দীপা বৌ আৰু তেওঁ ছোৱালী চুমাৰ লগত প্ৰেমলীলা-২ – AssameseSexStory.xyz

দীপা বৌ আৰু তেওঁ ছোৱালী চুমাৰ লগত প্ৰেমলীলা-২

পাছদিনা দিনত আকৌ দীপা বৌ ঘৰ গলোঁ, আগদিনাৰ পিৰপিৰণি গাৰ পৰা যোৱাই নাই সেইকাৰণে ঘৰত ৰব নোৱাৰিলোঁ। বৌ ঘৰ পাই দেখিলোঁ বৌ আৰু তাইৰ মাক বহি আছে। মোক বহিবলৈ দিলে বৌয়ে। “কালি বোলে খুব মজা কৰিলা তোমালোকে” বৌ মাকে মোলৈ চাই হাঁহি এটা মাৰি সুধিলে। মই আচৰিত হৈ বৌ মুখলৈ চালোঁ, “মায়ে গম পাই” তাই কলে। “লাজ কৰিব নালাগে জানটো, তোমাৰ গাত একো দুখ নাই, মইহে তাইক তোমাক মাতি আনিবলৈ বুদ্ধি দিছিলোঁ, তাইৰ মানুহটোৰ পৰা একো সুখ পোৱা নাছিল সেইকাৰণে এনেকুৱা কৰিব লগা হল..” বৌ মাকে মোক বুজাবলৈ ধৰিলে। মই এতিয়া যাওঁ তোমালোক বহা” এইবুলি কৈ তেওঁ গুচি গল।

এতিয়া ঘৰত বৌ আৰু মইহে থাকিলোঁ। “ভিতৰলৈ আহা আকৌ, বাহিৰতে থাকিবা নি” তাই মোক ভিতৰলৈ মাতিলে। মই তাইৰ পাছে পাছে সোমাই গলোঁ আৰু সাৱটি ধৰিলোঁ পাছফালৰ পৰা। “আও গৰম হৈয়ে আহিছাঁ নি..কালিৰ চেক্স যোৱাই নাই মানে” তাই হাঁহি এটা মাৰি সুধিলে। মই ডিঙি আৰু পিঠিত চুমা খাই খাইয়ে কলো “তোমাক আৰু কাষত পালে ৰব পাৰি নি, ৰাতি ভালকৈ শুৱাই নহল অকল তোমাৰ কথাকে মনলৈ আহি থাকিল”। তাই কলে “মোৰো শোৱা নহল কালি, শুই থাকোতে তলত পিৰপিৰণি উঠি নিজে নিজে ৰস ওলাই গোটেই লেতেৰা হল, ৰাতিয়ে কাপোৰ সলাব লগীয়া হল”।

“আহা তেতিয়াহলে আজি হেঁপাহ পলুৱাই দিওঁ”,মই তাইৰ ওঁঠ কামুৰি চুমা খাবলৈ ধৰিলোঁ। তাই এখন হাত তললৈ নি মোৰ হাফপেন্টৰ ওপৰতে বাৰিডাল মুঠি মাৰি ধৰিলে। অলপ দেৰি তেনেকৈয়ে দুইটাই চুমা খাই থাকিলোঁ। তাই মোৰ স্পৰ্টিং আৰু পেন্টটো খুলি দিলে, জাংগীয়াটোও খুলি দিলে..বাৰিডাল আধা দাং খাই আছে। তাই মোৰ বাৰিডাল হাতেৰে মুঠি মাৰি অগা-পিচা কৰি দিলে, ডাঙৰহৈ আহিল সেইডাল তাইৰ হাতৰ পৰশ পাই। তাই লাহেকৈ হাউলি সেইডাল মুখত ভৰাই ললে আৰু জিভাৰে লিকলিকাই চুপি থাকিল। আঃহসহ, কি মজা..যাদু আছে তাইৰ জিভাত। লোহাৰ দৰে টান হৈ আহিল বাৰিডাল।

তাইক আকৌ উঠাই চুমা খাই থাকিলোঁ। তাইৰ চাদৰখন গাৰ পৰা খহাই পেলালোঁ, হাত কটা নীলা ৰঙৰ ব্লাউছ এটা পিন্ধি আছিল, তলত ব্ৰা নথকা কাৰণে স্তনৰ নিপুল দুটা ওখহি স্পষ্ট হৈ আছে। মই ব্লাউছৰ ওপৰতে কামুৰি চুপি দিলোঁ, চুপি চুপি তিয়াই দিলোঁ তাইৰ ব্লাউছ। তাইৰ গা গোন্ধটোৱে মোক পাগল কৰি তুলিলে। মেখেলাখনৰ গাঁঠিটো টানি মজিয়াত পেলাই দিলোঁ। তাই মোক মেৰিয়াই ধৰি চুমা খাই থাকিলে। বৌয়ে মোক এইবাৰ ঠেলা এটা মাৰি বিচনাত শুৱাই দিলে, আৰু নিজে মোৰ গা ওপৰত বগাই নিজৰ স্তন দুটাই মোক হেঁচি ধৰিলে। দুইটাই বগৰা-বাগৰি কৰি মজা ললোঁ অলপ।

