মা আৰু মোৰ জটিল সম্পৰ্ক ৪ - AssameseSexStory.xyz

মা আৰু মোৰ জটিল সম্পৰ্ক ৪

(কাহিনী এটা লিখোঁতে যথেষ্ট কষ্ট হয়, যদিও লিখাৰ চেষ্টা কৰো। লিখাৰ বাবদত আমি কোনো সাহায্য লাভ নকৰো। কৰ্মজীৱন ব্যস্তত্বপূৰ্ণ বাবে কিছু অসুবিধা হয়। মোৰ বিষয়ে জানিবলৈ বা যোগাযোগ কৰি নতুন idea দিবলৈ মেইল কৰিব পাৰে introlost3@gmail.com)
 
এটা স্বৰ্গীয় ৰাতিৰ পাছত ৰাতিপুৱা হল। এটা নতুন ৰাতিপুৱা। আজিৰ পৰা সকলো সলনি হৈ গৈছে। মা আৰু মই শাৰীৰিক আৰু মানসিক ভাৱে আমি হৈ পৰিছো। যোৱা ৰাতিৰ উদ্বিগ্ন কাৰবাৰ বোৰে আমাক এটা নতুন জীৱন দিলে। সকলো সলনি হৈ গল , Change is the only constant। ৰূপান্তৰে পলুৰ পৰা পখিলা সাজে, কবিতাৰ পৰা গান। আমাৰ ৰূপান্তৰে চেতনা, সম্পৰ্ক আৰু অনুভূতিবোৰক বিকশিত কৰিলে। এনে লাগিছে যেন মোৰ বুকুত এটা কোমল বিষে বাঁহ লৈছিল। যি বিষটোৱে মোক আমেজ দিছে, আত্মীয়তা দিয়ে, ঠিক তেনেকুৱা অনুভৱ যি আমি প্ৰথমবাৰ প্ৰেমত পৰোঁতে অনুভৱ কৰো।
 
মাক চাৰিওফালে বিচাৰি মই পাতল হাফ পেন্ট পিন্ধি ওলাই আহিলো। মা পাকঘৰত চাহ কৰি আছে। মই মাক পাছফালপা সাৱটি ললো আৰু ডিঙিত চুমা এটা খাই দিলোঁ। মায়ে ঘূৰি ওঁঠত চুমা এটা গুজি কলে- ব্ৰাছ কৰি আহা। ব্ৰেকফাষ্ট কৰি কলেজলৈ যাবলৈও আছে তোমাৰ।
 
সকলো মানুহৰ মাজত এটা কম বয়সীয়া চৰিত্ৰ লুকাই থাকে। মানসিক সুস্থতা আৰু শাৰীৰিক সুস্থতাৰ মিশ্ৰণে এই চৰিত্ৰটোক জীয়াই ৰাখে। সেয়ে বেছিভাগ ধনী মানুহক কম বয়সীয়া দেখাই। তাতো আকৌ প্ৰগতিশীল চিন্তা এটা লাগিব তেতিয়াহে। আমি বহুত ধনী নহয়। কিন্তু মাৰ সেই সঠিক সংমিশ্ৰণটো আছে। মায়ে আজি বিচাৰিলেও যিকোনো মানুহৰ লগত বিয়া হব পাৰে। যদিও মায়ে অকলে থাকিব বিচাৰে মোৰ লগত। আমি একেলগে থাকিব বিচাৰোঁ।
 
মই ফেছ হৈ আহি উনিফৰ্মজোৰ পিন্ধি ব্ৰেকফাষ্ট কৰিব বহিলোঁ।
মা- কাইলৈ তোৰ দেউতা আহিব। মই মনসা বাইদেউক মাতি পঠিয়াইছোঁ। তেওঁ লিগেল কাগজপাতি লৈ আহিব কৈছোঁ।
মই- কিহৰ লীগেল কাগজ?
মা- divorce ৰ কাগজ। তোৰ ১৮ বছৰ হল গতিকে তই যাৰ লগত ইচ্ছা তাৰ লগতেই থাকিব পাৰিবি। মই তোৰ বা (তনুশ্রী)ক মাতি পঠিয়াইছোঁ। তাইও ওচৰত থকাটো উচিত।
মই- মই তোৰ লগত থাকিম মা। I’m in love with you!
 মা- I love uh too বাবা। তোৰ সাহসতেই ইমান খিনি সম্ভৱ।
মায়ে আকৌ সুধিলে- আজি কলেজত কিবা দৰকাৰী আছে নেকি তোৰ।
ইংগিত টো ধৰিব পাৰি মই নাই বুলি কলো।
 মই- মোৰ কলেজলৈ যাবলৈ একদম মন নাই যোৱা।
মা- জানিছিলোঁ মই। (মকচিকিয়া হাঁহি এটা মাৰি কলে।) হব দে নালাগে আজি যাব, মোক অলপ সহায় কৰিবি তেন্তে।
 
