খুৰীৰ লগত হোৱা সঁচা ঘটনা ১ – AssameseSexStory.xyz

খুৰীৰ লগত হোৱা সঁচা ঘটনা ১

নমস্কাৰ

মই ৰাহুল ঘৰ যোৰহাটৰ এখন গাঁওত বয়স এতিয়া 26 বছৰ।

মূল ঘটনালৈ আহোঁ :-

মূল নায়িকা মোৰ খুৰী । আজিৰ পৰা 4 বছৰ আগৰ ঘটনা, ঘৰত প্ৰায়ে দিনত মই অকলে থাকোঁ যিহেতু উচ্চ মাধ্যমিকৰ পৰীক্ষা দিছিলোঁ, মা হত নিজৰ কামত দিনটো বাহিৰতে থাকে , আমাৰ ঘৰৰ ঠিক কাষতে আমাৰ সম্পৰ্কীয় খুৰীৰ ঘৰ খুৰা কৰ্মসূত্ৰে বাহিৰত থাকে খুৰীৰ লৰা ছোৱালী দুটা ,খুৰীৰ নাম মনা, লৰা ছোৱালী হাল স্কুল যোৱাৰ পিছত খুৰীও ঘৰত অকলেই থাকে , খুৰী দেখিবলৈ বৰ ধুনীয়া আৰু আবেদনময়ী বয়স 36ৰ ওপৰত হৈছে যদিও নিজকে বহুত সুন্দৰ কয় ৰাখিছে , খুৰীৰ শৰীৰৰ বৰণ এনেধৰণৰ বগা ৰং প্ৰায় 5.7 মানৰ উচ্চতা বুকুৰ চাইজ 36 কঁকাল 34 দেখিব বিৰাট ধুনীয়া মুঠতে, মই মোবাইলত পৰ্ণ চাই ছেক্সৰ বিষয়ে ভাল জ্ঞান গোটাইছোঁ তেতিয়ালৈ আৰু কিয় নাজানো যেতিয়া হাত মাৰিবলৈ মন যায় সদায় খুৰীৰ মুখ খন মনলৈ আহে আৰু তাৰে পিছত লাহেকৈ খুৰীক অনুসৰণ কৰিব ললোঁ কত যায় কি কৰে সকলো।

খুৰী হতৰ পাছফাল আৰু আমাৰ পাছফাল খন প্ৰায় সমানেই আছে, খুৰীয়ে বেছিভাগ বাহিৰতে গা ধুয়ে আৰু। এদিন গম পালোঁ আমাৰ লেটিনত সোমালে খুৰী হতৰ পাছফাল খন ধুনীয়াকৈ দেখি টিঙৰ ফাঁকৰে লগে লগে লগে সদায় ৰুটিন হয় গল যেতিয়াই খুৰী গা ধুব যোৱা গম পাওঁ আৰু লগে লগে মইও লেটিনত যাওঁ আৰু খুৰীয়ে গা ধোৱা চাওঁ প্ৰায়ে বুকুত মেখেলা খন মাৰি গা ধুয়ে কেতিয়াবা মেখেলা খন তলত নমাই গাখীৰ দুটা গঢ়ি গঢ়ি ধুয়ে , মেখেলাৰ তলতো হাত ভৰাই যদিও চুচু খন দেখা নাছিলোঁ তেনেকৈ গা ধোৱা দেখিলেই মোৰ মালটো দাং খাই যায় আৰু হাত মাৰি ঠাণ্ডা কৰি দিওঁ তেনেকৈ বহুত দিন গল বিশেষ একো আগ নাবাহিল ।

মনত এটাই আশা খুৰীক যদি পালো হয় এদিন মন পুৰাই সুখ দিলোঁ হয় ললোঁ হয় । এনেকৈ ভাবি থাকোতে মনলৈ আহিল যিহেতু খুৰী ঘৰত অকলেই থাকে আৰু বেলেগ কামত উলাইও যায় তেতিয়াই সিহঁতৰ তাত গৈ খুৰীৰ পেন্তি ব্ৰা আনিব পাৰোঁ , সিহঁত আৰু আমাৰ ঘৰৰ মাজত যিহেতু জেউৰা দিয়া আছে আনিব সহজ হব আৰু খুৰী গৰু দিবলৈ উলাই গলেই সিহঁতৰ ঘৰৰ চৌহদত সোমাই ব্ৰা পেন্তি কি পাওঁ লৈ আনি  সেই বিলাকত হাত মাৰি মাল পানী পেলাই আকৌ থৈ আহোঁ তেনেকৈ বহুত দিন গল।

এদিনাসোনৰ কথা খুৰী ওলাই যোৱা পিছতেই মই সিহঁতৰ পিছফাল পালোঁগৈ আৰু খুৰীয়ে থোৱা পেন্তি এটা লৈ হাত মৰাত লাগিলোঁ তেনেকুৱাতে কোনোবা অহাৰ উমান পায় পেন্তি তেনেকৈয়ে পেলাই পেলালোঁ কিন্তু মই গম নোপোৱাকৈ খুৰীয়ে মোক পলোৱা দেখিলে ।

ইয়াৰ পিছত কি হল দ্বিতীয় জনাম ।

2 thoughts on “খুৰীৰ লগত হোৱা সঁচা ঘটনা ১”

Leave a Comment

error: Content is protected !!