খুৰী লগত চুদাচুদি ২ – AssameseSexStory.xyz

খুৰী লগত চুদাচুদি ২

খুৰীয়ে তেতিয়া ক’লে এই ৫ দিন মই তোমাৰেই, তুমি যি কৰা আৰু মোৰ কাৰণে এই ৫ দিন তুমি এই Husband তুমি যি ইচ্ছা কৰা আৰু খুৰীয়ে ক’লে। আৰু খুৰীয়ে ক’লে এই ৫ দিন তুমি মোক খুৰী বুলি নামাতিবা “দেহা” বুলি মাতিবা,ম‌ই কলো হৱ, তুমি মোক কি বুলি মাতিবা ম‌ই কলো তেতিয়া খুৰীয়ে ক’লে “জান” বুলি মাতিম। তাৰ পিছত দেহাই ক’লে মোৰ মুতিৱ লাগিছে মই কলো বলা দেহা বুলি ম‌ই দেহাক দাঙি কোলাত লৈ গলো,তেতিয়া আমি দুয়োটা নাঙঠ হৈ আছিলো। মুতাৰ পাছত আমি দুয়ো বিচনাত উঠিলো। বিচনাত উঠি ম‌ই দেহাৰ গাখীৰ কেইটা চুপি চুপি খাৱ ধৰিলো।

দেহাৰ গাখীৰ কেইটাৰ size আছিল ৩৪-৩৬। বহুত দেৰি গাখীৰ কেইটা খাই থাকিলো । ওপৰ পেট, তল পেট, সৱ চেলেকি চুমা খাই আছিলো মই। দেহাই তেতিয়া উম্ উম্ উম্ আহ্ আহ্ আহ্ জান বুলি কৈ আছিল। আৰু দেহাৰ প্ৰায় sex উঠি গৰম হৈ গৈছিল। মই দেহাক কলো দেহা তোমাৰ বুছৰ ফালে permission পামনে বুলি সুধিলো ম‌ই। আজি মই সকলো সপি দিলো তোমাক জান। দেহাৰ বুছত ইমানেই বাল আছিল বুছ একেবাৰে ধাক খাই আছিল। মই তেতিয়া দেহাৰ বুছত দেখিলোঁ পানী ওলায় আছিল, ম‌ই বুছখনৰ পাহী দুটা মেলি দিলো, তেতিয়া বুছৰ পৰা এটা টেঙা টেঙা গোন্ধ ওলায় আছিল, তাৰ পিছত ম‌ই দেহাৰ বুছত আঙুলি এটা ভৰাই চালো। দেহাৰ গাটো জীকাৰ খাই গ’ল আৰু দেহাৰ মুখেৰে ohh my God বুলি কলে। মই লগে লগে বুছৰ পৰা আঙুলি উলিয়াই বুছৰ পৰা আতঁৰি আহি দেহাক লীপ kiss কৰি কলো দেহা দুখ পালা নি নাই পোৱা জান বুলি ক’লে। মই কলো আজিলৈকে মই কাৰো লগত sex কৰি পোৱা নাই জানা, তোমাক এই প্ৰথম দেহা আৰু তোমাক মই বহুত মজা দিম আজি। দেহাই ক’লে দিয়া, মই এই সুখ নোপোৱা ১৫ বছৰ হ’ল, আৰু sex নকৰা। মই কলো এই আগৰ কথা বাদ দিয়া এতিয়া মজা লোৱা খালী তুমি ম‌ই কলো। দেহাই ইমান বছৰ sex নকৰা বাবে বুছৰ ফুটা ওলাই থকা নাছিল। তাৰ পিছত ম‌ই দেহাক কলো,দেহা তুমি মোৰ এইটো খাবা নিকি দেহাই ক’লে খাম, বুলি উঠি মোক লীপ kiss এটা কৰি কণিটো ধৰি মুখত ভৰাই ললে আৰু অলপ সময় চুপি খাই থাকিলে। মই কলো দেহা, কথা এটা ক‌ওঁ, দেহাই ক’লে কোৱা জান, মই কলো যে তুমি বেয়া পাৱা নিকি আকৌ, নাপাওঁ কোৱা জান, মই কলো যে, ম‌ই তোমাৰ বুছখন খাৱ নোৱাৰো হা, তেতিয়া একে কোবতে দেহাই খাই থকা কণী মুখৰ পৰা উলিয়াই মোক ক’লে কি.. কিয়???… ।


