শ্যামলীৰ ডায়েৰী2 – AssameseSexStory.xyz

শ্যামলীৰ ডায়েৰী2

২য় খণ্ড-

ৰাতিপুৱা শুই উঠি দেউতাই মোক জগাই আছিল ৷ মই দেউতাক কলো, গোটেই ৰাতি মোক তুমি শুবলৈ নিদিলা মোৰ মালখন বিষাই আছে ৷ দেউতাই কলে মই তোমাক কৰিবলৈ মতা নাই নহয়, পুৱা ৮টা বাজিল গাপা ধুই ব্ৰেকফাষ্ট কৰি দৰকাৰ হলে আকৌ শুই থাকিবা ৷ মই উঠি টুথব্ৰাছদাল লৈ বাথৰুমত সোমালো, মুটিবলৈ বহোতে বুচখনত বিষ অনুভৱ কৰিলো ৷ আইনা খনত চাইহে দেখিলো বুচৰ দুইপাৰ উখহি শকত হৈ আছে, মানে দেউতাই ভালকৈয়ে বজালে যোৱা কালি ৷ কাপোৰকানি খুলি গাটোৰ লগতে বুচখনো ভালকৈ ধুই ওলাই আহিলো ৷ টাৱেলৰে গাটো মচি কাপোৰ পিন্ধি থাকোতে দেউতাক কলো, তুমি কালি মোৰ মালকনৰ অৱস্থা বৰ বেয়া কৰি দিছা দেই ৷ এতিয়াও উখহি আছে, লগেলগে দেউতাই কলে চাওঁ বুলি ৷ মইও পেন্টিটো তললৈ নমাই ভৰি দুখন মেলি ধৰিলোঁ, দেউতাই হাতখন লগাই চাই কলে- আগতকৈ অলপ উখহিল আৰু গৰম হৈয়ো আছে ৷ মৰমতে দেউতাই বুচখনতে চুমা এটা খাই কলে, ৰ’বা মই ঔষধ এটা দি আছো ৷ সেই বুলি ফ্ৰীজৰ পৰা বৰফ অলপ আনি বুচখনৰ ওপৰত লগাই ধৰিলেহি ৷ ৫মিনিট মানৰ পাচত বিষটো প্ৰায় নাইকিয়া যেন পালো, আৰু অলপ সময় ধৰি থাকি দেউতাই মোক কলে দুঘণ্টামানৰ পাচত আকৌ এবাৰ এনেকৈ দিবলৈ ৷ টাৱেলখনৰে বুচখন মচি দি মোৰ পেন্টিটো পিন্ধাই দি মোক কলে- আজি ৰাতিলৈ সকলো ঠিক হৈ যাব দিয়া ৷ মই মনতে ভাবিলো তাৰ মানে আজি ৰাতিলৈ আকৌ বুচৰ চাটনি বনিব ৷ দুইটাই ব্ৰেকফাষ্ট খোৱাৰ পাচত দেউতা যাবলৈ ওলাল আৰু মোৰ ওঠতে চুমাটো খাই কলে, আজি সন্ধিয়া ৬টা বজাত পাৰ্টিলৈ যাব লাগিব তুমি ভালকৈ উলাই থাকিবা দেই ৷ মই হব বুলি কলো আৰু দেউতা যোৱাৰ পাচত দৰ্জাখন বন্ধ কৰি বিচনাতে বাগৰ দিলো ৷ দুপৰীয়াৰ খানা ৰুমলৈকে আনিবলৈ কৈ মই টিভিত চিনেমা চোৱাত লাগিলো ৷ দুপৰীয়া ১২টা মান বজাত খানা আহি পালেহি ৷ মই খানা খাই উঠাৰ পাচত দেউতাৰ ফোন আহিল, মোক কলে যে তুমি খানা খাই লোৱা আৰু মোৰও মিটিং শেষ হল মই ইয়াতে খানা খাই  আহি আছো ৷ মই হব বুলি কোৱাত দেউতাই ফোন কাটি দিলে ৷ প্ৰায় ডেৰ ঘণ্টা মানৰ পাচত দেউতা আহি পালে ৷ কাপোৰ সলাই হাত মুখ ধুই বক্সাৰ পেন্টএটা পিন্ধি দেউতাও মোৰ ওচৰতে বিচনাত পৰিলহি ৷ মোক সুধিলে তুমি আকৌ বৰফ লগাইছিলানে ? মই লগাইছিলো বুলি কোৱাত দেউতাই কলে চাও এতিয়া কেনেকুৱা হৈছে ৷ মই অলপো সংকোচ নকৰি পেন্টিটো খুলি ভৰি দুখন মেলি দিলো ৷ দেউতাই চাই কলে একদম ধুনীয়া হৈ পৰিল দেই তোমাৰ মালকন ৷ সেইবুলি দেউতাই বুচখনতে চুমা এটা খাই মোক সুধিলে, আজি কিহৰে ধুইছিলা ইমান ধুনীয়া গোন্ধাই আছে ৷ মই কলো V-Wash দি চাফা কৰি চেম্পু দি ধুইপখালি থৈছো ৷ দেউতাই লগেলগে দুইহাতে বুচখন মেলি জিভাখন ভৰাই দিলে ৷ মোৰ গোটেই শৰীৰটো জনজাই গল ৷ মই কলো কি কৰিছা দেউতা? দেউতাই কলে বৰ ভাল লাগিছে মাজনী, মোক অলপ খাবলৈ দিয়া ৷ সেইবুলি চপক চপককৈ বুচখনত দেউতাই মুখ চলোৱাত লাগিল ৷ লাহেলাহে মোৰও ভাল