খুৰী লগত চুদাচুদি ১ – AssameseSexStory.xyz

খুৰী লগত চুদাচুদি ১

খুৰীৰ লগত সম্পৰ্ক (প্ৰথম খণ্ড)

আজি মই কৱ ওলোৱা কাহিনীটো হৈছে মোৰ জীৱনত হোৱা বাস্তৱ সচাঁ কাহিনী, মোৰ ঘৰ যোৰহাটৰ এখন সৰু গাঁৱত,মোৰ নাম বিকী। মোৰ বয়স ৩০ বছৰ। ম‌ই যোৰহাটৰেই ‌এটা প্ৰাইভেট কোম্পানীত চাকৰি কৰো। মোৰ লগত আমাৰ গাঁৱৰে জুনু খুৰী লগত হোৱা ৫ দিনীয়া যৌন সম্পৰ্ক কথা কব লৈছোঁ। জুনু খুৰী গিৰিয়েকৰ মৃত্যু হোৱা ৪ বছৰ হ’ল, জুনু খুৰী গিৰিয়েক Cancer বেমাৰত মৃত্যু হ’ল। জুনু খুৰী বয়স ৪৮-৪৯ হ’ল, খুৰী বয়স হৈছে যদিও ব‌য়স হোৱা যেন নালাগে,সদায় নিজৰ স্বাস্থ্যৰ যতন লয়, খুৰী গাঁৱত থকা মেডিকেল খনত আশাকমী কৰে, গিৰিয়েকে স্কুলত চকীদাৰ কৰিছিল। মোৰ ঘৰৰ পৰা জুনু খুৰী ঘৰলৈ ১৫ মিনিট সময় লাগে জুনু খুৰী ঘৰ পাবলৈ।
খুৰী ল’ৰা ২টা ।এটা অথাৎ ডাঙৰ ল’ৰা গুৱাহাটীত থাকে, সৰু ল’ৰা গাঁৱত থাকে, ডাঙৰ ল’ৰা আৰু সৰু ল’ৰা বয়স আছিল (ডাঙৰ ল’ৰা ৪০-৪১)(সৰু ল’ৰা ২৯-৩০)। মই আৰু সৰু ল’ৰা একে সম বয়সীয়া সেই কাৰণে ম‌ই জুনু খুৰী ঘৰলৈ সঘনাই যাওঁ Time pass কৰিবৰ কাৰণে। খুৰী ডাঙৰ লৰাই গুৱাহাটী কোম্পানীত চাকৰি কৰে, সৰু ল’ৰাই ঘৰতে ব্যয়সায় কৰে।

