবলৈ ধৰিলে ৷ মতা মানুহৰ বাৰি ইমান ওচৰৰপৰা আজিহে দেখিলো, দেউতাৰ বাৰিদাল ঠিয় হোৱা নাই যদিও যথেষ্ট দীঘল আৰু শকতো ৷ মোৰ লাজো লাগিছে কিন্ত উপায় নাই, গতিকে মুটি নোহোৱালৈকে মই তেনেকৈয়ে ধৰি থাকিলো ৷ মুটি  লৈ দেউতাই বাৰিদাল কেইবাবাৰো জোকাৰিলে তাৰ পাচত জাঙিয়াৰ ভিতৰত সোমোৱাই ললে ৷ মই আনি বিচনাত শুৱাই দিলো আৰু গাত কাপোৰ এখন দি দিলো কাৰণ এচি চলি আছিল ৷ তাৰ পাচত মই কাপোৰ সলাই নাইট ড্ৰেছ যোৰ পিন্ধি দেউতাৰ ওচৰত শুই পৰিলো ৷ ৰাতি বহুত সময়লৈকে টোপনি অহা নাই ৷ বাৰে বাৰে দেউতাৰ বাৰিদালহে চকুৰ আগত ভাহিঁ থাকিল ৷ ওপৰলৈ মুখ কৰি দেউতা টোপনিত লালকাল ৷ মোৰ মনতে এটা দুষ্টবুদ্ধি খেলালে, সোহাঁতখনৰে দেউতাৰ জাঙিয়াৰ ওপৰৰে বাৰিদাল লাহেকৈ চুই চালো ৷ একো সাৰসুৰ নাই এইবাৰ আকৌ হাতৰে বাৰিদাল খামুচি ধৰি দেউতাৰ ফালে চালো, কোনো প্ৰতিক্ৰিয়া নেদেখি লাহেকৈ হাতটো জাঙিয়াৰ তলেদি ভৰাই বাৰিদাল অগাপিচা কৰিব ধৰিলোঁ ৷ অলপ সময়ৰ পাচতে বাৰিদাল টানহৈ হাতৰ খামোচতকৈ ডাঙৰ হৈ পৰিল ৷ দেউতাৰ একো সাৰসুৰ নাই, ডিমলাইটোৰ পোহৰত বাৰিদাল মই ভালকৈ দেখা পোৱা নাছিলো ৷ জাঙিয়াটো অলপমান তললৈ নমাই বাৰিদাল উলিয়াই ললো, বাপৰে মোৰ মুখৰপৰা ওলাই আহিল ৷ ইমানদাল ডাঙৰ অস্ত্ৰ মায়ে কেনেকৈ চম্ভালে, মোৰ দেখিয়েই ভয় লাগিল ৷ দীঘলে প্ৰায় চাৰে ৯ ইঞ্চি মান আৰু মোৰ হাতখনকৈয়ো শকত ৷ মই বহিলৈ আকৌ  লাহেলাহে অগাপিছা কৰিব ধৰিলোঁ ৷ দেউতাই নাক বজাই শুই আছে কাৰণে মোৰ আৰু অলপ সাহ বাঢিল ৷ বাৰিদালৰ টুপিটো মুখত লৈ চুপি দিয়াত আৰু আৰু টনটনীয়া হৈ পৰিল ৷ মই মুখত লৈ চুপি দিয়াত টুপীটো গুলপীয়া আৰু পিচল হৈ পৰিল ৷ লাহে লাহে মোৰও চেক্স উঠিবলৈ ধৰিলে ৷ বাওঁহাতৰে বুচখন চুই চালো, একেবাৰে বিজলুৱা হৈ পৰিল ৷ মই সকলো পাহৰি দেউতাৰ বাৰিদালত হাত ঘনাই চলিবলৈ ধৰিলো ৷ এনেতে মনলৈ কথা এটা আহিল ৷ মোৰ মোবাইলটোৰ কেমেৰা অন কৰি, বাওঁহাতৰে ভিডিঅ কৰি থাকিলো আৰু সো হাতৰে বাৰিদাল অগাপিছা কৰি থাকিলো ৷ প্ৰায় ৮মিনিট মানৰ পাচত দেউতাৰ বাৰিদালৰ তলৰফালৰ শিৰদাল টান হবলৈ ধৰিলে ৷ মই গম পালো দেউতাই পিচকাৰি মাৰিব এতিয়া ৷ মই হাত চলাই চলাই ভিডিও কৰি থাকিলো ৷ প্ৰথমে