Khurik sudilu 1 - AssameseSexStory.xyz

Khurik sudilu 1

পোনপ্ৰথমে মই অসমীয়া যৌন কাহিনিৰ সমোহ পাথকলৈ নমস্কাৰ জনাইছো ! এই ৱেবচাইতত এইটো মোৰ প্ৰথম আৰু সচা কাহিনী ! মই সকলো পাথকলৈ অনুৰুধ জনাইছো সকলোৱে জেন আদৰি লয়! পুৰুষসকলে কনিটো মুঠি মাৰি লওক আৰু মহিলা সকলে গিদাখন মুহাৰি লওক ! এইটো কাহিনী মোৰ আৰু মোৰ খুৰিৰ। মই  যৌনতা বহুত ভাল পাও , মই বহুবাৰ প্ৰেমিকাক চুদিছো! So কাহিনিলৈ আহো এদিন ঘৰত অকলে আছিলো। সেইদিনা আমাৰ ঘৰৰ সকলোবোৰ মানুহ ৰাতিপুৱাই কৰবালৈ ফুৰিবলৈ গৈছিল, খুৰাৰ লৰা-ছোৱালী দুতাও গৈছিল। খুৰা হতৰ ঘৰত খুৰা আৰু খুৰি আছিল। দিনৰ প্ৰায় ১০ মান বজাত মই দোকানৰ পৰা আহিছিলো। আহি চোতাল পাইয়ে খুৰা হতৰ ঘৰত ধপ-ধপ কে শব্দ শুনিলো । খুৰা হতৰ ঘৰতো অলপ ভগা । দুৱাৰ খন বন্ধ দেখি মই ভগা এদখৰেৰে জুমি চালো। মই দেখি আচৰিত হৈ গলো । খুৰি আৰু খুৰাৰ দুজন লগৰ মানুহ লেংটা হৈ আছে। খুৰিৰ বুচখনৰ কাষত ধেৰ নুম আছিলে।দেখিলে যিকোনো মানুহে চুদিব মন যাব। খুৰিয়ে কতিখন দাঙি আছে, তেনেতে গুতেই কেইতাই একেলগে সিহতৰ বাৰি কেইদাল খুৰিৰ বুচত ভৰাই দিলে। খুৰিৰ মুখৰৰ পৰা আহঃ বুলি ডাঙৰকৈ শব্দ ওলাই গল। খুৰাই খুৰিৰ পেন্টিটো খুৰিৰ মুখত সোমোৱাই লবলে কলে।
খুৰি – এইটোত মুত লাগি আছে।
লগৰ – ৰেন্দি, দুইটাৰ কনি একেলগে বুচত সুমুৱাই আচ আৰু কথা কৈছ।
খুৰি – ৰেন্দা বন্ধুৰ ঘৈনিক ৰেন্দি বনাই লগৰ বন্ধু ৰ লগত চুদিচ । চুদ কেলা আৰু চুদ, ফালি দে মুৰ বুচখন।
এনেকে ১৫ মিনিটমান চুদাৰ পাচত গুতেই কেইতা আতৰি দিলে। প্ৰথম খুৰাৰ লগৰ জনে গল খুৰিক শুৱাই লৈ বুচখন চুহিব ললে। ৫ মিনিট মানৰ পাছত তাৰ কনিটো খুৰিক চুহিব দিলে। কনিটো দাঙৰ আছিলে খুৰিৰ মুখত আধাহে সুমাইছিল। সি খুৰিৰ চুলিত ধৰি সেচি সেচি চুপাব লাগিলে। খুৰিৰ দিঙিলৈকে সোমাই গৈছিল। তাৰ পাচত সি লিপ কিচ কৰিলে। ইটোৱে সিটোৰ জিভা চুপিলে ২ মিনিত মান। মই লাইভ লিপ কিচ প্ৰথম দেখি ছিলো। মোৰো চেক্স ওঠি গল মই সিহঁতক চাই চাই সাত মাৰিব ধৰিলো । সি খুৰিক চুদিব ললে কিন্তু তাৰ কনিতো দিঘল হোৱা কাৰনে আধাহে সোমালে । এইবাৰ লগৰ জনে শুই দিলে। খুৰি ওঠি গৈ তাৰ কনিটো বুচৰ ফুচাটোত লগাই বহি দিলে । গোটেই কনিতো হোমাই গল খুৰিয়ে জিকাৰ মাৰি দিলে সইটো ইমান দিঘল কনি প্ৰথম সোমাইছে তেওঁৰ বুুচত।