সেই দিনটোৰ কথা জুনু খুৰী সৰু ল’ৰাই মোৰ লৈ ফোন কৰিলে আৰু সুধিলে ক’ত আছ,ম‌ই কলো কামত,জুনু খুৰী ল’ৰা ক’লে কথা এটা কম বেয়া পাৱি নিকি, ম‌ই কলো কি কথা ম‌ই কলো, ত‌ই আজি আমাৰ ঘৰত ঘৰ ৰখীয়া হৱ লাগে মানে ত‌ই অকলে থাকিব নালাগে মোৰ মা লগত থাকিব মা অকলে থাকিব ভয় কৰে বাবে তোক কৱ কলে মাই।ম‌ই গুৱাহাটী যাৱ লাগে আজি দাদা গা ভাল নহয় সেই কাৰণে কলো। ম‌ই কলো ত‌ই কেতিয়া কৈ ঘুৰি আহিবি,সি ক’লে ৪ দিন মান থাকি ঘূৰি আহিম ক’লে সি। ম‌ই কলো তেতিয়া ত‌ই আমাৰ ঘৰত কথাটো ক‌য় দিৱি যে ম‌ই তহঁতৰ ঘৰত থাকিম বুলি। সি ক’লে হৱ তেতিয়া মই কৈ দিম বুলি কলে সি আৰু ঘৰতো জনালে।
সেই দিনা ম‌ই কামত থাকোঁতে দিনৰ ২ বজাত মোৰ লৈ জুনু খুৰী ফোন আহিল মোক খুৰীয়ে ক’লে ক’ত আছা ম‌ই কলো কামত, খুৰী ক’লে ধুনে ফোন কৰিছিলে নিকি (এই খিনিতে কৈ থৈছোঁ ধুন হ’ল খুৰী সৰু ল’ৰা নাম) ম‌ই কলো অ ফোন কৰিছিলে ম‌ই কলো আপোনালোকৰ ঘৰত থকাৰ কথা ক’লে সি, খুৰীয়ে ক’লে অ আহিবা বুলি কলে পিছে তুমি কামৰ পৰা কে‌ইতাত ঘৰ পোৱা, ম‌ই কলো ৬ টা বজাত, খুৰী য়ে কলে ৭টা বজাত তেতিয়া আমাৰ ঘৰ আহিবা বুলি কলে খুৰীয়ে,ধুন ৮ টা বজাত নাইট চুপাৰত গুৱাহাটী যাৱ ম‌ই কলো হৱ তেতিয়া। তেতিয়া খুৰীয়ে ৰাতি ৭ টা বজাত লগ পাম বুলি কৈ ফোন কাটিলে।
দিনত খুৰীয়ে ধুনৰ হতুৱাই মাংস, ইত্যাদি বজাৰ কৰোৱাই থৈছে, ৰাতি ভাত খোৱাৰ বাবে ।
মই কামৰ পৰা ৬ টা বজাত ঘৰ পালোঁহি,ঘৰত চাহ খাই ঘৰত অলপ জীৰাই কলো ম‌ই যাওঁ জুনু খুৰী ঘৰলৈ।যাওঁ বুলি কৈ ম‌ই ঘৰৰ পৰা ওলাই আহিলো। ৭টা বজাত খুৰী ঘৰ পালো আৰু খুৰী খুৰী বুলি মাত লগাই সোমাই গলো। মোক বহীৱ দিলে, আৰু ধুন গুৱাহাটী যাৱ ওলাই আছিল, তাৰ পিছত ধুন আৰু খুৰী য়ে কলে বলা বিকি ধুনক বাছত উঠাই থৈ আহোগৈ ম‌ই কলো বলক বুলি আমি ওলাই আহিলো ৰাস্তা লৈ বুলি তাৰ অলপ পাছতেই বাছ আহিল ধুন বাছত উঠিল আমি তাক বিদায় দি আমি ঘৰ মুৱা হলো ৮.১০ মান বজাত আমি ঘৰ পালো ঘৰ পায়ে খুৰীয়ে আগফালৰ দজা খন একে কোৱে মাৰি দিলে ম‌ই কলো এতিয়াই দজা মাৰিলে ই যে, কোনোবা আলহী পাৰে ন খুৰীয়ে ক’লে নাহে আলহী ইমান দেৰিকৈ আৰু তোমাৰ Bathroom লাগিলে পাছফালে যাবা। মই কলো হৱ তেতিয়া হ’লে।

তাৰ পিছত খুৰীয়ে টিভি লগাই দিলে তুমি চোৱা ম‌ই ভাত ৰান্ধোগৈ বুলি গল,ম‌ই টিভি অফ কৰি খুৰী ওপৰত গলো গৈ খুৰীক কলো ম‌ই টিভি চায় ভাল নাপাওঁ, সেই কাৰণে অফ কৰি দিলো, আপোনাক কিবা সহায় কৰিব লাগে যদি কক ম‌ই কলো। খুৰীয়ে ক’লে আলু কে কাতি দিয়া তেতিয়াহলে খুৰীয়ে ক’লে, তাৰ অলপ পাছতেই খুৰীয়ে ক’লে চাহ বাকীম ৰবা বুলি খুৰীয়ে চাহ দিলে আমি দুয়ো চাহ খালো। চাহ খাই আকৌ ভাতৰ যোগাৰত লাগিলো আমি দুয়ো। তাৰ অলপ পাছত ভাত হ’ল।ভাত হোৱাৰ পাছত আমি ভাল বেয়া কথা পাৰিলো কামৰ কথাও পাতিলো। তাৰ অলপ পাছত খুৰীয়ে শুৱৰ কাৰণে ডাঙৰ বিছনা খন ৰেডী কৰিলে গাৰু দুটা দি, তেতিয়া মই কলো মোৰ কাৰণে ক’ত দিছে শুৱলৈ খুৰীয়ে ক’লে মোৰ লগতে শুবা,ম‌ই কলো অ, খুৰীয়ে ক’লে লাজ লাগে নেকি মোৰ লগত শুৱলৈ,ম‌ই কলো নেলাগে লাজ, খালি আজিলৈকে কোনো মাইকী মানুহৰ লগত শুই পোৱা নাই তেতিয়া খুৰীয়ে ক’লে আজি শুই চোৱা কিমান ভাল লাগে।

মই কলো হৱ তেতিয়া হ’লে আৰু বুলি কৈ খুৰী আকৌ ভাত খোৱাৰ বাবে যা-যোগাৰত লাগিল, তাৰ অলপ পাছতেই আমি একেলগে ভাত খালো। ভাত খাই উঠি চফ খাই আমি দুয়ো ভৰি-হাত ধুই পাছফালৰ দজা-লাইট বন্ধ কৰি শুৱ লৈ বুলি ওলালো। খুৰীয়ে ক’লে তুমি হাফ পেন্ত আনিছা নে নাই মই কলো তলত পিন্ধি আহিছোঁ কলো খুৰীয়ে ক’লে ঠিক আছে তেনেহলে, খুৰীয়ে ক’লে তুমি অলপ টিভি ৰুমতে বহা ম‌ই শুৱলৈ কাপোৰ কানি সলাই ল‌ও ম‌ই কলো হৱ সলাই ল‌ওক বুলি কলো মই। খুৰীয়ে চাদৰ-মেখেলা পিন্ধি আছিল, খুৰী দেহৰ গঠন ক্ৰমে ৩৪-৩৬ হয়।খুৰীয়ে কাপোৰ-কানি সলাই বিচনা ওপৰত আঠুৱাৰ ভিতৰত আছিল, মোক মাতিল আহা বুলি খুৰীয়ে ক’লে দজাখন মাৰি দিবা শুৱা ৰুমৰ ম‌ই ৰুমৰ ভিতৰত সোমাই দজাখন মাৰি দিলো। খুৰীয়ে মাতিল আহা পেন্ত সলাই বিচনা ত(মানে Half pant) খুৰীয়ে তেতিয়া কাপোৰ সলাই বিচনাত বহিল তেতিয়া খুৰীৰ পিন্ধনত আছিল পাতলা পেটিকোট এটা, ব্লাউজ এটা,(চেমিছ না‌‌ই,ফুলি-খাৰু নাই, চুলি মেলি থোৱা আছিল,ফুট নাই।

