শ্যামলীৰ ডায়েৰী5 - AssameseSexStory.xyz

শ্যামলীৰ ডায়েৰী5

৫ম খণ্ড

ৰাতি ৮টা মান বজাত আমি দুইটাই শুই উঠি বাথৰুমত গৈ ফ্ৰেছ হৈ আহিলো ৷ মই কলো আজি ডিনাৰৰ কাৰণে বাহিৰলৈকে যাম দেই ৷ দেউতাই কলে হব দিয়া ৷ দেউতাই ফোনকৰি গাড়ী এখন মাতিলে, ড্ৰাইভাৰ জনে আধাঘণ্টামান লাগিব বুলি কলে ৷ মই বগা টিচাৰ্ট এটা আৰু পিংক কালাৰৰ থ্ৰিকোৱাৰ্টাৰ এটা পিন্ধি একদম কেজুৱেল হৈ ওলালো, দেউতাই খাকী কটনৰ হাফপেণ্ট আৰু কলা টিচাৰ্টটো পিন্ধি ললে ৷ আধাঘণ্টাৰ পাচতে গাড়ী আহি পালেহি আৰু আমিও ৰুমৰপৰা উলাই আহিলো ৷ দেউতাই ড্ৰাইভাৰজনক কলে যে কোনোবা ভাল ধাবালৈ আমাক নিবলৈ, ড্ৰাইভাৰ জনেও হব বুলি মুৰ দুপিয়ালে ৷ প্ৰায় আধাঘণ্টামান ড্ৰাইভ কৰাৰ পাচতে এখন ৰোডচাইদ ধাবাত আামি গৈ পালোঁ ৷ দেউতাই ড্ৰাইভাৰজনক কি খাই, খাবলৈ কৈ আমি চিধাই বাৰত সোমালোগৈ ৷ দেউতাই নিজৰ ফেভাৰিট স্কটচ্ হুইস্কি অৰ্দাৰ দিলে আৰু মোৰ কাৰণ ৰেড ওৱাইন, লগতে স্নেক্সৰ কাৰণে ৰস্টেড কাজু ৷

অলপ পাচতে অৰ্দাৰ আহি পালে ৷ দেউতাৰ লগত গ্লাছ টুকুৰিয়াই চেয়াৰ্ছ কৰি ওৱাইনৰ চিপ এটা লৈ মই দেউতাক কলো, অহাকালিলৈ কি প্ৰগ্ৰেম ৰাখিছা? দেউতাই কলে অহাকালি গোটেই দিনটো তোমাৰ কাৰণেই ৷ মই কলো তেনেহলে অহাকালিলৈ আমি চ’পিং কৰিবলৈ যাম, তাৰ পাচত পাচত আকৌ এবাৰ বীচত যাম ৷ দেউতাই কলে বীচত বৰ ভাল লাগিল নেকি পৰহিৰ দিনা, মই অ বুলি কলো ৷ হব দিয়া তোমাৰ মতেই অহা কালিলৈ সকলো হব ৷ পৰহিলৈ দিনৰ ১১টাত ফ্লাইট আছে ভায়া মোম্বাই ৷ মই কলো আজি ৬দিন হল আমি ঘৰৰপৰা অহা কিন্ত সময়বোৰ কেনেকৈ পাৰ হল গমকে নাপালোঁ ৷ মোৰ চকুত চকুথৈ দেউতাই সুধিলে, তুমি মোৰ লগত আহি সুখীনে মাজনী? মই কলো তোমাৰ লগত আহি মই যিমান আনন্দ আৰু সুখ পালোঁ যোৱা ৬দিনে, সেইবোৰ মোৰ কাৰণে সপোনৰ বাহিৰে একো নহয় ৷ মই সচাকৈয়ে বহুত লাকী তোমাক দেউতা হিচাপে পায় ৷ দেউতাই কলে তোমাৰ লগত হোৱা যৌন সম্পৰ্কৰ বিষয়ে কোনেও যেন গম নাপায় তাৰ কাৰণে সদায়ে সতৰ্ক হৈ থাকিবা ৷ মই কলো আজিকালিৰ দিনত বাপেক আৰু জীয়েকৰ মাজত যৌন সম্পৰ্ক থকাটো একো ডাঙৰ কথা নহয় ৷