তাই এইবাৰ মোৰ ওপৰত বহি ললে, পেটিকুটৰ ৰচিডাল টানি মই খুলি দিলোঁ। সামান্য পাহি মেল খায় থকা যোনি খন ওলাই পৰিল, তাই মোৰ বাৰিডাল হাতেৰে ধৰি যোনিৰ মুখত দুবাৰমান ঘঁহাই গোটেই ডাল ভিতৰত ভৰাই দিলে। তাই মোৰ ওপৰত বহি বহিয়েই যোনিত বাৰিডাল মাৰি থাকিল। মোৰ হাত দুখনত ধৰি এইবাৰ তাই মোৰ ওপৰত হাউলি কঁকাল মাৰিবলৈ ধৰিলে। তাইৰ ব্লাউছৰ ভিতৰৰ স্তন দুটাই মোৰ বুকুত হেঁচা খাই চেপেটা হৈ গল। ব্লাউছটো মই নোখোলো বুলিয়ে নাই খোলা, সৰু হাত কটা ব্লাউছটোৱে তাইৰ ডাঙৰ স্তন দুটা ধৰি ৰাখিব পৰা নাই, ওপৰফালে এফাল এফাল স্তন দুটা ওলাই আছে।

তাই এইবাৰ আকৌ বহি জোৰ-জোৰকৈ কঁকাল মাৰি গল, যেন ঘোঁৰা হে চলাইছে ৪-৫ বাৰ মান জোৰ-জোৰকৈ মাৰি একোবত গোটেই বাৰিডাল গুৰিলৈকে ভৰাই কঁকালটো কচালি দিয়ে তাৰ পাছত আকৌ মাৰে। তাই এনেকৈ ঘঁহাই ঘঁহাই যোনি মাৰিলে মোৰ উত্তেজনা বাঢ়ি আহিল, মইও তাইৰ কঁকালত ধৰি তলফালৰ পৰা থাপ দিব ধৰিলোঁ। তাই স্পীদ বঢ়াই আনিলে,,থাপ..থাপ…পেৰেক..পেৰেক শব্দ হল,,গাখীৰ দুটা জোৰে জোৰে তল-ওপৰ হৈ থাকিল, ব্লাউছ ফাটো যেন কৰি আছে সেইদুটা নাচি নাচি,, তাইৰ যোনিখনে চেপি আনিলে মোক।

“অঃহহ জান” বুলি তাই মোৰ গাত ঢলি পৰিল। মই তলফালৰ পৰা জোৰেৰে মাৰি থাকিলোঁ। এখন্তেক পাছতে তাই পিৰপিৰকৈ যোনিৰ ভিতৰ পৰা পানী এৰি দিলে..তাইৰ গৰমত মইও ৰৈ থাকিব নোৱাৰিলোঁ..হলহলাই বীৰ্য্য এৰি দিলোঁ। আঃহহহ কি সুখ, দুইটাই হমফ হমফ কৰি ফোঁপাই পৰি থাকিলোঁ। এটা ভাল লগা ভাগৰ, তাইৰ ফালে চালোঁ তাইৰ চকুত তৃপ্তিৰ হাঁহি। সাৱটি ধৰি ওঁঠত চুমা এটা আঁকি দিলোঁ। “কত আছিলা ইমান দিন, ইমান সুখ কেতিয়াও পোৱা নাছিলোঁ” তাই মোৰ বুকুত সোমাই কৈ উঠিল। ব্লাউছৰ হুক দুটা খুলি তাইৰ কোমল পিয়াহ দুটা চুপি দিলোঁ মই। তাই জোৰেৰে মোৰ মুখখন বুকুত হেঁচি ধৰি থাকিল। তেনেকৈয়ে আমি আলিংগন কৰি পৰি থাকিলোঁ বহুত সময়। তেনেকুৱাতে বাহিৰত চুমাই “মা মা” বুলি মাতিলে।

আগলৈ…

8 thoughts on “দীপা বৌ আৰু তেওঁ ছোৱালী চুমাৰ লগত প্ৰেমলীলা-২”

Leave a Comment

error: Content is protected !!