শ্যামলীৰ ডায়েৰী3 – AssameseSexStory.xyz

শ্যামলীৰ ডায়েৰী3

৩য় খণ্ড

আবেলি ৪:৩০বজাতে বিউতিপাৰ্লাৰত গৈ সোমালো গৈ, ৬টা বজাত দেউতাৰ লগত পাৰ্টিলৈ যাব লাগিব ৷ মোক চকীখনত বঢ়িবলৈ দি বিউতিছিয়ান জনীয়ে সুধিলে যে কেনেকুৱা Occasionৰ কাৰণে মেকআপ কৰিম ৷ মই আবেলিৰ পাৰ্টিৰ কথাটো কলো আৰু লগতে কলো যে কলা ৰঙৰ দীঘল পাৰ্টি ড্ৰেছ পিন্ধি যাম ৷ সেই মতেই প্ৰায় এঘণ্টা মানৰ পাচত মোৰ মেকআপ শেষ হোৱাত মোক আইনাত চাবলৈ দি তেওঁ সুধিলে, কেনেকুৱা লাগিছে বুলি ৷ মই নিজকে আইনাত দেখি অবাক হলোঁ, সচাকৈয়ে খুউব ধুনীয়াকৈ সজাইছে মোক ৷ ৰুমলৈ আহি পাওঁতে ৫:৩০টা বাজিল আৰু দেউতাই মোক দেখি কলে, বাঃ একদম Fantastic . মই কলো হব দিয়া বেছি প্ৰশংসা কৰিব নালাগে, সময় হল উলোৱা সোনকালে ৷ মই মোৰ কলা ৰঙৰ Party Dress টো উলিয়াই লৈ দেউতাক সুধিলো, ব্ৰা পিন্ধিম নে নিপিন্ধিম ৷ দেউতাই কলে, কিয় সুধিলা ৷ মই কলো যে আজিকালি পাৰ্টিলৈ গলে বহুতো ছোৱালীয়ে ব্ৰা নিপিন্ধাকৈয়ে যায় ৷ তেতিয়া হেনো বেছি সেক্সী দেখি ৷ দেউতাই কলে তুমি আজি মোৰ মিছেছ হিচাপে হে যাবা, গতিকে তুমি যি ভাল পোৱা তাকেই কৰা ৷ মই কলা ৰঙৰ ব্ৰাটো পিন্ধি দেউতাক হুকটো মাৰি দিবলৈ দিলো ৷ দেউতাই চান্সটো পাই পাচফালৰ পৰা সাবটি মোৰ দুদু দুটা লাহেকৈ টিপি দিলে ৷ মই কলো এতিয়া নহব দেই এইবোৰ, বুলি হাত দুটা আতৰাই দিলো আৰু দেউতাই ব্ৰাৰ হুকটো লগাই দিলে ৷ মই ড্ৰেছ পিন্ধি কলা ৰঙৰ হীলযোৰ পিন্ধি লৈ দেউতাক সুধিলো, কেনে লাগিছে মোক ৷ একেবাৰে খাই দিও যেন লাগিছে, দেউতাই কলে ৷ মই কলো হব মিষ্টাৰ ডেকা ঘূৰি আহি কিমান খোৱা খাই থাকিবা, এতিয়া সময় হল ৷ দেউতাই কলা চুটযোৰৰ লগত বেঙুনীয়া কালাৰৰ চাৰ্ট এটা পিন্ধিছে আৰু গল্ডেন ইয়েল্ল চেক টাইদালৰ লগত কলা জোতাযোৰৰ সৈতে একদম সাংঘাতিক ধুনীয়া দেখিছে ৷ হোটেলৰ তলত গাড়ী ৰৈ আছিল ৷ পাছৰ চিটত মই বাওঁ ফালে আৰু দেউতা সোঁ ফালে বঢ়িল ৷ হোটেলৰ পৰা প্ৰায় আধা ঘন্টাৰ ৰাষ্টা হব ৷ মোৰ মনতে বহুত কিবাকিবি কথা আহিবলৈ ধৰিলে ৷ আজি চাৰি দিনৰ আগলৈকে মোৰ আৰু দেউতাৰ মাজত কথাবতৰা বিলাক কিমান লিমিটত হৈছিল আৰু যোৱা তিনিদিনৰ পৰা মোৰ আৰু দেউতাৰ মাজত একোৱেই লুকুৱাব লগীয়া নোহোৱা হৈ গল ৷ আজি মই দেউতাৰ ঘৈণীয়েক হৈ আহিছো পাৰ্টিলৈ ৷ কোনেও নাজানে যে মই আছলতে কোন ৷ মইও মনতে ঠিৰাং কৰিলোঁ যে ভবিষ্যতেও মই দেউতাৰ লগত মোৰ এই মধুৰ সম্পৰ্কটো বেয়া হবলৈ নিদিওঁ ৷ ড্ৰাইভাৰে গাড়ীখন ৰখোৱাৰ লগেলগে দাৰোৱান জনে দৰ্জাখন খুলি