পশ্চিমীয়া দেশতটো ৮০% ছোৱালীৰ প্ৰথম যৌন মিলন নিজৰ ঘৰতে বাপেক বা নিজৰ ককায়েকৰ লগতে হয় ৷ গতিকে তুমি এই বিষয়ে বেছি চিন্তা নকৰিবা ৷ মই কাৰো আগত এই বিষয়ে নকও কিন্ত তুমি এইকেইদিনত মোক যিমান সুখ দিলা, ইয়াৰ পাচত মোৰ ভোক আৰু বাঢ়িছেহে ৷ গতিকে ঘৰলৈ যোৱাৰ পাচতো তুমি মোৰ ভোক মাজে মাজে মাৰিবা দেই ৷ দেউতাই কলে সময় আৰু সুবিধা মিলাইহে সম্ভৱ হব ৷ কাৰণ ইয়াত তোমাৰ আৰু মোৰ বাহিৰে কোনো নাই কিন্ত ঘৰত মা, ভাইটি সকলো থাকিব গতিকে চাই চিন্তিহে সময় মিলাব লাগিব ৷ মই আকৌ সুধিলো যোৱা কেইদিন যে তুমি মোৰ লগত নিজৰ ঘৈণীৰ নিচিনাকৈ চেক্স কৰি আছা কোৱাচোন দেউতা মোৰ আৰু মাৰ ভিতৰত কাক বেছি ভাল লাগিছে ৷ দেউতাই হাহি এটা মাৰি কলে, চোৱা মাজনী চেক্স এটা এনেকুৱা বস্তু যিটোৰ compare কৰাটো বৰ কঠিন ৷ কেতিয়াবা বয়স্ক মানুহৰ লগতো চেক্স কৰি ১৬বছৰীয়া ছোৱালীতকৈ বেছি ভাল লাগে ৷ এতিয়া কথা হল তোমাৰ, মই নিশ্চয়কৈ কব পাৰো যে বহুত দিনৰ পাচত মই মন খুলি চেক্স কৰিছোঁ তোমাৰ লগত ৷ বিয়াৰ পিচদিনা মানে আমাৰ চোহাগৰাতিৰ দিনা তোমাৰ মায়ে খুউব কান্দিছিল ৷ মই মাত্ৰ এবাৰহে কৰিছিলো সেইদিনা, তাৰ পাচত চাৰিদিনলৈ তোমাৰ মায়ে মোক হাত লগাবলৈ দিয়া নাছিল ৷