অলপমান বিজলুৱা পানী উলোৱাৰ পাচতে বাৰিদালৰ পৰা বীৰ্য্যৰ পিচকাৰি আৰম্ভ হল, প্ৰথম মই মুখতে ললো দুবাৰমানৰ পাচত গোটেই এসোপামান বীৰ্য্যৰে দেউতাৰ জাঙিয়াটো বগা কৰি পেলালে ৷ ইমান ডাঠ পানীখিনি একেবাৰে দৈ গাখীৰৰ নিচিনা ৷ মোৰ মুখত সোমোৱাখিনিযে একেবাৰে এঠাৰ দৰে গোটা, মই কেতিয়াও মানুহৰ বাৰি চেলেকি বা বীৰ্য্য খাই পোৱা নাই কিন্ত আজি কি হল নজানো, একে ঘোটে দেউতাৰ বীৰ্য্যসোপা গিলি পেলালো ৷ দেউতাই এঙামুৰি এটা মাৰিলে যদিও নিচা ভঙা নাছিল ৷ মোৰ হাতটো জাঙিয়াটাতে মচি ওপৰলৈ উঠাই দিলো ৷ মোবাইলৰ ভিডিও অফ কৰি আকৌ শুই থাকিলো ৷ 

   ৰাতিপুৱা মই শুৱাৰ পৰা উঠাৰ আগতে দেউতা উঠি বাথৰুমত সোমাল ৷  মই আৰু অলপ শুও বুলি ভাবিছিলো কিন্ত সময় ৮টা বাজিবৰ হল ৷ মই ব্ৰাছ কৰি বেচিনতে মুখখন ধুই মোবাইলত যোৱা ৰাতিৰ ভিডিওটো চাবলৈ লাগিলো ৷ ভাবিলো দেউতাই গম পাইছে নেকি, তেনেতে বাথৰুমৰ পৰা দেউতা উলাই আহিল ৷ মোক কলে ১১টাৰ পৰা মোৰ মিটিং আছে, তুমিও সোনকালে তৈয়াৰ হৈ লোৱা ৷ তেনেতে কল বেল বজাত দৰ্জা খুলি দেখিলো লন্ডীৰ মানুহ আহিছে, ধোব লগীয়া কাপোৰ নিবলৈ ৷দেউতা কলে মাজনী আন্দাৰঁ ওৱেৰটোৰ বাদে বাকী কাপোৰ দি দিয়া ৷ মোৰ জাঙিয়াটো মই মিটিংৰ পৰা আহি নিজে ধুই দিমহি ৷ মই কলো ময়েই ধুই দিম দিয়া দেউতা বুলি ধোবলগীয়া কাপোৰ কেইটা মানুহ জনক দি পঠাই দিলো ৷ মই বাথৰুমত সোমাই ব্ৰা আৰু পেন্টটো খুলি তিয়াই দিলো ৷ কেৱল চেমিজটো পিন্ধি দেউতাৰ জাঙিয়াটো লৈ চালো ৰাতি ওলোৱা বীৰ্য্যসোপা একেবাৰে খামল মাৰিলে ৷ পানীত তিয়াই দিয়াত গোটা বোৰ আকৌ বিজল হৈ পৰিল ৷ মই নজনা ভাও ধৰি দেউতাক মাতি সুধিলো, দেউতা তোমাৰ জাঙিয়াটোত কিবা লাগি আছে চোৱাচোন ৷ দেউতাই কলে মাজনী তুমি থৈ দিয়া মই ধুই দিম পিচত ৷ নহয় মানে ময়েই ধুই দিম কিন্ত এইবিলাক কিনো ৷ দেউতাই কলে তুমি গাধুই উলাই আহা মই কম পিচত ৷ মই মোৰ পেন্টি ব্ৰা আৰু দেউতাৰ জাঙিয়াটো ধুই নিজেও গাধুই অহালৈ প্ৰায় আধা ঘন্টা লাগিল ৷ মোক দেউতাই কলে তুমি কাপোৰ সলাই ৰেডি হোৱা, ব্ৰেকফাষ্ট আহিবলৈ হল ৷ দেউতাই ৰুমলৈকে অৰ্দাৰ দিলে ৷ মই দেউতাক কলো মোৰ ব্ৰা আৰু পেন্টি এটা দিয়াচোন ৷ দেউতাই ৰঙা ৰঙৰ ব্ৰা আৰু পেন্টিযোৰ মোৰ হাতত দিওতে মই সুধিলো, ৰঙা ৰংটো তোমাৰ প্ৰিয় নেকি? দেউতা অলপ অপ্ৰস্তুত যেন হৈ সেপ ধুকিলে ৷ মই বিচনাতে বহি প্ৰথমতে ব্ৰা টো তাৰ পাচত পেন্টিটো পিন্ধি ললো ৷ দেউতাই মোক চুৰকৈ চাই থাকিল ৷ টাৱেলখন শুকাবলৈ দি ব্ৰা আৰু পেন্টিৰেই দেউতাৰ সন্মুখত বেগটোৰ পৰা টিচাৰ্ট আৰু চৰ্ট হাফপেণ্ট এটা পিন্ধি ললো ৷ দেউতাই সঘনাই মোক চাই থাকিল ৷ ব্ৰেকফাষ্ট খাই থাকোতে মই দেউতাক আকৌ সুধিলো তোমাৰ জাঙিয়াত কি লাগিছিল দেউতা? দেউতাই কলে নাইটফল হল নেকি আজি ৷ মই কলো কি নাইটফল কেনেকৈ হয়?  দেউতাই কলে মাৰে লগত নাথাকিলেই এনেকুৱা হয় কেতিয়াবা ৷ মই আকৌ সুধিলো কেনেকৈনো হয় নাইটফল? দেউতাই এইবাৰ অলপ বিমুৰত পৰি কলে যেতিয়া কোনোবা পুৰুষৰ চেক্সৰ ফিলিং হয় আৰু চেক্স কৰিবলৈ সুবিধা নাপালে নিজে নিজে এইবোৰ ওলাই যায় ৷ মই ৰোমাঞ্চিত হৈ আকৌ সুধিলো ইয়াৰ একো উপায় নাই নেকি? দেউতাই কলে ঘৰলৈ ঘুৰি যোৱাৰ পাচত সকলো ঠিক হৈ যাব ৷ মই কলো আৰু ৫দিন বাকী আছে ঘৰলৈ যাবলৈ গতিকে তুমি ডাক্তৰক এবাৰ দেখাই লবা ৷ দেউতাই কলে হব, মই এতিয়া মিটিংলৈ যাও পাছত ভালকৈ কথা পাতিম বাৰু আৰু মই কিমান সময়ত আহি পাও ঠিক নাই ৷ ৰিজৰ্টতৰ ভিতৰতে জিম, স্পা, বিউতিপাৰ্লাৰ, চুইমিং পুল সকলো আছে তুমি ইচ্ছা কৰিলে যাব পাৰিবা ৷ সময়মতে ৰেষ্টুৰেণ্টত গৈ খানা খাই লবা ৷ মই কলো হব দিয়া দেউতা, মই এতিয়া সৰু হৈ থকা নাই নহয় ডাঙৰ হলো ৷ দেউতা যাবলৈ ওলাই মোক বাইবাই দিলে, মই দেউতাক সাবতি ধৰি গালত কিচ্ দি ওঠটো এটা কিচ্ দিলো আৰু দেউতাৰ তলৰ ওঠটোত লাহেকৈ কামুৰি দিলো ৷ দেউতাও মোৰ টানকৈ সাবটি ধৰিলে, মই কলো সোনকালে আহিবা ৷ দেউতাইও মোৰ ওঠতে চুমা এটা খাই কলে হব দিয়া ৷ দেউতা যোৱাৰ পাচত মই স্পাখনত গৈ Oil massage আৰু Hot water bath লৈ আহিলো ৷ বাথৰুমত সোমাই গাটো ভালকৈ ধুই আহি বিচনাতে বাগৰ দিলো ৷ মোবাইলৰ চিঞৰতহে সাৰ পালো, মায়ে ফোন কৰিছে ৷ মাৰ লগত কথবতৰা শেষ হোৱাত সময় দেখলো দিনৰ ২টা বাজিল ৷ তৈয়াৰ হৈ ৰেস্তোঁৰালৈ গলো লাঞ্চ কৰিবলৈ ৷ খানা অৰ্দাৰ দি দেউতাক ফোন কৰিলোঁ, দেউতা কলে সন্ধিয়া ৫টা মান বজিব আহি পাওঁতে ৷ মই  খানা খাই আহি ৰুমত শুই