গুড ইভিনিং মেম বুলি এটা জোৰদাৰ চেলুট মাৰিলে ৷ মইও প্ৰতুত্তৰ দি গাড়ীৰ পৰা নামি দেউতাৰ বাওঁহাত খনত মোৰ সোহাঁতখনেদি হোক কৰি ধৰি ভিতৰলৈ সোমাই গলো ৷ সকলোৰে কাৰণে টেবুল ৰিজাৰ্ভ কৰি থোৱা আছে ৷ আমাৰ নিৰ্দিষ্ট টেবুলত বহাৰ পাচতে ওৱেইটৰ দুজনে ড্ৰীংকচ আৰু স্নেক্চ দি গলহি ৷ লগেলগে আৱাৰ্দ ফাংচন আৰম্ভ হল ৷ দেউতাইও নৰ্থইষ্টৰ বেষ্ট মেনেজিংৰ আৱাৰ্দ পাইছে ৷ মাইকত কোৱাৰ লগেলগে মই আৰু দেউতাই গৈ ষ্টেজত উঠিলোগৈ ৷ সকলোৱে হাতচাপৰি বজাই আমাক উৎসাহিত কৰিলে ৷ লেডী এনাওঞ্চাৰ গৰাকীয়ে মোক দেখি মাইকতে কৈ দিলে যে, মই হেনো গোটেই ফাংচনত আটাইতকৈ ধুনীয়া লেডী ৷ আকৌ সকলোৱে এবাৰ হাতচাপৰি মাৰিলে ৷ তাৰ পাচতে পাৰ্টি আৰম্ভ, সকলোৱে ডান্স কৰিছে ৷ মই আৰু দেউতায়ো হাতত ধৰাধৰিকৈ ডান্স কৰিলোঁ আৰু মাজেমাজে দেউতাই মোক লিপ কিচ্ও দি থাকিল ৷ তাৰ মাজে মাজে ড্ৰীংকচও চলিল ৷ ৰাতি ১০:৩০ মানত খানাৰ এনাও্নচ হল ৷ আমি বহা টেবুলখনতে আৰু এহাল couple আহি বহিলহি ৷ তেওঁলোক দিল্লীৰ, মানুহজন দেউতাৰ চিনাকি আৰু তেওঁৰ মানুহ গৰাকীক মোৰ লগত চিনাকি কৰাই দিলে ৷ সকলোৱে কেৱ্ল মোৰেই প্ৰশংসা কৰিলে, মই হেনো বৰ ধুনীয়াকৈ মোৰ শৰীৰটো মেনটেইন কৰিছোঁ ৷ আচল কথাটো কোনেও গম নাপালে ৷ ৰাতি প্ৰায় ১১টা মান বাজিল আমি হোটেল আহি পাওঁতে ৷ আহিয়েই কানিকাপোৰ সলাই দেউতা বাথৰুমত সোমাই ফ্ৰেছ হৈ আহিল ৷ মইও ফ্ৰেছ হৈ ব্ৰা আৰু পেন্টি নিপিন্ধাকৈ কেৱল নাইটীটো পিন্ধি বিচনাত পৰিলোহি ৷ দেউতাৰ ডিঙিত সাবটি ধৰি মই দেউতাক সুধিলো- তুমি মাক বহুত মিছ কৰিছা নহয় জানো? দেউতাই কলে নাই, তুমি লগত আছাই চোন তেনেস্থলত তোমাৰ মাক মিছ কৰিব লগীয়া কিদাল আছে, সেইবুলি দেউতাই মোৰ ওঠত চুমা এটা খাই মোৰ দুদু দুটা দবাবলৈ ধৰিলে ৷ মই নাইটিটো খুলিদি সম্পূৰ্ণ উলঙ্গ হৈ দেউতাক সুবিধা কৰি দিলো ৷ দেউতাই এখন হাত লাহেলাহে তললৈ নি মোৰ বুচখন খুচৰিবলৈ লাগিল ৷ মাজেমাজে আঙুলি এটা ভৰাই দি মোৰ চেক্স উঠাবলৈ ধৰিলে ৷ মইও দেউতাৰ ওঠটো কামুৰি কামুৰি এখন হাতৰে দেউতাৰ বাৰিদাল খামুচি লৈ অগাপিছা কৰিবলৈ ধৰিলোঁ ৷ লগেলগে দেউতাইও কাপোৰ খুলি সম্পূৰ্ণ উলঙ্গ হৈ পৰিল ৷ দেউতাই আঙুলি ওলোৱা সোমোৱা কৰি মোৰ বুচখন পিচল কৰি পেলালে ৷ মইও ঘনাই অগাপিছা কৰি থকাত দেউতাৰ বাৰিদালৰ পৰা বিজল পানী উলাবলৈ ধৰিলে ৷ মই দেউতাক কলো তোমাৰ বাৰিদাল মুখত লওনে, দেউতাই কলে তুমিও তোমাৰ মালকন মোৰ মুখত পৰাকৈ দিয়া ৷ দেউতাক ওপৰমুখকৈ শুৱলৈ কলো, দেউতাৰ বাৰিদাল একেবাৰে কুটুবমিনাৰৰ দৰে