ম‌ই Half pant খুলি বিচনাত উঠিলো খুৰী বেৰৰ ফালে শুৱ ম‌ই মুখৰ ফালে শুম। তেতিয়া বছৰ ঠাণ্ডা দিন আছিল আমি দুয়ো Blanket ৰ তলত আছিলো, খুৰী মোৰ ওচৰ চাপি আহিল আৰু আমি দুয়ো কথা পাতি আছিলো ইনেই কথা পাতি থাকোতে খুৰীয়ে মোৰ গালে মুখে মোহাৰি আছিল ম‌ই তেতিয়াও ভৱা নাছিলো যে মোৰ লগত আজি যৌন সম্পৰ্ক হৱ, মোৰ গালে মুখে মোহাৰি থাকোঁতে ঘপকে খুৰীয়ে মোৰ গালত চুমা এটা খাই দিলে, ম‌ই আচৰিত হৈ গলো, তাৰ পিছত খুৰীয়ে ক’লে বেয়া পালা নিকি চুমা খোৱা বাবে, মই কলো বেয়া পোৱা নাই আপুনি কিয় বা খালে ম‌ই বুজিব নোৱাৰিলোঁ। তাৰ পাছত খুৰীয়ে ক’লে মই যে তোমাক বহুত ভাল পাওঁ, বিকি, বুলি বাওঁ হাতেৰে মোৰ কণিটো ধৰি দিলে ম‌ই কলো কি কৰিছে খুৰী, তাৰ পিছত খুৰীয়ে Blanket খন আঁতৰাই মোৰ গাত জোৰেৰে সাৱতি ধৰিল হি আৰু লীপ kiss কৰিৱ ধৰিলে।গালে মুখে ডিঙিয়ে মুখে চুমা খাৱ ধৰিলে, খুৰী লগতে ম‌ইয়ো খুৰীক চুমা খাই সহযোগ কৰিলো। খুৰীক মোৰ গাৰ ওপৰ পৰা নমাই মই খুৰী গাৰ ওপৰত উঠিলো আৰু তেতিয়া খুৰীয়ে নিজৰ ব্লাউজটো নিজে খুলিলে মই পেটিকোটো খুলি দিলো তাৰ পিছত খুৰী গাত এটাও কাপোৰ নাছিল। মই তেতিয়া খুৰী গোটেই গাত মুখত লীপ kiss কৰি চুমা খাই আছিলো তেতিয়া খুৰীয়ে মোৰ লগত সহযোগ কৰি আছিল আৰু খুৰীয়ে হাতেৰে মোৰ কাপোৰ কানি খুলি নাঙঠ কৰি পেলালে মোক। খুৰী ভৰি আৰু বুছত বহুত বাল আছিল।

মই খুৰীক কলো মইওঁ আপোনাক বহুত ভাল পাওঁ খুৰী। কিন্তু মই সুবিধা পোৱা নাছিলোঁ আপোনাক কৱলৈ তাতে আপুনি মোৰ ‌লগৰ ল’ৰা ধুনৰ মাক। তেতিয়া খুৰীয়ে ক’লে কিয় কোৱা নাছিলা ইমান দিনে বুলি লীপ kiss এটা কৰি দিলে আৰু কলে,মইয়ো তোমাক বহুত ভাল পাওঁ বুলি কলে খুৰীয়ে। সেই কাৰণে তোমাক মই থাকিব মাতিছো খুৰীয়ে ক’লে, তোমাৰ এইটো ভাল ডাঙৰ কৰিছা, মই কলো নাজানো দেই আৰু কি ডাঙৰ দেখিলে আপুনি। মোৰ কণীৰ size আছিল ৭-৮ ইঞ্চি। খুৰীয়ে ক’লে, তুমিটো আজি মোক ফালি দিৱা, মই কলো তেতিয়া যদি আপুনি সহযোগ কৰে আৰু। মই খুৰীক কলো আপোনাৰ বুছত আৰু ভৰিত ইমান বাল যে আপুনি চফা মানে নাকাতে নিকি, খুৰীয়ে ক’লে এইবোৰ কৰিবলৈ সময় এই নাই। মই কলো কাইলৈ চাফা কৰি দিম বাৰু দিয়ক।

To be continued

3 thoughts on “খুৰী লগত চুদাচুদি ১”

  1. মাকৰ বয়স ৪৮/৪৯ আৰু পুতেকৰ বয়স ৪১/৪২, মানে মাকে ৯/১০ বছৰত লৰা টো জন্ম দিছিল? আৰু মাকে ৮ বছৰত বিয়া কৰাইছিল? ভাং খাই লিখ নেকি? বাপেৰৰ মূৰটো লিখিছ

    Reply

Leave a Comment

error: Content is protected !!