থাকিলোহি ৷ ৰুমৰ কল বেলৰ আৱাজত সাৰ পাই দুৱাৰখন খুলি দেখিলো দেউতা আহি পালে, সময় চাই গমপালো সন্ধিয়া ৬টা বাজিল ৷ তাৰ মানে মই তিনিঘন্টাতকৈও বেছি শুলোঁ ৷ দেউতাই কলে মাজনী তুমি একেবাৰে ব’ৰ হৈছা নেকি? মই অলপ আক্ষেপ কৰি কলো- মই তোমাৰ লগত আহি দিগদাৰিহে দিয়া যেন হে লাগিছে ৷ দেউতাই লগেলগে মোক মৰম কৰি কলে তুমি তেনেকৈ কিয় ভাবিছা ৷ মোৰ কালিলৈ দুপৰীয়াৰ পাচত মিটিং শেষ, সন্ধিয়া কোম্পানীৰ ফালৰ পৰা ফাইবষ্টাৰ হোটেলত পাৰ্টি লগতে আৱাৰ্দ ফাংচন ৷ পৰহিলৈও কোম্পানীৰ ফালৰপৰা গোৱা বীচত গোটেই দিনযোৰা পাৰ্টি ৷ মই কলো তাৰ মানে আৰু দুদিন মই তোমাৰ জাঙিয়া ধুব লাগিব ৷ দেউতাই মোক সাবটি ধৰি মৰমতে লাহেকৈ কলে কালিলৈ পৰা তোমাৰ পেন্টিটোও মইয়েই ধুম দিয়া ৷ মইও দেউতাক টানকৈ সাবটি মোৰ দুদু দুটা বুকুত হেচি ধৰি কলো মোৰ পেন্টিটো তোমাৰ জাঙিয়াটোৰ নিচিনা দাগ লাগি নাথাকে, সেইবুলি দেউতাৰ বাৰিদাল পেন্টৰ উপৰেদিয়েই দবাই দিলো ৷ দেউতাই গ্ৰীন চিগনেল পাই মোৰ দুদু দুটা টিপি কলে তেনেহলে ব্ৰা টোকে ধুই দিম ৷ মোৰ ওঠত ওঠ থৈ দেউতাই চুপিবলৈ লাগিল ৷ মইও এখন হাতৰে দেউতাৰ বাৰি দাল পেন্টৰ ওপৰেদিয়েই দবাই থাকিলো ৷লাহে লাহে বাৰিদাল টান হৈ আহিল ৷ মই দেউতাৰ পেন্টটো খুলি তললৈ নমাই দিলো ৷জাঙিয়াটোও তললৈ নমাই বাৰিদাল হাতত লৈ অগাপিছা কৰিবলৈ ধৰিলোঁ ৷ দেউতায়ো মোৰ টিচাৰ্ট আৰু ব্ৰাটো খুলি মোৰ দুদু দুটা চেলেকিবলৈ ধৰিলে ৷ দয়োটাৰে কাম উত্তেজনা বাঢ়ি আহিল, দেউতাই  মোক দাঙি নি বিচনাত শুৱাই দি শৰীৰৰ গোটেই কাপোৰ খুলি পেলালে আৰু নিজেও সম্পূৰ্ণ উলংগ হৈ মোৰ দুদু দুটা খাবলৈ লাগিল ৷ মোৰ বুচখনৰ পিৰপিৰণি বাঢ়িব ধৰিলে ৷ মইও দেউতাৰ বাৰিদাল হাতত লৈ টুপিটো মুখত সোমোৱাই ললো ৷ দেউতাৰো পুৰা চেক্স উঠিছে, বাৰিদাল একেবাৰে লোহাৰ ৰ’ড এদালৰ দৰে টান হৈ পৰিল ৷ মই কলো দেউতা মোৰ গাটো কিবাকিবি লাগিছে, মই আৰু ৰৈ থাকিব নোৱাৰিম ৷ দেউতাই হাতখন মোৰ বুচখনৰ ওপৰত থৈ লাহেকৈ মাজৰ আঙুলিটো ভিতৰলৈ থেলি দিলে ৷ মোৰ শৰীৰটো গনগনাই গল, কিবা এটা অনাবিল সুখত চকুুদুটা মুদ খাই গল ৷ উসাহবোৰ চুটি হৈ আহিবলৈ ধৰিলে ৷ দেউতাই সুধিলে কেনে লাগিছে মাজনী, মই কলো তুমি