মাৰ বাহি গাৰ গোন্ধটো অমায়িক। যিকোনো মহিলাৰ বাহি শৰীৰৰে আপোনাক উত্তেজিত কৰিব পাৰে। মায়ে যোৱাকালি ৰাতিৰ নাইতিটো পিন্ধি আছে। স্লিভলেচ, পাতল। মায়ে বাচন খিনি সামৰিব যাওঁতে মই বেগ ৰুমত থৈ আহিলোঁ। মা আহি চোফাত বহিল। মইও কাষতে বহিলোঁ। মাৰ কান্ধত মোৰ থৈ আমি একেলগে টিভি চাই আছিলোঁ। আৰু মাৰ গাখীৰ দুটা চুই আছিলোঁ। মায়ে কেৰেপ নকৰি টিভিত মগ্ন হৈ থাকিল। লাহে লাহে মই মাৰ নাইটিৰ ভিতৰত হাত ভৰাই গাখীৰ দুটা মুহাৰিব ললোঁ। মায়ে মোলৈ খঙৰ চকুৰে চালে মইও কেৰেপ নকৰিলোঁ। তাৰ পাছত মাৰ খং উঠিল আৰু মোক চোফাৰ পৰা নমাই আঁঠুকাঢ়িব কলে। মাৰ আজ্ঞা মতে মই বহি ললোঁ। মায়ে ভৰি দুখন চোফাত উঠাই পেন্টটো খুলি দিলে মই লগতে মাৰ জুনিখন চেলেকিব গলো। কিন্তু মায়ে আচৰিত ভাৱে মোক ভৰিৰে পিছত থাকিবলৈ কলে।
 
মা- চাওঁ ইমন তোৰ কিমান control আছে। (বুলি টিভিটো বন্ধ কৰি দিলে)
মই- কি কৰিব লাগিব মই মা?
মা- এটা এটাকৈ কাপোৰ বোৰ খুলি পেলা। (বুলি কৈ মায়ে নাইটি আৰু ব্ৰা খুলি পেলালে)
মই উত্তেজনাত লাল কাল হৈ গলো। মোৰ এনে লাগিছিল যেন মোৰ বীৰ্য পতন মাক দেখি দেখিয়েই হৈ যাব। মই ততাতৈয়াকৈ লেংতা হৈ গলো। কোনো প্ৰশ্ন নোহোৱাকৈ মাৰ কথা শুনি গলো। মায়ে পেনটিতো মোৰ মুখত গুজি দিলে। নিজেই ভৰি দুখন মেলি, জিভাখন ওলাই ৰেন্দিৰ দৰে নিজৰ ক্লীত টো ঘঁহি থাকিল। মায়ে মোক কেৱল ৰখি থাকিবলৈ দিলে আৰু নিজেই আঙুলি মাৰিব আৰম্ভ কৰিলে। মই মাৰ পেনটিতো পৰম তৃপ্তিৰে শুঙি আছিলোঁ। মাৰ জুনিয়ে পানী, মোৰ যোৱা ৰাতিৰ বীৰ্য লাগি পেনটিতো এটা জৌন উত্তেজক সামগ্ৰী হৈ পৰিছিল। মই হাত মাৰিবও পৰা নাই মাক ছুদিবও পৰা নাই।
মই- কিয় শাস্তি দিছ মা?
মা- (moan কৰাৰ মাজতেই লাহেকৈ কলে) শাস্তি দিয়া নাই control শিকাইছো। মানুহৰ মাজত কেনেকৈ থাকিব লাগিব চাই ল।
 