মই ভয় খায় গলো, দেহাই ক’লে মোক কিৱা বেয়া পাইছা নিকি জান , মই কলো বেয়া পোৱা নাই দেহা, ম‌ই আজিলৈকে খাই পোৱা নাই, আৰু মোৰ ঘিণ লাগে, দেহাই ক’লে তেতিয়া হ’লে মোৰ শৰীৰটো তোমাৰ ঘিন লাগে ন ??, মই কলো এইটো কথা নহয় দেহা, দেহাই ক’লে তেতিয়া কি কথা, চোৱা জান মোক যদি তুমি সচাঁ ভাল পোৱা তেন্তে মোৰ বুছত আজি মুখ দিব লাগিব,আৰু বুছৰ পানী খাৱ লাগিব। আৰু চোৱা ম‌ই তোমাৰ পানী খাইছোঁ ন, বুলি কৈ দেহাই আকৌ মোৰ কণী মুখত ভৰাই চুপী খাই আছিল ম‌ই আহ্ আহ্ আহ্ কৰি আছিলো আৰু মোকো পূৰা sex উঠাই দিছিল আৰু তাৰ পিছত দেহাই মোৰ কণী মুখৰ পৰা উলিয়াই শুই দিলে আৰু মোকো টানি তেওঁ গা ওপৰত পেলালে আৰু লীপ kiss কৰি আছিলো, তাৰ পিছত দেহাই ক’লে যোৱা জান, বুছত যোৱা, বুছত মুখ দিয়া, মই বহুত ভয় খালো, আৰু মনত ভাবিলো সেই লেতেৰা বুছখন খাৱ লাগিব আজি। তেওঁ কি কৰো কি নকৰা কে ম‌ই ভয়ে ভয়ে বুছৰ ওপৰত গৈ দেখো বুছৰ পৰা পানী ওলায় আছিল আৰু কি টেঙা টেঙা গোন্ধ, দেহাই ক’লে কি হ’ল জান ম‌ই কলো একো হোৱা নাই দেহাই ক’লে খোৱা জান, মই তেতিয়া জিভাখন উলিয়াই অকণমান বুছত লগাই চালোঁ, তেতিয়াই মোৰ বমি বমি লাগি গল, মই তেতিয়া দেহাক কলো দেহা মোৰ বমি বমি লাগি গৈছে কি কৰো, তুমি প্ৰথম বাৰৰ বাবে খাইছা যে তেনেকুৱা লাগিব‌ই অকণমান একো নহয়, দেহাই ক’লে অকণমান খোৱাছোন চৱ দূৰ হৈ যাৱ,তাৰ পিছত তুমি মোৰ বুছৰ পাগল হৈ যাৱা বুলি মোক পুনৰ বুছৰ ফালে থেলি দিয়ে মই জিভাখন উলিয়াই চেলেকিৱ ল‌ওঁতেই মোৰ মুৰটোত ধৰি বুছত মুখখন হেছি দিয়ে দেহাই কি লেতেৰা গোন্ধ ম‌ই গোন্ধ সয্য কৰিব পৰা নাছিলোঁ তাৰ অলপ পাছত ভাল লগা হৈ পৰিছিল দেহাৰ বুছ খন। আৰু দেহাই কয় জান খোৱা ম‌ই চেলেকি আছিলো দেহাৰ গা জীকাৰ খাই গ’ল আৰু দেহাৰ মুখেৰে উম্ উম্ উম্ আহ্ আহ্ আহ্ ওহ্ ওহ্ ওহ্ জান খোৱা বুলি কৈ আছিল আৰু মোৰ মুৰটোত হাত ফুৰাই দি চুলি মোহাৰি আছিল, আৰু লাহে লাহে মোৰ বুছখন খাই চেলেকি ভাল লগা হৈ পৰিছিল।