লাগিবলৈ ধৰিলে ৷ ককালটো উঠাই দি মই কলো খুউৱ ভাল লাগিছে দেউতা, তুমি এনেকৈয়ে খাই থাকা ৷ ইফালে দেউতাৰ পেন্টৰ তলত শলমাছটো দাং খাই উঠানমা কৰি আছিল ৷ মই কলো তোমাৰ শলমাছটো মোৰ ওচৰলৈ চপাই দিয়া ৷ লগেলগে দেউতাই পেন্টটো খুলি বাৰিদাল মোৰ হাতত দি দিলে ৷ মই দেউতাৰ বাৰিদাল অগাপিছাকৈ থাকিলো আৰু দেউতাই মোৰ বুচখন চেলেকি থাকিল ৷ অলপ সময়ৰ পাচত মোৰ উত্তেজনা বঢ়িবলৈ ধৰিলে, মই ককালটো ঘনাই উঠাই উঠাই দিলো ৷ দেউতাই সুধিলে ভাল লাগিছেনে বুলি, মই কলো মোৰ যাবৱে এতিয়া ৷মোৰ কথা শুনি দেউতাই জিভাখন ভিতৰলৈকে দি লিকলিকাই দিয়াত মোৰ পানী উলাবলৈ আৰম্ভ হল ৷ দেউতাই  বুচৰ পানী চেলেকি খাই উঠি মোলৈ চাই হাহি এটামাৰি কলে কেনে লাগিল? মই কলো বৰ ভাল লাগিল দেউতা, তুমি মোক সদায়ে এনেকৈ সুখ দি থাকিবা ৷ তাৰপিছত দেউতাই বাৰিদাল মোৰ মুখত লগাই দিলেহি ৷ মইও মুখখন মেলি বাৰিদাল ভৰাই লৈ চুপি থাকিলো ৷ ৫মিনিট মানৰ পিচত দেউতাই কলে চাওঁ তুমি এতিয়া শুই দিয়া ৷ মই দেউতাৰ কথা মানি শুই দিলো আৰু লগেলগে দেউতাই মোৰ ভৰি দুখন মেলি বুচখন ফাক কৰি বাৰিদালৰ টুপিটো লগাই ঠেলা মাৰি দিলে ৷ প্ৰথম ঠেলাতে আধাতকৈ বেছি সোমাই গল ৷ অলপ পাছতে আকৌ এটা ঠেলা মাৰি গোটেইদাল গুৰিলৈকে সোমোৱাই দিলে ৷ মোৰ অলপ বিষাইছিল যদিও প্ৰথম দিনাৰ নিচিনাকৈ নহয় ৷ লাহেলাহে দেউতাই ককাল নচুৱাই বৰািদাল  উলোৱা সোমোৱা কৰিব ধৰিলে ৷ মোৰ আজি বৰ ভাল লাগিছিল দেউতাৰ বাৰিদাল ৷ মই কলো তুমি অকনো চিন্তা নকৰিবা দেউতা  যিমান পাৰা চুদি থাকা ঘৰলৈ যোৱাৰ পাচত এনেকৈ কৰিব নোৱাৰিবা নহয় ৷ দেউতাই মোৰ কথা শুনি মোৰ ওঠখন মুখত লৈ আৰু ঘনাই ওলোৱাসোমোৱা কৰিবলৈ ধৰিলে ৷ গোটেই বাৰিদাল উলিয়াই আকৌ গুৰিলৈকে ভৰাই ভৰাই দিয়ে, এনেকৈ প্ৰায় ৮মিনিট মান চুদন দিয়াৰ পাচত দেউতাৰ স্পীড বাঢ়িবলৈ ধৰিলে ৷ মইয়ো তলৰপৰা উঠাই উঠাই দিলো, আৰু তাৰ পিছতেই মই দেউতাৰ বীৰ্য্যৰ গৰম গৰম পিচকাৰি মোৰ বুচৰ ভিতৰত অনুভৱ কৰি দেউতাক জোৰেৰে সাবতি ধৰি কলো দেউতা খুউব ভাল লাগিছে আজি মোৰ ৷ দেউতাই কলে যোৱা তিনিদিন ধৰি তোমাৰ লগত মই যিমান আনন্দ পাইছো, মাৰলৈ মনতেই নপৰা হল ৷ মই কলো- সেই কাৰণেইটো মই তোমাৰ মিছেছ হৈ অহা নাই জানো, গতিকে তুমি তোমাৰ মিছেছক আনন্দ দিবই লাগিব ৷ দেউতাই কলে হব দিয়া সোনজনী আৰু দুদিন আছেই ৷ মই কলো তুমি আৰু এদিন বঢ়াই দিয়া দেউতা ৷ দেউতা সুধিলে কিয়, মোৰ দেখুন আৰু দুদিনহে প্ৰগ্ৰেম আছে ৷ মই কলো এদিন মোৰ কাৰণে স্পেচিয়েলকৈ বঢ়াই দিয়া ৷ সেইদিনা তুমি আৰু মই গোটেই দিন ফুল এনজয় কৰিম ৷ দেউতা চুমা এটা খাই কলে হব দিয়া তোমাৰ কাৰণে এদিন আৰু এক্সটেনচন কৰি দিম মই ৷ তাৰ পাচতে  দেউতাই ইমানপৰে বুচত সোমাই থকা বাৰিদাল উলিয়াই আনিলে ৷ সৰু টাৱেলখন দি বুচৰ পানী সোপা মচি দুইটাই বাথৰুমত সোমাই ধুই আহিলোগৈ  ৷ 

2 thoughts on “শ্যামলীৰ ডায়েৰী2”

Leave a Comment

error: Content is protected !!