কিবাএটা কৰা দেউতা মই থাকিব নোৱাৰা হৈছো ৷ দেউতাই গম পাইছে যে, ঠিক সময় হৈছে ৷ মোক কলে মাজনী তুমি ভয় নকৰিবা দেই, মই এতিয়া কাম আৰম্ভ কৰিম ৷ সেই বুলি দেউতাই মোৰ ভৰি দুখন মেলি মোৰ বুচখনৰ ওপৰত বাৰিদালৰ টুপিটো ঘহাবলৈ ধৰিলে ৷ মোৰ অৱস্থা আৰু বেয়া হবলৈ ধৰিলে, ওঠদুটা শুকাই গৈছে মানে একদম বলিয়া হৈ গলো ৷ দেউতাক কলো সোমোৱাই দিয়া সোনকালে ৷ দেউতাই মোৰ কথা শুনাৰ লগেলগে হাতেৰে বাৰিদালৰ টুপিটো বুচখনৰ ওপৰত ফিট কৰি লাহেকৈ ঠেলা এট মাৰিলে কিন্তু  নোসোমাল পিচলি গল ৷ দুই তিনিবাৰ মান তেনেকুৱা হোৱাৰ পাচত গাৰু এটা আনি মোৰ ককালৰ তলত দি মোৰ বুচখন ওপৰলৈ তুলি ললে ৷ তাৰ পাচত আকৌ দেউতাই বাৰিদাল লগাই এইবাৰ অলপ জোৰত ঠেলি দিলে, “অ’ মাই মৰিলো” বুলি মুখৰে উলাই গল ৷ দেউতাই কলে লৰচৰ নকৰিবা মাজনী কেৱল টুপিটোহে সোমাইছে, তুমি বেয়া পাইছা যদি মই উলিয়াই দিও ৷ মই কলো নালাগে দেউতা মই পাৰিম, তুমি অলপ লাহে লাহে সোমোৱাবা ৷ দেউতাই টুপিটো উলিয়াই আনি এসোপামান থু লগাই লৈ আকৌ এটা মজবুত ঠেলা মাৰিলে, আধামান সোমাই গল ৷ মোৰ চকুৱেদি পানী ওলাই আহিল ৷ দেউতাই মোক কলে আজি তোমাৰ প্ৰথম সেইকাৰণে অলপ বিষাবই, পাচলৈ এৰিবই নোৱাৰিবা ৷ মই কলো বহুত বিষাইছে দেউতা অলপ ৰৈ দিয়া ৷ একমিনিট মানৰ পাচত আকৌ এটা ঠেলা মাৰি দেউতাই বিশাল বাৰিদাল মোৰ কণমানি বুচখনত সোমোৱাই দিলে ৷ মোৰ অৱস্থা পানীত হাহ নচৰা হল ৷ দেউতা মোৰ দুদু দুটা চুপিবলৈ আৰম্ভ কৰিলে ৷ লাহে লাহে মোৰ বিষটো কমিব ধৰিলে ৷ মোৰ ওঠদুটা মুখত লৈ দেউতাই লাহেলাহে ককালটো চলাবলৈ ধৰিলে ৷ অলপ পাচৰে পৰা মোৰও ভাল লাগিবলৈ ধৰিলে ৷ মইয়ো দেউতাৰ লগত সহযোগ কৰি ককালটো উপৰলৈ দাঙি ধৰিলোঁ ৷ দুই মিনিট মানৰ পাচত দেউতাৰ বাৰিদাল মোৰ বুচ খনত ভালকৈ ওলোৱা সোমোৱা কৰিবলৈ ধৰিলে ৷ মই কলো খুউব ভাল লাগিছে দেউতা, তুমি যোৰকৈ চুদা ৷ দেউতয়ো জোৰত চুদিবলৈ ধৰিলে ৷ ৬মিনিট মানৰ পাচত মই কলো মোৰ ভিতৰৰ পৰা কিবা উলাব এতিয়া ৷ দেউতাই কলে উলাবলৈ দিয়া, তেতিয়াহে আচল মজাটো পাবা সেইবুলি দেউতাই স্পীডত কৰি থাকিল ৷ মোৰ বুচখনেদি কিবা তৰল বস্তু উলাবলৈ ধৰিলে ৷ গোটেই বুচখন পেলপেলীয়া হৈ বাৰিদাল ঘনাই ওলোৱা