মোক নেতা এজনে 2 বছৰ ধৰি চোদিছিল – AssameseSexStory.xyz

মোক নেতা এজনে 2 বছৰ ধৰি চোদিছিল

মোৰ নাম অংকিত (name changed)। মই 19 বছৰ বয়সত ত এজন ডাঙৰ নেতাৰ লগত বিয়া হৈছিলো। তেতিয়া তেওঁৰ বয়স আছিল 73 বছৰ। মই ইমান বুঢ়া মানুহ এজন লৈ বিয়া হোৱা ৰ 2 তা কাৰণ আছিল প্ৰথমে মোৰ দেউতা ও এজন নেতা আছিল আৰু ইমান ডাঙৰ নেতাৰ লগত সম্পৰ্ক গঢ়িব পাৰিলে আমাৰ বহুত উন্নতি হব। দ্বিতীয়া a তে তেওঁৰ বিশাল সম্পতি। মই এতিয়া তেঁওৰ পৰা divorce লৈ তেঁওৰ সম্পত্তিৰ আধা ভাগ পাইছোঁ। যিটো মোৰ আগৰে পৰা প্লেন আছিল। মোৰ বৰ্তমান বয়খ 21 বছৰ। কিন্তু এই দুই বছৰত তেওঁ মোক খুব চুদিচিল। মই ভবা নাছিলো বুঢ়া মানুহ এজনে ইমান চুদিব পাৰে বুলি ।

এতিয়া মই ভাবিছোঁ যে মই মোৰ এই wild sex r কাহিনী আপুনা লোকক কম।

এয়া মোৰ বিয়া হোৱা 2 months পিছৰ কথা। বুঢ়া আৰু ময় কেইবাৰ মান sex কৰিছো। কিন্তু তেওঁ busy বাবে ভালকৈ কৰা নাছিলো। এদিন তেঁও কলে: মই এতিয়া কেই দিন মান free বলা honeymoon ৰ পৰা আহো।

আমি দো গোৱা গলো। গোৱাত এখন ভাল দামী হোটেল ত ৰোম বুক কৰি তাত সমালো। মই towel এখন পিন্ধি তেওঁক কলো মই গা ধুই আহো। তেওঁৰ মোৰ towel খন টানি দিলে। মই উলংগ হৈ গলো । মই লাজতে নিজৰ boobs আৰু বুচ হাতেৰে লুকাব ধৰিলো। তেওঁ হাঁহি কলে আৰে লাজ কৰিছা জে এতিয়া আমি দু husbend wife। মই মনতে ভাবিলো বুঢ়া আৰু ৰঃ দুই দিন মান টোৰ পৰা divorce লৈ টোৰ টকা লৈ যাম।এয় বুলি কৈ তেওঁ মোক bathroom লৈ টানি লৈ গল।

Bathtub ৰ ভিতৰত 19 বছৰীয়া গাখীৰ ৰ দৰে বগা ধুনীয়া গাভৰু 36-28-38 figure ৰ মই এজন 73 সকত কলা বুঢ়া এ তাৰ লগত উলংগ হৈ বহি আছোঁ। এয়া হল টকাৰ power। bathtub টোৰ ভিতৰত মই তেওঁৰ ওপৰত চুই আছিলো। তেওঁ এখন হাতেৰে মোৰ boobs টিপি আছিল আৰু আনখনেৰে মোৰ যোনী। তেওঁ মোক গলত kiss কৰি আছিল। তেওঁ কলে চাও তোমাৰ জিভা খন উলিয়ায় দিয়া। মই জিভা উলিয়ায় দিলোঁ তেওঁ মোৰ জিভা খন চুহব ধৰিলে। মোৰ বমি আহি গৈছিল। মই মনতে ভাবিছিলো আৰু অলপ দিন ধৰ্য্য ধৰ অংকিটা। এই বুঢ়াৰ টকা তই পাব লাগিব। তেওঁ মোৰ জিভা খন অলপ সময় চুহিলে তাৰ পিছত নিজৰ মুখ খন মেলি কলে এতিয়া তুমি তোমাৰ থুহ মোৰ মুখত পেলাই দিয়া। মই তেওঁৰ মুখত থূপাই দিলোঁ। তেওঁ মোৰ থু বোৰ পি গলে। তাৰ পিছত নিজৰ জিভা খন উলিয়াই মোক চুহিব দিলে। মই চুহি দিলোঁ। তাৰ পিছত মোৰ মুখৰ ভিতৰত তেঁওৰ থুহ বোৰ দিলে আৰু কলে পি যোৱা ।