খাৰা হৈ পৰিল ৷ মই উঠি দেউতাৰ মুখত মোৰ বুচখন লগাই ওলোটাকৈ শুই  বাৰিদাল মুখত সোমোৱাই ললোঁ ৷ এনেকৈ 69 পজিছনত আমি দুয়োটাই আনন্দ লবলৈ লাগিলো ৷ মই দেউতাৰ বাৰিদাল যিমান পাৰো মুখত সোমোৱাব লাগিলো আৰু দেউতাই মোৰ বুচখন চেলেকি মাজেমাজে জিভাখন ভিতৰলৈ সোমোৱাই দিয়াত মোৰ উত্তেজনা চৰমবিন্দুত আহি পাবৰ হল ৷ দেউতাৰ মুখতে মোৰ পানী খালাচ হল আৰু দেউতাই চপক  চপককৈ বুচখন চেলেকি থাকিল ৷ মই দেউতাক কলো তুমি এনেকৈ শুই থাকা বুলি উঠি গৈ ঠিং খাই থকা বাৰিদালৰ টুপিটো বুচৰ ফুটাটোত লগাই লাহেকৈ বহি দিলো ৷ পেৰপেৰকৈ বাৰিদাল মোৰ বুচত সোমাই গৈ একেবাৰে জৰায়ু পালেগৈ ৷ তিনিদিনৰ আগলৈকে আঙুলি এটাও সোমোৱাই নোপোৱা মোৰ বুচখনত আজি দেউতাৰ চাৰে ৯ইঞ্চিৰ বাৰিদালো আৰামত সোমোৱাই লব পৰা হৈ গলো ৷ কথাটো ভাবিয়েই আৰু ৰোমাঞ্চিত হৈ গলো ৷ মই লাহেলাহে ককাল চলাবলৈ আৰম্ভ কৰিলোঁ, বহুত মজা লাগিবলৈ ধৰিলে ৷ দেউতাই মোৰ দুদু দুটা দবাই মোক আৰু উত্তেজিত কৰি তুলিলে ৷ ২মিনিট মানৰ পাচত মোৰ আকৌ পানী উলাবলৈ ধৰিলে ৷ বুচৰ পৰা পক্ পক্ আৱাজ উলাই মোক পাগল কৰি দিছে ৷ দেউতাৰ বাৰিদাল এতিয়াও লোহাৰ ৰদ এদালৰ দৰে খাৰাহৈ আছে ৷ মোৰ পানী যোৱাৰ পাচত মই দেউতাক জোৰকৈ সাৱটি ধৰিলোঁ ৷ দেউতাইও মোক সাৱটি ধৰি এইবাৰ মোক তলত লৈ নিজে ওপৰত উঠি ললে আৰু সম্পূৰ্ণ জোৰে জোৰে বুচত বাৰিদাল ওলোৱাসোমোৱা কৰাত লাগিল ৷ মই কলো আৰু জোৰকৈ কৰা দেউতা, মোৰ খুউৱ ভাল লাগিছে ৷ দেউতাইও একেৰাহে খুবলিত ধান বানি থাকিল ৷ প্ৰায় ৫মিনিট মানৰ পাচত দেউতাৰ স্পীড আৰু বাঢ়িবলৈ ধৰিলে ৷ তাৰ পাচতে দেউতাই কলে, মোৰ উলাব এতিয়া মাজনী ৷ মই কলো আজি মোৰ মুখতে দিয়া বুলি ৷ লগেলগে দেউতাই বাৰিদাল বুচৰ পৰা উলিয়াই মোৰ মুখৰ আগত হাতৰে অগাপিছা কৰিবলৈ ধৰিলে ৷ মইয়ো মুখখন মেলি ধৰিলো, তেতিয়াই দেউতাৰ বাৰিদালৰ পৰা গৰম গৰম বীৰ্য্যৰ পিচকাৰি মোৰ মুখৰ ভিতৰত পৰিবলৈ ধৰিলে ৷ বগা দাঠ বীৰ্য্যৰে মোৰ মুখখন ভৰি পৰিল ৷ মই অলপো দেৰি নকৰাকৈ একেঘোটে গোটেইসোপা গিলি পেলালো ৷ তাৰ পাচতে বাৰিদালৰ টুপিটো মুখত ভৰাই চুপি গোটেই বাৰিদাল চাফা কৰি দিলো ৷ মই দেউতালৈ চাই হাহি এটা মাৰি সুধিলো, কেনেকুৱা লাগিল ? দেউতায়ো মোক সুধিলে, মই কলো মই ভবাই নাছিলো যে এইটো কামত ইমান সুখ পায় বুলি ৷ গোটেই জীৱনটো এনেকৈয়ে থাকিবলৈ মন গৈছে ৷ তাৰ পাচতে দুইটাই বাথৰুমত চাফচিকুণ হৈ আহি তেনেকৈয়ে শুই থাকিলো ৷ 

3 thoughts on “শ্যামলীৰ ডায়েৰী3”

Leave a Comment

error: Content is protected !!