মায়ে জোৰে জোৰে আঙুলি মাৰিব ললে মাৰ দুইটা আঙুলিৰ speed বাঢ়ি গল। আঙুলিত পানী লাগি জিলিকি আছিল আৰু জুনিয়ে তলেৰে নিগৰি আহিছিল কামনাময়ী পানী। যিখিনি চেলেকাৰ পৰম তৃপ্তি জাগিছিল মোৰ। ময়ে চিঞৰি চিঞৰি আঙুলি মাৰি থাকিল এটা হাত গাখীৰত আনটো জুনিত। আহ! আহহ হ হ হ!! কেনেকুৱা লাগিছে তোৰ?
ছুদিবি মাক?
মাদাৰচদ ছুদিবি মাক? চেলেকিবি জুনি?
মই অ অ বুলি কৈ থাকিলোঁ।
মই মাৰ লেতেৰা কথা শুনি বুজিব পৰিছিলোঁ যে মাৰ orgasm ৰ সময় আহিছে।
মা- ইমান আহ খাই দে তোৰ জীৱনৰ আটাইতকৈ ভাল মিঠাই। খাই দে মাৰ ৰস। আহ! আহ!
বুলি কৈ মায়ে মোৰ চুলিত ধৰি মায়ে চোফাত এখন ভৰি ৰাখি মোৰ জিভাত জুনি খন মোহাৰি থাকিল। আহ! ইমন! Fuck fuck! আৰু অলপ সময় ঘঁহিব দে।
মায়ে যিমান পাৰি গভীৰলৈ মোৰ মুখ খন ভৰাব বিচাৰিছিল আৰু হেঁচি দিছিল সিমানেই শক্তিৰে।
অৱশেষত মায়ে কঁপি কঁপি ahhh! Fuck baby! Take it emon! I’m cumming ahhhh! Ahhhh! Ummmmhhhhh umhhhhh! Yeeeees ! বুলি কৈ যৌনতাৰ পৰম শিখৰ পাই গৈছিল। মায়ে মোক চোফাত বহাই ছুমা খালে আৰু মুখখনত লাগি থকা জুনিয়ে তৰল চেলেকি পেলালে। কিন্তু মোৰ উত্তেজনাৰ কথাও মায়ে ইতিমধ্যে গম পাইছিল। মই- মই কি কৰো এতিয়া, কণীটো ফাটি ফাটি যাওঁ কৰিছে।
মায়ে মোক বুকুত উঠাই ললে আৰু গাখীৰ মাজত মুখৰ লেলাউটি আনি পিছল কৰি ললে। দুই গাখীৰৰ মাজত মোৰ কণীটো হেঁচা মাৰি অগাপিচা কৰি থাকিব দিলে। মায়ে মোক আৰু উত্তেজিত কৰিবলৈ লেতেৰা কথা কবলৈ আৰম্ভ কৰিলে।
মা- এনেকৈ মোক ঠাণ্ডা কৰিবি নে সদায়
মই- কৰিম মা। তোৰ কাৰণে মই সকলো কৰিম।
মা- জোৰে জোৰে ছুদিবি নে, গুৰি লোকে কণীৰ আগটো ভৰাই দিবি নে মাৰৰ জুনিত
মই- দিম মা, দিম কেলা
মা- তেন্তে মাৰৰ গাখীৰ চুদ জহৰা, আহ! আহ! আৰু দে আৰু দে।
মই আৰু থাকিব নোৱাৰিলো মাৰ লেতেৰা কথা আৰু বৃহৎ গাখীৰ দুটাৰ হেঁচাত। মই- মোৰ ওলাব, ওলাব। I’m gonna cum মা।
বুলি কওঁতেই মায়ে মুখৰ ভিতৰত কণীটো গুজি ললে আৰু মোৰ টিকাত ধৰি মুখৰ গভীৰলৈ কণী টো ভৰাই deep throat দিবলৈ ললে। মই মাৰ চুলিত ধৰি ললোঁ। আৰু ল! মা! মোৰ ওলাইছে! গিলি পেলা! আহ! Bitch take it! বুলি কৈ সমস্ত পানী মাৰ ডিঙিত এৰি দিলোঁ আৰু লেবেজন হৈ মাৰ বহল শৰীৰত পৰি গলো।
মায়ে মোক গালত চুমা এটা খাই তেনেকৈয়ে শুৱাই ৰাখিলে।
 
সমাজৰ সকলো ব্যাধি পাহৰি, সম্পৰ্কৰ যিকোনো স্তৰ জঁপিয়াই আজি মই মোৰ মাৰ উলংগ গাত নিজেও উলংগ হৈ শুই আছোঁ। আমি ভাল কৰি আছো নে বেয়া কৰি আছো এইবোৰ ভবাৰ কোনো চিন্তা আমাৰ নাই। আমি দুয়োজনে দুয়োজনৰ মাজত মতলীয়া হৈ গৈছোঁ।আৰু বেছিকৈ হব হে বিচাৰিছোঁ। আধবয়সীয়া অনুয়ে এজনী কলেজীয়া ছোৱালীৰ দৰে শুই উঠিছে। মোৰ এনে লাগিছে যেন অনুয়ে সেই কলেজীয়া দিনবোৰক পুনৰ জিয়াব বিচাৰিছে বা সেই ইচ্ছাটো পুনৰ জন্ম হৈছে। এয়া আমাৰ মাজত থকা ইদিপাছ কপ্লেক্স (oedipus complex) যত মই বালক এটাৰ দৰেই মাৰ প্ৰতি আকৰ্ষিত হম। আমাৰ মাজত কিছুমান বিশেষ পৰিস্থিতিৰ মাজেৰেহে এই সম্পৰ্কটো আগবাঢ়িছে। যি পৰিস্থিৰ গাম্ভীৰ্য আমাৰ দুয়োৰে অন্তৰ্নিহিত ব্যাকুলতাক পূৰ্ণতা দিছে বা বিকশিত কৰিছে। এইটো psychological কাৰবাৰৰ প্ৰভাৱ যিদৰে আমাৰ সম্পৰ্কৰ বিস্তাৰ হৈছে।
 
