বিনীতাৰ প্ৰেম – AssameseSexStory.xyz

বিনীতাৰ প্ৰেম

বিনীতাৰ লগত মোৰ বিয়াখনৰ সকলো ঠিক হোৱাৰ পাছতো আমাৰ বিয়াখন ভাঙিল ।আমি দুয়োৱে আলোচনা কৰিয়ে সম্পৰ্কটো শেষ কৰিলো ।কাৰণ ,আমাৰ চিন্তাধাৰাৰ মাজত কিছুমান প্ৰাৰ্থক্য আছিল ।আমি প্ৰায় দুটা বছৰ ৰিলেচনত আছিলো ।এজনী শিক্ষিত ,ভদ্ৰ ছোৱালী আছিল বিনীতা ।কিন্তু তাইৰ বয়স অলপ হৈছিল ।হয়তো ৩৩ বছৰ মান হৈছিল চাগে ।মোৰো বয়সো প্ৰায় একেই ।তাইৰ ঘৰ আছিল নলবাৰীত ।চিনাকী হোৱাৰ প্ৰথম ছমাহমান আমি দুয়ো দুয়োৰে লগত একেবাৰে ভদ্ৰ ভাৱে কথা পাতিছিলো । নিশা আমি বেছি কথা পতা নাছিলো ।পিছলৈ লাহে লাহে আমি নিশা কথা পাতিবলৈ লৈছিলো ।কথা পাতোতে আমাৰ এটা দুটা বাজি গৈছিল ।আমাৰ দুয়োৰো বয়স হৈছিল ।চেক্স কি আমি ভালদৰে জানিছিলো ।লাহে লাহে ফোন চেক্স কৰা আৰম্ভ কৰিছিলো ।


চন্দনাৰ শৰীৰৰ গঠন বৰ এটা ঠিক আছিল ।একেবাৰে ক্ষীণ ,বেমাৰী যেন লগা শৰীৰ এটা আছিল তাইৰ ।বুকুৰ গাখীৰ দুটাও সৰু বগৰী দুটাৰ জোখৰ আছিল ।কতি ,বুকু ,পেটত মঙহে নাছিল তাইৰ । কিন্তু ,সেই শৰীৰটোতে চেক্স ভৰি আছিল ।


ৰাতি ফোন চেক্স কৰোতে তাই লেংতা হৈ লৈছিল ।এবাৰত তাইৰ শৰীৰৰ ভোক নপলাইছিল ।ফোনতে গোটেই ৰাতি মই তাইক চুদাৰ মজা লৈছিলো ।দিন যোৱাৰ লগে লগে ফোন চেক্সৰ পৰা আমি ভিডিঅ ক’ল কৰি চেক্স কৰা কৰিলো ।প্ৰথম দিনা ভিডিঅ চেক্স কৰি মই তাইৰ বুচখন দেখি পগলা হৈ গৈছিলো ।ইমান ক্ষীণ ছোৱালীজনীৰ বুচখন ডাঙৰ পান এখিলাৰ সমান আছিল ।পূৰঠ বুচখন বালেৰে ভৰি আছিল ।বুচৰ মাজৰ পাৰ দুটা বহল হৈ মঙহৰ লডাটো বাহিৰলৈ ওলমি আহিছিল অলপ । ভিডিঅ ক’লত তাইক আঙুলি মাৰিব দি মই হাত মাৰিছিল ।
তেনেকৈ ৰাতি ক’ল কৰোতে মই বেয়া বেয়া শব্দ কৈ তাইৰ বুচখন চেলেকৈ তাইৰ চেক্স মূৰত উঠাই দিছিলো ।তাই সেইদিনা বেয়া শব্দ কৈছিল সেইদিনা ।সমাজৰ আগত ভদ্ৰ শিক্ষয়ত্ৰীজনীয়ে বেয়া শব্দ কৈছিল মোৰ আগত প্ৰথমবাৰ ।


হঠাৎ মই তাইক কৈ পেলাইছিলো —ঐ ,গুৱাহাটী আহ কাইলৈ ।হোটেলৰ ৰূমত নি লেংতা কৰি ৰেণ্ডি চুদা দিম তোক ।(আগলৈ )

3 thoughts on “বিনীতাৰ প্ৰেম”

Leave a Comment

error: Content is protected !!