মোক নেতা এজনে 2 বছৰ ধৰি চোদিছিল পাৰি 2 – AssameseSexStory.xyz

মোক নেতা এজনে 2 বছৰ ধৰি চোদিছিল পাৰি 2

আৰু এদিনা খনৰ কথা। বুঢ়া প্ৰায় 2 মাহ মানৰ বাবে বাহিৰত গৈছিল। মই এই 2 মাহ খুব শান্তিত আছিলো। 2 মাহ পিছত তেওঁ ঘৰলৈ আহিছিল। আহি পিনে তেওঁ মোক সাৱটি ধৰিছিল। বুঢ়াই আহ কিমান দিন হল অংকিটা তোমাৰ মই জিভা চোহা নাই তোমাৰ ঠু খোৱা নাই, তোমাৰ কাস লতি (armpit) চেলেকা নাই নাবি ছেলেকা নাই, পোকৰ চেলেকা নাই।তোমাৰ বুচৰ পানী খোৱা নাই কিমান কি যে কৰিব আছে। মই তেওঁৰ কথা শুনি ভই খাই গৈচিলো । আজি বুঢ়ায় মোক এনে নেৰে। তেওঁ মোক bedroom লৈ লৈ গল।

তেওঁ মোক উলংগ কৰিলে আৰু নিজেও উলংগ হৈ গল। মোক যোৰ কে সাৱটি ধৰি মোৰ লগত tight ফৰাচী kiss কৰিব ধৰিলে। মোৰ জিভা খন চুহিছিল৷ ওঠ দুখন কামোৰি ধৰিছিল৷ নিজৰ জিভা মোৰ মুখত সুমুৱাই দিছিল৷ ইজনে সিজনৰ থূহ বোৰ খাইছিলো। এইবাৰ তেওঁ মোৰ হাত দুখন দাঙি দিছিল। মোৰ কাছ লতিৰ তল চেলেকি দিছিল। তাৰ পাছত মোৰ নাভি চেলেকিছিল।

তেওঁ মোৰ বুচ খন চেলেকিছিল মোক জিভাৰে মুখ মৈথুন কৰি দিছিল। মোক মস্ত টীকা দুখনৰ মাজত মুখ সোমাই পোকৰ ৰ ফুটা টো চেলেকি তাত জিভা সোমাই দিছিল। তাৰ পিছত তেওঁ এটা colddrink ৰ বতল আৰু এটা ceke আনিলে

তাৰ পিছত তেওঁ এটা colddrink ৰ বতল আৰু এটা ceke আনিলে। বুঢ়ায় খেই colddrink মোৰ বুচৰ (যোনী) ভিতৰত ঢালি দিছিল। আৰু তেঁও খেই colddrink যোনীৰ ভিতৰৰ পৰা চুহি টানি আনি খাইছিল।

এইবাৰ তেওঁ cake টুকুৰা কৰি মোৰ পোকৰৰ ভিতৰত সোমাই দিছিল। আঙুলি ৰে হেচি হেছি পোকৰ ৰ ভিতৰলৈ cake ৰ টুকুৰা সোমাই দিছিল। আৰু পোকৰ ফুটাৰ চাৰিওফালে ক্ৰীম লগাইছিল। প্ৰথমে তেওঁ খেই ক্ৰীম বোৰ চেলেকি খাইছিল তাৰ পিছত মই তেঁওৰ মুখত শৌচ কৰাৰ দৰে বহিছিলোঁ । মই শৌচ কৰাৰ দৰে বল দিছিল ফলত cake ৰ টুকুৰা বোৰ পোকৰ পৰা ওলাই আহি তেঁওৰ মুখত পৰিছিল আৰু তেওঁৰ খেয় বোৰ খাই পেলাইছিল।

তাৰ পাছত বুঢ়ায় sexr পিল খাই ছিল। মোক তেওঁ সেই ৰাতি দুবাৰ যোনীত চুদিছিল । তাৰ পিছত এবাৰ পোকৰ মাৰিছিল।

Continue

Leave a Comment

error: Content is protected !!