মই কলো নিদিবটো তোমাৰ যিদালহে অস্ত্ৰ, সেইদাল যেই সেই তিৰোতাই চম্ভালিবই নোৱাৰিব ৷ আমাৰ কথাবতৰাৰ  মাজতে দেউতাই চাৰিপেগ গিলিলে আৰু মইও তিনি গিলাচ ৰেড ওৱাইন ইতিমধ্যে শেষ কৰিলোঁ ৷ Waiterএ খানা আনি টেবুলত লগালেহি ৷ মই দেউতাক কলো সোনকালে খানা খাই বলা, সময় ৰাতি ১০:৩০ বাজিল ৷ মোৰও আজি গোলাপী নিচা হৈছে আৰু দেউতাৰ কথাটো কবই নালাগে ৷ হোটেলৰ বিল দি আহি আমি দুয়োটা গাড়ীত বহিলোঁহি ৷ গাড়ী চলিবলৈ আৰম্ভ হোৱাৰ লগেলগে দেউতাই মোৰ দুদু দুটাৰ লগত খেলিবলৈ আৰম্ভ কৰিলে ৷ হোটেল আহি পোৱালৈকে দেউতাই মোৰও চেক্স উঠাই দিলে ৷ ৰুৰম ভিতৰত সোমাইয়েই দেউতাই মোক লিপকিচ্ কৰিবলৈ লাগিল, মইও পূৰ্ণ সহযোগ কৰি দেউতাক সাবটি ধৰিলো ৷ তেনেকৈয়ে ৫মিনিট মান সাবটাসাবটি কৰি আমি দুয়োটাই কাপোৰকানি সোলোকাই সম্পূৰ্ণ উলঙ্গ হৈ বিচনালৈ আহিলো ৷ মই বাৰিদাল খামোচা মাৰি অগাপিচা কৰি দিওঁতে দেউতাৰো চেক্স বাঢিল ৷ মোক চিধাই বিচনাত পেলাই দিলে ৷ ভৰিদু্খন মেলি টনটনীয়া বাৰিদালৰ টুপিটো বুচখনৰ মুখত ঘহাই দিলে ৷ মোৰ চেক্স বাঢি বুচখন বিজলুৱা হৈ আছিল, তাতে ঘহনি খাই দেউতাৰ বাৰিদালৰ টুপিটোও পিচল হৈ পৰিল ৷ দেউতাই বেছি দেৰি নকৰি বাৰিদাল ঠেলি দিলে, আধা সোমোৱাৰ পাচতে আকৌ এটা ঠেলা দি গোটেইদাল মোৰ বুচত সোমোৱাই দিলে ৷ মইও দেউতাক সাবতি মোৰ ভৰিদু্খনৰে দেউতাক মেৰিয়াই ধৰিলোঁ ৷ দেউতাই বাৰিদাল ওলোৱাসোমোৱা কৰিবলৈ ধৰিলে, মইও দেউতাক সহযোগ কৰি ককালটো উঠাই উঠাই দিলো ৷ দেউতাৰ চুদন লাহেলাহে শক্তিশালী হবলৈ ধৰিলে, যেন গোটেই মানুহটোৱেই মোৰ বুচত সোমাই যাব ৷ মোৰ পানী উলাই পক্ পক্ শব্দ হবলৈ আৰম্ভ হল ৷ দেউতাৰ চুদনৰ স্পীড বাঢিবলৈ ধৰিলে, মইও জোৰেৰে সাবটি ককাল নচোৱাই থাকিলো ৷ প্ৰায় ১৫মিনিটৰ চুদনত মোৰ দুবাৰকৈ পানী উলাল কিন্ত দেউতাই এতিয়াও একেটা স্পীডতে মোক চুদিয়েই আছে ৷ হঠাৎ দেউতাই মোক জোৰত সাবটি ধৰি ঘনকৈ উসাহ লৈ বাৰিদাল একেবাৰে ভিতৰলৈকে ঠলি মোৰ বুচৰ ভিতৰতে পানী এৰিদিলে ৷ দেউতাৰ গৰম বীৰ্য্যৰ অনুভৱত মইও বহুত জোৰকৈ দেউতাক সাবটি ধৰিলো ৷ সম্পূৰ্ণ পানী উলোৱাৰ পাচত দেউতা অৱশ হৈ মোৰ গাৰ ওপৰতে শুই দিলে ৷ দুই মিনিট মানৰ পাচত মই দেউতাক উঠাই দি নিজেও উঠি দুইটাই বাথৰুমত গৈ চাফাহৈ আহিলো ৷  তাৰ পাচত দুইটাই সাবটি ধৰি শুই থাকিলো ৷ ৰাতিপুৱা অলপ দেৰিলৈকে শুম বুলিয়েই মই উঠা নাছিলো কিন্ত দেউতাই প্ৰস্বাৱ কৰিবলৈ উঠি মোক শুবলৈ নিদিলে ৷ প্ৰস্বাৱ কৰি আহি মোৰ দুদু দুটাৰ লগত ধেমালি কৰাত লাগিল ৷ অলপ পাচতে মোক ওপৰমুখকৈ শুৱাই দি ঠিংখাই থকা বাৰিদাল একেবাৰতে মোৰ বুচত সোমোৱাই দিলে ৷ মইও কেটকুট নকৰি ককালটো উঠাই দিলো ৷ তাৰ পাচতেই দেউতাৰ চুদন আকৌ আৰম্ভ হল ৷ দহ বাৰ মিনিট মান ঘমাসান চোদনৰ পাচত দেউতাই বুচৰ ভিতৰতে পানী এৰি দিলে ৷ পানী উলোৱাৰ পাচত দেউতাই মোৰ ওপৰৰপৰা নামি কাষতে শুই দিলে ৷ মইও টাৱেলখন বুচৰ ওপৰত গুজি দি শুই দিলো যাতে বুচৰ পানী উলাই বিচনাত নপৰেগৈ ৷ দেউতাই এহাতে মোক সাবতি শুই থাকিল ৷

2 thoughts on “শ্যামলীৰ ডায়েৰী5”

  1. ভাল হৈছে,, কিন্তু একঘেমিয়া হৈছে,, অকল ঠাই বিলাক হে সলনি কৰছে আপোনি, erotica, seduce, dominet, drty sex সকলোখিনি পৰিলে সন্নিবিষ্ট কৰিব, otdoor যাওঁতে, shoping কৰোতে অচিনাকী মানুহৰ আগত অলপ ধেমালিও কৰাব। ধন্যবাদ আপোনালৈ

    Reply

Leave a Comment

error: Content is protected !!