মই দেহাৰ বুছ খন চেলেকি চেলেকি বুছৰ পানী খাই খাই মোৰ ভাল লগা হৈ পৰিছিল আৰু দেহাক পাগল কৰি পেলাইছিলো। মই বুছ খন খাই থাকোঁতে দেহাই মোক মাতিল জান হৱ আৰু দিয়া মোৰ ওচৰত আহা না,ম‌ই নোৱাৰিছো আৰু, ম‌ই তেতিয়া বুছৰ পৰা উঠি আহি দেহাক লীপ kiss কৰি লো । আৰু দেহাই ক’লে যোৱা অকণমান ভৰাই দিয়া তেতিয়া মোৰ মনটো বহুত ভাল লাগি গল কাৰণ মই আজিলৈকে কোনো মাইকী মানুহৰ লগত sex কৰি পোৱা নাই আৰু মোৰ বহুত দিনীয়া আশা এটি পূৰ্ণ হৱ। মই দেহাক চুমা এটা খাই বুছৰ ওচৰত গলো, দেহাই তেতিয়া বুছখন মেলি দিলে মই তেতিয়া মোৰ কণিটো feet কৰি দেহাৰ বুছ খনত মোৰ কণীটোৰ আগকণ অকণমান সোমাওঁতেই দেহাই ‘অ মা মৰিলো অ’ বুলি চিয়ৰি দিলে,

মই তেতিয়া ওলিয়াই দিলো মোৰ কণীটো, তাৰ পিছত মই দেহাৰ মুখৰ ওচৰত গৈ দেহাক সুধিলো, দেহা দুখ পালা নিকি দেহাই ক’লে অ টু, তোমাৰ এইটো যি হে ডাঙৰ দূখ নাপাম নে আৰু তাৰ পিছত দেহাই ক’লে যোৱা পাকঘৰত সৰু বটল এটাত মিঠাতেল আছে লৈ আহা, ম‌ই বিচনাৰ পৰা নামি পাকঘৰত গৈ মিঠাতেলৰ বটলটো লৈ আহিলো আৰু তাৰ পৰা অলপ মিঠাতেল উলিয়াই দেহাৰ বুছ খনত পেলপেলিয়াকৈ সানি দিলো আৰু মোৰ কণী টো সানিলো অলপ, তাৰ পাছত মই দেহাক কলো এতিয়া দিওঁনে দেহাই ক’লে দিয়া মই আকৌ বুছৰ ওচৰত গৈ feet কৰি মোৰ কণীটো সোমাই দিলো তেতিয়া ঘপকৈ মোৰ কণীটো সোমাই গ’ল গোটেইটো, দেহাৰ মুখেৰে তেতিয়া ওহ্ ওহ্ ওহ্ আহ্ আহ্ আহ্ ওহ্ ওহ্ দূখ পাইছোঁ জান, ওহ্ ওহ্ আহ্ আহ্ উ্ উ্ উ্ উ্ উ্ কৰি আছিলে ম‌ই তেতিয়া দেহাক লীপ kiss কৰি আছিলো আৰু ওলোৱা সোমোৱা কৰি আছিলো, দেহাৰ লাহে লাহে ভাল লগা হৈ পৰিছিল আৰু কৈছিল চুদা জান চুদা ভাল লাগিছে আৰু মুখেৰে উম্ উম্ উম্ আহ্ আহ্ ওহ্ ওহ্ কৰি আছিলে, ম‌ইও মোৰ speed বহাই দিলোঁ, তাৰ অলপ পাছতেই মোৰ মাল পাণী ওলাও ওলাও হৈছিল, তেতিয়া মই দেহাক চুমা খাই খাই সুধিলো দেহা মোৰ ওলাৱ হৈছে কি কৰো দেহাই ক’লে ভিতৰতে পেলায় দিয়া, মই তেতিয়া চুদি চুদি দেহাৰ বুছ ত পাণী এৰি দিলো। আৰু ম‌ই লেবেজান হৈ পৰিলোঁ আৰু দেহাৰ গাখীৰ কেইটা খাই খাই দেহাৰ গাত শুই দিলো।

