দীপা বৌ আৰু তেওঁ ছোৱালী চুমাৰ লগত প্ৰেমলীলা-৪ – AssameseSexStory.xyz

দীপা বৌ আৰু তেওঁ ছোৱালী চুমাৰ লগত প্ৰেমলীলা-৪

তাই কলে ফুচফুচাই “মই এৰি নিদিয়াটো হে বিচাৰো”। তাই মোৰ গাত গা লগাই মোৰ বাৰিডাল গামোচাৰ ওপৰতে মুঠি মাৰি দিলে। মই তাইৰ ওঁঠত চুমা খাই কামুৰি দিলোঁ, তাইও মোৰ ওঁঠ, ডিঙি সবতে পাগলৰ দৰে চুমা খালে। মই তাইৰ ফ্ৰকটো উঠাই খুলি দিলোঁ, ভিতৰত চেমিজ এটা আৰু পেনটি এটা পিন্ধি আছিল। পেনটিটো তাই ভিজাই দিছে, কেতিয়াৰ পৰা তাইৰ চেক্স উঠি আছে ঠিক নাই। মই লাহেকৈ তাইৰ পেনটিটো খুলি দিলোঁ,, পাতল পাতল বাল ওলাইছে তাইৰ সৰু বুচ খনত। তাইৰ পানী ওলাই যত-তত লাগি বিজল ফেনাই থকা নিচিনা হৈ আছে। মই আঙুলি এটাৰে চুই গুন্ধি চালোঁ,,আঃহহ ফ্ৰেছ পুৰা, খাই মজা লাগিব। মই হাউলি তাইৰ ভৰি দুখন মেলি জিভাখনে চেলেকি গলোঁ তাই যোনি। তাই জোৰত মোৰ চুলি কোচাত ধৰি ভৰি দুটাই মোক চেপি উফফ আঃহহ কৰি থাকিল। কোমল যোনি খাই মজ্জা লাগিল, চাফা কৰি খাই পেলালো সব। এইবাৰ তাইৰ চেমিজটো খুলি দিলোঁ, গোল গোল স্তনদুটা ওলাই পৰিল..হাতেৰে এটা পিটিকি আনটো চুপি দিলোঁ। তাইৰ উশাহ ঘন হৈ আহিল, স্তন দুটা ফিট আৰু নিপুলকেইটা টান হৈ আহিল তাইৰ..বুজিলোঁ তাইৰ যৌন উত্তেজনা বাঢ়ি আহিছে। তাই মোৰ গামোচাৰ তলত হাত সুমুৱাই মোৰ বাৰিডাল ধৰি হাত মৰাদি মাৰি দিলে। তাইৰ হাতৰ পৰশ পাই সেইডাল টান আৰু ফিট হৈ পৰিল। আমি দুয়োটাই কিছ কৰিব ধৰিলোঁ আকৌ, তাইক চুপি চুপি বিচনাত শুই পৰিলোঁ। মোৰ গামোচাখন টানি খুলি দিলে তাই। মোৰ লিংগৰাজ তাইৰ কোমল যোনি ভেদিবলৈ উত্ৰাৱল হৈ পৰিল। তাই মোক ভৰিৰে মেৰিয়াই যৌনক্ৰিয়াৰ কাৰণে আহ্বান জনালে, তাইও ৰব পৰা নাই। এইবাৰ মই তাইৰ যোনিৰ ফালে বহি তাইৰ যোনিৰ মুখত বাৰিডাল ঘঁহাব ধৰিলোঁ, তাইৰ চেক্সত ছাতি-ফুটি কৰি থাকিল উমফ আঃহহ কৰি। “সোনকালে কৰক মোক,,তাই কৈ উঠিল। “ৰবা আৰু অলপ তোমাৰ গৰম উঠাই লওঁ, মই কলো। “আৰু কিমান গৰম হম, মৰি যাম মই..প্লিজ এইডাল ভৰাই দিয়ক” তাই মোৰ বাৰিডাল ধৰি কৈ উঠিল। মই তাইৰ যোনিখনত থুই অলপ লগাই বাৰীডালৰ আগতো হেঁচি দিলোঁ, অলপ সোমালে। তাই উফ: কৰি কেকাই উঠিল, আৰু অলপ জোৰ দি আধা ভৰাই দিলোঁ..