মা ৰ সৈতে হঠাৎ হৈ যোৱা মধুৰ মূহুৰ্তৰ এক পাতনি(খণ্ড২) – AssameseSexStory.xyz

মা ৰ সৈতে হঠাৎ হৈ যোৱা মধুৰ মূহুৰ্তৰ এক পাতনি(খণ্ড২)

পাপা ঘৰত নাথাকিলে আমি খুবেই হাঁহি ধেমালিৰ মাজেৰে কটাও সময়বোৰ। মাহীহতৰ গাঁৱৰ সভা আছিল আৰু বা ক মাহী আহি লৈ গৈছিল কিছুদিন থাকিব বুলি। ঘৰখনত আমি মানে মা আৰু মই অকলে থাকিলো । এবাৰৰ কথা, পূৱা কাষৰ আন্তি দুজনী আহি মাত লগালে। ৰশ্মি বাইদেউ,অ বাইদেউ কি কৰিছে দৰ্যাখন খোলকচোন। মায়ে মাত নিদিয়াত মোক মাত লগালে আৰু মই খুলি দিলোঁ। আন্টি হত সোমাই আহিল আৰু মোক ভিতৰত আহিব মানা কৰিলে। মই হব বুলি কৈ তাতেই চেয়াৰত বহি ৰলো। এনেতে গম পালোঁ যে মা মজিয়াৰ ৰুমলৈ ওলাই আহিছে আৰু আন্তি হতে মাক ধৰি ভালকৈ ৰং সানিছে। এনেতে মায়ে মোক মাতিছে ,দিচাং মোক বছোৱা ,এই দুই জনীয়ে মোক শেষ কৰিলে। মই ঘৰত গা ধুই আহি সৰু গামোচা পিন্ধি আছিলোঁ। গেঞ্জী পিন্ধিম বুলি লওঁতেই আন্তি হত আহি যোৱাত পিন্ধিবলৈ এৰি দৰ্যা খোলাত লাগিচিলো। মাই মতা দেখি মই চাবলৈ গৈ দেখিলোঁ সিহঁতে মাক বগৰাই লৈ গোটেই দেহত ৰং সানি দিছে আৰু এজনীয়ে মুখত বহুত লগাইছে। মই আনটো ৰুমলৈ গুচি আহিলো কিন্তু এজনী আন্তি আহি মোক ৰং দিব খুজিলে। মই মনা নকৰিলোঁ। কিন্তু আন্তিয়ে মোক সাৱটি ধৰি মুখে গায়ে ৰং দিলে আৰু গামোচা খনত টানি পেলাই দিলে।মই লাজতে চকু মুদি ৰৈ দিলোঁ। তেনেতে মায়ে মতা শুনিলো। দিচাং কত আচো এইফালে আহা মোক কাপোৰ এখন দিয়া ইহঁতে খুলি পেলাইছে আৰু চকুত ধৰিছে ৰঙে। একো চাব পৰা নাই। মোৰো একে অৱস্থা। এটা কাম কৰা ৰব মই তোমাক বাঠ্ৰম লৈ যাও হাত চকু ধুই পিন্ধি লবা। তুমি মোক নাচাবা কিন্তু দিচাং। হব মই ও একো নাই দেখা  সেপিয়াই হে আহি আছোঁ।

মই সেপিয়াই আহি মাক বিচাৰোঁতে মাৰ বুকুত হাত লাগিল আৰু মায়ে হাঁহি দিলে। কত ধৰিছা। একো নাই দেখা কত ধৰিম। বোলা মই নি আছোঁ।এনেকৈ গৈ বাথ ৰূম পালোঁ। মাই হাত ধুই চকু ধুলে। মই কলো।মোক নাচাবা কিন্তু মোৰ কাপোৰ কত বা পেলাইছে মোক কাপোৰ এখন দিবা প্লিজ।মাই গৈ এখন গামোচা মেৰিয়াই আহি মোক গাধুৱা সৰু গামচাখন পিন্ধাই দিলে। মাৰ হাত খন মোৰ চেতদালত টাছ হৈ গল।উম হাত কত ।মোৰ লাজ লাগে কিন্তু। ইহঃ হব । তলত পিন্ধা আনি দিছিলোঁ কিয় পিন্ধা নাই। সৰু হয়। মই দু খ পাও। তুমি ৮৫ অনিছিলা। ৯৫ লাগিব।

