খুলশালী মুনো ৩ - AssameseSexStory.xyz

খুলশালী মুনো ৩

ৰাতিপুৱা ৭টা মান বজাত সাৰ পালোঁ, তাই আগতেই উঠি গল,,উঠি বাথৰূম গলোঁ বুকুখন চালোঁ মোৰ ৰঙা হৈ আছে, যোৱা ৰাতি তাইৰ কামুৰাৰ চিন। বাথৰুমৰ চুকত দেখিলোঁ তাইৰ অন্তবাস, ব্ৰা-পেন্তি দুইটা পৰি আছে, উঠাই শুঙি চালোঁ তাইৰ বীৰ্য্যৰ মলমলিয়া গোন্ধ। মই গা ধুই একেবাৰে ওলাই আহিলোঁ তাই চাহ বনাই দেউতাক দিছে, মইও খালোঁ বহি। তাই পাকঘৰত কিবা কামত লাগিব গল। দেউতা লগত দুই এটা কথা পাতি মই তাই ওচৰত গলোঁ, তাই চুটি ফ্ৰক এটা পিন্ধি আছিল, তাইক যেন আজি আৰু বেছি ডাঙৰ লাগিছে, কঁকাল লাহী আৰু তলৰফালে টীকা চোৱা ডাঙৰ, শকত কলাফুল, ফিট হৈ থকা বুকু,,তাইক পাছফালৰ পৰা সাৱটি ধৰিলোঁ, তাই হাঁহি এটা মাৰি এনেই এৰাব চেষ্টা কৰি কলে দেউতাই দেখিব,,’নেদেখে বুলি কৈ তাইক চুমা খাব ধৰিলোঁ তাইও লেটো হেতু হৈ পৰিল। দেউতাৰ খোজৰ শব্দ শুনি দুইটা আঁতৰ হলো। সেই এসপ্তাহ আমি দুইটাই সহবাস কৰিলোঁ, মোৰ পত্নীয়ে ইমান সুখ দিব পৰা নাছিল তাই যিমান দিলে দিনে ৰাতিয়ে। দেউতা অলপ বাৰীৰ ফালে গলেই আমি দুইটা যতেই পাওঁ লাগি যাওঁ। ৰাতিটো তাই শুবলৈ নিদিয়ে দুবাৰ মান নুচুদা লৈকে। খুব এনজয় কৰিলোঁ দুইটাই মাঁ হত হস্পিতালৰ পৰা নহালৈকে, সেইবিলাক পাছতো কম, আপোনালোকে জনাব কেনেকুৱা লাগিল পঢ়ি।

সেইকেইদিন আৰু বহুত ৰোমাণ্টিক লাগি থাকিল দিনে ৰাতিয়ে। নিজৰ পত্নী হস্পিতালত আছে কি হল তাইতকৈ বেছি সুখ মোৰ মৰমৰ খুল শালি মুনুৱে দি আছে। দিনত পত্নীৰ পেগনেঞ্চি খবৰ লব যাওঁ দুইটা আৰু ৰাতি একেলগে সহবাস কৰোঁ। এদিনৰ কথা, দেউতা ওচৰৰ মানুহ এঘৰত সকাম আছিল তালৈ গল, সন্ধিয়া সময় সেইদিনা মইও সোনকালে ঘৰত আহিছিলোঁ কামৰ পৰা। ঘৰ আহি দেখিলো মুনো অকলে আছে, দেউতা কত গল সুধিলোঁ তাই দুষ্টালি হাঁহি এটা মাৰি সকামত গল বুলি কলে। কথাটো শুনি মনটো ৰোমান্টিক হৈ আহিল। তাইক কাষলৈ টানি আনিলোঁ, পিন্ধনত তাইৰ চেমিজ এটা আৰু তলত অকণমানি হাফ পেন্ট এটা। সাৱটি তাইক কামুৰি চুপি পেলালো। তাইৰো এইকেইদিন খাই খাই চেক্স উঠি থাকিবলৈ ধৰিলে, তাই মোৰ চাৰ্ট পেন্ট খুলি অকল উলংগ কৰিলে।

ম োৰ ওলমি থকা বাৰি ডাল হাতেৰে ধৰি আগ পিছ কৰি ফিট কৰি দিলে। মইও তাইৰ চেমিজ পেন্ট টানি আজুৰি খুলি লেংটী কৰিলোঁ। মই বহি লৈ তাইৰ ভৰি দুটা মেলি বুচ খন যিমান পাৰোঁ চেলেকি খাবলৈ ধৰিলোঁ। মিহি মিহি কৈ পানী নিগৰি আহিল তাইৰ, এইকেইদিন “থুকনটো” খাই খাই যোনিৰ পাহি কেইটা সামান্য মেল খায় আছিল, চকু মুদি তাই মোৰ চুলিত ধৰি মূৰটো নিজৰ বুচ খনত হেঁচি ধৰিলে। মই চেলেকিব ধৰিলোঁ, উফ: নাকত চোকা গোন্ধৰ অলপ নিমখীয়া সোৱাদ লাগিল। তাই চত ফটাই থাকিল। অলপ সময় পাছত এৰি দিলোঁ তাইক। এইবাৰ তাই মোক গতা মাৰি চোফা খনতে পেলাই দিলে আৰু তাই মোৰ ওপৰত বহি ললে। তাই হাতেৰে মোৰ কণী ডাল ধৰি নিজৰ বুচ খনত লগাই বহি দিলে। পুছ কৈ সোমাই গল গোটেই ডাল। এইকেইদিনতে তাইক চুদি চুদি মোৰ ডাঙৰ বাৰি ডালো তাইৰ সৰু বুচ খনৰ জোখৰ হৈ গল। তাইৰ উঠা নমা কৰি তেনেকৈয়ে চুদাবলৈ ধৰিলে। মইও তলৰ পৰা লিঙ্গ কঁকাল দাঙি দাঙি মাৰিবলৈ ধৰিলোঁ।

ত েনেকুৱাতে বাহিৰত গেট খোলাৰ শব্দ শুনিবলৈ পালো আৰু বাহিৰত দেউতাৰ মাত। তাই খপ কৈ জাপ মাৰি মোৰ গাৰ পৰা নামিল। মইও উঠি বহিলোঁ, কি কৰিম ভাবোঁতেই তাই কলে আপুনি বাৰথৰূম যাওঁক মই কৰিম যি কৰিব লাগে। মই কাপোৰ কেইটা লৈ দৌৰি বাথৰূমত সোমালোগৈ। তাইও নিজৰ কাপোৰ কেইটা লৈ গাত বেলেগ এটা ফ্ৰক পিন্ধি দৰ্জা খুলি দেউতাক মাত লগাবলৈ ওলাই গল।

আগলৈ…

Leave a Comment

error: Content is protected !!