খুৰিয়ে এবাৰ বহে আকৌ জিকাৰ খাই যায়। এনেকে বুচ ফালি ফালি চুদন খুৱাৰ পাচত খুৰিৰ বুচটে মাল পানী পেলাই দিলে সি। খুৰিক চুদিব লৈ এইবাৰ আনজন আগবাঢ়ি আহিল। খুৰিয়ে ঘুৰি দিওতে মুক দেখা পালে মই ভয়তে গুচি আহিলো । আহি টিভি চাই থাকিলো । ১.৩০ ঘন্টা মানৰ পাচট খুৰা আৰু লগৰ কেইটা ওলাই গুচি গল। মই পকাত শুই টিভি চাই আছিলো অলপ সময় পাছত খুৰিয়ে ফেৰেকা- ফেৰেককৈ আহি মোৰ ভৰিৰ ওচৰতে বহি টিভি চাই আছে। মই লাহে লাহে খুৰিৰ মেখেলা তললে ভৰিটো ভৰাই গৈ আছো খুৰিয়ে একো কোৱা নাই। মোৰ ভৰিটো গৈ বুচটে লাগিলেগৈ খুৰিয়ে একো নোকোৱা দেখি মই বুঢ়া আঙুলিটো ফুটাটোৰে ওলোৱা সোমোৱা কৰিব ধৰি। মই ৰখিব নোৱাৰি খুৰিক সোৱাই লৈ মেখেলা খন দাঙিলো আৰু চুপিব ধৰিলো। মই- খুৰি আজি মোৰ ৰেন্দি বনি জা। খুৰি – ৰেন্দিক আকৌ কি ৰেন্দি বনাবি । মই- মানে? খুৰি মানে চানে বাদ দে চুদ কেলা খুৰিয়েৰক। গিদা ফতাই দে । মই – তোক খুৰাই নুচুদে নেকি তই যে বেলেগৰ গুন্ধোৱা কনি খাই ফোৰিচ। খুৰি – তই চব নেদেখেলি মানে। সদাই ৰাতিটো ১০ বাৰ মান চুদে। আজিও তিনিতাই মিলি মোৰ বুচখন ফালি পথিয়াইছে। কেলা কি চুপি আচ চুদ না কেলা।
আমাৰ মুখৰ পৰা বেয়া মাত ওলাবলৈ ধৰিলে ।
মই – ৰেন্দি কাপোৰ খোল ।
খুৰিয়ে কাপোৰ বিলাক খোলি সম্পোৰ্ণ লেংতা হৈ ললে ।
মই- তোক বহুত দিনৰ আগৰ পৰাই চুদিম বোলি ভাবিচিলো ।
খুৰি – জানো তই যে মই গা ধোৱা চাই হাত মাৰ । সেইকাৰনে তই চাই থকা ফালে বুচখন কৰি তোক দেখোৱাই দেখোৱাই গা ধোও মই । আগতে কৰি পাইছ নাই ।
মই – ওম গাৰ্লফ্ৰেন্দক চুদিচো ।
খুৰি- তাইৰ প্ৰথম নেকি ?
মই – ওম , গিদা ফালি দিলো একে দিনাই

বাকি আগলৈ…….

আপোনাকে ইয়াৰ পিছৰ অংশ যদিহে বিচাৰে কমেন্ত কৰিব আৰু কেনেকুৱা পালে জনাব !

13 thoughts on “Khurik sudilu 1”

  1. মোৰ ওচৰত লিখি ৰখা বহুত যৌন কাহিনী আছে লাগিলে দিব পাৰো

    Reply

Leave a Comment

error: Content is protected !!