হোটেলত চুদন – AssameseSexStory.xyz

হোটেলত চুদন

ট্ৰেইনখন আহি গুৱাহাটী ষ্টেচনত সোমালে ।সময়টো চালো ।ৰাতিপুৱা ৪ টা বাজিছা ।ডিচেম্বৰ মাহ হোৱা কাৰণে ভালদৰে পোহৰ হোৱাই নাই ।

বেগটো লৈ নামি যোৱা পল্লৱৰ পিছে পিছে মইয়ো লাহেকৈ ট্ৰেইনৰ পৰা নামিলো ।

এইখিনিতে মোৰ পৰিচয়টো দি লওঁ ।মোৰ নাম কাবেৰী ।ডিব্ৰুগড়ত ঘৰ মোৰ ।ভিতৰুৱা গাৱঁৰ ছোৱালী আছিলোঁ ।গাৱঁৰে ল’ৰা এজনৰ লগত হায়াৰ চেকেণ্ডৰী পঢ়ি থাকোঁতে ঘৰৰ মানুহে বিয়া দিছিল ।কিন্তু ,তিনিটা বছৰো থাকিব নোৱাৰিলো মানুহজনৰ লগত । সন্তান নোহোৱা সকলো দুখ মোৰ ওপৰতে জাপি দিয়ে । নিতৌ ৰাতি মদ খাই মাৰপিত কৰি অত্যাচাৰ কৰা  মতা এটাৰ লগত কেনেকৈনো থাকো ।এমাহ আগতে পল্লৱৰ লগত চিনাকী হৈছিলো ফেচবুকত ।সকলো কথা খুলি কৈছিলো তাক ।দুয়ো দুয়োকে ভাল পাব লৈছিলো । শেষত মতা এৰি পল্লৱৰ লগত পলুৱাই আহি আজি গুৱাহাটী পালো  ।ঘৰ নলবাৰীত পল্লৱৰ ।গুৱাহাটীতে কাম কৰে সি ।

ষ্টেচনৰ পৰা ওলাই আহি পল্লৱে অটো এখন ল’লে ।কিছুসময়ৰ ভিতৰতে আমি হোটেল এখনৰ সন্মুখত নামিলো ।অটোৰ ভাড়াটো দি আমি হোটেলৰ ৰিচিপচন পালো ।আই কাৰ্ড আৰু পইচা দিয়াৰ পিছত হোটেলৰ বয়জনে আমাক পিছে পিছে নি ৰূম এটা খুলি দিলে ।

কাপোৰ কানি খুলি দুয়ো ফ্ৰেচ হ’লো ।দহটা মান বজাত পল্লৱে মন্দিৰ যোৱাৰ কথাটো ক’লে ।তাতেই সি মোক বিয়া কৰাব ।

ৰূমটোত এখনেই বিচনা আৰু এখনেই ব্লেংককেট আছিল ।বিয়াখন নোহোৱালৈকে এখন বিচনাতে শুবলৈ মন নাছিল যদিও উপায় নাছিল একো  ।পল্লৱে লাইটো অফ কৰি দিছিল ।লাহেকৈ সাৱট মাৰি মোক গাৰ কাষলৈ টানি নি গালে মুখে চুমা খাব ধৰিছিল সি । মই তাক বাধা দি ক’লো —পল্লৱ ,বিয়াখন হৈ লওঁক নেকি ।

কিন্তু ,মোৰ কথা নামানিলে সি ।এখন এখনকৈ মোৰ মেখেলা ,পেটিকোট খুলি বিচনাৰ তলত পেলাই দিলে সি । নিজেও গোটেই কাপোৰ খুলি লেংতা হৈ ল’লে সি ।

লাহেকৈ মোৰ ভৰি দুখন মেলি পল্লৱে তাৰ জিভাখন মোৰ বুচত ভৰাই দিলে ।

পিৰপিৰাই গ’ল মোৰ বুচখন ।আহহহহহহহহহহহহহহ পল্লৱ বুলি মই তাৰ মূৰটো মোৰ বুচত হেচি ধৰিলো । সি দুটা আঙুলিৰে মোৰ বুচখন মেলি লৈ কিলকিলাব ধৰিলে ।বুচখনৰ তলৰ পৰা ওপৰলৈ দীঘল দীঘলকৈ চেলেকি দিলে সি ।

মই পগলা হৈ পৰিলো ।উত্তেজনাত থাকিব নোৱাৰা হৈ পৰিলো  ।

অহহহহহহহ ,পল্লৱ ।মই বিয়া হোৱা মাইকী ।নাপায় সেই খন খাব । এজনে তিনিবছৰ চুদিছে সেইখনত ।উঠি আহা তাৰ পৰা ।উফফফফফ আহহহহহহহহ পল্লৱ ।