তাৰ অলপ পাছতেই দেহাই ক’লে জান ভাগৰ লাগিছে নিকি ম‌ই কলো অ, তেতিয়া দেহাই ক’লে মোৰ খজতি উঠিছে হে । মই কলো,মই দূৰ্বল হৈ গৈছো আৰু মোৰ sex কমি গৈছে দেহা। তেতিয়া দেহাই ক’লে জান ম‌ই থাকিলে তোমাৰ sex উঠি গৰম হৈ যাৱা, মই কলো মোক শুৱ নিদিয়া নি আজি, দেহাই ক’লে মোৰ ৭ দিন চুটি । শুৱলৈ বহুতো সময় আছে। তাৰ পিছত দেহাই ক’লে জান আহা মুখেৰে sex কৰিম আহা, ম‌ই কলো কি মুখেৰে কৰিবা, তেতিয়া দেহাই ক’লে মই শিকাই দিম তোমাক, বুলি কৈ দেহাই ক’লে , তুমি মোৰ বুছ খাৱা, মই তোমাৰ এইটো খাম বুলি কলে দেহাই, তাৰ পিছত দেহাই মোৰ মুখৰ ফালে বুছখন কৰি মোৰ গা ওপৰত উঠি মোক বুছখন খাৱ দি তেওঁ মোৰ কণী চুপি চুপি খাৱ ধৰিলে। মোক দেহাই ক’লে খোৱা জান, আৰু এনেকৈয়ে মই বুছ খাই খাই থাকিলো। দেহাইও মোৰ কণী খাই খাই মোৰ পুনৰ sex উঠাই দিছিল আৰু তাৰ অলপ পাছতেই ম‌ই দেহাক কলো দেহা তোমাৰ খজতি মাৰো দিয়া,তেতিয়া দেহাই ওপৰ মূৰ কৰি শুই দিলে মই তেতিয়া ভৰাৱলৈ ৰেডী হলোঁ। তাৰ পিছত দেহাক কলো দেহা দিছোঁ দেহাই ক’লে দিয়া, মই ভৰাই দিলোঁ, দেহাৰ মুখেৰে উম্ উম্ উম্ উম্ আহ্ ওহ্ ওহ্ ওহ্ জান আহ্ আহ্ আহ্ আহ্ আহ্ আহ্ আহ্ আহ্ আহ্ আহ্ আহ্ আহ্ আহ্ আহ্ আহ্ আহ্ আহ্ আহ্ আহ্ আহ্ আহ্ আহ্ আহ্ আহ্ আহ্ আহ্ আহ্ আহ্ জান বুলি কৈ আছিল আৰু ম‌ই তেনেকৈ বহুত দেৰি চুদি থাকিলো, আৰু অলপ পাছতেই মোৰ মাল পাণী দেহাৰ বুছ খনত এৰি দিলো।

তাৰ পিছত আকৌ লেবেজান হৈ পৰিলোঁ অলপ পাছতেই দেহাই ক’লে জান আমি শুম আৰু হা, খালি মোৰ বুছখন চাফা কৰি ল‌ওঁ, মই কলো মই আকৌ কাপোৰ আনিবলৈ বিচনাৰ পৰা নামি যাবলৈ নাই দেই, তেতিয়া দেহাই ক’লে তোমাক কোনে নামি যাৱ ক’লে খালী তুমি ওপৰলৈ মোৰ কৰি শুই দিয়া মই কলো কিয় ?? দেহাই ক’লে মই তোমাৰ মুখত বহি দিম, তুমি চাফা কৰি দিবা, দেহাই ক’লে মই তোমাৰ এইটো চাফা কৰি দিম। মই কলো নালাগে দিয়া না, বুলি কলো মই, তেতিয়া দেহাই ক’লে হৱ যোৱা নালাগে খাৱ বুলি হাত দুখন ত ধৰি ভৰিটো গা ওপৰেদি পাৰ কৰি মোৰ মুখত বুছখন মেলি দি বহি দিলে আৰু ম‌ই চেলেকি চেলেকি বুছৰ পানী খাই চাফা কৰি দি আমি দুয়ো শুৱলৈ বুলি নাঙঠ হৈ গা য়ে Blanket ৰ তলত দুয়োটা সোমাই আমি দুয়োটাই চুমা খাই খাই শুই দিলো।

আগলৈ…..

Leave a Comment

error: Content is protected !!