তাৰ পিছত তেওঁ নিজৰ হাতেৰে মোৰ মস্ত তাপিন দুখন পিতিকি কব ধৰিলে বাঁহ কি তাপিনা বানাইছাহে। তাৰ পিছত মোৰ পোকৰ ৰ ভিতৰত আঙুলি সোমাই কলে অহ তোমাক এতিয়া লৈ পোকৰ এ মাৰা নাই । আহ কি tight হৈ আছে। তাতে তোমাৰ তিকা দুখন ও কি ডাঙৰ। পোকৰ মাৰি খুব ভাল লাগিব। মই ভাবিলো কি এই বুঢ়াই এতিয়া মোক পোকৰও মাৰিব। মই লহেকে মানা কৰিলোঁ।

আমি দূ bathtub ৰ পৰা ওলাই আহিলো। তেওঁ মোক Doggy কৰি মোৰ পোকৰ চেলেকিব ধৰিলে। তাত নিজৰ জিভা সোমাই দিলে। তাৰ পিছত লিংগ ডাল পোকৰ ত থৈ এটা হেঁচা মাৰিলে। লিংগৰ টপ টো সোমাই গল। মোৰ পোকৰ তো বিখাব ধৰিলে। তেওঁ আকৌ এক ঠেলা মাৰিলে লিংগ ডাল আধা সোমাই গল। আকৌ এক ঠেলা মাৰিলে। এইবাৰ গোটাই লিংগ ডাল মোৰ অকণমানি পোকৰৰ গুৰি লৈকে সোমাই গল। তেওঁ লিংগ সঞ্চালন কাৰণ ধৰিলে। মোৰ পোকৰ টো বিখাই ছিল আৰু পোৰনি ধৰিছিল । আহ প্লজ ওলাই দিয়ক বিষাই চে। তেওঁ কলে ৰবা হে। কি tight পোকৰ তোমাৰ খুব ভাল লাগিছে। অনেকে মোক 15 মিনিট মান পো কৰ মাৰা পিছত মোৰ পোকৰ ভিতৰত বিৰ্য্য এৰিলে।

বুঢ়াই কলে কেনে কোৱা লাগিল। মই একো নামাতিলো মোৰ সং উঠিছিল। মই বুঢ়াক ignore কৰি বাহিৰত ওলাই অহিলো । কাৰণ মই যদি বেছি পাত্তা দিও মোক আকৌ চুদিব। মই ভাবিছিলো মই যদি এতিয়া নামতো মোৰ সং ওঠা বুলি গম ভাবি তেঁও মোক আৰু নুচুদিব । কিন্তু মই ভবা মতে নহল। বুঢ়ায় কলে আৰে কি হল বেয়া পালা নেকি। আচলতে তোমাৰ টীকা দুখন খুব ডাঙৰ খুব ভাল লাগিছে আজি পোকৰ মাৰি সুব ভাল লাগিছে। চাও সং উঠিছে নেকি এটা kiss কৰোঁ। এই বুলি কৈ মোক যোৰ কে ধৰি মোৰ লগত ফৰাচী kiss কৰিব ধৰিলে। মোৰ মুখ তেঁওৰ থুহেৰে ৰে ভৰি পৰিছিল। তেঁও কলে মই কিবা এটা খাবৰ বাবে লৈ আঁহো। এইবুলি তেওঁ বাহিৰলৈ ওলাই গল

Continue

2 thoughts on “মোক নেতা এজনে 2 বছৰ ধৰি চোদিছিল”

Leave a Comment

error: Content is protected !!