তাই বিচনা চাদৰখন জোৰকৈ ধৰি পৰি থাকিল। তাইক সুধিলোঁ “দুখ পাইছা নি”,, তাই কলে “অলপ অলপ পাইছোঁ, লাহে লাহে কৰি থাকক। মই লাহে লাহে ওলোৱা-সোমোৱা কৰি থাকিলোঁ। যোনি খনে চেপি ধৰিছে মোৰ বাৰিডাল, লাহে লাহে উলিয়াই সোমোৱাই এটা সময়ত গোটেইডাল গুৰিলৈকে ভৰাই দিলোঁ। তাইৰ ওপৰত শুই পৰি দিলোঁ অলপ সময়। তাই মোক সাৱটি চুমা খাই থাকিলে, এইবাৰ অলপ জোৰ জোৰকৈ চুদিবলৈ ধৰিলোঁ, মাজে মাজে একোবত পৌছছ.. কৰি শব্দ হৈ যোনি খনৰ পৰা। চুদাৰ লগতে দুইটাই কামোৰা কামুৰি কৰি থাকিলোঁ। তাই কাণৰ কাষত ফুচফুচাই গল “ হমফ আঃহহ,,জান দা জোৰকৈ মাৰক বুলি মোক ভৰিৰে জঁপতিয়াই ধৰিল। তাই হব আৰু সেইকাৰণে জোৰকৈ মোৰ বাৰিডাল চেপি আনিলে, মই যিমান পাৰোঁ ভিতৰত গৈ জোৰ জোৰকৈ মাৰি থাকিলোঁ…আঃহহ,,অ’ মাআঃহ বুলি তাই চিৰচিৰাই পানী এৰি দিলে। মোৰ ওঁঠ দুটা তাই জোৰকৈ কামুৰি দিলে, মই আৰু ৩০ চেকেণ্ড মান জোৰ জোৰকৈ মাৰি বাৰিডাল উলিয়াই আনি তাইৰ মুখ আৰু বুকুৰফালে টোঁৱাই দিলোঁ,,চিৰিক চিৰিক কৈ চাৰিবাৰ মান বীৰ্য্য তাইৰ গাল মুখ আৰু বুকুত পৰিলগৈ। মই তাইৰ কাষতে শুই পৰিলোঁ। তাই আঙুলি এটাৰে বীৰ্য্য অলপ নি গুন্ধি চালে। মই কলো “খাই চোৱা” ,,,তাই মুখত সুমুৱাই খাই চালে “কেঁহা মিঠা লাগিছে” তাই হাঁহি কলে। তাইৰ কপালত চুমা এটা খাই দিলোঁ। দুইটা অলপ সময় শুই ললোঁ। অলপ সময় পাছত আমি আৰু এবাৰ কৰিলোঁ, “মা অহাৰ আগতে দি লওক মোক, আহি গলে আপুনি আকৌ মা ওচৰত হে যাব”.. এইবাৰ থিয়ই থিয়ই পাছফালৰ দিলোঁ তাইক। মাক-জীয়েক দুইজনীৰ কামনা মানিব লাগিব, মোক দুৰ্বল কৰি দিছে। মাক অহাৰ আগে আগে আমি কাপোৰ কানি পিন্ধি আজৰি হৈ ললোঁ। তাৰ পাছত প্ৰাযে আমাৰ মাজত হৈ থাকিল।

5 thoughts on “দীপা বৌ আৰু তেওঁ ছোৱালী চুমাৰ লগত প্ৰেমলীলা-৪”

  1. Mur ajoni bow asa. Ty tamam sexy. Agota tay mur logot bohut kotha patisil aru muk bohut chance desel. Kintu tetya moi ghorua homporkor kotha vabi tayk aku nokorilu. Atya tay aru moi aku kotha napatu. Kintu tay mur kisuman misa bodnam gaot gai asa. Moi ki korila val hobo baru. Tay kintu atya muk mona mona sai mur pira atori thaka. Ki korim baru kuasun ?

    Reply

Leave a Comment

error: Content is protected !!