মই শুই থাকোতে মুখত শুকাই যোৱা মাৰ জুনিৰ পানীখিনি অনুভৱ কৰিছিলোঁ। মাৰ বুকুত শুই মই গাখীৰ দুটা চুই আছিলোঁ আৰু চুপি আছিলোঁ। মোৰ লাহে লাহে ছুদিবলৈ মন যাবলৈ ধৰিলে আৰু কণীটো দাং খাই উঠিল। মাক মই চুমা খাব ললোঁ। ময়ো গভীৰলৈ জিভা ভৰাই চুমা খাব ধৰিলে।
মা- এতিয়া আৰু নকৰো দিয়া! আজি ৰাতিটো আমাৰ হব।
মই- তই একো কৰিব নালাগে অনু। মই কৰিম যি কৰিব লাগে বুলি। মই চুমা খাই থাকিলে আৰু জোৰে জোৰে গাখীৰ কেইটা মুহাৰিব ধৰিলোঁ।মা উত্তেজিত হৈছে বুলি মই ধৰিব পৰিছিলোঁ। মায়ে লাহেকৈ ভৰি দুখন মেলি দিছিল আৰু মোৰ দাং খাই থকা কণীটো মাৰ জুনিয়ে মুখত লাগে আছিল। মায়ে চুমা খাই খাই মোৰ টিকাত ধৰি হেঁচি দিলে আৰু লাহেকৈ মাৰ জুনিয়ে গহ্বৰলৈ মোৰ বাৰীডাল সোমাই গল। মাৰ জুনিৰ ভিতৰখন গৰম হৈ আছিল। ভালেমান গৰম। মাৰ জুনিৰ ভিতৰত মই ঠেলা হেঁচা কৰি আছিলোঁ আৰু মায়ে মোৰ পোকৰটো খামুচি ভৰি দুখন ওপৰলৈ দাঙি দিছিল।
 
মাক চুমা খোৱা এৰি মই ডিঙিত লেহেকৈ ধৰি লৈছিলোঁ আৰু থাপ দি আছিলোঁ।
আহ! অনু তই বৰ ধুনীয়া। তোক খাই পেলাম। মোৰ কণীৰ ৰহেৰে তোক তিয়াই পেলাম।
 
মা- মই তোৰ ইমন। তোৰ সম্পত্তি । আৰু তই মোৰ । চুদনৰ সময়ত তোৰ আৰু মোৰ মাজত কোনো বাধা নাই। মই তোৰ কুকুৰণি আৰু তই মোৰ পুহনীয়া কুকুৰ। আহ! চুদ চুদ! Fuck me!
মাৰ আৰু মোৰ চিৎকাৰত চাৰিওকাষ উত্তেজিত হৈ গৈছিল।
মোক ওপৰতে পৰি থাকিব দি মায়ে মোক সাৱটি ললে আৰু গুৰি লৈকে নিজৰ পোকৰটো হেঁচি ছুদিব ধৰিলে। মায়ে মোৰ কণীটো যিমান ভিতৰলৈ পাৰি ভৰাই লৈছিল। আৰু ভৰাই লৈ ভিতৰতে ঘঁহি আছিল।
আহ! ইমন মাক শান্তি দে। ঠাণ্ডা কৰ তোৰ নটি মাৰক। কুকৰণীৰ পেটত পানী এৰি পেট ফুলাই পেলা। আঠা লাগি থাক কুকুৰৰৰ নিচিনা জহৰা। আহ! পানী ভৰাই দে! আহ! মোৰ ওলাব ইমন!
মাৰ চিঞৰত মইও মত্ত হৈ গুটিত থকা সকলো পানী মাৰি জুনিৰ গভীৰত এৰি দিলোঁ। আহ! ল কুকুৰণি। কুকুৰৰ পানী ল! কুকুৰণি আঃ মোৰ ওলাই গল।
Fuck ইমন! Fuck! Your bitch is Cummings ahhh!! I’m there!! Ummmhhhh ahhhhh! Fuuuuuuuck,!!!
 
বাকী আগলৈ….
 

10 thoughts on “মা আৰু মোৰ জটিল সম্পৰ্ক ৪”

  1. অতি সুন্দৰ । সময়ৰ কাম সময়ত কৰিব লাগে । মাক নুচুদি ভুল কৰিলোঁ । এতিয়া বুঢ়ী হ’ল ।

    Reply
  2. kapur pindhobo nidibi kela anu bonori jonik. aru katimohiya kukuror dore tair nunkhont tur konito vorai din rat jura logai rakh.

    Reply

Leave a Comment

error: Content is protected !!