সোমোৱা কৰি থাকিল ৷ দেউতাৰ কিন্ত স্পীড কম হোৱা নাই, মোৰ বুচৰ ফুটা ভালকৈয়ে বহল কৰিছে ৷ দুই মিনিট মানৰ পাচত দেউতাৰো স্পীড বাঢ়িবলৈ ধৰিলে ৷ আঠ ন বাৰ মান সোমোৱাৰ পাচত দেউতাৰ বাৰিদালৰ পৰা গৰম গৰম বীৰ্য্যৰ পিচকাৰি মোৰ বুচৰ ভিতৰতে মাৰিবলৈ ধৰিলে ৷ মই গৰম পিচকাৰিৰ অনুভৱ কৰি দেউতাক সাবট মাৰি ধৰিলো ৷ দেউতাই দীঘল দীঘল উসাহ লৈ মোৰ গাৰ ওপৰতে শুই পৰিল ৷ পাচ মিনিট মানৰ পাচত দুয়োটাই এৰাএৰি হলো ৷ বাৰিদাল উলিয়াই অনাৰ পাচত মোৰ বুচখনৰ পৰা তেজ মিহলি বগা পানী এসোপা ওলাই আহি গাৰুটোৰ ওপৰতে পৰিল ৷ দেউতাৰ বাৰিদালত মোৰ বুচৰ তেজ আৰু পানী লাগি জিলিকি উঠিল ৷ মই যেনেতেন বিচনাৰ পৰা উঠি দেউতাক কলো, বাথৰুমলৈ যাওঁ ব’লা ৷ বাথটাবৰ কুহুমীয়া পানীত দুইটাই আধা ঘ্ণ্টা মান সোমাই থাকিলো ৷ মই দেউতাক সুধিলো মোক কৰি কেনেকুৱা লাগিল? দেউতাই কলে তোমাৰ দৰে এজনীক পাবলৈ বহুত ভাগ্য লাগিব মাজনী ৷ মই আকৌ সুধিলো তুমি মোক কিমান ভাল পোৱা দেউতা? বহুত ভাল পাও মাজনী, এইবুলি মোক সাবতি ধৰিলে ৷ দুইটাই গা ধুই আহি কাপোৰ পিন্ধি বিচনা চাদৰ আৰু গাৰুটো আতৰাই বেলেগ এখন চাদৰ পাৰিলৈ বিচনাতে শুই পৰিলো ৷ দেউতাই ফোন কৰি খানা ৰুমলৈকে আনিবলৈ দিলে ৷ মোক কলে মাজনী আজি খানা ৰুমতে খাম ৷ হব দিয়া দেউতা বুলি মই সাবতি ধৰিলোঁ ৷ এঘণ্টা মানৰ পাচত দেউতাক ফোন কৰি খানা ৰেডি বুলি কলে ৷ দেউতাই খানাৰ আগতে হুইস্কী আৰু ৰেড ওৱাইন লৈ আহিবলৈ কলে ৷ অলপ পাচতে এবটল হুইস্কী আৰু এবটল ৰেডওৱাইন লগতে স্নেক্স আৰু কাজু আহি পালে ৷ দেউতাই এটা গিলাচত হুইস্কী আৰু এটা গিলাচত ৰেড ওৱাইন বাকি মোলৈ আগবঢ়াই দিলে ৷ জীৱনত প্ৰথম ওৱাইন টেষ্ট কৰিছোঁ, বেয়া লগা নাই ৷ মই দুগিলাচ ওৱাইন খোৱালৈ দেউতাই চাৰি পেগমান হুইস্কী গিলিলে ৷ তাৰ পাচত ফোন কৰি খানা আনিবলৈ দিলে ৷ খানা খাই ট্ৰে আৰু বৰ্তন বিলাক দৰ্জাৰ বাহিৰত থৈ শুৱাৰ তৈয়াৰী কৰিলো ৷ দেউতাই কলে মাজনী আজি কাপোৰ নিপিন্ধাকৈয়ে শুম দেই ৷ মই কলো হব দিয়া দেউতা আৰু গোটেই ৰাতিটোত দেউতাই মোক বেলেগ বেলিগ পজিচনত দুবাৰকৈ চুদি মোৰ কণমানি বুচখনৰ অৱস্থা বেয়া কৰি পেলালে ৷ 

Leave a Comment

error: Content is protected !!