মোৰ কথা শুনি মোৰ বুচখনত লাহেকৈ কামুৰি দিলে ।মই আস কৈ উঠিলো ।

এইবাৰ সি ক’লে —আগৰ কথা পাহৰি যোৱা ।এতিয়া মোৰ মাইকী তুমি ।

এইবুলি মোৰ গোটেই গা চেলেকিলে সি ।কতিৰ ফুটা পৰ্যন্ত চেলেকি চেলেকি খালে ।মতাটোক লগত থকা তিনিটা বছৰৰ এদিনো মই এনেকুৱা সুখ পোৱা নাছিলো । মই লাজ মান কাটি কৰি এখন হাতেৰে পল্লৱৰ বাৰীডাল খামুচি ধৰি চক খাই গ’লো ।

অহহহহ মা ,কি চোন এইডাল ।জীৱ ওলাই যাব মোৰ ।

মোৰ কথা শুনি সি হাহিলে । মৰম লাগি গ’ল তালৈ ।বিচনাত চিধাকৈ তাক শুবলৈ দি সাৱটি গালে মুখে চুমা খাই তাৰ বাৰীডাল মুঠি মাৰি লৈ চালচটা নমাই দিলো ।ক’লা বাৰীডালৰ গুলপীয়া মূৰটো ওলাই পৰিল । ওঠ দুটাৰে লাহে লাহে চুপি থাকি এটা সময়ত গোটেই ডাল মুখত ভৰাই চুহি থাকিলো । গোটেইদাল মুখত সুমাই লোৱাৰ পাছতো বাৰীদালৰ অকন মান বাহিৰতে থাকিল । সি হাতৰ মাজৰ আঙুলীটোৰে মোৰ বুছখন মোহাৰি থাকিল।

বাৰীডালৰ পৰা অলপ অলপ বীজল ওলাব ধৰাত সি মোক ঘপহকৈ গাৰ তলত পেলাই হাতেৰে ধৰি  বাৰীডাল মোৰ বুচত থপথপকৈ কোবাই দি ফুটাটোত লগাই হেচি দিলে ।বুচখন পিছল হৈ থকাত ফলককৈ আগটো সুমাই গ’ল ।

অকনমান বিষালে মোৰ ।

অহহহহহহহহহ পল্লৱ বুলি তাক সাৱট মাৰি ভৰি দুখনেৰে তাৰ ককালত মেৰিয়াই ল’লো ।লগে লগে সিও একে হেচাতে বাৰীডাল ঠেলি  গুৰিত হেচি ধৰিলে । পল্লনৰ বাৰীডাল মোৰ মানুহটোৰ বাৰীডালকৈ দুগুন শকত আৰু লম্বা আছিল ।

মোৰ বিষটো অলপ বাঢ়ি গ’ল । সি লাহে লাহে থাপ দি ধৰিলে ।

মই তাক চুমা খাব ধৰিলো ।আহহহহহহহহ পল্লৱ ,উফপপপ বিষাইছে অ । আহহহহহহহহহহহহহহহ ক’ত আছিলা জান তুমি ইমানদিন ।অহ মাহহহহহহহহহহহহহহ ।

সি মোৰ লৰচৰ কৰিব নোৱাৰাকৈ সাৱটি লৈ স্পিড বঢ়াই গাৰ জোৰত মোক চুদিব ধৰিলে ।

মোৰ বিষটো কমি লাহে লাহে সুখ পাব ধৰিলো মই ।

চুদি চুদিয়ে মোৰ কাণত কামুৰি সুধিলে মোক —ঐ ,কেনে পাইছা ।

থাপপপুপপপপপপপপপপপপ ,থাপপপপপপপপপপপপপপ।

মই ঘন ঘন উশাহ টানি ক’লো —উফফফফফফ ,বহুত সুখ পাইছো অ জান ।অহহহহহহহহহ মাহ ,গুৰিলৈকে ভৰাই দি চুদা না দেহা ।আইঐ মাহহহহহহহহ ,আহ অহ ওমমমমম. লাগিছে এতিয়া  ।দিয়া আৰু জোৰত দিয়া ।

বুচ মেলি দিলো ।কামুৰি চেলেকি আধাঘণ্টা মান কচালি কচালি চুদি মোৰ বুচত তাৰ গৰম মাল এৰি দি মোৰ গাত পৰি গ’ল সি ।তেনেকৈয়ে দুয়ো টোপনি গুচি গৈ দহটা মান উঠি গা  পা ধুই মন্দিৰ গ’লো ।সাধাৰণকৈ বিয়াখন হৈ গ’ল আমাৰ ।দিনটো মন্দিৰতে কটাই সন্ধিয়া পুনৰ আমি হোটেলৰ ৰূম পালো ।পেটৰ ভোকতকৈ শৰীৰৰ ভোক বেছি আছিল দুয়োৰে ।মদ অকন খাই ল’লে পল্লৱে ।সন্ধিয়া সাতটা মানতে বিচনা ললো আমি ।গোটেই ৰাতিতো চুদি গাৰ বিষ উঠালে মোৰ সি ।

12 thoughts on “হোটেলত চুদন”

  1. মজা লাগিল কেলা আঙলি ভৰাই দিলো নোনত

    Reply

Leave a Comment

error: Content is protected !!