হব বজাৰ গলে অনিম। দোকানত গৈ নিজে আনিব লাগে। মোৰ অভ্যাস নাই ।তাইত পাও। ঠিক আছে এতিয়া মোক পিঠিখন ঘঁহি দিয়া ৰঙ বৰ ধুই দিয়া। মই চাৱাৰ টো খুলি দিলোঁ। আৰু দুয়ো বৰষুণত তিত দি টোপটোপিয় হলো। মই দেখিলোঁ মাই হাত দুখন পিয়াহ দুটা ধৰি ৰাখিছে কিন্তু গামোচা খন তিতি মাৰ ডাঙৰ উঠন টপিনা দুখন চিনিপোৱা হৈছে।মাই অলপ হাঁহি মাৰি গৰু বুলি কৈ পিছফাল হৈ বেৰত হাত থৈ, দিচাং মোক পিঠিত চাবোন ঘঁহি দিয়া ভালকৈ। হব মোক দিব লাগিব। দিম দিয়া। মোক দি তুমি গত শনি লোৱা মই ঘঁহি দিম পিঠিখন। হব কিন্তু ৰস্মিদৰলিং অলপ হালি দিয়া পিঠি খনত ঘহিব দিকদাৰ হয়। মই পিঠি আৰু ভৰিত আঠুৰ অলপ ওপোৰলৈ গামোচাৰ ওপৰেৰে চাবোন সানি দিলোঁ। মাই একো নকলে। ৰেখা ৰাণী ৰব মোৰ তাত চাবোন লগাই লোৱ। মই গোটেই গাত সানি ললো।এয় লোৱা চাবোন টুকুৰা আগফালে নিজে সানি লোৱা। পিঠিখন চন গোটেই ৰঙা নীলা হল। হালা না অলপ। মাই হালি দিয়াত ছুটি গামোচাৰ তলেৰে তপিনাৰ ফাকত মোৰ ছেট টো লগা যেন পালো। আৰু মোৰ ৬’৫ইঞ্চি দীঘল ২’৫ইঞ্চি মতা ছেট টো নিজে নিজেই থিয় হৈ একেবাৰে টান হৈ গল। মই একো নাভাবি আৰু ভালকৈ পিঠি আৰু কন্ধখন ঘহিব ধৰিলো। কিন্তু গম নোপোৱাকৈ ছেট ৰ মূৰটো ত কিবা গৰম গৰম যেন অনুভৱ হল। দিচাং অলপ দীঘল দীঘলকৈ দিয়ানা। মই বুজি নাপালোঁ কি কেনেকৈ। মই দীঘলকৈ পিঠিখন ঘহি ব ধৰিলো । চাবোন পিক দিয়াচোন। লোৱা। মাই গামোচাৰ তলত চাবোন সানি ললে। আৰু অলপ আগলৈ হালি দিলে। দিচাং বুকুত লাহে ঘঁহি দিবা মই আগফালে নহওঁ এনেকৈয়ে পিছৰে দিয়া।মই বুকুখনত ঘহিব লোৱাত চেতোৰ আগটত কিবা বেছি গৰম যেন পালো।আৰু ৰস্মিও গত জিকাৰ খোৱা দৰে কপি উঠিল। মই যিমান খৰকৈ ঘহিলো ৰশ্মি সিমানে অগা পিচা কৰিলে।আৰু এনেকৈ ২০মিনিট মান পিছত মই কব নোৱাৰাকৈ ৰস্মিৰেখা ৰ কঁকালত এবাৰ জোৰকৈ সাৱটি ধৰিলো। মোৰ গাটো কিবা চাৰি বাৰ মান কপি গল।আৰু বহুত পাতল অনুভৱ হল। ৰশ্মিয়ে লগে লগে চাৱাৰ টো খুলি দিলে আৰু মোক কলে এতিয়া মই ঘঁহি দিও। ঠিক আছে বুলি কৈ মইবেৰত হাত লগাই থিও হলো। আৰু মোক গোটেই দেহত ঘঁহি ধোৱাই দিলে। দিচাং গামচাখন খুলি লোৱা। মোৰ লাজ লাগে। ঠিক আছে তেন্তে মই খুলি দিও। যদি লাজ লাগে মৰখন পিন্ধি লবা। হব তে। ৰশ্মি গামচাখন খুলি মোক চাবনেৰে সকলোতে ঘঁহি দিলে।চেতদালত চাবোন লগাই দিয়াত লাজ লাজ লগী মই ৰশ্মিৰ গামচাখন টানি পিন্ধিবলৈ ললো কিন্তু লগে লগে মোৰ চকু থৰ হৈ ৰল। ও কি চাই আছ। লাজ নাই।ইহ মোৰ কাপৰখন কিয় খুলিলা তে। মোৰো নালাগে তুমাৰো নালাগে। হব।

মা।

কি?

হব । ৰশ্মি দৰ্লিং বুলি য়ে মাতা পগলাটো।

ওকে।

চাবোন লগোৱা লগোৱা খেলো দিয়া।

কেনেকৈ?

এজনৰ গাত চাবোন লগাই আন জনক গাৰে ঘঁহি দিবা হব।

ঠিক আছে। তেন্তে মই লগাই তোমাৰ গাত সনিম হব দিচাং পগলা।

হব দিয়া তুমি য়ে ফাৰ্ষ্ট।

ৰশ্মিয়ে গোটেই গাতত চাবোন সানি ললে।

বেৰত পিঠি লগাই থিও হোৱা।

ওকে।

ৰশ্মিয়ে পিছফালে ৰে মোৰ গাত ঘঁহি ঘঁহি হঠাৎ হাত এখনেৰে নিজৰ দুভৰি ৰ মাজেৰে সুমুৱাই মোৰ ছেট টো কৰবাত ঢিলা ঠাই এডোখৰত চেপি ধৰিলে আৰু মোক হেচি দিলে।

দিচাং হাতেৰে মোৰ পিয়াহ দুটা ধৰি ৰাখানা।

মই দুই হাতে দুয়োটা ডাঙৰ ডাঙৰ পিয়াহ হাতৰ তলুৱাৰে মোহাৰি ধৰিলো।

অলপ অগা পিচা কে ঠেলা ঠেলি খেলা।

মই অগা পিচা কৰিব ললো।

ও মা। ও মা। আৰু কৰা। দিচাং মোৰ দেহা কৰি থাকা। ইমান ডাঙৰ। ও মা। মই মৰি যাম ও। দিচাং। ও দিচাং।

ৰশ্মি দৰ্লিং।

কি দিচাং। জোৰকৈ ধৰা মোক দিচাং।

আৰু ২৫ মিনিট মান এনেকৈ থাকি হঠাৎ ৰশ্মি আৰু মোৰ দেহত এক কম্পন বৈ গল। আৰু দুয়ো দুয়োকে সাৱটি লৈ চুমা খাব ললো। বুজীয়েই নাপালোঁ কেনেকৈ কি সুখ ৰ মাজেৰে বৈ গলোঁ।

3 thoughts on “মা ৰ সৈতে হঠাৎ হৈ যোৱা মধুৰ মূহুৰ্তৰ এক পাতনি(খণ্ড২)”

Leave a Comment

error: Content is protected !!